Автор Тема: Кошулинський  (Прочитано 3772 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Кошулинський
« Reply #30 : Грудня 27, 2018, 01:24:52 13:24 »

Свобода - Балто-Чорноморський союз.
Хіба Свобода справді його пропонує?
Вона наче з йоббіками та лепеншами дружить...

Все ще пропонує:

Цитувати
8.14. Визначити побудову Балто-Чорноморського союзу в якості стратегічної мети зовнішньої політики України. Залучати до військово-політичного та економічного блоку Балто-Чорноморської осі держави Центрально-Східної Європи, Балтії, Скандинавії, Кавказу, Балкан, а також басейнів Чорного та Каспійського морів. Ініціювати взаємовигідні угоди з державами цього регіону.
https://svoboda.org.ua/party/program/viii/
Ну не знаю, у виконанні Свободи ця ідея звучить як звичайна відмазка від вступу в НАТО та ЄС. Щось типу того, як Юлька разом з Ху№лом пропонувала створювати Європейські системи безпеки, лише щоб відмазатись від питання НАТО.

Свобода ж не в тому пулі!
Тому формулювання таке:
"8.1. Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави, згідно з яким Україна прагне стати не лише географічним, але й геополітичним центром Європи." :smilie1:
А раптом дійсно Ротшильдів завалять (під проводом Ротшильдів  :smilie8:), і трісне ЄС, як мильна бульбашка?!  :gigi:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #31 : Грудня 27, 2018, 04:44:30 16:44 »
Именно Паша Лазаренко и Юля Тимошенко...САМЫМИ ПЕРВЫМИ начали выводить бабло в оффшоры в Украине. Кучма !!! О*УЕЛ...реально...Штатовская Фемида О*УЕЛА, что весы уронила...когда Юля проходила по "делу Лазаренко" и баблом через оффшоры...

Бумеранг...извини... :ak...почему ты такой...м-м-ммммммм.....пиз...альтернативно-одаренный...а?


Geo


Я не знаю скільки в Юлі офшорів на сьогодні. Чесно скажу. Але я знаю точно, що Юля з 03.03.2010 року не займає жодної державної посади
Можливо хтось з Юліного оточення користується якимись офшорами? Можливо. То тоді що робити? Де знайти кришталево-чесних політиків? В сучасним економіних ( і політичних умовах).?

То який тоді висновок з цього далі ???

Колись давно, на початку 90-х Лазаренко був одним з "піонерів", по створенню схем з виведення грошей з України на офшори. І Юля було його майже правою рукою працюючи на газових схемах. Так? Правильно я кажу? Але хіба тільки він один ?
То давай тоді проаналізуємо, хто з успішних бізнесменів ставши зараз олігархом, не займався тоді подібними схемами. Хто? Бакай? Чи Пінчук? Чи Ахметов ? Чи Рабинович? Чи Волков? ( кучмівській корифан) Чи хто? Крім Лазаренка?

А Віктор Ющенко? Після призначення його в 1993 р. Головою НБУ, він розкрутив таку інфляцію в Україні ( 1993 !!!), що аж вуха заверталися! Пам"ятаєш? Сам він десь компрометуючі підписи міг і не ставити.
Але ж при такій посаді(Голова НБУ) були потрібні підлеглі і напрацьовані бізнес-зв"язки в банківських колах ( в покійному банку "Україна", перш за все).
То тоді за перемогу Ющенка в 2004 році теж не треба було боротись? Чи як?

Наприклад, П. Лазаренко був мафіозі великого масштабу. Ахметов - чуть меншого. Але за Лазаренком ніколи не стояла Москва-Кремль-ФСБ. Інакше він поїхав би туди, а не в Америку.

Якщо зараз почати згадувати бізнес-діяння багатьох політиків 90-х років, то не буде кого обирати ні в президенти, ні до ВР.
....................................
Тимошенко свої бізнесові справи зупинила ще в 1996 році. І після цього бізнесменом більше вже не була. Але я добре пам"я таю її віце-прем"єрство ще 2000 році. і її прем"єрство в 2005 пам"ятаю. Перше що вона робила щоразу - закривала всі вільні економічні зони. І тоді зразу ж в країні з"являлися гроші. І зразу ж розпочинався олігархічний вереск. І звинувачення - в чому завгодно. І при цьому ще й фактичний саботаж роботі Уряду і роботі Прем"єра.
..........................
Хоч я абсолютно не фанат Ющенка, але пам"ятаю, як Дзеркало Тижня в 2001-2002 р.р. його "кусало" мало не в кожному номері, статтями різних авторів. "ДТ" тоді готувалось чітко на обрання Януковича.
А коли несподівано розпочалась ПР, то газета Мостових (початкова її назва " Киевский обзор газеты Новое Русское Слово" - пам"ятаєш?) в перших двох номерах наче "гівна в рот набрала.
...................................................
Geo

Якщо зараз починати розслідувати бізнес-діяння всіх політиків в 90-ті роки, то керівництво країною тупо нема кому довірити

На Порошенка за його біснесову і політичну кар"єру теж "косяків" можна знайти дуже багато.
Я не прихильник Порошенка, вважаю, що для обрання в Президенти є кращий кандидат.
Але оте все МВФівське лайно що посуннуло в політику після 2014 року, то це просто кінець нашій країні. Оті "нові молоді політичні обличчя" їх треба вбивати й закопувати вже прямо зараз.
Вони на порядок гірші, навіть ніж Порошенко.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33193
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #32 : Грудня 27, 2018, 10:32:13 22:32 »
Макакій, ану розкажи нам про активно контрабасні ВЕЗ на теперішній час (ну хоча б про найодіозніші випадки, типу Бізона при Кучмані)  :smilie7:

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Кошулинський
« Reply #33 : Грудня 28, 2018, 01:39:30 01:39 »
Ядрьоний соціалізм. Просто жах.
Я від когось чув шо кошулинський свободівський адекват..

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Кошулинський
« Reply #34 : Грудня 28, 2018, 10:36:24 10:36 »
Ядрьоний соціалізм. Просто жах.
Я від когось чув шо кошулинський свободівський адекват..

В приватній розмові цілком адекватний. Я не думала, що він може бути просто ретранслятором дебільних ідей і популістичних гасел, розрахованих на найнижчий плебс. Впав на рівень жульки, несподівано для мене. Але це в цілому непогано, бо тут на заході відгризе за рахунок цього в жулі нехило голосів. Якби Свобода вибрала розумнішу тактику, то відгризла би в Пороха. А так- хай гризуть в жульки.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кошулинський
« Reply #35 : Грудня 28, 2018, 10:50:50 10:50 »
Ядрьоний соціалізм. Просто жах.
Я від когось чув шо кошулинський свободівський адекват..

В приватній розмові цілком адекватний. Я не думала, що він може бути просто ретранслятором дебільних ідей і популістичних гасел, розрахованих на найнижчий плебс. Впав на рівень жульки, несподівано для мене. Але це в цілому непогано, бо тут на заході відгризе за рахунок цього в жулі нехило голосів. Якби Свобода вибрала розумнішу тактику, то відгризла би в Пороха. А так- хай гризуть в жульки.
Важко сказати, в кого в результаті буде відгризати голоси Кошулинський, проте вже зараз є доконаним фактом, що свободівська пропаганда майже в усіх базових точках - прокремлівська та необільшовицька. Єдине, чим свободівці відрізняються від комуністів - це те, що вони хочуть щоб біля стін московського Кремля в Мавзолеї лежав Бандера замість Іл'їча. В усьому іншому вони мало не близнюки. В економіці - соціалісти, в зовнішній політиці - антизахідники.
Тому все таки в підсумку й виходить, що Кошулинський допомагає Макаці, а не Пороху.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #36 : Грудня 28, 2018, 11:25:42 11:25 »

Geo[/b]

Я не знаю скільки в Юлі офшорів на сьогодні. Чесно скажу. Але я знаю точно, що Юля з 03.03.2010 року не займає жодної державної посади
Можливо хтось з Юліного оточення користується якимись офшорами? Можливо. То тоді що робити? Де знайти кришталево-чесних політиків? В сучасним економіних ( і політичних умовах).?

То який тоді висновок з цього далі ???

А у нас офшори тільки мають ті, хто на державній посаді?

Колись давно, на початку 90-х Лазаренко був одним з "піонерів", по створенню схем з виведення грошей з України на офшори. І Юля було його майже правою рукою працюючи на газових схемах. Так? Правильно я кажу? Але хіба тільки він один ?
То давай тоді проаналізуємо, хто з успішних бізнесменів ставши зараз олігархом, не займався тоді подібними схемами. Хто? Бакай? Чи Пінчук? Чи Ахметов ? Чи Рабинович? Чи Волков? ( кучмівській корифан) Чи хто? Крім Лазаренка?

