Автор Тема: Сьогодні визначний день для української журналістики  (Прочитано 275 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Вона нарешті досягла дна. Це вперше я на українському ТВ побачив ток-шоу на яке просто не запросили і не пустили жодного з представників однієї з зацікавлених сторін. Навіть на кацапоТВ запрошують хоча б карикатурних шутів щоб створити хоча б видимість полеміки і плюралізму. Але на Беня-ТВ сьогодні постукали знизу.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вона нарешті досягла дна. Це вперше я на українському ТВ побачив ток-шоу на яке просто не запросили і не пустили жодного з представників однієї з зацікавлених сторін. Навіть на кацапоТВ запрошують хоча б карикатурних шутів щоб створити хоча б видимість полеміки і плюралізму.
Але на Беня-ТВ сьогодні постукали знизу.  :gigi:
Гетьман на таке лайно не спускаеться - нехай шути... самi iз собою балакають - Петро там нема чого робити.
Тим паче... Плюси... давне НЕ журналiстика, а бордель iм. Коломойського - "Чего iзволiте" - левова частку ефiру продана Кварталу, жодного фiльму, серiалу, Ток-шоу... - та що казати - нема грошей у Плюсiв, бо Беня... перекив кисень - або я - або нi хто.
Що iм залишаеться робити - пiд кого легти - Пiнчука чi Ахметова - у них своi ляльковi ТБ-театри... на ладан дихають.
 :smilie7: