Автор Тема: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)  (Прочитано 677 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
"Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« : Вересня 15, 2022, 09:29:38 09:29 »
Довелося спостерігати вайберну драму: з тещею зв'язалася її дальня родичка і плакалася їй у ліфчик жильотку про страждання припиздженого народу долю свого розумного синочка. Коротше кажучи, довбойоб жив у Криму і у 2014му вирішив там залишитися під кацапами, прикупив дешево нерухомості (у тих, хто не хотів "під кацапами") "шоб сдавать", а ще продовжив працювати говнокодером на якусь американську лавку (шкода, що я поки не знаю на яку, але я дізнаюся і стукану "куда нада"). Каротше, катався, як сир у маслі і купався у баблі як той Макдак. Санкції, скажете ви? Хуянкції! Вони з 2014 до 24.02.22 їх пречудово обходили, а після 24.02.22 та лавка просто перевезла всіх говнокодерів до Арменії, познімала їм там будинки двохповерхові, та то, та сьо... Але ж воно не пальцем роблено і "нє для таво ета роза расцвєталло": з'їздило у ту Арменію, подивилося, покрутило носом і повернулося назад до Криму, бо треба ж слідкувати за нерухомістю і вапщє вдома не два, а три поверхи. Але продовжило працювати на американців типо як з Арменії (а на самом дєлє ніт). Ну пачпорт кацапський, само собою, взяло ще у 2014, бо "нада ж кагта жидь". І тут настає фініталякамедія: гіпс снімают, клієнт уєзжает....тьху... виїзд з Криму закривають і оголошується ... тадам!... мабілібілізація. Соплі-сльози-кров-кишки-розковбасило. Дзвінки на всі боки з воплями "шодєлать?!!!"

Як я стримався, щоб не заволати на всю горлянку "вішатися!" - хуй знає.  :pooh_lol:
« Останнє редагування: Вересня 15, 2022, 09:33:56 09:33 від Адам Жоржович »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6414
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #1 : Вересня 15, 2022, 10:13:32 10:13 »
 :laugh:класика

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #2 : Вересня 15, 2022, 02:23:00 14:23 »
пріспособлєнці... от цікаво про звільнені території в тому числі Крим. шо з отакими робити то ж 5та колона.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26956
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #3 : Вересня 15, 2022, 03:23:35 15:23 »
Это не пятая колонна. Пятая колонна это те кто "за Россию". Это просто пофигисты. Они неопасны, и ничего с  ними делать не надо. Дороже выйдет

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33285
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #4 : Вересня 15, 2022, 04:15:52 16:15 »
Это не пятая колонна. Пятая колонна это те кто "за Россию". Это просто пофигисты. Они неопасны, и ничего с  ними делать не надо. Дороже выйдет

Почмирити трохи можна. Адміністративно   :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26956
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #5 : Вересня 15, 2022, 04:48:38 16:48 »
Почмирити трохи можна. Адміністративно   :smilie7:

Смысл, получить "глубокое внутреннее удовлетворение"? Это отвлекает ресурс.
У нас он всплывают опзжешники и шариевцы. Вот это проблема. А это только отвлечет

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #6 : Вересня 15, 2022, 05:17:33 17:17 »
Смысл, получить "глубокое внутреннее удовлетворение"? Это отвлекает ресурс.
У нас он всплывают опзжешники и шариевцы. Вот это проблема. А это только отвлечет
значит надо их изолировать от рос информационного пространства как то.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #7 : Вересня 15, 2022, 09:08:26 21:08 »
значит надо их изолировать от рос информационного пространства как то.

Вони заплатять за свою тупість і безпринципність власними сраками, зходивши в атаку у касках зразка 1943 року з гвинтівками зразка 1891 (і з кадировським загранотрядом за спиною) на озброєні до зубів натівскою зброєю ЗСУ .  :smilie8:
« Останнє редагування: Вересня 15, 2022, 09:34:47 21:34 від Адам Жоржович »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6414
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #8 : Вересня 15, 2022, 11:22:58 23:22 »
значит надо их изолировать от рос информационного пространства как то.
Ноуп, цього недостатньо. Окрім ізолювати, треба ще генерувати власну хоботню схожого рівня та аудиторії.
Але наразі більш популярною є інша думка (чємодан-вокзал-расія / попрацювати м'ясоньком в жуков-стайл). Чисто емоційно вона мені теж більш подобається  :gigi: просто що в загальному заліку не спрацює

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #9 : Вересня 16, 2022, 08:05:45 08:05 »
розчохдити на бабло для ЗСУ цього оленя
і хай далі живе :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #10 : Жовтня 24, 2022, 06:10:44 18:10 »
Довбойоб таки знайшов як з'їбатися у Турцію. Подробиць поки не знаю.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6414
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #11 : Жовтня 24, 2022, 11:27:55 23:27 »
Довбойоб таки знайшов як з'їбатися у Турцію. Подробиць поки не знаю.
Вангую 10к зелених  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: "Ахъ какайаъ драмаъ"(с)
« Reply #12 : Жовтня 25, 2022, 02:14:24 02:14 »
Вангую 10к зелених  :smilie7:

Цього поки що не знаю, але почув інші подробиці: з'їбався він вже більш тижня тому і сам, без баби і дітей. Тепер його баба стогне що мовляв він гріє там пузо на пляжу з веселими блядями, а вона сама у кришу в'ябує на роботі, витира соплі дітлахам та ще й за дорогоцінною нерухомістю дивиться. І що хотілось би продати її кхуям і купити щось у Турції  щоб теж на пляжу сидіти вже всією сім'єю :fp2, але ціни в сраці і бахаті покупці із "срєднєй паласи рассіющькі" кудись позникали.  :pooh_lol: І головне все так несподіванно сталося, хто б міг подумати, що воно так....  :weep: