Автор Тема: Трампону пора телефонувати...  (Прочитано 45365 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #750 : Червня 12, 2021, 10:23:24 22:23 »
він був постійно on the spotlight...... твітив також немало......
ага и стадионы собирал в отличии от бидона...

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33298
  • Стать: Чоловіча
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #751 : Червня 12, 2021, 10:24:17 22:24 »
Та пох всим та корупція........ Інвесторам просто потрібен суд, як дієвий механізм захисту своїх інвестицій, а також ефективні силові органи, які забезпечують відносну стабільність....... Все......

Всі іноземні інвестори в першу чергу біжать в своє посольство, домовляються про те, що вони під їх захистом, а вже потім  щось вкладають.

Я не стверджую, що в Україні все ідеально. Але назви мені хоч одного серйозного інвестора, якого тут защемили.

Я знаю тільки про декілька випадків з жидярою Каломойським, але й там йшлося про спільне володіння разом з іноземним інвестором якимось активом.

До речі, якраз Каломойшу Петро щемив, що той навіть носа сюди боявся сунути в останні роки.


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #752 : Червня 12, 2021, 11:39:16 23:39 »
Всі іноземні інвестори в першу чергу біжать в своє посольство, домовляються про те, що вони під їх захистом, а вже потім  щось вкладають.

Я не стверджую, що в Україні все ідеально. Але назви мені хоч одного серйозного інвестора, якого тут защемили.

Я знаю тільки про декілька випадків з жидярою Каломойським, але й там йшлося про спільне володіння разом з іноземним інвестором якимось активом.

До речі, якраз Каломойшу Петро щемив, що той навіть носа сюди боявся сунути в останні роки.

Якщо ти серйозно вкладатись збираєся, то на підтримку свого посольства розраховувати не будеш....... Оцінюватимеш які в країні інструменти є для захисту твоїх інвестицій.........
Відсутність цих інструментів в Україні якраз гальмує інвестиції.........

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33298
  • Стать: Чоловіча
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #753 : Червня 13, 2021, 12:50:47 00:50 »
Якщо ти серйозно вкладатись збираєся, то на підтримку свого посольства розраховувати не будеш....... Оцінюватимеш які в країні інструменти є для захисту твоїх інвестицій.........
Відсутність цих інструментів в Україні якраз гальмує інвестиції.........

Ти абсолютно неправий. В кожному посольстві є спеціальний персонал, який займається економікою і просуванням свого бізнесу.

Я мав справи з іноземцями, в т.ч. і з американцями, всі починали справи в Україні зі своїх посольств. Це абсолютно стандартна практика.

А щодо інструментів - тут працюють всі світові юридичні та консультаційні фірми. Ніякого екстріму вже давно немає.

Інвестиції гальмують зовсім інші речі. Якщо не брати до уваги війну ( яка однозначно є найсильнішим гальмом) то найбільшою проблемою є слабенька інфраструктура і недостаток кваліфікованого персоналу.   

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33298
  • Стать: Чоловіча
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #754 : Червня 26, 2021, 06:38:07 18:38 »
Кругом врагі  :smilie7:

The Trump Organization and its chief financial officer, Allen Weisselberg, are bracing for criminal charges from Manhattan district attorney Cyrus Vance as early as next week, according to people briefed on the matter.

Trump Organization braced for criminal charges from Manhattan prosecutor

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #755 : Червня 30, 2021, 10:01:46 22:01 »
Президент продовжує свою працю для країни.
Трамп - американський Порошенко.  :smiley24:

https://twitter.com/i/status/1410310714779123721

Trump: Biden, Democrats sabotaging border security
https://www.washingtontimes.com/news/2021/jun/30/trump-biden-democrats-sabotaging-border-security/

https://twitter.com/i/broadcasts/1vOxwEEYNaEGB
« Останнє редагування: Червня 30, 2021, 10:05:13 22:05 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #756 : Червня 30, 2021, 11:44:45 23:44 »
Президент продовжує свою працю для країни.
Трамп - американський Порошенко.  :smiley24:

https://twitter.com/i/status/1410310714779123721

Trump: Biden, Democrats sabotaging border security
https://www.washingtontimes.com/news/2021/jun/30/trump-biden-democrats-sabotaging-border-security/

https://twitter.com/i/broadcasts/1vOxwEEYNaEGB

Коте, досить маскувати свого Трампушу під Порошенка. Вони різні, хоч що хоч.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #757 : Червня 30, 2021, 11:57:00 23:57 »
Коте, досить маскувати свого Трампушу під Порошенка. Вони різні, хоч що хоч.

Дуже різні по формі. Я хотів би щоб Порох був таким як Трамп у ставленні до своїх ворогів.
А по суті їхньої політики в своїх країнах і до ставлення до них із боку корумпованих олігархів і політиків - вони фактично близнюки.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #758 : Липня 01, 2021, 08:57:08 20:57 »
Головний трампобугалтер здався правосуддю.........

