Сторінок:
Actions
  • #1 від Stavlish 25 Sep 2014
  • Октоберфест Киев 2014

    В одиннадцатый раз ТМ «Черниговское» и сеть заведений «Любовь и голод» проводит, уже ставший традиционным, Международный фестиваль пива «Октоберфест»!
    «Октоберфест» в этом году будет проходить 3-5 октября на территории ТРЦ SKY MALL (паркинг).
    http://lh.com.ua/octoberfest.html

    Как место встречи, а?  :az
  • #2 від Читач 25 Sep 2014
  •  :smiley15:

    ні разу не був, але знайомі рекомендують, кажуть: "пиво там дуже добре"
  • #3 від Stavlish 25 Sep 2014
  • :smiley15:

    ні разу не був, але знайомі рекомендують, кажуть: "пиво там дуже добре"
    В этот раз на новом месте. Раньше всегда (кроме одного раза) на Спартаке был.
  • #4 від Stavlish 25 Sep 2014
  • Камрады, я не ивент рекламирую, а предлагаю совместно воспользоваться случаем и культурно, по-европейски насвинячиться   :az
  • #5 від Stavlish 25 Sep 2014
  • Подниму, пожалуй, пока не снесли.
    Организационные предложения приветствуются  :smiley16:
  • #6 від liveinly 25 Sep 2014
  • Нічого не маю проти, і нікому нічого не нав'язую, але може гроші замість потратити на пиво, дати на лікування поранених бійців?
  • #7 від Stavlish 25 Sep 2014
  • Дивний ви, чому одне у вас суперечить іншому?
  • #8 від liveinly 25 Sep 2014
  • Дивний ви, чому одне у вас суперечить іншому?

    В чому ви дивність побачили? Як на мене, голи йде війна і гинуть кращі громадяни, будь-які гуляння є недоречними, це моя особиста позиція, яку ніхто не зобов'язаний розділяти.
  • #9 від Stavlish 25 Sep 2014
  • Дивний ви, чому одне у вас суперечить іншому?

    В чому ви дивність побачили? Як на мене, голи йде війна і гинуть кращі громадяни, будь-які гуляння є недоречними, це моя особиста позиція, яку ніхто не зобов'язаний розділяти.
    "Кто сказал, что нету места песне на войне?.."
    (с) В бой идут одни старики
  • #10 від liveinly 25 Sep 2014
  • Дивний ви, чому одне у вас суперечить іншому?

    В чому ви дивність побачили? Як на мене, голи йде війна і гинуть кращі громадяни, будь-які гуляння є недоречними, це моя особиста позиція, яку ніхто не зобов'язаний розділяти.
    "Кто сказал, что нету места песне на войне..."
    (с) В бой идут одни старики

    На війні, погоджуюсь, є місце пісні і деякі групи навіть їздять з концертами для бійців, але в Києві нащастя , слава Богу все спокійно.
Сторінок:
Actions