Сторінок:
Actions
  • #211 від RG 22 Oct 2020
  • Трампуша, як виглядає, серйозно прорідив ряди республіканців.

    По правді кажучи, вони самі мали б його якнайшвидше  прикопати десь в парку ім. Трампа   :gigi:
  • #212 від Бувалий 23 Oct 2020
  • Була iнфа, що хакери зламали акаунт Трампа в Твiттерi...
  • #213 від Doctor 23 Oct 2020
  • то же самое с флоридой. продать дом за лям в сан диего купить тут за 400 к и жить на дельту на старости это норма. знакомые живут в соседнем комьюнити.
    конечно ненавидят трампа, тупые гупии.
    Сразу видно как ты чувак далек от здешних реалий. Для того, чтобы жить на дельту ее надо иметь,я уж не говорю про найти работу во Флориде :laugh:
    Это более менее возможно только на пенсии, а обычно покупают дом во Флориде как investment property и сдают внаем, продолжая жить в Сан Диего.
  • #214 від Ali(UA) 23 Oct 2020
  • Сразу видно как ты чувак далек от здешних реалий. Для того, чтобы жить на дельту ее надо иметь,я уж не говорю про найти работу во Флориде :laugh:
    Это более менее возможно только на пенсии, а обычно покупают дом во Флориде как investment property и сдают внаем, продолжая жить в Сан Диего.

    дибил, перечитай еще раз что я написал. _на старости_. я лично знаю этих людей.
  • #215 від Doctor 23 Oct 2020
  • дибил, перечитай еще раз что я написал. _на старости_. я лично знаю этих людей.
    пиздабол,так ты ж поддакивал сврему близнецу, который утверждал "які втікають від податків то Арізони та Тексасу", какая принципиальная разница в налогах для УЖЕ пенсионеров в Тексасе, которые уже вышли в кэш на пенсии? 6.25 против 8.25 и все?
    Втикать имеет смысл для работающих, да и то на ремоуте, а на старости или нет то похер.
    "Как далеки он от народа"  :smilie7:
  • #216 від coolzak 23 Oct 2020
  • gas price,  utility price, property tax, house cost(ask Joe Rogan)
  • #217 від Ali(UA) 23 Oct 2020
  • пиздабол,так ты ж поддакивал сврему близнецу, который утверждал "які втікають від податків то Арізони та Тексасу", какая принципиальная разница в налогах для УЖЕ пенсионеров в Тексасе, которые уже вышли в кэш на пенсии? 6.25 против 8.25 и все?
    Втикать имеет смысл для работающих, да и то на ремоуте, а на старости или нет то похер.
    "Как далеки он от народа"  :smilie7:
    Флорида штата пенсионеров, сюда многие сьезжаются со всех штатов. Я тебя вообще не знаю, кто ты что ты и где ты. Сан Диего это калифорния.
  • #218 від Doctor 23 Oct 2020
  • Флорида штата пенсионеров, сюда многие сьезжаются со всех штатов. Я тебя вообще не знаю, кто ты что ты и где ты. Сан Диего это калифорния.
    я тебе про это и сказал - ПЕНСИОНЕРОВ, причем далеко не всех, а те которые заработали эту дельту, т.е. выплатили эту миллионную проперти в Сан Диего.
    Я далеко  :smilie7:, но про investment property in Florida знаю не понаслышкe, пару раз в год навещаю
  • #219 від Ali(UA) 23 Oct 2020
  • сюда не только из за налогов убегают, но из-за множества других причин. климат в основном. но многие из калифорнии так же. там все дороже намного. многие живут на два дома - север юг и кочуют.
  • #220 від Doctor 23 Oct 2020
  • gas price,  utility price, property tax, house cost(ask Joe Rogan)
    :fp2
    "знаток", сразу видно, сравни зарплаты для начала, ну и насчет проперти такс, это да:
    The average effective property tax rate in California is 0.77% vs 1.83 in Texas. Gas/utility prices is nothing, but pocket money и уж точно не причина переезда
  • #221 від coolzak 23 Oct 2020
  • :fp2
    "знаток", сразу видно, сравни зарплаты для начала, ну и насчет проперти такс, это да:
    The average effective property tax rate in California is 0.77% vs 1.83 in Texas. Gas/utility prices is nothing, but pocket money и уж точно не причина переезда
    я не знаю що ти робиш і скільки заробляєш але для початкуку  .77 з 800000 це більше 1.83 з 300000.
    І  якщо говорити про так званий середній клас то при доходах 70000 до 150000 на сімю  якщо порахувати видатки,податки доходи то Техас навіть якщо взяти пейкат 10-15   відсотків виглядає краще.
  • #222 від Doctor 23 Oct 2020
  • я не знаю що ти робиш і скільки заробляєш але для початкуку  .77 з 800000 це більше 1.83 з 300000.
    І  якщо говорити про так званий середній клас то при доходах 70000 до 150000 на сімю  якщо порахувати видатки,податки доходи то Техас навіть якщо взяти пейкат 10-15   відсотків виглядає краще.
    да какая разница шо я заробляю, мій нік тобі "в помащь",доходи середнього класу, шо ти привів, це в Тексасі чи може у Флоріді але ніяк не в Калі.
  • #223 від Ali(UA) 23 Oct 2020
  • дивлюся сан дієго

    https://www.glassdoor.com/Salaries/san-diego-senior-software-developer-salary-SRCH_IL.0,9_IM758_KO10,35.htm

    ну може зарплати на 10-20 тис вищі ніж у нас... але то таке, я так розумію там і стейт такс, що зїсть сам по собі то перевищення.

    і житло там ціна просто захмарна... дорожче флориди в рази...
  • #224 від coolzak 23 Oct 2020
  •  Я їздив на підприємства фірми в Туларе і коло Далласу.Зп майже такі самі але реальний рівень життя в Техасі кращий.
  • #225 від Doctor 23 Oct 2020
  • дивлюся сан дієго

    https://www.glassdoor.com/Salaries/san-diego-senior-software-developer-salary-SRCH_IL.0,9_IM758_KO10,35.htm

    ну може зарплати на 10-20 тис вищі ніж у нас... але то таке, я так розумію там і стейт такс, що зїсть сам по собі то перевищення.

    і житло там ціна просто захмарна... дорожче флориди в рази...
    бля ну шо за совок, ты сравни среднюю по всем, а не только по вашим программерам.
    Количество вакансий тоже..
  • #226 від Uki 23 Oct 2020
  • я не знаю що ти робиш і скільки заробляєш але для початкуку  .77 з 800000 це більше 1.83 з 300000.
    І  якщо говорити про так званий середній клас то при доходах 70000 до 150000 на сімю  якщо порахувати видатки,податки доходи то Техас навіть якщо взяти пейкат 10-15   відсотків виглядає краще.

    В Каліфорнії є старий закон, який забороня підвищувати податок на нерухомість більше чим на 2% на рік. Так що якщо житло коштує 800к - це не означає шо з усією суми платять за нього податок
  • #227 від Uki 23 Oct 2020
  • і житло там ціна просто захмарна... дорожче флориди в рази...

    Є тому причина мабуть.....
  • #228 від Uki 23 Oct 2020
  • Я їздив на підприємства фірми в Туларе і коло Далласу.Зп майже такі самі але реальний рівень життя в Техасі кращий.

    В центральній долині після всих посух та абсолютного ігнору з боку уряду - депресняк та запустіння........
  • #229 від Ali(UA) 23 Oct 2020
  • Є тому причина мабуть.....
    багато народу купляло нерухомість коли вона ще була доступна... повезло на дурняк. багато айтішніків не можуть собі дозволить купить нерухомість, сидять по апартментах. в чому сенс такого життя... вони там сидять по маленьких квартирках роками платять як я за будинок... доходи не сильно вищі як я подивлюся. хіба шо дл,я бізнесу партнерів підшукать простіше. співробітників можна зараз і відділено знайти світ змінюється...
  • #230 від Uki 23 Oct 2020
  • Ціни на нерухомість - це проблема всього зах узбережжя, а не однієї Каліфорнії......
    Думаю, китайці - основна причина шалених цін, хоча також певним фактором і величезна кількістьі забезпечених підприємців, яким набагато зручніше тут жити та працювати, не зважаючи на ціни та податки......
  • #231 від Ali(UA) 23 Oct 2020
  • основна причина чого туди їхали відкривать бізнес - то люди... легко знайти людей потрібних. мені так здається. і багато вже готових компаній. бізнес можна скласти як з цеглинок.

    я просто намагаюсь знайти причину.
  • #232 від Uki 23 Oct 2020
  • основна причина чого туди їхали відкривать бізнес - то люди... легко знайти людей потрібних. мені так здається. і багато вже готових компаній. бізнес можна скласти як з цеглинок.

    я просто намагаюсь знайти причину.

    Так і є........  Звичайно ж підприємцю, який намагається створити якийсь високотехнологічний бізнес  набагато зручніше буде працювати серед інтелектуальної еліти Калтеку, Стенфорду, юсіелей, і тд, чим серед пенсіонерів флоріди, або реднеків елобеми.......
  • #233 від Uki 23 Oct 2020
  • Тікають в основному сталі бізнеси, яким розвиток в принципі вже не потрібен.......
  • #234 від majesty 23 Oct 2020
  • Тікають в основному сталі бізнеси, яким розвиток в принципі вже не потрібен.......

    тесле нужны рабочии автосборки по низким таоифам
    реднеки и мексы как раз то :laugh:
  • #235 від Uki 23 Oct 2020
  • тесле нужны рабочии автосборки по низким таоифам
    реднеки и мексы как раз то :laugh:

    Шось SpaceX переносити поки що не збирається  :gigi:
  • #236 від Ali(UA) 23 Oct 2020
  • Так і є........  Звичайно ж підприємцю, який намагається створити якийсь високотехнологічний бізнес  набагато зручніше буде працювати серед інтелектуальної еліти Калтеку, Стенфорду, юсіелей, і тд, чим серед пенсіонерів флоріди, або реднеків елобеми.......
    это было последние 30-40 лет  :laugh:. жизнь инертная штука, но я бы в кали уже не инвестировал  :smilie7:
  • #237 від Ali(UA) 23 Oct 2020
  • тесле нужны рабочии автосборки по низким таоифам
    реднеки и мексы как раз то :laugh:
    думаешь в кали нет мексов   :lol: или там живет одна "элита". там демократы, а их ядерный электорат совсем другой. жизнь инертная штука последствия социализма мы все увидим через 5- 10 лет...
  • #238 від majesty 23 Oct 2020
  • думаешь в кали нет мексов   :lol: или там живет одна "элита". там демократы, а их ядерный электорат совсем другой. жизнь инертная штука последствия социализма мы все увидим через 5- 10 лет...
    там расценки выше
    а бедные реднековские штаты самое то
    и опять же вопрос, почему все таки реднековские штаты бедные?
  • #239 від Uki 23 Oct 2020
  • это было последние 30-40 лет  :laugh:. жизнь инертная штука, но я бы в кали уже не инвестировал  :smilie7:

    Ваша пропаганда перебільшує вплив каліфорнійських проблем на її розвиток...... Але на рахунок інвестицій погоджуюсь з інших причин....... Розвиток Каліфорнії сповільниться через її перегрів та необхідність підтягувати до її рівня інші регіони.....
  • #240 від Ali(UA) 23 Oct 2020
  • там расценки выше
    а бедные реднековские штаты самое то
    и опять же вопрос, почему все таки реднековские штаты бедные?
    техас реднековский штат? ну да ладно. исторически повелось - кали это климат и природа. + там хорошие универы, туда десантировались пачками студенты молодые и образованные. так мне рассказывал сосед, бывший житель маунтейн вью, который сьебал оттуда на пенсию. говорит там были временеа когда гребли все что дышало на работу.
    я думаю пик уже прошел и отток оттуда начался и будет продолжаться ... молодежи там уже не выгодно, пока свой стартап откроешь и станешь миллионером - пройдет куча лет, да и далеко не все становятся миллионерами. а смысла мучится по квартирам если можно жить в своем доме в другом штате?
Сторінок:
Actions