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17336
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #759 : Липня 01, 2021, 09:10:48 21:10 »
Дуже різні по формі. Я хотів би щоб Порох був таким як Трамп у ставленні до своїх ворогів.
А по суті їхньої політики в своїх країнах і до ставлення до них із боку корумпованих олігархів і політиків - вони фактично близнюки.  :smilie7:

Вороги президента, злодії і зрадники.
Всі інші громадяни, з іншими поглядами.

Але у Трампа ворогами були і журналісти, і спецслужби, і прокурори, пів країни.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33298
  • Стать: Чоловіча
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #760 : Липня 01, 2021, 09:11:44 21:11 »
Головний трампобугалтер здався правосуддю.........

Хоч на якихось почесних умовах ?  :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #761 : Липня 01, 2021, 09:15:53 21:15 »
Хоч на якихось почесних умовах ?  :smilie7:

Ні....... plead not guilty......... буде битись до кінця......

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #762 : Липня 01, 2021, 09:24:52 21:24 »
Ні....... plead not guilty......... буде битись до кінця......

Там нема про що битися. Справа фейкова на 100%. Типове політичне замовлення з метою не дати можливості Трампу балотуватися у 2024. Такий собі варіянт ДБР проти Порошенка.
Взагалі, американська система правосуддя страшенно заполітизована.
Прокурорша, яка намагається завалити Трампа, - Демократка, і свою передвиборчу кампанію (уявіть собі лютий пиздець - прокурорів обирають!) вела під гаслом посадити Трампа. Про яку юридичну об“єктивність тут може іти мова, коли і прокурор, і судді - правляча партія, а особа, яку вони намагаються посадити - опозиційна партія?

Дершовіц дуже чітко провів паралель із Берією - “Вкажіть мені на людину, а справу ми знайдемо“...  :weep:
Зрештою, ця справа лише на користь Трампові - в суді вона все одно розвалиться (уявіть собі абсурд звинувачення - людину звинувачують у тому, що вона дуже добре і щедро ставилася до працівників власної компанії!  :smilie5: :smilie5: :smilie5:), Трамп набуде ще більшого ореолу переслідуваного за правду і добро, ну і сам Дональд почувається як риба у воді в екстремних ситуаціях - він їх любить і діє з утроєною енергією.


Jonathan Turley
@JonathanTurley
·
5m
...It may still be a violation but the question is whether this should be a criminal or civil matter. There is also a question of the selective prosecution. It is absurd to suggest that this case would have been charged but for the political element...
« Останнє редагування: Липня 01, 2021, 11:48:57 23:48 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33298
  • Стать: Чоловіча
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #763 : Липня 01, 2021, 09:30:04 21:30 »
Lawyers for Weisselberg, 73, said he “intends to plead not guilty and he will fight these charges in court.”

Мабуть, буде валити все на Трампона і сімейку

Ті вже видали жалібний стогін

The Trump Organization issued a blistering statement, accusing prosecutors of using Weisselberg, “a loving and devoted husband, father and grandfather”, as “a pawn in a scorched earth attempt to harm the former president”.



Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #764 : Липня 01, 2021, 11:49:08 23:49 »
Там нема про що битися. Справа фейкова на 100%. Типове політичне замовлення з метою не дати можливості Трампу балотуватися у 2024.

Та яка там фейкова...... Під час свого розслідування Мюлер наткнувся на документи, які дають привід підозрювати що трамп наябував уряд та банки регулярно та незаконно використовував своє бабло для виборчої компанії............ Особисто він не міг це розслідувати бо ті питання поза межами його задач............. Тому він передав їх у федеральну прокуратуру по місту тодішнього проживання трампа...........
От під час розслідування тих злочинів вони і накопали все це ..................... Зараз намагаються потроху  дати хід тому що накопали....... Почали з дрібниць типу несплати податків головним бухгалтером за дорогі подарунки........ далі буде.........

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #765 : Липня 01, 2021, 11:53:04 23:53 »
Та яка там фейкова...... Під час свого розслідування Мюлер наткнувся на документи, які дають привід підозрювати що трамп наябував уряд та банки регулярно та незаконно використовував своє бабло для виборчої компанії............ Особисто він не міг це розслідувати бо ті питання поза межами його задач............. Тому він передав їх у федеральну прокуратуру по місту тодішнього проживання трампа...........
От під час розслідування тих злочинів вони і накопали все це ..................... Зараз намагаються потроху  дати хід тому що накопали....... Почали з дрібниць типу несплати податків головним бухгалтером за дорогі подарунки........ далі буде.........


