Автор Тема: Що там в Херсоні?  (Прочитано 2947 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #30 : Травня 22, 2022, 10:29:00 22:29 »
Не розумію, чому наші не звільнили Херсон, коли орки ще не почали окопуватись? Щось мені тут тхне зрадою. І не просто зрадою, а великою зрадою.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #31 : Травня 23, 2022, 10:57:18 22:57 »
Сьогодні стало відомо, що відбувається в Херсоні. Це друга Буча. Це жах. на Цензорі є стаття з посиланням на Денісову, я навіть не хочу давати на неї посилання.  :smilie9:

І нехай зелені не кивають на "після війни". Замість того, щоби розганяти зраду з Порохом балаганом із СБУ, хай би розслідували справжню зраду з Херсоном.
« Останнє редагування: Травня 23, 2022, 11:01:09 23:01 від Lina »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #32 : Травня 23, 2022, 11:26:36 23:26 »
Всегда уточняй что вобласти. В самом городе ничего такого нет. Может единичные случаи не известные широкой общественности

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #33 : Травня 23, 2022, 11:45:10 23:45 »
Всегда уточняй что вобласти. В самом городе ничего такого нет. Может единичные случаи не известные широкой общественности

Різниця велика, є в місті чи немає? Херсон, область - один і той же регіон. Для області окрему гілку, мабуть не варто.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #34 : Травня 23, 2022, 11:47:44 23:47 »
Я не предлагаю другую ветку
Я говорю что если в сообщении речь идет про область то не надо писать Херсон
В городе никакой "Бучи" нет. По селам другой вопрос

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #35 : Травня 23, 2022, 11:49:37 23:49 »
Я не предлагаю другую ветку
Я говорю что если в сообщении речь идет про область то не надо писать Херсон
В городе никакой "Бучи" нет. По селам другой вопрос

Нема, і що? Для чого це важливо - місто чи область? Чи у вас кращі рашисти, тому не будемо про них писати погане?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #36 : Травня 23, 2022, 11:56:01 23:56 »
Нема, і що? Для чого це важливо - місто чи область? Чи у вас кращі рашисти, тому не будемо про них писати погане?

Что за день, почему меня сегодня все подводят под маты? :smilie11: Вы чо все сговорились?

Ты приводишь факт - в Херсоне "Буча". Я тебе говорю что это вранье. И это тебе скажет каждый из Херсона. Так понятно?
По области это правда. Есть такие села. По Херсону вранье.

Если ты просто хочешь писать про рашистов погане то не надо преподностить это как документалку. Сразу предупреждай что будет художественная проза

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #37 : Травня 24, 2022, 04:44:36 04:44 »
Не розумію, чому наші не звільнили Херсон, коли орки ще не почали окопуватись? Щось мені тут тхне зрадою. І не просто зрадою, а великою зрадою.

А чому їх взагалі в Україну пустили...... Чому на підходах всю техніку не знищили..... Чому Крим і Донбас віддали ....

Це війна......

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #38 : Травня 24, 2022, 08:22:01 08:22 »
Вот как эта новость выглядела в оригинале
Цитувати
В Олександрівці на Херсонщині військові РФ гвалтували дітей. Зафіксовано шість випадків, померли троє, повідомила омбудсменка Людмила Денісова.

https://suspilne.media/242529-ombudsmenka-zvernulas-do-oon-z-vimogou-rozsliduvati-sist-vipadkiv-zgvaltuvanna-ditej-vijskovimi-rf-na-hersonsini/

Кстати. По вопросу откуда Денисова в курсе
Я так предполагаю из радиоперехватов потому как недавно был обнародован перехват с таким сообщением

Суть в том что роскомандование само в ахуе от действий подопечных и видимо никак не хочет что бы нечто вроде Бучи было обнародовано на вроде бы спокойных территориях типа херсонщины. Поэтому теперь ездят мобильные группы ФСБ открывающие уголовку за подобные художества. Чем эта уголовка заканчивается в перехвате сказано небыло.
« Останнє редагування: Травня 24, 2022, 08:26:08 08:26 від div »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #39 : Травня 25, 2022, 10:44:58 22:44 »
Что за день, почему меня сегодня все подводят под маты? :smilie11: Вы чо все сговорились?

