Автор Тема: РНБО дивитесь ?  (Прочитано 6207 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #90 : Лютого 18, 2015, 10:57:10 22:57 »

А хіба є інші варіанти?

У Києві гламур, на Сході смерть. Бо в Києві гламур.
Є ще й інший варіант - піти на умови хуйла і лугандонів.
Это ты фотографиями с презентации Сони так впечатлился?

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #91 : Лютого 18, 2015, 11:00:10 23:00 »

Якби ще народу пояснювали що воно таке - воєнні чи військові рейки, і чи можна їх замість куска ковбаси чи масла покласти в холодильник...

я не знаю, що вони там за радикальні зміни поприймали, але не вірю, що введення військового стану покращить стан армії, мотивацію військових і дасть більше розуму чиновникам з Міністерства оборони. Ті, хто шикує зараз і буде далі шикувати, а економіка котитиметься далі в яму. Плюс паніка серед населення...

мадам, прийшлося вам вліпити плюс в карму :smilie5:

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #92 : Лютого 18, 2015, 11:02:49 23:02 »

Закрити кордони.
Націоналізувать нах всіх мільярдерів.
Загальна військова і трудова повинність.
Забрать всю кацапську власність.
Ввести військово-польові суди за саботаж.

І все піде як треба.

  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

"це фантастика, синку"

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #93 : Лютого 18, 2015, 11:05:31 23:05 »
Інакше нічого не вийде. У нас не Америка 1942.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #94 : Лютого 18, 2015, 11:14:17 23:14 »
але не вірю, що введення військового стану покращить стан армії

Я бачу це так: у нас зараз у cухопутних військах немає і 100 тисяч. У Хуйла - приблизно 300 (з котрих 200 - на контракті) При таких розкладах хуйло може комфортно піднімати ставки і блокувати будь-які спроби винести лугандон нахуй, причому без мобілізації у себе.

Україна має мобілізаційний потенціал у приблизно 6 міліонів чоловіків. Якщо до лав сухопутних військ буде поставлено хоча б 400 тисяч, Хуйло втратить можливість нескінченно (для нас) підвищувати градус не оголошуючи мобілізацію, не використовуючи мобілізованих і засилаючи тільки дурнів, котрі підписали контракт (кількість контрактників, до речі, в хуйлостані методично нарощували останніми місяцями саме для того, щоб не вляпатися знов у серпневу ситуацію). Використання мобілізованих, як виявилося в серпні, для хуйла, м'яко кажучи, неоптимальне. Отже Україна отримає потенціальну можливість підняти градус вище рівня хуйлового комфорту, котрої зараз у нас немає. Що, натурально, сильно покращить нашу переговорну позицію, котра зараз реально смокче хуя (і нам це методично демонструють, вишибаючи ЗСУ то з аеропорту, то з дибільцева).
« Останнє редагування: Лютого 18, 2015, 11:16:07 23:16 від Адам Жоржович »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #95 : Лютого 18, 2015, 11:15:58 23:15 »
Інакше нічого не вийде. У нас не Америка 1942.

Ну націоналізація не метод. А от те що Яценюк не прикрив  офшори с Кіпром, то це дуже неправильно і створює негативний імідж владі.

А якщо по простому : ""Чи ви бариги не охуїли ? Може пора подивится якого кольору у вас кров? Га?"

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #96 : Лютого 18, 2015, 11:20:57 23:20 »
але не вірю, що введення військового стану покращить стан армії

Я бачу це так: у нас зараз у cухопутних військах немає і 100 тисяч. У Хуйла - приблизно 300 (з котрих 200 - на контракті) При таких розкладах хуйло може комфортно піднімати ставки і блокувати будь-які спроби винести лугандон нахуй, причому без мобілізації у себе.

Україна має мобілізаційний потенціал у приблизно 6 міліонів чоловіків. Якщо до лав сухопутних військ буде поставлено хоча б 400 тисяч, Хуйло втратить можливість нескінченно (для нас) підвищувати градус не оголошуючи мобілізацію, не використовуючи мобілізованих і засилаючи тільки дурнів, котрі підписали контракт (кількість контрактників, до речі, в хуйлостані методично нарощували останніми місяцями саме для того, щоб не вляпатися знов у серпневу ситуацію). Використання мобілізованих, як виявилося в серпні, для хуйла, м'яко кажучи, неоптимальне. Отже Україна отримає потенціальну можливість підняти градус вище рівня хуйлового комфорту, котрої зараз у нас немає. Що, натурально, сильно покращить нашу переговорну позицію, котра зараз реально смокче хуя (і нам це методично демонструють, вишибаючи ЗСУ то з аеропорту, то з дибільцева).

Щоб годувати таку армію+решту військовозабовязаних ми маємо стати дійсно трудлагерем. Економіка в сьогодняшньому вигляді це тягнути не може.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #97 : Лютого 18, 2015, 11:22:00 23:22 »
Інший варіант - капітуляція.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #98 : Лютого 18, 2015, 11:22:12 23:22 »
"Я пропоную вам обговорити запрошення миротворчої місії ООН, яка буде діяти відповідно до мандату Радбезу ООН. Найкращий для нас формат – це поліцейська місія Євросоюзу", - заявив Порошенко.
...
я хочу посмотреть как кацапы пропустят такую резолюцию через СБ. В результате утрясаний и согласований эта полицейская миссия ЕС превратится в соместную миссию с кацапами, а на практике ЕС будут сидеть как ОБСЕ в гостинице, а по месту будут ездить одни кацапы.

Ось-ось. Я б на його місці постидався навіть озвучувати таку хуйню.

Так чего стыдится.
Весь мир хочет посмотреть на "таку хуйню"
И не нужно думать, что это предлагается для реализации.
Это предлагается для организации очередного бенефиса хуйла на мировой сцене под вывеской "Да. я самый последний педераст этого мира"

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #99 : Лютого 18, 2015, 11:23:55 23:23 »

Я бачу це так: у нас зараз у cухопутних військах немає і 100 тисяч. У Хуйла - приблизно 300 (з котрих 200 - на контракті) При таких розкладах хуйло може комфортно піднімати ставки і блокувати будь-які спроби винести лугандон нахуй, причому без мобілізації у себе.

Україна має мобілізаційний потенціал у приблизно 6 міліонів чоловіків. Якщо до лав сухопутних військ буде поставлено хоча б 400 тисяч, Хуйло втратить можливість нескінченно (для нас) підвищувати градус не оголошуючи мобілізацію, не використовуючи мобілізованих і засилаючи тільки дурнів, котрі підписали контракт (кількість контрактників, до речі, в хуйлостані методично нарощували останніми місяцями саме для того, щоб не вляпатися знов у серпневу ситуацію). Використання мобілізованих, як виявилося в серпні, для хуйла, м'яко кажучи, неоптимальне. Отже Україна отримає потенціальну можливість підняти градус вище рівня хуйлового комфорту, котрої зараз у нас немає. Що, натурально, сильно покращить нашу переговорну позицію, котра зараз реально смокче хуя (і нам це методично демонструють, вишибаючи ЗСУ то з аеропорту, то з дибільцева).

У нас є амуніція, зброя, місце розташування для 400 тисяч мобілізованих? І так зараз все тягнеться на волонтерах. Так, нам потрібна сильна армія, але вмотивована, з людей, які готові воювати. Економіка і так ледве дихає.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #100 : Лютого 18, 2015, 11:24:23 23:24 »
"Миротворцы ООН" - это голубая мечта Пуйла. Смысл:
1) Международная легализация "ДНР-ЛНР", захарченок и пр.
2) решения по всем вопросам - состав и численность миссии, продление и т.п. - через совбез ООН - где у РФ право вето,  так что можно быть уверенным, что срстав в значительной мере будет "российским", численность - номинальная.
3) РФ вся в белом - санкции отменяйте, и т.д.
4) В любой момент можно осуществить провокацию - границы все равно не будут контролироваться в полной мере; использовать это по грузинскому сценарию для ввода уже войск для защиты "миротворцев".