А Віктор Ющенко? Після призначення його в 1993 р. Головою НБУ, він розкрутив таку інфляцію в Україні ( 1993 !!!), що аж вуха заверталися! Пам"ятаєш? Сам він десь компрометуючі підписи міг і не ставити.
Але ж при такій посаді(Голова НБУ) були потрібні підлеглі і напрацьовані бізнес-зв"язки в банківських колах ( в покійному банку "Україна", перш за все).
То тоді за перемогу Ющенка в 2004 році теж не треба було боротись? Чи як?

Голова НБУ розкрутив інфляцію? Башкою думаєш? За що відповідає Голова НБУ?

Наприклад, П. Лазаренко був мафіозі великого масштабу. Ахметов - чуть меншого. Але за Лазаренком ніколи не стояла Москва-Кремль-ФСБ. Інакше він поїхав би туди, а не в Америку.

Якщо зараз почати згадувати бізнес-діяння багатьох політиків 90-х років, то не буде кого обирати ні в президенти, ні до ВР.
....................................
Тимошенко свої бізнесові справи зупинила ще в 1996 році. І після цього бізнесменом більше вже не була. Але я добре пам"я таю її віце-прем"єрство ще 2000 році. і її прем"єрство в 2005 пам"ятаю. Перше що вона робила щоразу - закривала всі вільні економічні зони. І тоді зразу ж в країні з"являлися гроші. І зразу ж розпочинався олігархічний вереск. І звинувачення - в чому завгодно. І при цьому ще й фактичний саботаж роботі Уряду і роботі Прем"єра.

Тимошенко ЗУПИНИЛА бізнесові справи? СЕРЙОЗНО? ВОНА і зараз дуже нефуйово займається бізнесом. Ти не знав?
..........................
Хоч я абсолютно не фанат Ющенка, але пам"ятаю, як Дзеркало Тижня в 2001-2002 р.р. його "кусало" мало не в кожному номері, статтями різних авторів. "ДТ" тоді готувалось чітко на обрання Януковича.
А коли несподівано розпочалась ПР, то газета Мостових (початкова її назва " Киевский обзор газеты Новое Русское Слово" - пам"ятаєш?) в перших двох номерах наче "гівна в рот набрала.

ШО ПР? Що таке ПР?
...................................................
Geo

Якщо зараз починати розслідувати бізнес-діяння всіх політиків в 90-ті роки, то керівництво країною тупо нема кому довірити

На Порошенка за його біснесову і політичну кар"єру теж "косяків" можна знайти дуже багато.
Я не прихильник Порошенка, вважаю, що для обрання в Президенти є кращий кандидат.
Але оте все МВФівське лайно що посуннуло в політику після 2014 року, то це просто кінець нашій країні. Оті "нові молоді політичні обличчя" їх треба вбивати й закопувати вже прямо зараз.
Вони на порядок гірші, навіть ніж Порошенко.

ТАК ЯКОГО Ж БУЯ ЮЛЯ ТИКАЄ ВСІМ "ОФШОРИ І ОЛІГАРХИ",  якщо ВОНА сама сидить по вуха в офшорах і з купою мільярдів доларів на "фірмочках" і "рахунках"?

У нас офшори заборонені?


Чи Юля хоче стати дуже "НАРОДНОЮ" зі її РОЗКІШ'Ю і ВЕЛИЧЕЗНИМИ статками?


Тепер підсумуємо.....Я до чого веду...

Юля
Должна
Закрыть
Свою
Пасть.

Ибо чья б корова мычала.

Ты понял?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #37 : Грудня 28, 2018, 11:27:47 11:27 »
Трачу время на ответы на ПРОСТЫНИ упоротой, укуренной юлькоты.

Нахрен
Оно
Мне
Надо?

Вот отвечать на весь этот дебильняк? А?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #38 : Грудня 28, 2018, 11:41:13 11:41 »
Ющ в 1993 году стал Головой НБУ, а в 1996 году у нас уже была ГРИВНЯ, а не купоны! Денежная реформа.

При Юще появилась впервые Держскарбниця и Монетный Двор.

"ГлобалФинанс" поставил его в шесткерку лучших банкиров мира. Знаешь, кто такие "ГлобалФинанс"? Журнальчик такой себе международный финансовый...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #39 : Грудня 28, 2018, 11:42:34 11:42 »
в 1998 году в кацапстане был дефолт.

У нас был при Юще?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #40 : Грудня 28, 2018, 11:43:24 11:43 »
Что все это время делала Тимошенко?

ПИЗДИЛА БАБЛО.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Кошулинський
« Reply #41 : Грудня 28, 2018, 12:12:04 12:12 »
Ядрьоний соціалізм. Просто жах.
Я від когось чув шо кошулинський свободівський адекват..

В приватній розмові цілком адекватний. Я не думала, що він може бути просто ретранслятором дебільних ідей і популістичних гасел, розрахованих на найнижчий плебс. Впав на рівень жульки, несподівано для мене. Але це в цілому непогано, бо тут на заході відгризе за рахунок цього в жулі нехило голосів. Якби Свобода вибрала розумнішу тактику, то відгризла би в Пороха. А так- хай гризуть в жульки.
Важко сказати, в кого в результаті буде відгризати голоси Кошулинський, проте вже зараз є доконаним фактом, що свободівська пропаганда майже в усіх базових точках - прокремлівська та необільшовицька. Єдине, чим свободівці відрізняються від комуністів - це те, що вони хочуть щоб біля стін московського Кремля в Мавзолеї лежав Бандера замість Іл'їча. В усьому іншому вони мало не близнюки. В економіці - соціалісти, в зовнішній політиці - антизахідники.
Тому все таки в підсумку й виходить, що Кошулинський допомагає Макаці, а не Пороху.

 :laugh:  :smiley24:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #42 : Грудня 28, 2018, 12:18:10 12:18 »
Тому все таки в підсумку й виходить, що Кошулинський допомагає Макаці, а не Пороху.
Зі свободівськими піввідсотками можуть допомагати хоч чорту лисому, усім пофіг.  :gigi:

Шкода звісно, я колись був членом ВО Свобода, і навіть вірив що може з них щось вийде. А до того вірив що щось вийде з УНП, а до того з Народного Руху. Але усюди кінець чомусь вийшов дещо прогнозованим.  :laugh:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Кошулинський
« Reply #43 : Грудня 28, 2018, 12:37:29 12:37 »
Трачу время на ответы на ПРОСТЫНИ упоротой, укуренной юлькоты.

Нахрен
Оно
Мне
Надо?

Вот отвечать на весь этот дебильняк? А?

Не знаю, теж дивуюся.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кошулинський
« Reply #44 : Грудня 28, 2018, 03:27:53 15:27 »
Треба до бюторасні ставитися або як до ворогів - і тоді пояснювати їм нічого не треба, або як до розумово  схиблених - і тоді також нічого пояснювати не треба!  :Prapor2:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кошулинський
« Reply #45 : Грудня 28, 2018, 03:50:21 15:50 »
Тому все таки в підсумку й виходить, що Кошулинський допомагає Макаці, а не Пороху.
Зі свободівськими піввідсотками можуть допомагати хоч чорту лисому, усім пофіг.  :gigi:

Шкода звісно, я колись був членом ВО Свобода, і навіть вірив що може з них щось вийде. А до того вірив що щось вийде з УНП, а до того з Народного Руху. Але усюди кінець чомусь вийшов дещо прогнозованим.  :laugh:
Ну в мене приблизно така сама історія, щоправда після Народного Руху вже в ніякі партії не вступав, обмежувався голосуваннями. В тому числі й за Свободу голосував.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Кошулинський
« Reply #46 : Грудня 28, 2018, 04:19:29 16:19 »
Треба до бюторасні ставитися або як до ворогів - і тоді пояснювати їм нічого не треба, або як до розумово  схиблених - і тоді також нічого пояснювати не треба!  :Prapor2:

Я так і задекларувала собі серед всіх знайомих, маю чистий спокій. Частина самозабралися з друзів у фб, частина просто зі мною не розмовляє. А з частиною нормальних спілкуюся. Дуже виграшна дія для здоров"я- позбавитися від всіх ідіотів і всілякого гівна у своєму колі спілкування.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33193
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #47 : Грудня 28, 2018, 05:23:10 17:23 »
Тому все таки в підсумку й виходить, що Кошулинський допомагає Макаці, а не Пороху.
Зі свободівськими піввідсотками можуть допомагати хоч чорту лисому, усім пофіг.  :gigi:

Шкода звісно, я колись був членом ВО Свобода, і навіть вірив що може з них щось вийде. А до того вірив що щось вийде з УНП, а до того з Народного Руху. Але усюди кінець чомусь вийшов дещо прогнозованим.  :laugh:

Кацапської агентури в керівництві цих структур було овердофіга ( в Свободі і зараз є)  :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Кошулинський
« Reply #48 : Грудня 28, 2018, 11:25:09 23:25 »

Михайло Свистович
5 год ·
Чому Кошулинський не лише не вийде до другого туру, а боротиметься десь за 5-6 місце в кращому випадку? Бо мені зателефонувала наша активістка і спитала хто це такий.