Jonathan Turley
@JonathanTurley
·
5m
...It may still be a violation but the question is whether this should be a criminal or civil matter. There is also a question of the selective prosecution. It is absurd to suggest that this case would have been charged but for the political element...
Replying to

@JonathanTurley
...I analogized the case to the MLB pitcher rule. This is obviously more serious but the point of the analogy is that this has been a common practice in this industry that suddenly was elevated to the status of a major case.

Це звичайне політичне пересідування під завісою якихось там фінансових  порушень.

Лиеш люди нещирі і нечесні можуть вважати, що закон працює однаково щодо всіх.
Якби так було, то синок Джо вже рік як сидів би у в“язниці.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #766 : Липня 01, 2021, 11:55:18 23:55 »

Jonathan Turley
@JonathanTurley
·
5m
...It may still be a violation but the question is whether this should be a criminal or civil matter. There is also a question of the selective prosecution. It is absurd to suggest that this case would have been charged but for the political element...
Replying to

@JonathanTurley
...I analogized the case to the MLB pitcher rule. This is obviously more serious but the point of the analogy is that this has been a common practice in this industry that suddenly was elevated to the status of a major case.

Це звичайне політичне пересідування під завісою якихось там фінансових  порушень.

Лиеш люди нещирі і нечесні можуть вважати, що закон працює однаково щодо всіх.
Якби так було, то синок Джо вже рік як сидів би у в“язниці.

Ну да, і знову захист в стилі "Чому їм можна а мені нізя "  :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #767 : Липня 01, 2021, 11:58:59 23:58 »
Турлі вважає, що подібні справи є здебільшого цивільними а не кримінальними.
Я вірю йому а не тобі, голубе.  :smilie7:

Я розумію, що у вас тут TDS, але то вже не моя проблема.

Мені правда і справедливість дорожче.

If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #768 : Липня 02, 2021, 12:04:44 00:04 »
Та яка там фейкова...... Під час свого розслідування Мюлер наткнувся на документи, які дають привід підозрювати що трамп наябував уряд та банки регулярно та незаконно використовував своє бабло для виборчої компанії............ Особисто він не міг це розслідувати бо ті питання поза межами його задач............. Тому він передав їх у федеральну прокуратуру по місту тодішнього проживання трампа...........
От під час розслідування тих злочинів вони і накопали все це ..................... Зараз намагаються потроху  дати хід тому що накопали....... Почали з дрібниць типу несплати податків головним бухгалтером за дорогі подарунки........ далі буде.........

"Ми гатови падаждааааать!"(с)

:alen

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #769 : Липня 02, 2021, 12:09:40 00:09 »
Турлі вважає, що подібні справи є здебільшого цивільними а не кримінальними.
Я вірю йому а не тобі, голубе.  :smilie7:

Я розумію, що у вас тут TDS, але то вже не моя проблема.

Мені правда і справедливість дорожче.

Я думаю шо ту справу криміналізували бо Вайсман відмовився співпрацювати.......... В інших подібних випадках підозрілі погоджуються на повну співпрацю, тому їм дозволяють відпедляти........

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #770 : Липня 02, 2021, 12:10:33 00:10 »
Я думаю шо ту справу криміналізували бо Вайсман відмовився співпрацювати.......... В інших подібних випадках підозрілі погоджуються на повну співпрацю, тому їм дозволяють відпедляти........

They jumped the shark.


Jack Posobiec
@JackPosobiec
NY AG Liaison tells WH that Trump is “Clean” and said charging him with anything would be like building a “paper bridge over a volcano” nearly impossible, and if done it would “crumble in a matter of no time,” per WH official.
« Останнє редагування: Липня 02, 2021, 08:11:59 08:11 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #771 : Липня 02, 2021, 08:27:08 08:27 »
They jumped the shark.


Jack Posobiec
@JackPosobiec
NY AG Liaison tells WH that Trump is “Clean” and said charging him with anything would be like building a “paper bridge over a volcano” nearly impossible, and if done it would “crumble in a matter of no time,” per WH official.

Ага, а Джек в той час там свічку тримав  :smilie8:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #772 : Липня 02, 2021, 04:13:52 16:13 »
Ага, а Джек в той час там свічку тримав  :smilie8:

У нього є людина в адміністрації.
Там 567 співробітників. І вони між собою спілкуються.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #773 : Липня 02, 2021, 05:08:52 17:08 »
У нього є людина в адміністрації.
Там 567 співробітників. І вони між собою спілкуються.

хтось колись розпинався що анонімним джерелам вірити не можна  :smilie8:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33298
  • Стать: Чоловіча
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #774 : Липня 02, 2021, 07:36:02 19:36 »
Ну да, і знову захист в стилі "Чому їм можна а мені нізя "  :fp2

Все це байки, щоб відмазувати бидлана.

Ось Гардіан наводить цікавий приклад - за таку ж херню мільярдерша (теж з індустрії нерухомості і теж з Манхеттену) отримала 4 роки тюрячки.

