Автор Тема: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)  (Прочитано 2702 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #30 : Серпня 18, 2018, 05:47:53 17:47 »
За 6 останніх місяців Україна стала на 122 тисячі менша по населенню. За рік буде на 300 тисяч. Перше в світі місце по вимиранню держав. До 2030 року Україна перестане існувати як держава українського народу, баланс чужинців-паразитів буде настільки великим. Як ще рініше казав Серджіо Граденіго, консул Італії в Україні у 1933 році - про українську популяцію скоро можна буде й не говорити - її не снуватиме. Ми отримали страшних ударів по нашому етносу. І ми знємо, хто ці удари організував. Сьогодні в Україні проти українців ведеться найпідліша "гібридна" війна. Ведеться глобалістами ззовні, зсередини України та гарячою війною руками Росії, яка давно вже стала сіоноглобалістським інструментом. Глобалісти вже сьогодні спрямовують з Африки населення на заміщення українського. Заступник міністра МВС України оголосив про колосальну загрозу Україні від величезної хвилі "нелегалів". Яких фінансують глобалісти. Десятки тисяч приїхало, прилетіло в Україну з Африки лише за місяці останнього літа. Рівень їх життя, котрі не працюють, значно вище рівня українців. Йде війна проти європейців.  Це відбувається сьогодні, на наших очах, під прикриттям організованої "гібридної" війни.



Україна - на четвертому місці в Європі за зменшенням населення
https://ua.korrespondent.net/world/3933348-ukraina-na-chetvertomu-mistsi-v-yevropi-za-zmenshenniam-naselennia


Бумеранг, ты осознаешь, какая ты - юльковская тварь?

Итак...жду твоей ошибки...ЖДУ.
« Останнє редагування: Серпня 18, 2018, 05:53:00 17:53 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #31 : Серпня 18, 2018, 06:10:29 18:10 »
ВВП Украины


Мировой Банк. (оригинал)

https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.MKTP.CD?contextual=default&end=2017&locations=UA&name_desc=true&start=2015


Почитай сравнение с другими странами...там на странице. И это у нас ВОЙНА!

Бумеранг...ты на волоске.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #32 : Серпня 18, 2018, 06:21:15 18:21 »
Бумеранг от по суті ти разом з цензором намагався нас наїбати. За це в реалі можуть і обличчя попсувати
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #33 : Серпня 18, 2018, 06:47:26 18:47 »
Список країн за ВВП (ПКС)


Паритет купівельної спроможності

Індекс зубожіння, голодомору і тотального купівельного геноциду

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD_%D0%B7%D0%B0_%D0%92%D0%92%D0%9F_(%D0%9F%D0%9A%D0%A1)

Міжнародного валютного фонду за 2014          Україна - 47 зі 188 країн.

Світового банку на 2011-2014                         Україна - 45 зі 183 країн.
« Останнє редагування: Серпня 18, 2018, 06:51:06 18:51 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #34 : Серпня 18, 2018, 06:49:34 18:49 »
Бумеранг....ой...зря ты меня достал.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33235
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #35 : Серпня 18, 2018, 06:53:58 18:53 »
Та кинь ти його на разі. Нехай ще порозмазує тут трохи гівно по пиці  :smilie5:

Все одно відповісти щось по суті в нього яєць немає. Всі своїй бахіні віддав   :love:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #36 : Серпня 18, 2018, 06:56:48 18:56 »
Та кинь ти його на разі. Нехай ще порозмазує тут трохи гівно по пиці  :smilie5:

Все одно відповісти щось по суті в нього яєць немає. Всі своїй бахіні віддав   :love:

Я пока терплю. Думаю, что поумнеет и сделает выводы. Тут ПУРГУ гнать нельзя. Тут другие читатели и писатели.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33235
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #37 : Серпня 18, 2018, 07:18:31 19:18 »
Та кинь ти його на разі. Нехай ще порозмазує тут трохи гівно по пиці  :smilie5:

Все одно відповісти щось по суті в нього яєць немає. Всі своїй бахіні віддав   :love:

Я пока терплю. Думаю, что поумнеет и сделает выводы. Тут ПУРГУ гнать нельзя. Тут другие читатели и писатели.