На миротворческую операцию ЕС,очевидно, сама трусливая Европа не пойдет.
Какие российские миротворцы?
А зачем весь этот цирк был с Дебальцево?
Украина на основании не соблюдения Россией и сепараторами своих обязательств выставит условием их отсутствие. И все нас поймут  :gigi:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #101 : Лютого 18, 2015, 11:27:03 23:27 »
але не вірю, що введення військового стану покращить стан армії

Я бачу це так: у нас зараз у cухопутних військах немає і 100 тисяч. У Хуйла - приблизно 300 (з котрих 200 - на контракті) При таких розкладах хуйло може комфортно піднімати ставки і блокувати будь-які спроби винести лугандон нахуй, причому без мобілізації у себе.

Україна має мобілізаційний потенціал у приблизно 6 міліонів чоловіків. Якщо до лав сухопутних військ буде поставлено хоча б 400 тисяч, Хуйло втратить можливість нескінченно (для нас) підвищувати градус не оголошуючи мобілізацію, не використовуючи мобілізованих і засилаючи тільки дурнів, котрі підписали контракт (кількість контрактників, до речі, в хуйлостані методично нарощували останніми місяцями саме для того, щоб не вляпатися знов у серпневу ситуацію). Використання мобілізованих, як виявилося в серпні, для хуйла, м'яко кажучи, неоптимальне. Отже Україна отримає потенціальну можливість підняти градус вище рівня хуйлового комфорту, котрої зараз у нас немає. Що, натурально, сильно покращить нашу переговорну позицію, котра зараз реально смокче хуя (і нам це методично демонструють, вишибаючи ЗСУ то з аеропорту, то з дибільцева).

Щоб годувати таку армію+решту військовозабовязаних ми маємо стати дійсно трудлагерем. Економіка в сьогодняшньому вигляді це тягнути не може.

На чому базується це твердження? Нагадую, що в 91му шматок радянської армії, котрий нам залишився,  нараховував під 800 тисяч багнетів.

PS. Військовозобов'язаних "годувати" не треба -  всі годуються самі, бо вони за визначенням не старі, не малі, і не хворі.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #102 : Лютого 18, 2015, 11:29:35 23:29 »

Якби ще народу пояснювали що воно таке - воєнні чи військові рейки, і чи можна їх замість куска ковбаси чи масла покласти в холодильник...

я не знаю, що вони там за радикальні зміни поприймали, але не вірю, що введення військового стану покращить стан армії, мотивацію військових і дасть більше розуму чиновникам з Міністерства оборони. Ті, хто шикує зараз і буде далі шикувати, а економіка котитиметься далі в яму. Плюс паніка серед населення...

Закрити кордони.
Націоналізувать нах всіх мільярдерів.
Загальна військова і трудова повинність.
Забрать всю кацапську власність.
Ввести військово-польові суди за саботаж.

І все піде як треба.
Хороший план.
Нужно добавить еще - вернуть всех эмигрантов с их имуществом и военнообязанными детьми.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #103 : Лютого 18, 2015, 11:43:19 23:43 »
(click to show/hide)
Хороший план.
Нужно добавить еще - вернуть всех эмигрантов с их имуществом и военнообязанными детьми.

Нє, нас ніззя.  :gigi:

Якщо серйозно, то наше політичне керівництво (уряд і ВР) дуже творчо просрали півроку так і не спромігшись запропонувати і реалізувати якусь реалістичну і дієву програму першочергових кроків на виправлення чи утримання ситуації.
Це, власне і не дивно, якщо брати до уваги той факт, що впродовж останніх 20 років вся діяльність була спрямована лише на особисте збагачення різними шляхами, насамперед за рахунок хабарів та відкатів.
І коли підкрався киздець, то реально виявилося, що крім ентузіастів добровольців аж нік не обійтися.
Ті ж хто сидів у державних кабінетах виявилися професійно непридатними.
Але проблема залишається, а час спливає дуже швидко.
Єдина втіха, що цілий світ іде догори ногами, і ми разом із ним.
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #104 : Лютого 18, 2015, 11:47:00 23:47 »
Інакше нічого не вийде. У нас не Америка 1942.

у кого це "у нас", кицю?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #105 : Лютого 18, 2015, 11:47:56 23:47 »
Інакше нічого не вийде. У нас не Америка 1942.

у кого це "у нас", кицю?

Це не твого кацапського ума діло...  :moskali:
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #106 : Лютого 18, 2015, 11:48:41 23:48 »
Інакше нічого не вийде. У нас не Америка 1942.

у кого це "у нас", кицю?

