Автор Тема: Дивитись Шустера? Мент з Шустером накинулись на Ляшка!  (Прочитано 5004 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
слышали ляшко в конце сказал  -снайперам платили по 40 штук баксов В ДЕНЬ за совершенные убийства -  обратился к заму мвд чтоб проверили эту инфу и подтвердили

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ну шо, подивився шоу. ляшко просто нервує і до цього можна по-різному ставитись, але його можна зрозуміти. ми всі бачимо, що зараз робиться все для того, щоби зробити все "як раніше". щоби країна заспокоїлася і можна було робити те, що і раніше. всі бачили гілку про львівського беркутівця, який дивується що "нікого не саджають", бо "все куплено"? всі бачили як вбили Музичка, замість того щоби ловити якименок-захарченків-олійників і т.д. всі бачили, як просрали Крим. всі бачили кортеж авакова, всі бачать що за люди призначаються на посади. немає ніякої люстрації, в судах сидять ті самі покидьки. чєчєтов махає ручкою, ганя-гєрман красується у раді. риги почали провалювати законопроекти, красножопі вже місяць як не голосують (отримуючи при цьому зарплату під 20 тис). "світлий БЮТ" вніс НКВДшний законопроект, який дозволяє на пів року саджати людей за масові протести в СІЗО та на зони - без жодного суду. долар 12, євро 16. ціни зросли і зупинки зросту не прогнозується. прогнозується навпаки - підвищення всього і вся. навіть дрібного мусорка, який катував на морозі Гаврилюка - хочуть відпускати додому. тобто все лише погіршилося і шустери з мірошніченками єлейними голосами заспокіюють народ з телеекранів. тому я цілком можу зрозуміти Ляшка - бо бачу, чим все це закінчиться. закінчиться все великою кров'ю, кишками депутатів та мусорів, небесними тисячами і розпадом країни. в ций ситуації потрібно не тільки нервувати, але й починати бити їбала тим, хто до всього цього веде.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline S.P.

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 13
ну шо, подивився шоу. ляшко просто нервує і до цього можна по-різному ставитись, але його можна зрозуміти.

Конечно. Ляшко то ко власти никаким боком. Бескорыстный, идейный, принципиальный, - вот и беспокоится за народ. Да. ;)

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Шустер: ... у Ляшко есть право носить оружие - это же страшно  :lol:

звичайно, йому страшно. взагалі, всі без виключення чиновники та їхня різноманітна обслуга повинні бути беззахисними перед народом і повинні чітко усвідомлювати це. щоб коли йде шустер - червонорилі олійники та високопоставлені мусора в шкіряних кріслах відчували жирними спотілими сраками, що у кожного в студії є пістолет. і що нерви ні у кого не залізні. а авакови щоб знали, що їхня жестяна зелена шкода октавія може бути розстріляна впритул на будь якому світлофорі. лише одне це дозволить якісно змінити наше життя, не кажучи вже про якісь інші речі. тому шустеру і страшно. уявіть, як би йому було, коли б не тільки ляшко, а й хлопець з майдану сидів з кобурою.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline S.P.

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 13
Шустер: ... у Ляшко есть право носить оружие - это же страшно  :lol:

звичайно, йому страшно. взагалі, всі без виключення чиновники та їхня різноманітна обслуга повинні бути беззахисними перед народом і повинні чітко усвідомлювати це. щоб коли йде шустер - червонорилі олійники та високопоставлені мусора в шкіряних кріслах відчували жирними спотілими сраками, що у кожного в студії є пістолет. і що нерви ні у кого не залізні. а авакови щоб знали, що їхня жестяна зелена шкода октавія може бути розстріляна впритул на будь якому світлофорі. лише одне це дозволить якісно змінити наше життя, не кажучи вже про якісь інші речі. тому шустеру і страшно. уявіть, як би йому було, коли б не тільки ляшко, а й хлопець з майдану сидів з кобурою.

И дрожащие чиновники ( любопытно, а кто они?) не воруют, а исполняют волю народа, который трезв и мудр... Томмазо Кампанелла имел бедное воображение...