Він може й не дурень. Але працює клоуном у підарасів, тут нічого не поробиш  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46576
  • Never give in!
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #38 : Серпня 18, 2018, 07:19:39 19:19 »
Бумере, ти сам собі заперечуєш. Адже якщо народ довбойоб, то за умов охлократії його провідники теж довбойоби. Тому влада тут ні до чого - вона просто уособлення цього народу.
Порошенко ж виняток. Сподіваюся що довбойобом він не стане. :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #39 : Серпня 18, 2018, 09:15:05 21:15 »
Не рзумію, що Брехулька хоче до виборців донести? Що вона заборонить рух робочої сили? Як?  Введе виїздні візи? Закріпить селян під орендарів а працівників за алєгархамі?  Це інтергаційний процес, як рух товарів чи капіталів. То ми збираємось інтегруватись  в ЄС? То як можна зупинити трудову міграцію?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #40 : Серпня 18, 2018, 09:37:12 21:37 »
Не рзумію, що Брехулька хоче до виборців донести? Що вона заборонить рух робочої сили? Як?  Введе виїздні візи? Закріпить селян під орендарів а працівників за алєгархамі?  Це інтергаційний процес, як рух товарів чи капіталів. То ми збираємось інтегруватись  в ЄС? То як можна зупинити трудову міграцію?

Ее избиратель не думает, он на это органически не способен, собственно поэтому он и является ее избирателем

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #41 : Серпня 18, 2018, 10:00:11 22:00 »
Не рзумію, що Брехулька хоче до виборців донести? Що вона заборонить рух робочої сили? Як?  Введе виїздні візи? Закріпить селян під орендарів а працівників за алєгархамі?  Це інтергаційний процес, як рух товарів чи капіталів. То ми збираємось інтегруватись  в ЄС? То як можна зупинити трудову міграцію?

Ее избиратель не думает, он на это органически не способен, собственно поэтому он и является ее избирателем

 :smiley24:

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #42 : Серпня 18, 2018, 10:08:36 22:08 »
Ее избиратель не думает, он на это органически не способен, собственно поэтому он и является ее избирателем
На жаль, їх не так мало, як мантри повторюють про зубожіння, геноцид і знелюднення країни.
І ще гірше.  Я сьогдні на одному політичному форумі від прочитала, що Петя разом з європейськими партнрами навмисне вирубує букові ліси у Львові (це цитата), щоб там не могли сховатись партизани УПА  :weep: це юльок написав.
А бортьби з брехнею нема,  то що ми ще до виборів почуємо?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #43 : Серпня 18, 2018, 10:12:02 22:12 »
Ее избиратель не думает, он на это органически не способен, собственно поэтому он и является ее избирателем
На жаль, їх не так мало, як мантри повторюють про зубожіння, геноцид і знелюднення країни.
І ще гірше.  Я сьогдні на одному політичному форумі від прочитала, що Петя разом з європейськими партнрами навмисне вирубує букові ліси у Львові (це цитата), щоб там не могли сховатись партизани УПА  :weep: це юльок написав.
А бортьби з брехнею нема,  то що ми ще до виборів почуємо?

И в этот БРЕД ДЕБИЛЫ верят. Что самое страшное. Орки хреновы. Ничего нельзя с ними поделать...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #44 : Серпня 18, 2018, 10:18:28 22:18 »
Ее избиратель не думает, он на это органически не способен, собственно поэтому он и является ее избирателем
На жаль, їх не так мало, як мантри повторюють про зубожіння, геноцид і знелюднення країни.
І ще гірше.  Я сьогдні на одному політичному форумі від прочитала, що Петя разом з європейськими партнрами навмисне вирубує букові ліси у Львові (це цитата), щоб там не могли сховатись партизани УПА  :weep: це юльок написав.
А бортьби з брехнею нема,  то що ми ще до виборів почуємо?