А коли я почав пояснювати, що йому нічого не світить, бо навіть вона його не знає, почала виправдовуватись, що чула таке прізвище. Довелось накричати, бо треба слухати старших і думати про суть, а не про те, щоб не виглядати невігласкою. А суть у тому, що, якщо навіть вона, патріотична й неаполітична, не знає нічого про Кошулинського, то що можна сказати про масу значно менш заполітизованого народу, про її батьків, родичів.

Відсутність великого негативного рейтингу та розчарованість у всіх зовсім не означає, що будь-хто може досягти результату. Люди все одно голосують за щось більше, ніж відсутність негативу. А у випадку з Кошулинським маємо ще й вкрай низьку впізнаваність. І у Свободи, Яроша, хто там ще Кошулинського висунув, не буде стільки грошей і людей, щоб на тлі потужної виборчої кампанії інших розповісти всій Україні хто такий Кошулинський.

Згадаймо вибори у Львові, коли Свобода взяла у міськраді абсолютну більшість і вдвічі чи втричі більше за "Самопоміч", а Кошулинський набрав вдвічі менше за Садового на мера. А на президентських виборах голосуватиме не бандерівський свободівський Львів, а вся Україна у їі різноманітності.

От щойно спитав у рухівця 90-х, який також не є аполітичним, що він думає про Кошулинського. Так той також не думає нічого і ледь пригадав, хто це такий.

Тому голос за Кошулинського на президентських виборах - це викинутий голос на користь Юлі та Бойка. Бо частина голосів могла б дістатися Порошенку, а так відійдуть абсолютно непрохідному Кошулинському. І до другого туру може вийти за певних обставин, про які я вже сьогодні згадував, Бойко. І другий тур тоді
точно виграє Юля.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15828
Re: Кошулинський
« Reply #49 : Грудня 29, 2018, 08:22:15 08:22 »
До речі так,без грошей або хоч би розгалуженої організації,адміністративної кар'єри вибори ніяк не виграти. Тільки шкоди може завдати. А взагалі,у нього і не стоїть питання аби виграти вибори.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Кошулинський
« Reply #50 : Грудня 29, 2018, 08:24:28 08:24 »
У мене лише одне питання: він ідіот? Чи все ж таки безпринципний популіст що окучує не дуже розумний електорат.

Ні те, ні друге, як на мене

Він діючий агент ФСБ

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #51 : Грудня 29, 2018, 08:37:34 08:37 »
У мене лише одне питання: він ідіот? Чи все ж таки безпринципний популіст що окучує не дуже розумний електорат.
Ні те, ні друге, як на мене
Він діючий агент ФСБ
Можливо...
Нема жодноi полiт сили, де б не була спецура.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Кошулинський
« Reply #52 : Грудня 29, 2018, 12:32:34 12:32 »
У мене лише одне питання: він ідіот? Чи все ж таки безпринципний популіст що окучує не дуже розумний електорат.
Ні те, ні друге, як на мене
Він діючий агент ФСБ
Можливо...
Нема жодноi полiт сили, де б не була спецура.
 :smilie7:

безперечно, в кожній політсилі є агенти

але є і політсили-агенти, наприклад Свобода

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #53 : Грудня 29, 2018, 02:25:25 14:25 »
але є і політсили-агенти, наприклад Свобода
Свобода... давно себе пережила.
Зараз... це бiльше Цирк-Шапiто, який  наче та повiя, пристае до кожноi Партii.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Кошулинський
« Reply #54 : Грудня 29, 2018, 05:11:45 17:11 »
але є і політсили-агенти, наприклад Свобода
Свобода... давно себе пережила.
Зараз... це бiльше Цирк-Шапiто, який  наче та повiя, пристае до кожноi Партii.
 :smilie7:

Не думаю

Свобода влаштована на постійно до кацапів

Так як і самопоміч, наприклад

То хіба може ляжко проститут, припускаю

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33193
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #55 : Грудня 29, 2018, 05:25:57 17:25 »
але є і політсили-агенти, наприклад Свобода
Свобода... давно себе пережила.
Зараз... це бiльше Цирк-Шапiто, який  наче та повiя, пристае до кожноi Партii.
 :smilie7:

Не думаю

Свобода влаштована на постійно до кацапів

Так як і самопоміч, наприклад

То хіба може ляжко проститут, припускаю

Тягнипукс і Андрійцьо Садік - кацапські холопи, їх кацапи і культивували від початку.