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Не знаю що там Ляшко робив під час Майдану, зовсім не цікавить його орієнтація, але з усієї ради він один виявився з яйцями. Коли всі драпали через потаємні виходи, Ляшко один з усієї кодли що сидить в раді не побоявся вийти і заспокоїти правий сектор, які почали дертись в раду. Які були їх наміри тоді ніхто не знав.

Ніхто не вийшов - ні грізний Кличко, ні горластий Тягнибок, ні гловнокомандувач Турчинов. Не побоявся вийти один на один із заведеним розлюченим озброєним натовпом лише Ляшко. Решта драпали як пацюки.

Так що невідомо хто там ще... альтернативної орієнтації...

Неправда.
Там ще Доній був.Він розмовляв з людьми під ВР.

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Ляшко придурок. Зачем шустер его приглашает?
я думаю, що Ляшко йому башляє! :smilie8:
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Интересно, он с дачи клюева уже съехал?

 хіба він у Клюєва був?
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Интересно, он с дачи клюева уже съехал?

 хіба він у Клюєва був?

Гии.  :smilie5: Тоді автомайдан помилився адресою. Хата Клюєва була поруч.

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Интересно, он с дачи клюева уже съехал?

 хіба він у Клюєва був?

Гии.  :smilie5: Тоді автомайдан помилився адресою. Хата Клюєва була поруч.

ну, це я знаю. Так а був він у кого. Тоді прізвища не називали :smilie8:
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Интересно, он с дачи клюева уже съехал?

 хіба він у Клюєва був?

Гии.  :smilie5: Тоді автомайдан помилився адресою. Хата Клюєва була поруч.

ну, це я знаю. Так а був він у кого. Тоді прізвища не називали :smilie8:

не називали. Якийсь друг.

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Интересно, он с дачи клюева уже съехал?

 хіба він у Клюєва був?

Гии.  :smilie5: Тоді автомайдан помилився адресою. Хата Клюєва була поруч.

ну, це я знаю. Так а був він у кого. Тоді прізвища не називали :smilie8:

не називали. Якийсь друг.
  друг, що живе біля КЛЮєва? Та таких друзєй за х... та в музей!
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Ляшко депутат ВР и у него достаточно возможностей для получения информации от милиции и прокуратуры без истерики на ТВ
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Интересно, он с дачи клюева уже съехал?

 хіба він у Клюєва був?

Гии.  :smilie5: Тоді автомайдан помилився адресою. Хата Клюєва була поруч.

ну, це я знаю. Так а був він у кого. Тоді прізвища не називали :smilie8:

не називали. Якийсь друг.
  друг, що живе біля КЛЮєва? Та таких друзєй за х... та в музей!

да ладно, вони там всі сусіди по селу. Заяложений приклад Сєні, Медведчука і Янука.

О! Критерій люстрації. Жив у КончіЗаспі чи Нових Петрівцях - нах з влади.  :smilie5:

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Интересно, он с дачи клюева уже съехал?

 хіба він у Клюєва був?
 

Гии.  :smilie5: Тоді автомайдан помилився адресою. Хата Клюєва була поруч.

ну, це я знаю. Так а був він у кого. Тоді прізвища не називали :smilie8:

не називали. Якийсь друг.
  друг, що живе біля КЛЮєва? Та таких друзєй за х... та в музей!

да ладно, вони там всі сусіди по селу. Заяложений приклад Сєні, Медведчука і Янука.

О! Критерій люстрації. Жив у КончіЗаспі чи Нових Петрівцях - нах з влади.  :smilie5:

шось у цьому є! Але  попахує 1917 роком. Побєдівшіє вигнали всіх на х..! Не знаю як правильно.  :smilie11: Чесно.
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Сегодня на ТРК Украина продолжение банкета. Битва Ляшко vs Добкин!

Олег Ляшко
8 мин. ·
Сьогодні, 4 квітня, буду на ТРК "Україна" в програмі "Майдан" з 19:45 до 22:00. Крім мене, в ефірі будуть Богомолець, Королевська і, прости Господи, Добкін - якби нова влада діяла адекватно, він би не по ефірах ходив, а сидів у тюрмі