Ты приводишь факт - в Херсоне "Буча". Я тебе говорю что это вранье. И это тебе скажет каждый из Херсона. Так понятно?
По области это правда. Есть такие села. По Херсону вранье.

Если ты просто хочешь писать про рашистов погане то не надо преподностить это как документалку. Сразу предупреждай что будет художественная проза

Ну, вибач, що не розбираюсь в сортах лайна - херсонське воно чи обласне. :smilie9: І не розумію, чому це тебе так хвилює. :smilie11:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #40 : Травня 25, 2022, 10:58:11 22:58 »
Цитувати
І не розумію, чому це тебе так хвилює.

Информация должна быть достоверной, по возможности конечно


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #41 : Травня 25, 2022, 11:13:11 23:13 »
Информация должна быть достоверной, по возможности конечно

А в чому вона недостовірна? В фактах згвалтування чи у незначному відхиленні від місця злочину? Це для тебе так принципово, що аж починає здаватися, що ти стараєшся виправдати орків - типу наші кращі.  :smilie9:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8283
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #42 : Травня 26, 2022, 12:14:49 00:14 »
Як виглядає очільник окупаційної влади Херсона: журналісти вперше опублікували фото
22:13, 25 травня



Журналісти-розслідувачі "Bihus.info" вперше опублікували фото гауляйтера Херсона Олександра Кобеця. Його обличчя окупанти тримають в секреті, але з часом все таємне стає явним.

Джерело:
"Bihus.info"

Олександр Кобець не показує своє обличчя публічно навіть на пропагандистських каналах, а у соціальних мережах знайти його неможливо. Але джерела "Bihus.info" надали журналістам фото Кобеця та навіть його дружини.

ДО ТЕМИ У МЗС відреагували на рішення Путіна роздавати паспорти на Херсонщині та Запоріжжі

Джерела повідомляють, що Кобець виїхав з Києва 7 березня 2022 року на автомобілі МЕRСЕDЕS-ВЕNZ С з номерним знаком AA8332CO, зареєстрованим на його дружину Ганну Кобець.



Кобець Ганна Михайлівна, дата народження – 13 червня 1961 року / Фото Bihus
Про те, що Кобець виїхав з Києва саме 7 березня, раніше повідомляли у Центрі журналістських розслідувань. Кореспондент Центру побував у київському будинку по вулиці Оболонській, де проживав гауляйтер.
У держзрадника досить цікавий маршрут
Журналісти повідомляють, що 7 березня Кобець попрямував на Захід України, а 15 березня виїхав з країни через ПП "Ужгород". Оскільки йому 62 роки, він зміг легально перетнути кордон.

Вже 26 квітня 2022 року законний мер Херсона Ігор Колихаєв повідомив, що окупанти "призначили” Кобеця псевдомером Херсона.

Через секретність Кобеця з його біографічними даними виникла плутанина. Деякі видання спершу переплутали його з кандидатом у депутати до Херсонської міськради від партії "Голос" Олександром Дмитровичем Кобецем, а потім назвали Кобеця водієм законного мера Херсона Ігоря Колихаєва.

Натомість гауляйтер Херсона не має жодного стосунку до партії "Голос”. А інформація про роботу Кобеця на законного міського голову Херсона Колихаєва наразі не має підтвердження.

Що відомо про гауляйтера Олександра Кобеця
Кобець Олександр Юрійович народився у Херсоні. Деякий час він прожив там, а потім багато років мешкав у Києві та, ймовірно, у Москві. У Києві він зареєстрований по вулиці Оболонській.
За даними джерел Bihus.Info, за попередні 5 років Кобець 22 рази виїжджав з України за кордон. Переважно він їздив до Росії та Білорусі. Зокрема Кобець літав у Мінськ у 2019 році і їздив потягом і машиною в Росію у 2018.
Джерела Bihus.Info підтверджують інформацію про те, що у радянський час Кобець працював у КДБ, а на початку 2000-их – в українській СБУ. З СБУ його звільнили до 2010 року.
У 2006 році Кобець був оформлений співробітником київської фірми "Украгрохімпромхолдинг”, яка торгувала аміаком. Її в Україні заснував росіянин Олександр Бессонов. Що цікаво, у свій час він також працював на КДБ.

У 2012 році Кобець разом з дружиною Ганною заснував у Києві фірму "Кобець компані” і намагався займатись бізнесом.
Автор:
Анастасія Кушпіт

https://24tv.ua/yak-viglyadaye-ochilnik-okupatsiynoyi-vladi-hersona-zhurnalisti_n1988470

« Останнє редагування: Травня 26, 2022, 12:19:00 00:19 від Мазепа Київ »
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #43 : Травня 26, 2022, 01:06:42 01:06 »
Кажуть що орки інтенсивно працюють над дітьми щоб здавали своїх батьків....... Так що будьте обережні

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46593
  • Never give in!
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #44 : Травня 26, 2022, 01:22:54 01:22 »
КГБ=СБУ and vise versa.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #45 : Травня 26, 2022, 08:31:21 08:31 »
А в чому вона недостовірна? В фактах згвалтування чи у незначному відхиленні від місця злочину? Це для тебе так принципово, що аж починає здаватися, що ти стараєшся виправдати орків - типу наші кращі.  :smilie9:

Ну если до тебя и после реальной цитаты не доходит то ничем не могу помочь

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #46 : Травня 26, 2022, 09:17:45 09:17 »
А в чому вона недостовірна? В фактах згвалтування чи у незначному відхиленні від місця злочину? Це для тебе так принципово, що аж починає здаватися, що ти стараєшся виправдати орків - типу наші кращі.  :smilie9:

"Синдром Дончанина".
Ничаво такова нет! Эти мальчики просто хотят сладкого и покурить.

Не нагаваривайте на кормильцев.
No money No honey

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #47 : Травня 26, 2022, 09:45:54 21:45 »
Жужан, довбойобе, ти вже добіг до руминської граніци? :lol:
Mocsia delenda est

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #48 : Травня 27, 2022, 05:35:38 05:35 »
Жужан, довбойобе, ти вже добіг до руминської граніци? :lol:

Бг-г-г...

Шо? Тобі болить? :smilie5:

С пёздами своими сначала разберись, поэт херов.

И вложик по этому поводу не забудь записати,  убогое.
No money No honey

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #49 : Травня 28, 2022, 08:57:44 08:57 »
Сегодня о неприятном, о "гуманитарке" в Херсон
Собственно история началась гдето с месяц назад когда я заметил что поставщики стали говорить о дерибане посылок неопределено. Тоесть не "кацапы разорили посылки", а просто "разорили посылки", "забрали", без указания действующего лица. Еще тогда у меня зародились нехорошие подозрения по этому поводу.
И вот вчера ситуация таки вывалилась в открытые паблики - "украинские блокпосты блокируют доставки лекарств в Херсон"
Причем без товара того же водилу пропускали свободно.
Сейчас человек свой пост снова удалил, но я не уверен что ситуация разрешена, скорее всего он это сделал что бы не мутить воду и таки думает что ему как то там ездить и дальше прийдется.
Если кто то читает нас с неоккупированной стороны и имеет какойто доступ хоть к какому то адекватному руководству надо донести до него эту ситуацию.
Потому что нехорошо если один мудак на блокпосту (я далек от предположений что это централизованная политика) пускает под откос гуманитарную политику всего государства предоставляя материал для кацапского "Украина вас считает предателями и бросила". Если этот тезис дойдет до широких масс то станет еще хуже

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #50 : Травня 28, 2022, 09:06:56 09:06 »
 Якщо б гуманітарка потрапляла б нашим громадянам, то без питань але сумніваюсь, що вона потрапля до них, швидше, до орків, а тут і відповідь.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #51 : Травня 28, 2022, 09:18:55 09:18 »
Ми на днях відправили машину в Бердянськ.
З пригодами, але доїхала.
Там в основному були памперси, ліки і дитяче харчування.
Не було що грабувати.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #52 : Травня 28, 2022, 09:22:52 09:22 »
О, тільки зараз прочитав попередні пости.
До наших жодних претензій.
Пригоди влаштували орки, вимагали письмового підтвердження з міста призначення.
Шість годин тримали водія на блок-посту.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #53 : Травня 28, 2022, 09:25:08 09:25 »
А взагалі якась дурня, я багато спілкуюся з людьми які бувають і на блок постах.
Я не вірю в те, що таке роблять наші. Усі абсолютно адекватні (на відміну від ФУПу)
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #54 : Травня 28, 2022, 12:46:38 12:46 »
Назначенные россиянами «власти» Херсонской области объявили о полном закрытии границы с подконтрольной Украине территорией.

«Заместитель главы Херсонской областной администрации» Кирилл Стремоусов, мотивировал это вопросами безопасности.

«Пересечение границы со стороны Николаевской и Днепропетровской областей очень опасно», - утверждает Стремоусов.

🇺🇦Реальная Война
https://t.me/voynareal/23567

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #55 : Травня 28, 2022, 01:51:24 13:51 »
А взагалі якась дурня, я багато спілкуюся з людьми які бувають і на блок постах.
Я не вірю в те, що таке роблять наші. Усі абсолютно адекватні (на відміну від ФУПу)

Ну ты ж понимаешь что я не свои сведения выдал, это со слов водителей.
Я думаю что это какойто единичный случай, но он есть. Я еще и не стал писать какие аргументы при этом бойцы использовали.
Я вот только вернулся с похода по городу искал эти смые памперсы - голяк.
Посмотрим, может он что то отпишется если ситуация разрешится.

Насчет "небыло что грабить"
Кацапы давно шуруют гуманитарку. Я сам видел как привозили полностью развороченные ящики. Некоторые говорят что именно поэтому стараются не возить ничего в стеклянных пузырьках. Ищут что угодно, например в прошлый раз забрали полностью весь анальгин. Если нарики стоят то могут чтото наркотическое искать, тот же димедрол например или некоторые сердечные препараты.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #56 : Травня 28, 2022, 01:51:56 13:51 »
Назначенные россиянами «власти» Херсонской области объявили о полном закрытии границы с подконтрольной Украине территорией.

«Заместитель главы Херсонской областной администрации» Кирилл Стремоусов, мотивировал это вопросами безопасности.

«Пересечение границы со стороны Николаевской и Днепропетровской областей очень опасно», - утверждает Стремоусов.

🇺🇦Реальная Война
https://t.me/voynareal/23567

Это уже не в первый раз

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #57 : Травня 29, 2022, 12:10:11 12:10 »
Ну ты ж понимаешь что я не свои сведения выдал, это со слов водителей.
Я думаю что это какойто единичный случай, но он есть. Я еще и не стал писать какие аргументы при этом бойцы использовали.
Я вот только вернулся с похода по городу искал эти смые памперсы - голяк.
Посмотрим, может он что то отпишется если ситуация разрешится.

Насчет "небыло что грабить"
Кацапы давно шуруют гуманитарку. Я сам видел как привозили полностью развороченные ящики. Некоторые говорят что именно поэтому стараются не возить ничего в стеклянных пузырьках. Ищут что угодно, например в прошлый раз забрали полностью весь анальгин. Если нарики стоят то могут чтото наркотическое искать, тот же димедрол например или некоторые сердечные препараты.

Мочу пейте(с)!

Гуманітарки им не хватает. От, суки.

No money No honey

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #58 : Травня 30, 2022, 12:21:22 00:21 »
Цитувати
Російські військові і окупаційна влада призначили  "нового" директора Херсонського обласного музично-драматичного театру. Ним став працівник закладу , охоронець Валерій Шелудько.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Що там в Херсоні?
« Reply #59 : Травня 30, 2022, 09:15:47 09:15 »
Каждая кухарка... может управлять Государством...
 :smilie7: