Автор Тема: ВНИМАНИЕ СБУ!!!  (Прочитано 5349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Roche

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 15
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #60 : Липня 09, 2014, 01:37:59 13:37 »
Зайшов з телефона мтс на кавказ-центр - не пустило


А меня пускает

Підтверджую. В мене МТС корпоративний номер. На Кавказ центр не пускає. Каже що я в Москві.

Щойно перевірив - вже пускає !!!
Побєда ? :Prapor2:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #61 : Липня 09, 2014, 02:01:10 14:01 »
ЕСТЬ! ПОБЕДА!



 :Prapor2:  :smiley24:

Offline Roche

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 15
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #62 : Липня 09, 2014, 02:04:12 14:04 »
ЕСТЬ! ПОБЕДА!



 :Prapor2:  :smiley24:

GEO завалив МТС/ФСБ  :super:

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #63 : Липня 09, 2014, 02:06:37 14:06 »
состав акционеров МТС немного изменился.

скоро ожидается официальное заявление из центрального офиса компании.
 :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #64 : Липня 09, 2014, 02:09:01 14:09 »
ЕСТЬ! ПОБЕДА!



 :Prapor2:  :smiley24:

GEO завалив МТС/ФСБ  :super:

Спасибо не мне!

Спасибо талантливому менеджеру Биллу Гейтсу за массовое распространение по планете такой замечательной вещи, как ИНТЕРНЕТ и ее колоссального влияния на события.

И вам всем спасибо!  :Prapor2:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #65 : Липня 09, 2014, 02:13:31 14:13 »
Та де та перемога?
Просто вони палитись так явно перестали.
« Останнє редагування: Липня 09, 2014, 02:18:05 14:18 від Askold »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #66 : Липня 09, 2014, 02:17:43 14:17 »
ЕСТЬ! ПОБЕДА!



 :Prapor2:  :smiley24:

GEO завалив МТС/ФСБ  :super:

Спасибо не мне!

Спасибо талантливому менеджеру Биллу Гейтсу за массовое распространение по планете такой замечательной вещи, как ИНТЕРНЕТ и ее колоссального влияния на события.

И вам всем спасибо!  :Prapor2:

Білл Гейтс до Інтернета немає найменшого стосунку. Що за траву ви курите.
Більше того, він в свій час стверджував що інтернет взагалі непотрібен, якщо буде потреба в мережі, то будуть використані технології Мікорсофт, тобто всім відома глючна тормознута і дирява вендова мережа.

А що до впливу інтернету і невеличкої перемоги, то це таки є, з чим безумовно поздоровляю і Вас в першу чергу, бо це ви підняли це питання, і всіх українців, бо ця ваша перемога потрібна всім нам.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #67 : Липня 09, 2014, 02:20:58 14:20 »
ЕСТЬ! ПОБЕДА!



 :Prapor2:  :smiley24:

GEO завалив МТС/ФСБ  :super:

Спасибо не мне!

Спасибо талантливому менеджеру Биллу Гейтсу за массовое распространение по планете такой замечательной вещи, как ИНТЕРНЕТ и ее колоссального влияния на события.

И вам всем спасибо!  :Prapor2:

Білл Гейтс до Інтернета немає найменшого стосунку. Що за траву ви курите.
Більше того, він в свій час стверджував що інтернет взагалі непотрібен, якщо буде потреба в мережі, то будуть використані технології Мікорсофт, тобто всім відома глючна тормознута і дирява вендова мережа.

А що до впливу інтернету і невеличкої перемоги, то це таки є, з чим безумовно поздоровляю і Вас в першу чергу, бо це ви підняли це питання, і всіх українців, бо ця ваша перемога потрібна всім нам.

Ну, ладно, может я и не знаю "тонкостей" с Гейтсом...:) , дело такое, не это главное. Главное, что мы надавали "чебурашке" по ушам на территории Украины, хотя ты Аскольд тоже прав...Но ХОТЯ БЫ ЭТО мы решили.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #68 : Липня 09, 2014, 02:26:33 14:26 »
Надавали?

я в первом посте приводил ссылки - там такой песец в настройках что словами не описать.
пока СБУ не заставят технарей МТС настроить оборудование учитывая интересы Украины и будут следить за этим нифига не изменится.


Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #69 : Липня 09, 2014, 02:30:30 14:30 »


Ну, ладно, может я и не знаю "тонкостей" с Гейтсом...:) , дело такое, не это главное. Главное, что мы надавали "чебурашке" по ушам на территории Украины, хотя ты Аскольд тоже прав...Но ХОТЯ БЫ ЭТО мы решили.

Для однієї людини, і враховуючи витрачені зусилля, це таки досить велика Перемога.
Це якби мурашка не загризла слона, а заставила звернути з дороги.
Для мурашки це таки дуже і дуже багато.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #70 : Липня 09, 2014, 02:34:22 14:34 »
Надавали?

я в первом посте приводил ссылки - там такой песец в настройках что словами не описать.
пока СБУ не заставят технарей МТС настроить оборудование учитывая интересы Украины и будут следить за этим нифига не изменится.

