Автор Тема: суки . .фашисты .. Віце-канцлер Німеччини пропонує забути про Крим  (Прочитано 1632 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/23/7035624/

Віце-канцлер Німеччини пропонує Україні федералізацію та забути про Крим
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
забейте на европидаров. они все пидарасы :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/23/7035624/

Віце-канцлер Німеччини пропонує Україні федералізацію та забути про Крим
А восточную Германию вернуть не хотят?

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
кто б сомневался
приехала ломать украинцев под друга вовчика
риббентропша  :smilie9:
ігнор Квант

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Я не понимаю. на что Вы надеетесь? Читайте внимательно мою статью от 4 июля: Соглашение об Ассоциации с ЕС как первый шаг к Ассоциации с США

Общение с простыми европейцами – немцами, французами, итальянцами открыла одну очевидную истину – они чаще всего на нас смотрят как на обузу. Дикую, непредсказуемую, часто более умную и хитрую, а потому – опасную. Украина для них источник потенциальных проблем, а проблем они не любят.

С Путиным им проще – Путин управляет Россией и тут все ясно. Богатые русские привозят деньги в Европу. Тут все ясно и нет проблем. А Украина – это проблема.

О чем будут говорить на переговорах представители Европы и Москвы? Только о том, чтобы устранить проблему. Это базовое и подсознательное желание европейцев.

Им наше стремление в Европу понятно. Они восхищаются нашим героизмом. Но  о чем Европа договорится с Москвой – видно на старой карте и судьбе нашей соседки Польши.


« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 01:25:49 13:25 від Гражданин »

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
меркель все опровергла и высказалась против

но это не отменяет того факта что это подхуйловское чмо пидарас в самом плохом смысле этого слова
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
меркель все опровергла и высказалась против

но это не отменяет того факта что это подхуйловское чмо пидарас в самом плохом смысле этого слова

http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/08/23/7025309/

"Коли ми (в Німеччині) говоримо про федералізацію, то це йдеться про німецький тип федерації. Ми розуміємо, що в Україні це називають децентралізацією і це - саме те, чого хоче президент Порошенко, і ми це підтримуємо", - заявила канцлер.
...
"Те, що я сказала - це не просто моя думка, це також думка віце-канцлера", - стверждує вона.

  • Гість
Фрау Риббентроп готова дать 500 лямов на восстановление Луганды.

http://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2014/08/23/7025308/

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Ще один Штазіман.
Kremlin delenda est.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Слухала Меркель, автор теми бреше, вона такого не говорила.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Так вiн соцiал-демократ. Нiмецькi лiвi є традицiйно про-росiйськi. Мeркель не належить до їх табору. Вона з християнських-демократiв

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
меркель все опровергла и высказалась против

но это не отменяет того факта что это подхуйловское чмо пидарас в самом плохом смысле этого слова

Ложечки типа мы нашли? ну ты даешь, киевлянин  :smilie1:

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступає за територіальну цілісність України та радить запастися терпінням.
Про це вона заявила під час спільної із президентом Петром Порошенком прес-конференції в Києві.
Меркель зазначила, що їй часто задають питання щодо Криму. Вона зазначила, що анексія Криму є несправедливою. "Але минули місяці і його не віддали назад. Часто, коли вирішуються політичні питання потрібно дуже багато терпіння і зусиль", - зазначила канцлер Німеччини.
"Це (анексія Криму – ред..) відбулося із порушенням територіальної цілісності в Європі. Якщо ми визнаємо такий принцип, то тоді це може статися будь-де в Європі", - заявила Меркель.
Вона зазначила, що це несе загрозу цілісності будь-якої європейської держави.
"Важливе визнання територіальної цілісності після Другої світової війни", - зазначила вона.
"Це треба розглядати як наступний крок, аби зберегти Донецьк і Луганськ", - заявила Канцлер.


Канцлер Федеральної республіка Німеччина Ангела Меркель пояснила, що має на увазі під федералізацією.
Таку заяву вона зробила 23 серпня під час спільної прес-конференції з президентом України Петром Порошенко в Києві, після завершення їхньої двогодинної зустрічі.
"Коли ми (в Німеччині) говоримо про федералізацію, то це йдеться про німецький тип федерації. Ми розуміємо, що в Україні це називають децентралізацією і це - саме те, чого хоче президент Порошенко, і ми це підтримуємо", - заявила канцлер.
Меркель переконана, що таку позицію поділяє також її заступник, міністр економіки Німеччини, лідер німецьких соціал-демократів Зігмар Габріель, який в газетному інтерв'ю закликав до федералізації України.
"Те, що я сказала - це не просто моя думка, це також думка віце-канцлера", - стверждує вона.
Меркель також закликала європейських політиків утриматися від заяв з цього приводу.
"Ми розуміємо, що коли в Україні йдеться про федералізацію, для вас це означає інше, це також означає втрату суверенітету", - зазначила вона.
Раніше віце-канцлер, міністр економіки Німеччини, лідер німецьких соціал-демократів Зігмар Габріель (Sigmar Gabriel) висловився за "розумну концепцію федералізації" України.
Як вважає Зігмар Габріель, зберегти територіальну цілісність країни вдасться лише в тому випадку, якщо регіонам з більшістю російськомовного населення буде зроблено вигідну "пропозицію". Але спочатку необхідно домовитися про припинення вогню, підкреслює віце-канцлер.


буду непопулярным, но в который раз подчеркну, что Меркель - наш союзник, не нужно поливать ее грязью. Да, она раньше заблуждалась, верила хуйлу и т.п., но последние события открыли ей глаза на то, who is mr.Putin (Khuilo).
 Читаем также Гетьманчук - http://glavcom.ua/articles/21800.html

Offline Krak

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 68
Стоит ли обсуждать всерьёз ФСБ-эшную фальшивку вброшенную ещё до начала встречи?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Слухала Меркель, автор теми бреше, вона такого не говорила.

Не Меркель, а вицеканцлер говорил.
Она вроде опровергла

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Не знаю, правда это или нет, но в любом случае Пороху надо быть с Меркельшей настороже.
Я ей не доверяю. Уже давно. Ещё с тех времён как они с Хуйлом Северный поток строили в обход Украины.
Да и сейчас она себя очень странно ведёт... :smilie11: