Автор Тема: Єбланівці почали зливать Україну  (Прочитано 3276 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #60 : Березня 29, 2023, 11:11:00 23:11 »
так перебільшую чи спрощую?
якась амбівалентність...

Я в тебе вірю, що ти можеш одночасно ходити і жуйку жувати.  :smiley24: Чи не можеш?  :smilie8:

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #61 : Березня 30, 2023, 12:49:36 00:49 »
Трампосрач треба виносити у вже існуючу для цього гілку.  :idea:

Просто трабе забанити всіх кацапських пропагандонів-трампанзів, щоб не гнали кацапську пропаганду, і не буде срачу.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #62 : Березня 30, 2023, 01:18:33 01:18 »
"Вихваляння тут дій Трампа" - де я його вихваляв? ти розумієш що таке хвалити? нахвалювати? де я за нього агітував? не бреши. не набріхуй на мене.

По поводу того що Марік і Мелітополь були у складі України коли президентом США був Трамп - це не вихваляння, це факти. Трохи збав емоції, ти ж модер. Маєш бути взірцем об'єктивності.

Слухай, Алі, от ти ніби такий розумний і продвинутий, але не розумієш, що хвалити можна по різному. Як не розумієш, що такими фактами, як Марік і Мелітополь зовсім недоречно маніпулювати при наших обставинах.
Як і не розумієш, що всі суперечки з модератором мають бути винесені до Адміністративного форуму. Чи форуму для модераторів.
Тож, якщо ти ще раз будеш маніпулювати нашим становищем задля геніальності Трампа та сперечатися з модератором в цій гілці, то підеш в бан. :smilie9:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #63 : Березня 30, 2023, 01:41:03 01:41 »
Слухай, Алі, от ти ніби такий розумний і продвинутий, але не розумієш, що хвалити можна по різному. Як не розумієш, що такими фактами, як Марік і Мелітополь зовсім недоречно маніпулювати при наших обставинах.
Як і не розумієш, що всі суперечки з модератором мають бути винесені до Адміністративного форуму. Чи форуму для модераторів.
Тож, якщо ти ще раз будеш маніпулювати нашим становищем задля геніальності Трампа та сперечатися з модератором в цій гілці, то підеш в бан. :smilie9:
Де ти бачиш маніпуляції, Марік і Мелітополь були в складі України при президентові Трампі, Крим та Донецьк віддяпали при Обамі/Байдені це загальновідомі факти, і при чому тут вихваляння?
і ми зараз не сперечаємося про правила форуму, чи якісь порушення. ти мене намагаєшься оббрехати, як юзер, не як модератор, тому я маю всі права для захисту.
чи ти вважаеш що ти чи Татусь можете мене принижувати а я маю стояти на цирлах і мовчати? ні.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17347
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #64 : Березня 30, 2023, 06:45:15 06:45 »
Де ти бачиш маніпуляції, Марік і Мелітополь були в складі України при президентові Трампі, Крим та Донецьк віддяпали при Обамі/Байдені це загальновідомі факти, і при чому тут вихваляння?


Воно або ідіот, або покидьок, і з цим вже нічого не зробиш!

(А при Леніні не було голодомору, а при Сталіні побудували Дніпрогес, а при Хрущові політв'язнів амністували, а Брежнєв взагалі був маршал і чотири рази герой радянського союзу!)
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #65 : Березня 30, 2023, 12:38:10 12:38 »
В Україні війна з кацапами, під час війни допускати пропаганду наволочі, що виступає проти допомоги Україні і топить за кацапів - це працювати на ворога.
Тому вся кацапо-трампанзівська наволоч повинна бути забанена.
Всі ці ферал кети, алі, жоржовичі відкрито працють на кацапів.  :smiley23: :Ganba:  :moskali:

І не має значення чому вони це роблять - свідомо за гроші чи як корисні ідіоти хуйла, результат один вся ця бригада тупо працює на кацапську пропаганду.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #66 : Березня 30, 2023, 11:44:30 23:44 »
Де ти бачиш маніпуляції, Марік і Мелітополь були в складі України при президентові Трампі, Крим та Донецьк віддяпали при Обамі/Байдені це загальновідомі факти, і при чому тут вихваляння?
і ми зараз не сперечаємося про правила форуму, чи якісь порушення. ти мене намагаєшься оббрехати, як юзер, не як модератор, тому я маю всі права для захисту.
чи ти вважаеш що ти чи Татусь можете мене принижувати а я маю стояти на цирлах і мовчати? ні.