І видатним борцем-облічітєлєм в тій справі тоді був ... тада-а-а-м ... некій Руді Джуліані   :weep:

.... the prosecution of Leona Helmsley, the late Manhattan hotel empress and long-time sparring partner of Donald Trump.

Helmsley v Trump was a Manhattan feud for the ages. Trump was an admirer of Harry Helmsley, the billionaire property tycoon who once owned the Empire State Building. Leona Helmsley not so much. He once called her a “disgrace to humanity”. Helmsley simply said: “I hate Donald Trump.”

In 1988 the Helmsleys were charged with evading more than $4m in income taxes. In another historical twist, the charges were brought by Rudy Giuliani, then federal prosecutor and more recently one of Trump’s staunchest allies.

The following year, Helmsley – her husband was too sick to stand trial – was sentenced to four years in prison after being found guilty on 33 counts of tax evasion including fraudulently charging a $1m marble dance floor for their private mansion to their hotel and real-estate empire.


Trump exposed as prosecutors make first move in high-stakes chess game

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #775 : Липня 02, 2021, 07:44:01 19:44 »
Все це байки, щоб відмазувати бидлана.

Ось Гардіан наводить цікавий приклад - за таку ж херню мільярдерша (теж з індустрії нерухомості і теж з Манхеттену) отримала 4 роки тюрячки.

І видатним борцем-облічітєлєм в тій справі тоді був ... тада-а-а-м ... некій Руді Джуліані   :weep:

.... the prosecution of Leona Helmsley, the late Manhattan hotel empress and long-time sparring partner of Donald Trump.

Helmsley v Trump was a Manhattan feud for the ages. Trump was an admirer of Harry Helmsley, the billionaire property tycoon who once owned the Empire State Building. Leona Helmsley not so much. He once called her a “disgrace to humanity”. Helmsley simply said: “I hate Donald Trump.”

In 1988 the Helmsleys were charged with evading more than $4m in income taxes. In another historical twist, the charges were brought by Rudy Giuliani, then federal prosecutor and more recently one of Trump’s staunchest allies.

The following year, Helmsley – her husband was too sick to stand trial – was sentenced to four years in prison after being found guilty on 33 counts of tax evasion including fraudulently charging a $1m marble dance floor for their private mansion to their hotel and real-estate empire.


Trump exposed as prosecutors make first move in high-stakes chess game

У справі проти Trump Organization і близько такого нема.
Це звичайне політичне замовлення у стилі бананової республіки.
Найбільше нагадує ДБР проти Порошенка.

Демократи із штанів вискачкують щоб хоч якось стримати і залякати Трампа і його прихильників.

Мені лише не зрозуміло, чому ті, хто тут вважає себе українськими патріотами, так сильно рвуть сраку проти Трампа після того як Блінкєни лягли під кацапів.

Хоча зрозуміло - синдром Смєрдякова...
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33298
  • Стать: Чоловіча
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #776 : Липня 02, 2021, 07:58:10 19:58 »
Чого там немає, бля ? Там всього на порядок більше   :fp2

Тому Вайсбергу вже кинули пред'яву на 1,7 лимонів баксів, на які він наіпав решту платників податків. А якщо ще візьмуться за Трампонових маланок та іванок з кушнірами, то цифри виростуть на порядок.

І це тільки по лівих виплатах топ менеджерам.

Так що Трампуші посилено змазувати пукан вазеліном, щоб не дуже боліло  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #777 : Липня 02, 2021, 08:01:26 20:01 »
This indictment exercise has the distinctly foul odor of selective prosecution.

https://www.nationalreview.com/2021/07/the-trump-organization-is-manhattan-da-cy-vances-white-whale/

За подібними стандартами законності, дегенеративний синок Залізного Джо вже б два роки як сидів би за гратами.
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33298
  • Стать: Чоловіча
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #778 : Липня 02, 2021, 08:10:24 20:10 »
This indictment exercise has the distinctly foul odor of selective prosecution.

https://www.nationalreview.com/2021/07/the-trump-organization-is-manhattan-da-cy-vances-white-whale/

За подібними стандартами законності, дегенеративний синок Залізного Джо вже б два роки як сидів би за гратами.

Куйня повна. Якби було за що, бидлан зі своєю камарильєю навіть не задумувались би, щоб це зробити. Натомість вони напрягали Опариша займатись якоюсь лівою куйнею щодо Байденового синка.

Так що певні стандарти є, тому трампуші слід скуповувати вазелін оптовими партіями  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Трампону пора телефонувати...
« Reply #779 : Липня 02, 2021, 09:17:10 21:17 »
Вазелін Пелосі тримає для Залізного Джо. Тому він виконує абсолютно все що вона каже. Бо інакше - синку тюрма, а йому або імпічмент, або дурка.
If you are going through hell, keep going.