Автор Тема: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу  (Прочитано 2476 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« : Січня 25, 2024, 09:59:47 09:59 »
- варианты спасения только глухая оборона и национальное единство
-в Украине есть докуя деятелей которые будут прислуживать Трампу в его планах (lеркач, дубинский)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #1 : Січня 25, 2024, 10:18:53 10:18 »
призываю админов зачистить под ноль форум от трамповского мусора
не время играть в толерантность с откровенными хуйловцами

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #2 : Січня 25, 2024, 03:25:50 15:25 »
Портников у даному разі помиляється. Він не може знати що робитиме Трамп через рік. Останнім часом Віталій часто істерить, а це недобре при наявності такої великої аудиторії.
Взагалі, коли мова заходить про США, то краще слухайте що я кажу, а не людина, яка сидить десь у Львові. Я знаю краще.  :smilie7:
« Останнє редагування: Січня 25, 2024, 06:01:47 18:01 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #3 : Січня 25, 2024, 05:21:40 17:21 »
Допомоги Києву від США не буде, Трамп блокує угоду заради виборів, - республіканці

https://www.unian.ua/politics/amerikanska-dopomoga-ukrajini-tramp-blokuvatime-ugodu-do-viboriv-12523416.html

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #4 : Січня 25, 2024, 05:30:50 17:30 »
Допомоги Києву від США не буде, Трамп блокує угоду заради виборів, - республіканці

https://www.unian.ua/politics/amerikanska-dopomoga-ukrajini-tramp-blokuvatime-ugodu-do-viboriv-12523416.html

Проблема не в Україніа, а в змісті вимог Демократів щодо кордону. Демократи вимагають фактично відкритого кордону для нелегального перетину для 5000 чоловік на день. Республіканці в Конгресі і сенаті проти того. Я теж проти того. Макконнел не любуть Трампа. а Трамп не любить Макконнела.

Тед Круз чітко пояснив ситуацію.

https://twitter.com/i/status/1750250027807576248
If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #5 : Січня 25, 2024, 05:39:41 17:39 »
Я знаю краще

А ти, це - хто?

Наприклад, політичного оглядача у Вашигтоні Андрія Піонтковського усі знають, він каже, що саме купка трампистів блокую допомогу Україні:

https://youtu.be/ZU38gJzkr7I?si=jeL6XgvtdRKArcJU

А яка довіра до тебе, особисто? На цьому форумі ти постійно топиш за Трампа і всіммешканцям  цьому форумі це відомо  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #6 : Січня 25, 2024, 05:40:20 17:40 »
Ну і щодо президентства США, ми ще не знаємо хто буде наступним президентом.
If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #7 : Січня 25, 2024, 05:42:47 17:42 »
Допомоги Києву від США не буде, Трамп блокує угоду заради виборів, - республіканці

https://www.unian.ua/politics/amerikanska-dopomoga-ukrajini-tramp-blokuvatime-ugodu-do-viboriv-12523416.html

"Трамп шкодить одночасно Україні та США, аби набрати політичних балів серед своїх виборців

Лідер республіканців в Сенаті США Мітч Макконнелл висловив сумніви, що Конгрес зможе домовитися про надання військової допомоги України до президентських виборів, які відбудуться у листопаді. Про це повідомляє punchbowl.news. Інформацію також підтверджує CNN.

На закритій зустрічі республіканців у Сенаті щодо України Макконнелл сказав, що час і політична воля для ухвалення двопартійного компромісу щодо безпеки кордонів, від якого залежить і виділення допомоги Україні, швидко закінчуються — і, можливо, вже закінчилися.

Макконнелл сказав сенаторам від Республіканської партії, що до початку переговорів про безпеку кордону тема імміграції об’єднувала республіканців, а допомога Україні – роз’єднувала. "Політика щодо цього змінилася", — сказав Макконнелл.

За його словами, Дональд Трамп хоче побудувати свою передвиборчу кампанію саме на темі протидії імміграції. "Ми не хочемо нічого робити, щоб нашкодити йому", — сказав Макконнелл.

Під час виступу в середу Макконнелл заявив, що підтримка України є питанням "холодних жорстких американських інтересів". Але при цьому він визнав, що компроміс щодо кордону заради розблокування грошей для України, який він сам просував, опинився під загрозою, і потрібен новий підхід.

Макконнелл визнав, що Трамп продовжує тримати під своїм контролем Республіканську партію, і назвав його "кандидатом", хоч офіційного висування від партії ще не було.

Трамп виступив проти угоди про кордон

Як писав УНІАН, Дональд Трамп виступив проти компромісної угоди з Білим домом, в межах якої передбачається і укріплення кордону з Мексикою, і виділення військової допомоги Україні.

"Я вважаю, що нам не слід укладати угоду про кордон взагалі, якщо ми не отримаємо ВСЕ, щоб припинити навалу мільйонів і мільйонів людей з нізвідки в нашу (...) країну. Також я не сумніваюся, що наш спікер Палати представників Майк Джонсон укладе тільки таку угоду, яка буде ідеальною для кордону", — сказав Трамп.

Представники Демократичної партії кажуть, що Трамп хоче використати тему імміграції у передвиборчій кампанії, тому жодним чином не зацікавлений у вирішенні міграційних проблем США просто зараз. А без вирішення прикордонної проблеми республіканці відмовляються давати згоду на підтримку України.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #8 : Січня 25, 2024, 05:46:42 17:46 »
Трамп виступив проти угоди про кордон, від якої залежить допомога Україні

https://www.unian.ua/world/dopomoga-ssha-ukrajini-tramp-vistupiv-proti-ugodi-z-demokratami-12516951.html

Демократи кажуть, що республіканці не підуть на угоду в принципі, щоб використовувати тему мігрантів в передвиборних перегонах.

Дональд Трамп виступив проти компромісної угоди з Білим домом, в межах якої передбачається і укріплення кордону з Мексикою, і виділення військової допомоги Україні. Про це він написав у своїй власній соцмережі The Truth.

"Я вважаю, що нам не слід укладати угоду про кордон взагалі, якщо ми не отримаємо ВСЕ, щоб припинити навалу мільйонів і мільйонів людей з нізвідки в нашу (...) країну. Також я не сумніваюся, що наш спікер Палати представників Майк Джонсон укладе тільки таку угоду, яка буде ідеальною для кордону", — написав Трамп.



Примітно, що згаданий спікер Палати представників Майк Джонсон відверто зізнався американським ЗМІ, що постійно радиться з Трампом з приводу укладення угоди з Білим домом.

"Президент Трамп не помиляється. Ми з ним досить часто говорили про це. У позаминулий вечір я говорив з ним на ту ж тему", – сказав Джонсон і уточнив, що говорить з Трампом "кожні кілька днів".

Конгресмен-демократ Джеймі Раскін нещодавно заявив, що республіканці "виконують накази Дональда Трампа і активно перешкоджають двопартійній угоді про кордон". На думку демократів, республіканці не хочуть, щоб угода про кордон (а отже і виділення допомоги Україні) була укладена до президентських виборів у листопаді 2024 року, оскільки ця тема буде центральною у передвиборчій кампанії Трампа.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #9 : Січня 25, 2024, 05:57:37 17:57 »
Так, Україна тут ні до чого. Питання в кордоні. Демократри не хочуть поступатися і відмовляються навіть дискутувати необхідніхть виконувати існуючі закони щодо іміграції до США. Жодної реальної угоди щодо кордону вони не хочуть Для них головне - звинуватити Республіканців у відмові допомагати Україні. Насправді ж саме вони не бажають допомагати Україні так як треба і продовжують політику Обами.

Щодо Раскіна, то він такий же мерзотник як і його татко, який дуже любив СССР. .
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #10 : Січня 25, 2024, 05:58:57 17:58 »
Плртников у даному разі помиляється. Він не може знати що робитиме Трамп через рік. Останнім часом Віталій часто істерить, а це недобре при наявності такої великої аудиторії.
Взагалі, коли мова заходить про США, то краще слухайте що я кажу, а не людина, яка сидить десь у Львові. Я знаю краще.  :smilie7:

админ когда будет забанина это трамповская перхоть?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #11 : Січня 25, 2024, 10:03:17 22:03 »
админ когда будет забанина это трамповская перхоть?

В даному випадку Кіт правий. Давно помітила, що Портніков схильний до панікерствпа. Не надто, але так, злегка. Періодично в нього проскакує - Шеф, усьо пропало.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #12 : Січня 25, 2024, 10:31:42 22:31 »
В даному випадку Кіт правий. Давно помітила, що Портніков схильний до панікерствпа. Не надто, але так, злегка. Періодично в нього проскакує - Шеф, усьо пропало.

меня как то не особо волнует ваше мнение про Портникова

когда будет забанина трамповская перхоть???

мне написать владельцу сайта?  что еще за подигрывание откровенным хуйловским агентам???

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #13 : Січня 25, 2024, 10:34:11 22:34 »
меня как то не особо волнует ваше мнение про Портникова

когда будет забанина трамповская перхоть???

мне написать владельцу сайта?  что еще за подигрывание откровенным хуйловским агентам???

Та чого там..
Пиши зразу в Спортлото!  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #14 : Січня 25, 2024, 10:35:27 22:35 »
Та чого там..
Пиши зразу в Спортлото!  :lol:

снова заерзал хуесос?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #15 : Січня 25, 2024, 10:40:14 22:40 »
меня как то не особо волнует ваше мнение про Портникова

когда будет забанина трамповская перхоть???

мне написать владельцу сайта?  что еще за подигрывание откровенным хуйловским агентам???

Напиши, давай. Інакше підеш в бан за переслідування форум'ян.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #16 : Січня 25, 2024, 10:42:49 22:42 »
Напиши, давай. Інакше підеш в бан за переслідування форум'ян.

то есть ты собираешься банить меня а не трамповсую перхоть? я верно понимаю? 

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #17 : Січня 25, 2024, 10:47:54 22:47 »
то есть ты собираешься банить меня а не трамповсую перхоть? я верно понимаю?

Я взагалі когось баню, коли він явно порушує правила форуму, або веде антиукраїнську політику від час війни. Трампуша гад звичайно, і мені він теж не подобається, але питання з політикою щодо України не досить визначене.
Так що пиши.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #18 : Січня 25, 2024, 10:49:01 22:49 »
Я взагалі когось баню, коли він явно порушує правила форуму, або веде антиукраїнську політику від час війни. Трампуша гад звичайно, і мені він теж не подобається, але питання з політикою щодо України не досить визначене.
Так що пиши.

хватит делать морду кирпиом
это проукраинский форум или площадка для хуйлоботов трампа???


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #19 : Січня 25, 2024, 10:50:18 22:50 »
хватит делать морду кирпиом
это проукраинский форум или площадка для хуйлоботов трампа???

Ну, скажімо, ти теж не ангел...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #20 : Січня 25, 2024, 10:52:04 22:52 »
Ну, скажімо, ти теж не ангел...

я должен смотреть как эта перхоть занимается пропагандой своего хуйла?

хотя бы эти правила не соблюдаются этими пидарами от слова ваабще
4.5 Заборонені перепости та копіпасти пропагандистського, агітаційного, маніпулятивного або просто сумнівного характеру з інших ресурсів.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #21 : Січня 25, 2024, 10:58:37 22:58 »
я должен смотреть как эта перхоть занимается пропагандой своего хуйла?

хотя бы эти правила не соблюдаются этими пидарами от слова ваабще
4.5 Заборонені перепости та копіпасти пропагандистського, агітаційного, маніпулятивного або просто сумнівного характеру з інших ресурсів.

Ну, хіба що категорія 'сумнівний характер' може проканати. Але я щось не знаю, які це матеріали -  я їх не бачила, та й взагалі, що вони там постять не дуже цікавлюсь. Взагалі не знаю, кого це може особливо зацікавити в наших умовах. Є рухи тіла Трампуші в боротьбі за владу - але воно ж відкручується від питання про Україну.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #22 : Січня 25, 2024, 11:02:22 23:02 »
Ну, хіба що категорія 'сумнівний характер' може проканати. Але я щось не знаю, які це матеріали -  я їх не бачила, та й взагалі, що вони там постять не дуже цікавлюсь. Взагалі не знаю, кого це може особливо зацікавити в наших умовах. Є рухи тіла Трампуші в боротьбі за владу - але воно ж відкручується від питання про Україну.

хватит заниматься софистикой
как только видите перепост этой перхоти разных куановноских твиттеров и прочей куйни ( кстаи они часто даже не переводят) -  сразу бан на 10 дней

сделайте это один раз !  и вы увидите какой дисциплинированной стане эта проплаченная перхоть


зачем они занимаются перепостом отдельная история
поверьте не для нащего форума - им срать на наш форум

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #23 : Січня 25, 2024, 11:05:07 23:05 »
Лина я поважаю работу модератов ( это тяжкий труд на самом деле)

но ботам хуйла трампа тут не место

хотят тут жить - никакой пропаганды быдлана от слова ваабще

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #24 : Січня 25, 2024, 11:58:34 23:58 »
Лина я поважаю работу модератов ( это тяжкий труд на самом деле)

но ботам хуйла трампа тут не место

хотят тут жить - никакой пропаганды быдлана от слова ваабще

Відкрий ще одну гілку про Трампа...  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #25 : Січня 26, 2024, 03:40:04 03:40 »
Я взагалі когось баню, коли він явно порушує правила форуму, або веде антиукраїнську політику від час війни.

Ой, прям: з учасниками кацапської кампанії стосовно "яєць Рєзнікова", викритої і задокументованої Голосом Америки і БіБіСі, ніхуя не було.  :smilie8:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #26 : Січня 26, 2024, 02:15:10 14:15 »
Я про "Західних"  підорасів це давно вже казав... тільки мене тут неодноразово банили, а ЮАР - взагалі - постійно лайном мене поливав, при любій можливості :smilie8:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #27 : Січня 26, 2024, 06:55:33 18:55 »
Ой, прям: з учасниками кацапської кампанії стосовно "яєць Рєзнікова", викритої і задокументованої Голосом Америки і БіБіСі, ніхуя не було.  :smilie8:

Там другая мотивация. Агрессивная тупорылость помноженная на ЧСВ и возведённая в степень болезненным чистолюбием.

Какой ещё результат можно ожидать?
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #28 : Січня 26, 2024, 08:27:45 20:27 »
 Як на мене, Трамп може і не здати нас Хуйлу, а просто забити на нас - не до нас буде, щось там негарне починається

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Портников: Трамп сдаст Украину хуйлу
« Reply #29 : Січня 26, 2024, 08:33:54 20:33 »
Як на мене, Трамп може і не здати нас Хуйлу, а просто забити на нас - не до нас буде, щось там негарне починається
:smilie2:

Демократи знову хочуть почати громадянську війну, аби зберегти свої плантації.
If you are going through hell, keep going.