Ну, це вже взагалі. Алі, навіть і не пробуй більше тут згадувати про свого Трампушу чи сперечатись із-за цього в цьому розділі. В тебе більше немає шансів.Я тобі в 4-ий раз повторяю - всі суперечки з модератором чи адміном влаштовуй в Адмінфорумі. Чи в форумі для модераторів. Ці розділи спеціально для цього створені. :smilie9:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17347
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #67 : Березня 31, 2023, 08:17:56 08:17 »
Ну, це вже взагалі. Алі,

Ліна, а знаєш чому попи вчасно не виїхали з лаври?
Я думаю знаєш, тому що їх лише попереджають, а не п#здять!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #68 : Березня 31, 2023, 03:18:32 15:18 »
Де ти бачиш маніпуляції, Марік і Мелітополь були в складі України при президентові Трампі, Крим та Донецьк віддяпали при Обамі/Байдені це загальновідомі факти

маніпуляція в тому що ніякої заслуги трампа в тому що хуйло не почав тоді вторгнення немає

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #69 : Квітня 01, 2023, 03:13:55 03:13 »
маніпуляція в тому що ніякої заслуги трампа в тому що хуйло не почав тоді вторгнення немає

Спитай трампанзів і вони скажуть, що схід сонця - це заслуга Трампа.
Трампанзі - це секта повних ідіотів, там ні критичного мислення, ні навіть зачатків розумової діяльності.
Вони живуть чисто на рефлексах, що їм вклла в голову пропаганда.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #70 : Квітня 02, 2023, 04:41:32 16:41 »
 Julia Ioffe @juliaioffe In public, Biden is saying that we are backing Ukraine for as long as it takes. In private, it seems, the strategy is different. Says a critic: “We’re not playing for success, we’re playing for stalemate.”
If you are going through hell, keep going.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #71 : Квітня 10, 2023, 08:53:42 08:53 »
Julia Ioffe @juliaioffe In public, Biden is saying that we are backing Ukraine for as long as it takes. In private, it seems, the strategy is different. Says a critic: “We’re not playing for success, we’re playing for stalemate.”

Танки Абрамс тільки під кінець року. Екіпажі навіть не почали навчання.

Оце все що потрібно знать про гру, в яку грають штати

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17347
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #72 : Квітня 10, 2023, 09:13:46 09:13 »
Що ти блядь несеш!
Звідки ти знаєш?
Маєш свою людину в Пентагоні?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #73 : Квітня 10, 2023, 09:26:05 09:26 »
В Україні війна з кацапами, під час війни допускати пропаганду наволочі, що виступає проти допомоги Україні і топить за кацапів - це працювати на ворога.

І не має значення чому вони це роблять - свідомо за гроші чи як корисні ідіоти хуйла, результат один вся ця бригада тупо працює на кацапську пропаганду.

Точно: от наприклад взяти татуся-хуюся - що не псто, то трумп-трумп-трумп. Діє за принципом "що б не казали, аби не забували". Відкрито працює на кацапів, сучий дятел. Така наволоч повинна бути забанена назавжди - хай дрочить своє гузно бʼюстом трампа приватно або на смердючій упячці, підар гнойний.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #74 : Квітня 10, 2023, 11:28:54 11:28 »
Що ти блядь несеш!
Звідки ти знаєш?
Маєш свою людину в Пентагоні?


Офіційна заява.... Якщо ти думаєш що вони брешуть, коли це офіційно заявляють? Ну тоді добре...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #75 : Квітня 10, 2023, 08:12:58 20:12 »
Точно: от наприклад взяти татуся-хуюся - що не псто, то трумп-трумп-трумп. Діє за принципом "що б не казали, аби не забували". Відкрито працює на кацапів, сучий дятел. Така наволоч повинна бути забанена назавжди - хай дрочить своє гузно бʼюстом трампа приватно або на смердючій упячці, підар гнойний.

 :weep:


Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Re: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #76 : Квітня 11, 2023, 03:31:58 03:31 »
Колись СУП врятував ФУП від захоплення кацапами, а тепер перетворився на тусовку забанених на ФУПі кацапських пропагандонів. :at

Вся проплачена кацапська наволоч (ферал кетю алі, жоржович, гопляля) дрочить тут на брудершафт на кацапську підстилку довбойоба Трампа.