А как ты собираешься бороться с этой бредятиной?
Я в 04 слышал что Ющенко собирается продать американцам полтавскую область, это может вменяемый человек сказать? Естественно нет. Так и тут, они невменяемые и както логически их переубедить невозможно, тут требуются профессиональные манипуляторы

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #45 : Серпня 18, 2018, 10:23:04 22:23 »

И в этот БРЕД ДЕБИЛЫ верят. Что самое страшное. Орки хреновы. Ничего нельзя с ними поделать...
Не тільки вірять, а вимивають мізки і мобілізують голосувати за Юльку основний кнтингент, який на вибри ходить, на жаль. Розпоідаючи одночасно про високі пензії, дешевий газ і побудову купи заводів, де буде щасливо працювати молодь, що не поїде за кордон (очевидно за зарпату, нижче  китайців)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #46 : Серпня 18, 2018, 10:28:56 22:28 »

И в этот БРЕД ДЕБИЛЫ верят. Что самое страшное. Орки хреновы. Ничего нельзя с ними поделать...
Не тільки вірять, а вимивають мізки і мобілізують голосувати за Юльку основний кнтингент, який на вибри ходить, на жаль. Розпоідаючи одночасно про високі пензії, дешевий газ і побудову купи заводів, де буде щасливо працювати молодь, що не поїде за кордон (очевидно за зарпату, нижче  китайців)

Вот американцы смогли взять под полный патриотический контроль рэднэков и хиллбилли. Как им это удалось? Правильно. Простая, массовая, незамысловатая и эффективная государственная пропаганда.

А у нас в Минстець - 31 человек вместе с уборщицами. Их рассуждения о понятиях демократии я слышал от второго человека в структуре. "НИЧЕГО НЕЛЬЗЯ". Только "репортерыбезграниц", и "стандартыбибиси". "Что скажет княгиня Марья Алексевна?" (ОБСЕ).... Это Звиз-Дец.  :suicide2:

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #47 : Серпня 18, 2018, 10:55:25 22:55 »
Вот американцы смогли взять под полный патриотический контроль рэднэков и хиллбилли. Как им это удалось? Правильно. Простая, массовая, незамысловатая и эффективная государственная пропаганда.

А у нас в Минстець - 31 человек вместе с уборщицами. Их рассуждения о понятиях демократии я слышал от второго человека в структуре. "НИЧЕГО НЕЛЬЗЯ". Только "репортерыбезграниц", и "стандартыбибиси". "Что скажет княгиня Марья Алексевна?" (ОБСЕ).... Это Звиз-Дец.  :suicide2:
Ну хоча б за брехню відверту журнашлюх драти є можливість. Стандарти бібісі на джинсу і брехню не розповсюджуються.
А те, що в нас забагато критики і  "особіх мнєній" - це всі іноземці зазначають, хто хоч трохи тут поживе.
В умовах війни нас це сильно ослаблює

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #48 : Серпня 18, 2018, 11:40:18 23:40 »
Уського говорящі, вивчити Польську можуть а українську ні ... Українська сама складана мова, або слова і інергія яку вона несе вату обпалює наче свята вода.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46576
  • Never give in!
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #49 : Серпня 18, 2018, 11:56:31 23:56 »

И в этот БРЕД ДЕБИЛЫ верят. Что самое страшное. Орки хреновы. Ничего нельзя с ними поделать...
Не тільки вірять, а вимивають мізки і мобілізують голосувати за Юльку основний кнтингент, який на вибри ходить, на жаль. Розпоідаючи одночасно про високі пензії, дешевий газ і побудову купи заводів, де буде щасливо працювати молодь, що не поїде за кордон (очевидно за зарпату, нижче  китайців)

Вот американцы смогли взять под полный патриотический контроль рэднэков и хиллбилли. Как им это удалось? Правильно. Простая, массовая, незамысловатая и эффективная государственная пропаганда.

А у нас в Минстець - 31 человек вместе с уборщицами. Их рассуждения о понятиях демократии я слышал от второго человека в структуре. "НИЧЕГО НЕЛЬЗЯ". Только "репортерыбезграниц", и "стандартыбибиси". "Что скажет княгиня Марья Алексевна?" (ОБСЕ).... Это Звиз-Дец.  :suicide2:

You are dead wrong about American country folks and red-necks, man... :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #50 : Серпня 19, 2018, 12:07:06 00:07 »

И в этот БРЕД ДЕБИЛЫ верят. Что самое страшное. Орки хреновы. Ничего нельзя с ними поделать...
Не тільки вірять, а вимивають мізки і мобілізують голосувати за Юльку основний кнтингент, який на вибри ходить, на жаль. Розпоідаючи одночасно про високі пензії, дешевий газ і побудову купи заводів, де буде щасливо працювати молодь, що не поїде за кордон (очевидно за зарпату, нижче  китайців)

Вот американцы смогли взять под полный патриотический контроль рэднэков и хиллбилли. Как им это удалось? Правильно. Простая, массовая, незамысловатая и эффективная государственная пропаганда.