Я думаю, что начало пути заложено. Скажем так "проблема обозначена". Там уже и до глобальных настроек доберутся и будут следить. Я надеюсь...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #71 : Липня 09, 2014, 02:36:54 14:36 »

Для однієї людини, і враховуючи витрачені зусилля, це таки досить велика Перемога.
Це якби мурашка не загризла слона, а заставила звернути з дороги.
Для мурашки це таки дуже і дуже багато.

Чем могу...чем могу (с), как в том анекдоте про стааааренького-стааренького шейха и молодых красавиц из его гарема. Когда он их выстроил в одну длинную шеренгу, оголил их попы и каждую в попу поцеловал, приговаривая "чем могу, чем могу..."

 :laugh:

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #72 : Липня 09, 2014, 02:43:10 14:43 »
Я би подав в суд на МТС   -  в  Україні заборонено фільтрувати   трафік абонента

Цілком можливо  що   на лініях МТС  стоїть обладнаня СОРМ  і ФСБ Росії має  доступ до цього СОРМ
і фільтрує весь трафік  в своїх цілях...
СБУ  варто би було наїхати і перевірити взаємозвязки МТС  з Росією

« Останнє редагування: Липня 09, 2014, 02:45:22 14:45 від server error »
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #73 : Липня 09, 2014, 02:49:48 14:49 »
Я би подав в суд на МТС   -  в  Україні заборонено фільтрувати   трафік абонента

Цілком можливо  що   на лініях МТС  стоїть обладнаня СОРМ  і ФСБ Росії має  доступ до цього СОРМ
і фільтрує весь трафік  в своїх цілях...
СБУ  варто би було наїхати і перевірити взаємозвязки МТС  з Росією

Вполне. Всякое может быть!

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #74 : Липня 09, 2014, 03:03:20 15:03 »
Я би подав в суд на МТС   -  в  Україні заборонено фільтрувати   трафік абонента

Цілком можливо  що   на лініях МТС  стоїть обладнаня СОРМ  і ФСБ Росії має  доступ до цього СОРМ
і фільтрує весь трафік  в своїх цілях...
СБУ  варто би було наїхати і перевірити взаємозвязки МТС  з Росією

Вполне. Всякое может быть!

Давним давно   коли стояв Майдан
а точніше
10.12.2013р Національна Комісія що здійсьнює Державне регулювання в сфері звязку та інформації тихенько протянула рішення в якому пункт

4.9 За власні кошти встановлювати на своїх телекомунікаційних мережах технічні засоби, необхідні для здійснення уповноваженими органами оперативно-розшукових заходів, і забезпечувати функціонування цих технічних засобів, а також у межах своїх повноважень сприяти проведенню оперативно-розшукових заходів та недопущенню розголошення організаційних і тактичних прийомів їх проведення. Оператори телекомунікацій зобов'язані забезпечувати захист зазначених технічних засобів від несанкціонованого доступу

потім 16 січня  Верховна рада  в свому славнозвісному законі  доповнила  таке :
Надання послуг інтернет потребуватиме отримання ліцензії. Оператори телекомунікацій зобов'язані тепер придбавати за власні кошти технічні засоби, необхідні для здійснення уповноваженими органами оперативно-розшукових заходів. Раніше були зобов'язані лише встановлювати.

Але цікаво  яке це обладнання має придбати інтернет провайдер  ????  а виявляється що придбати має СОРМ російського виробництва...

А тепер нехай мені плюне в морду кожний хто докаже мені що в російському сормі не стоїть закладка яка дозволяє ФСБ Росії користуватись даним обладнанням...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: ВНИМАНИЕ СБУ!!!
« Reply #75 : Липня 09, 2014, 03:17:01 15:17 »
Я би подав в суд на МТС   -  в  Україні заборонено фільтрувати   трафік абонента

Цілком можливо  що   на лініях МТС  стоїть обладнаня СОРМ  і ФСБ Росії має  доступ до цього СОРМ
і фільтрує весь трафік  в своїх цілях...
СБУ  варто би було наїхати і перевірити взаємозвязки МТС  з Росією

Вполне. Всякое может быть!

Давним давно   коли стояв Майдан
а точніше
10.12.2013р Національна Комісія що здійсьнює Державне регулювання в сфері звязку та інформації тихенько протянула рішення в якому пункт

4.9 За власні кошти встановлювати на своїх телекомунікаційних мережах технічні засоби, необхідні для здійснення уповноваженими органами оперативно-розшукових заходів, і забезпечувати функціонування цих технічних засобів, а також у межах своїх повноважень сприяти проведенню оперативно-розшукових заходів та недопущенню розголошення організаційних і тактичних прийомів їх проведення. Оператори телекомунікацій зобов'язані забезпечувати захист зазначених технічних засобів від несанкціонованого доступу

потім 16 січня  Верховна рада  в свому славнозвісному законі  доповнила  таке :
Надання послуг інтернет потребуватиме отримання ліцензії. Оператори телекомунікацій зобов'язані тепер придбавати за власні кошти технічні засоби, необхідні для здійснення уповноваженими органами оперативно-розшукових заходів. Раніше були зобов'язані лише встановлювати.

Але цікаво  яке це обладнання має придбати інтернет провайдер  ????  а виявляється що придбати має СОРМ російського виробництва...

А тепер нехай мені плюне в морду кожний хто докаже мені що в російському сормі не стоїть закладка яка дозволяє ФСБ Росії користуватись даним обладнанням...

Да.