Ляжко - відносно вільний у своєму виборі, кому підставляти отвір  :smilie5:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Кошулинський
« Reply #56 : Грудня 29, 2018, 06:42:27 18:42 »
але є і політсили-агенти, наприклад Свобода
Свобода... давно себе пережила.
Зараз... це бiльше Цирк-Шапiто, який  наче та повiя, пристае до кожноi Партii.
 :smilie7:

Не думаю

Свобода влаштована на постійно до кацапів

Так як і самопоміч, наприклад

То хіба може ляжко проститут, припускаю

Тягнипукс і Андрійцьо Садік - кацапські холопи, їх кацапи і культивували від початку.

Ляжко - відносно вільний у своєму виборі, кому підставляти отвір  :smilie5:

Саме це я і говорю

 :smiley15:

Самопоміч- для вищої освіти, свобода- для середньої

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #57 : Грудня 29, 2018, 06:59:48 18:59 »
 Geo

Не хочу зараз розвивати полеміку на цю тему ( по всіх пунктах твоїх заперечень, там де синім кольором), тому що не хочу в черговий раз писати пости, розміром з простирадло, причому по декілька постів ще й наводячи посилання.

Бо інакше роз"яснити неможливо.

Але головне не це. Я абсолютно не маю бажання з тобою сваритися. І не тільки з тобою, а й з усім форумом. Тому що не хочу новорічну ніч проводити в бані.

Я ні з ким не сваритися зарікався ще на початку жовтня 2018 р., коли ти мене запроторив в довготривалий бан. І зараз теж я не мав наміру щось писати й з кимось полемізувати.

Тема була про Кошулинського. Спочатку була репліка RG, потім запитання (до мене) від Dust, потім твої запитання до мене і репліка і от я знову й завівся.
Не стримався.
Але всеодно, повторюю, будь-якою агітацією й пропагандою займатися тут я не маю жодних намірів.
Якось так...

P.S. Єдине скажу розшифровку ПР - то я мав на увазі Помаранчева Революція.
« Останнє редагування: Грудня 29, 2018, 07:15:29 19:15 від Бумеранг »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #58 : Грудня 29, 2018, 08:55:27 20:55 »
Geo

Не хочу зараз розвивати полеміку на цю тему ( по всіх пунктах твоїх заперечень, там де синім кольором), тому що не хочу в черговий раз писати пости, розміром з простирадло, причому по декілька постів ще й наводячи посилання.

Бо інакше роз"яснити неможливо.

Але головне не це. Я абсолютно не маю бажання з тобою сваритися. І не тільки з тобою, а й з усім форумом. Тому що не хочу новорічну ніч проводити в бані.

Я ні з ким не сваритися зарікався ще на початку жовтня 2018 р., коли ти мене запроторив в довготривалий бан. І зараз теж я не мав наміру щось писати й з кимось полемізувати.

Тема була про Кошулинського. Спочатку була репліка RG, потім запитання (до мене) від Dust, потім твої запитання до мене і репліка і от я знову й завівся.
Не стримався.
Але всеодно, повторюю, будь-якою агітацією й пропагандою займатися тут я не маю жодних намірів.
Якось так...

P.S. Єдине скажу розшифровку ПР - то я мав на увазі Помаранчева Революція.


Давай так...Ты же не девочка=гимназистка...

Я тебя забанил НАВСЕГДА. Ты же знаешь.

Потом был "врачебный консилиум" по тебе. Я, как говорят в картах..."остался при своих".

Я не буду тебя банить надолго. Я тебя опять забаню навсегда. В любое время суток. Понимаешь? Я остался при своем мнении...Моли за здравие того, кто за тебя заступился.

Честно?

Честно.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Re: Кошулинський
« Reply #59 : Грудня 29, 2018, 09:00:57 21:00 »
Для меня любой юлек - ВРАГ. ТОЧНО ТАКОЙ же, как Гиви и Моторолла.

Я четко объяснил?

5 лет войны с кацапским Мордором...и ПРОДОЛЖАТЬ "топить" после этого за Тимошенко?

ИЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗВИННННННННННННИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!