А у нас в Минстець - 31 человек вместе с уборщицами. Их рассуждения о понятиях демократии я слышал от второго человека в структуре. "НИЧЕГО НЕЛЬЗЯ". Только "репортерыбезграниц", и "стандартыбибиси". "Что скажет княгиня Марья Алексевна?" (ОБСЕ).... Это Звиз-Дец.  :suicide2:

You are dead wrong about American country folks and red-necks, man... :smilie7:

Ну-ну...man.. :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #51 : Серпня 19, 2018, 12:21:39 00:21 »
Бумеранг. Пиши.

Только прошу...без бреда, агиток, трэша и кацапских методичек.

Очень прошу...Намек понятен, да?

Я юлькоте тут разгуляться не дам. Ни вате, ни юлькоте, ни сепарам. Я же сразу предупредил. Без обид.

Пиши вдумчиво и осторожно.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8090
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #52 : Серпня 19, 2018, 01:42:46 01:42 »
 Geo  Дякую, за розблокування.

По цій темі.
Україна виявляється не на 1-му , а на 4-му місці в Європі по скороченню населення?
Так, то я дійсно припустився помилки, публікуючи той матаріал з "Цензора". Не було часу шукати першоджерела. Однак ця тема мене зацікавила, тому я її й відкрив тут. (Кореспондент я не читаю, але Цензор редагує Бутусов, який ватником ніколи не був, Цензор читаю.).

Просто те, що скорочується населення - я це бачу й відчуваю навіть по Києву. Про регіони говорити не буду.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8090
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #53 : Серпня 19, 2018, 01:43:04 01:43 »
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Найголовніше.

 Я тут на форумі з моменту його появи, березень 2014 року. Спочатку я намагався когось в чомусь переконати( я ж  думав, що це не як ФУП), потім я зрозумів що це неможливо, зрозумівши, мені стало просто весело.
Так, деякі теми були навіть провокативні. Мене просто смішило, наскільки тут відірваний від реалій життя народ.
Але відтоді вже пройшло багато часу. Зараз я абсолютно спокійно реагую на будь-які висловлювання. І теми, такі як сьогодні, створювати я вже не буду.
Першу тему сьогодні - то Дрейк взагалі зразу ж на смітник викинула.
А другу - то мене самого чуть на смітник не викинули.

Однак, є тут люди дискутабельні, хоча їх і дуже обмаль.
 Можуть брати участь в обговоренні якихось цікавих і актуальних питань і подій.
Я не був на ФУПі з 2010 го року і йти туди не збираюсь.
Можливо трохи  зміниться час і дискутабельних цікавих людей тут стане більше.
.......................
Я пишу тут коли є в мене вільний час і коли мене щось зацікавило.
І всеодно, мене дуже смішить, коли мене прив"язують до Туровської ніби я звідти гроші отримую, чи навть до Ольгіно.  :laugh:
На Турівську я не ходжу, гроші там не отримую , але моє ставлення до БЮТ І ЮВТ вже є незмінне дуже багато років. Да-да, і я все життя безпартійний ще з часів ВЛКСМ.

Я сподіваюсь, що на смітник мене звідси не викинуть.
Ніяких конраверсійних дискусій вже нікому не нав"язуватиму, хай кожен дивиться думає й доходить до всіх висновків сам, (якщо зможе).


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #54 : Серпня 19, 2018, 01:47:15 01:47 »
Geo  Дякую, за розблокування.

По цій темі.
Україна виявляється не на 1-му , а на 4-му місці в Європі по скороченню населення?
Так, то я дійсно припустився помилки, публікуючи той матаріал з "Цензора". Не було часу шукати першоджерела. Однак ця тема мене зацікавила, тому я її й відкрив тут. (Кореспондент я не читаю, але Цензор редагує Бутусов, який ватником ніколи не був, Цензор читаю.).

Просто те, що скорочується населення - я це бачу й відчуваю навіть по Києву. Про регіони говорити не буду.