Це не твого кацапського ума діло...  :moskali:

Кицю, ти випив зайвого і забув де знаходисся?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #107 : Лютого 18, 2015, 11:51:37 23:51 »
нам потрібна сильна армія, але вмотивована, з людей, які готові воювати

Так-так: "сильний, але дуже легкий". Не воюють з таким монстром, як хуйлостанська армія, і на такому фронті, який вже є, без мобілізації. Навіть вигляд не роблять. Це - ненаукова фантастика. Навіть такі улюблені в народі "сильні, легкі і вмотивовані" IDF мобілізуєтья перед будь-якою більш-менш суттєвою "драчкою".

PS. Розмір армії, котра залишилася Україні від совку в 91му році був біля 800 тисяч. І це була не повноцінно скомплектована армія, а  "кадрована", тобто, грубо кажучи, кістяк, котрий оброщується мобілізованими м'язами у воєнний час. З відповідною кількістю всілякої потрібної поєбені. Так, там не все сексуально-тепловізорне і на гортексі, але більшість зброї і обладннання не втрачає актуальності десятиріччами.
« Останнє редагування: Лютого 18, 2015, 11:55:39 23:55 від Адам Жоржович »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #108 : Лютого 18, 2015, 11:55:18 23:55 »
(click to show/hide)
Кицю, ти випив зайвого і забув де знаходисся?

Я п“ю останнім часом лише мартіні - воно легеньке. Бо іржавий цвях уже дістав.

Поясню свою мисль щодо твого кацапства - тебе єднає з кацапом неприязнь до тих, хто за межами нені (родіни тобто).
Я от всіх українців люблю, незалежно від того де вони є, а ти любиш лише себе і своїх мєсних, які ту у Львові, чи де тебе холєра тримає - отже ти кацап.

Все, не флуди переходом на особистості, бо це негарно по відношенню до інших. Це кацапізм...
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #109 : Лютого 18, 2015, 11:58:23 23:58 »
(click to show/hide)
Кицю, ти випив зайвого і забув де знаходисся?

Я п“ю останнім часом лише мартіні - воно легеньке. Бо іржавий цвях уже дістав.

Поясню свою мисль щодо твого кацапства - тебе єднає з кацапом неприязнь до тих, хто за межами нені (родіни тобто).
Я от всіх українців люблю, незалежно від того де вони є, а ти любиш лише себе і своїх мєсних, які ту у Львові, чи де тебе холєра тримає - отже ти кацап.

Все, не флуди переходом на особистості, бо це негарно по відношенню до інших. Це кацапізм...


Кицю, то ти таки неправий був. Але гадостей написав до мене. То ж ти знаходисся бозна де, кицю, а даєш нам поради і кажеш "ми". А де ж то "ми" з твого теплого дивану, кицю? То мо тобі варто казати "у вас", бо ше якийсь вуйко подумає, що ти сидиш десь тако під Полтавою чи Дебальцевим та військом керуєш.

Я то лише за справедливість, кицю. Пиши правду - не встидайся
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #110 : Лютого 19, 2015, 12:04:36 00:04 »
(click to show/hide)

Кицю, то ти таки неправий був. Але гадостей написав до мене. То ж ти знаходисся бозна де, кицю, а даєш нам поради і кажеш "ми". А де ж то "ми" з твого теплого дивану, кицю? То мо тобі варто казати "у вас", бо ше якийсь вуйко подумає, що ти сидиш десь тако під Полтавою чи Дебальцевим та військом керуєш.

Я то лише за справедливість, кицю. Пиши правду - не встидайся

От ти так ніхєра і не пойняв.
Я українець, і коли я пишу про Україну і про українців я кажу - ми, у нас. І це природньо і нормально.
Я і за бугром кажу - “у нас в Україні“.
Ви ж сприймаєте поради якогось там Маккейна чи Камерона з Меркель.
А від українця не сприймаєте, бо він українець. Неправильно це.
Чи ти думаєш що обама чи маккейн розумніші від мене чи від тебе? Якщо так, то ти лох.
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #111 : Лютого 19, 2015, 12:08:28 00:08 »
(click to show/hide)

Кицю, то ти таки неправий був. Але гадостей написав до мене. То ж ти знаходисся бозна де, кицю, а даєш нам поради і кажеш "ми". А де ж то "ми" з твого теплого дивану, кицю? То мо тобі варто казати "у вас", бо ше якийсь вуйко подумає, що ти сидиш десь тако під Полтавою чи Дебальцевим та військом керуєш.

Я то лише за справедливість, кицю. Пиши правду - не встидайся

От ти так ніхєра і не пойняв.
Я українець, і коли я пишу про Україну і про українців я кажу - ми, у нас. І це природньо і нормально.
Я і за бугром кажу - “у нас в Україні“.
Ви ж сприймаєте поради якогось там Маккейна чи Камерона з Меркель.
А від українця не сприймаєте, бо він українець. Неправильно це.
Чи ти думаєш що обама чи маккейн розумніші від мене чи від тебе? Якщо так, то ти лох.

Кицю, ти знов хамиш ). Не нервуй так, адже за твоєю брехнею облізлого хвоста видно  :Prapor2:
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #112 : Лютого 19, 2015, 12:13:43 00:13 »
Та мне пох, что ты там из Омериги "кажешь".
Ты что ли сцуко приедешь сюда, впахивать "трудовую или боевую повинность", жрать баланду и работать по 16 часов в сутки за трудодни? Ото все бросишь, и приедешь Неньку боронить? Не? Ну так нах тут нужны твои "советы постороннего".
Я тоже могу на диване стратегемы раскладывать, как правильно в Ливии воевать.
Тьфу ты, задолбали эти советчики заокеанские....

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #113 : Лютого 19, 2015, 12:14:07 00:14 »
Don't flood. Good night!
If you are going through hell, keep going.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #114 : Лютого 19, 2015, 03:03:17 03:03 »
Ті засідання нагадують інші засідання - РБ ООН.
На всі 100%.Як там-ми не підставимо другу щоку (пеця)? та тут в дебальцево в зад засунули.Хоча в термінологічному плані-таки не в другу щоку.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #115 : Лютого 19, 2015, 05:14:12 05:14 »
Для фантазерів нагадую - щоб протистояти 300 тисячам кадрових контрактників, потрібно мобілізувати мільйон. І рік їх навчати. І ніяких бронежилетів, ніякої медичної допомоги. Тільки автомат і пожерти. Попала куля в ногу - здох від гангрени. Підтримки з повітря не буде, танки 60х-70х років виробництва. Армія на один раз. Бажаючі крок вперед.
« Останнє редагування: Лютого 19, 2015, 05:18:30 05:18 від Cortex »

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #116 : Лютого 19, 2015, 07:04:27 07:04 »
От вам і реакція Росії:

Постійний представник Росії при ООН Віталій
Чуркін заявив, що плани Києва звернутися
до ООН і ЄС з проханням про розгортання
міжнародного контингенту для підтримки
миру на сході України викликають підозри у
вірності мінським домовленостям. Про це
повідомляє російська агенція «ТАСС».
«Треба розводити озброєння і не займатися
висуненням нових ініціатив. А коли замість
того, щоб робити те, про що домовилися,
почитають висувати якісь схеми, то це
передусім викликає підозри, що хочуть
розвалити мінські домовленості», – сказав
Чуркін.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #117 : Лютого 19, 2015, 07:19:42 07:19 »
Для фантазерів нагадую - щоб протистояти 300 тисячам кадрових контрактників, потрібно мобілізувати мільйон. І рік їх навчати. І ніяких бронежилетів, ніякої медичної допомоги. Тільки автомат і пожерти. Попала куля в ногу - здох від гангрени. Підтримки з повітря не буде, танки 60х-70х років виробництва. Армія на один раз. Бажаючі крок вперед.


Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #118 : Лютого 19, 2015, 07:56:47 07:56 »
лугандонские бибизяны скажут шо они никакую гейропейскую полицейскую миссию не признают и постреляют их. и шо дальше?

и вообще, может это все только наши хотелки, как со статусом союзника США - не члена НАТО. Просить можно, а получить не очень.

лугандонські бібізяни можуть сказати лише те що їм вкаже кремль

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: РНБО дивитесь ?
« Reply #119 : Лютого 19, 2015, 08:03:04 08:03 »
От вам і реакція Росії:
Кисо предсказуемо обделалось обиделось.