Автор Тема: Туреччина ввела комендантську годину в шести провінціях - І що?  (Прочитано 641 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Astronaut

  • Гість
Я не знаю, чого там хочуть курди, і хто там правий, а хто ні. Але з точки зору збереження держави, абсолютно очевидні речі робляться. Це на тему того, як починався Крим і особливо Лугандон, вже після досвіду "референдумів" та іншого кримського лайна, власне. Вже чомусь ніхто не згадує керманичів тих часів, шукають винних в Іловайську і чморять рядових бійців "Прикарпаття". Коротка в нас пам'ять:

"Влада Туреччини ввела комендантську годину в провінціях Діярбакир, Мардин, Сиїрт, Муш, Ван і Батма через масові протести курдів"
« Останнє редагування: Жовтня 08, 2014, 09:48:11 09:48 від Astronaut »

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Кожен народ заслуговує на свою державу, тому мої симпатії на боці курдів.
Якби лугандони були окремим народом то і їх варто було б відпустити. Але ж це не народ а осколок рашо-совкової імперії, за допомогою  якого хочуть розвалити Україну. В них є своя материнська країна, так що можуть хоч усі звалити туди, кому в Україні не подобається ...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Теплое и мягкое в сравнении.
I always tell the truth. Even when I lie.

Astronaut

  • Гість
Кожен народ заслуговує на свою державу, тому мої симпатії на боці курдів.
Якби лугандони були окремим народом то і їх варто було б відпустити. Але ж це не народ а осколок рашо-совкової імперії, за допомогою  якого хочуть розвалити Україну. В них є своя материнська країна, так що можуть хоч усі звалити туди, кому в Україні не подобається ...
Тим більше. Ще у Харкові є "народ" і в Одесі ... Я не про курдів, я ж сказав що не в курсі. Я про те шо "порядок должен буть, а не то шо січас"

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Якщо Курдам вдасться створити зародок держави в Іраку, то можливо Туреччині доведеться трішки туди вділити теж...
А фраза "кожен народ заслуговує на свою державу" стосується не сукупності населення, а народу, як нації.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Astronaut

  • Гість
Якщо Курдам вдасться створити зародок держави в Іраку, то можливо Туреччині доведеться трішки туди вділити теж...
А фраза "кожен народ заслуговує на свою державу" стосується не сукупності населення, а народу, як нації.
Так, але це не тема допису.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Якщо Курдам вдасться створити зародок держави в Іраку, то можливо Туреччині доведеться трішки туди вділити теж...
А фраза "кожен народ заслуговує на свою державу" стосується не сукупності населення, а народу, як нації.
Так, але це не тема допису.

Аааа, тема про порядок.
Яник теж парядку хотів, а воно бач як повернулось...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Astronaut

  • Гість
Якщо Курдам вдасться створити зародок держави в Іраку, то можливо Туреччині доведеться трішки туди вділити теж...
А фраза "кожен народ заслуговує на свою державу" стосується не сукупності населення, а народу, як нації.
Так, але це не тема допису.
Аааа, тема про порядок.
Яник теж парядку хотів, а воно бач як повернулось...
Ну звісно тема непопулярна. Але Яник тут ні до чого.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Ну звісно тема непопулярна. Але Яник тут ні до чого.

Може і не популярна, але мені цікава.
Але ж для обговорення потрібно починати з понятійної бази, бо виявляється у вас і у мене різні уявлення про "порядок".
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Astronaut

  • Гість
Ну звісно тема непопулярна. Але Яник тут ні до чого.
Може і не популярна, але мені цікава. Але ж для обговорення потрібно починати з понятійної бази, бо виявляється у вас і у мене різні уявлення про "порядок".
Понятійна база проста: відповідні статті КК ніхто не відміняв. Ми бачили до чого призвели "мітинги" під ВР Криму і не зробили ніяких висновків пізніше.