Ты различаешь "первое место в мире" (твоя цитата какого-то форумного цензоровского дебила) по вымиранию населения и "четвертое место в Европе" по сокращению населения и ссылке на международные скриншоты от меня? Или спецом идиотом прикидываешься?

Про Бутусова скромно помолчи. Я про Бутусова намного больше знаю, чем ты можешь себе предположить.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #55 : Серпня 19, 2018, 01:50:10 01:50 »
Население по всей Европе сокращается!

Население растет только у индусов, китайцев и Ближнем Востоке. Белые люди вымирают на земном шаре. Ибо "золотой миллиард" не хочет иметь много детей. Некомфортно.

И ты мне тут чесать по ушам будешь? Я же не дебил. Я на твои юльковские высеры не поведусь.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #56 : Серпня 19, 2018, 01:56:55 01:56 »
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Найголовніше.

 Я тут на форумі з моменту його появи, березень 2014 року. Спочатку я намагався когось в чомусь переконати( я ж  думав, що це не як ФУП), потім я зрозумів що це неможливо, зрозумівши, мені стало просто весело.
Так, деякі теми були навіть провокативні. Мене просто смішило, наскільки тут відірваний від реалій життя народ.
Але відтоді вже пройшло багато часу. Зараз я абсолютно спокійно реагую на будь-які висловлювання. І теми, такі як сьогодні, створювати я вже не буду.
Першу тему сьогодні - то Дрейк взагалі зразу ж на смітник викинула.
А другу - то мене самого чуть на смітник не викинули.

Однак, є тут люди дискутабельні, хоча їх і дуже обмаль.
 Можуть брати участь в обговоренні якихось цікавих і актуальних питань і подій.
Я не був на ФУПі з 2010 го року і йти туди не збираюсь.
Можливо трохи  зміниться час і дискутабельних цікавих людей тут стане більше.
.......................
Я пишу тут коли є в мене вільний час і коли мене щось зацікавило.
І всеодно, мене дуже смішить, коли мене прив"язують до Туровської ніби я звідти гроші отримую, чи навть до Ольгіно.  :laugh:
На Турівську я не ходжу, гроші там не отримую , але моє ставлення до БЮТ І ЮВТ вже є незмінне дуже багато років. Да-да, і я все життя безпартійний ще з часів ВЛКСМ.

Я сподіваюсь, що на смітник мене звідси не викинуть.
Ніяких конраверсійних дискусій вже нікому не нав"язуватиму, хай кожен дивиться думає й доходить до всіх висновків сам, (якщо зможе).

Це може я відірваний від життя?

Так ось...такі відірванні від життя "лапшочьоси", як ти...доведуть цю країну до цвинтара. Саме такі кімнатні, інфантильні філософи-юлькознавці. Ще й ватні. Ти для мене - кремлівська вата. Ти такий самий, як і москалі-кацапи. 100%. А те що ти розмовляєш українською, так і Колєснічєнко дуже добре мову знав. Мені це до сраки.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8090
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #57 : Серпня 19, 2018, 01:59:35 01:59 »
Geo, то я ж сказав, що я тоді не додивився, просто один той коментар виклав, не превіривши. (Ясне діло, що в світі і в Європі не те саме. На форумах бувають висловлювання, що потребують ретельної перевірки.

Я Бутусова знаю тільки по його  ФБ.
Я не можу сказати що сайт "Цензор"  це якийсь ватний сайт.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #58 : Серпня 19, 2018, 02:00:23 02:00 »
Geo, то я ж сказав, що я тоді не додивився, просто один той коментар виклав, не превіривши. (Ясне діло, що в світі і в Європі не те саме. На форумах бувають висловлювання, що потребують ретельної перевірки.

Я Бутусова знаю тільки по його  ФБ.
Я не можу сказати що сайт "Цензор"  це яийсь ватний сайт.

Це ЮЛЬКОВСЬКИЙ сайт. Вже дуже давно. Тому ти там і пасешся.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8090
  • Стать: Чоловіча
Re: Народ- д.....об ( ну ви зрозуміли)
« Reply #59 : Серпня 19, 2018, 02:02:50 02:02 »
А ще я пасусь на ОРД і інколи на Кавказ-Центрі.
Це теж ватні сайти ?