Автор Тема: Поляки прибрали істукан радянським "визволителям" в Катовіце!  (Прочитано 833 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
з площі Свободи в центрі

14 травня



Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
Провокують?
Abnormal piglings activity detected!

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Ну, все! Х*йло тепер на лайно зійде.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
за погодженням з посольством расіі :weep:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46539
  • Never give in!
Треба було кувалдами.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Ніколи не розпочнеться побудова української України, доки не будуть ліквідовані всі радянські істукани, перш за все ті, що "Вєлікая Атєчєствєннай вайни". Саме ці, створють сморід, ще отруйніший ніж від дєдушки Лєніна.

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Ніколи не розпочнеться побудова української України, доки не будуть ліквідовані всі радянські істукани, перш за все ті, що "Вєлікая Атєчєствєннай вайни". Саме ці, створють сморід, ще отруйніший ніж від дєдушки Лєніна.
Більшого "смороду" як київська уРодіна-Мать ніхто мабуть не створює - на всю Україну. Оце ще буде геморой! Чи Бог згланеться та якась ракета не туди полетить...
 А взагалі цю проблему зі Львова зручніше підняти. Особливо зараз.
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
ТАну... От в Києві наша "Мать-(У)Родіна" стоїть обличчям до лівого берегу на правому  :smilie7:

Наче знали, коли ставили, звідки чекати загрозу  :smiley14:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
ТАну... От в Києві наша "Мать-(У)Родіна" стоїть обличчям до лівого берегу на правому  :smilie7:

Наче знали, коли ставили, звідки чекати загрозу  :smiley14:
Хотілося б почути думку людей духовно-просвітлених відносно таких "монументів" - які зміни вони викликають у тонких матеріях і впливають на нас.
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
Ніколи не розпочнеться побудова української України, доки не будуть ліквідовані всі радянські істукани, перш за все ті, що "Вєлікая Атєчєствєннай вайни". Саме ці, створють сморід, ще отруйніший ніж від дєдушки Лєніна.
А мені ще дуже важко сприймати таку  інформацію про пам"ятники ВОВ, моя сім"я (багато поколінь) живе постійно в Україні, кілька родичів не повернулися з тієї війни,є такі,що дивом врятувались у Срібнянську трагедію ("Українська Хатинь"), були такі, що не врятувались,  мої дід воював, мав нагороди, був поранений неодноразово, але він ніколи не "бахвалился" тим,що воював, він захищав Батьківщину, піджак з нагородами одягав лише раз у рік на 9 Травня, і йшов до пам"ятника ВОВ, не був комуністом, на питання про це - переходив на інші теми, лише після його смерті ми дізналися,що він був репресований після війни (політичний, по наклепу), його лишили офіцерського звання і виключили із партії.
І цього цирку, клоунади, яка проходить у сусідній країні кожен рік 9 Травня я не розумію.
Кожен рік 9 Травня я прихожу до пам"ятника ВОВ, як мій дід колись, кладу квіти та в душі промовляю подяку, і цей день для мене не свято, а скоріше поминальний день...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Я не проти поминальних днів в пам"ять загиблих українців, навіть тих, хто змушений був воювати в рядах Червоної Армії ( серед українців таких було більшість, нажаль).
Але я проти пам"ятників військовим Червоної Армії в образі "асвободітєлєй".

Мої всі предки були з Київської обл., діди, відповідно, воювали в ЧА. Але той дід що залишився живим, мав медалі, але ніколи їх не носив, навіть колодки, і ніколи не святкував Дєнь пабєди. І земляки й сусіди дідові в селі теж цей празник за празник не вважали. ставлення було таке само як до 7 листопада чи 1 -го травня, - звичайний чужий совєцький празник.
Ставлення до 9 травня буле не вороже, але просто байдуже.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Ніколи не розпочнеться побудова української України, доки не будуть ліквідовані всі радянські істукани, перш за все ті, що "Вєлікая Атєчєствєннай вайни". Саме ці, створють сморід, ще отруйніший ніж від дєдушки Лєніна.

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер