Автор Тема: Я розумію премьер-миністр крім мене нікому не подобається  (Прочитано 14758 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
а давайте порівняємо з папередниками.

але краще не порівнювати а почитати інтервью

О Народном фронте и коалиции

«Как вы думаете, может ли остаться в коалиции партия, лидер которой был предан партнёрами по коалиции из президентской фракции?» (Отвечая на вопрос, останется ли Народный фронт в коалиции, если парламент проголосует за отставку премьера.)

О падении экономики

«Страна лишилась 20% экономики, потеряв Донецк, Луганск, Крым, 65 из 90 шахт, которые у нас были. Мы тратим более 5% ВВП на национальную безопасность и оборону. И после этого должны стремительно расти?»

О налоговой реформе

«Я хочу, чтобы мы принимали бюджет вместе с налоговой реформой. Считаю, что проект, предложенный Министерством финансов, будет хорошей базой для реальных налоговых преобразований. Для проведения этой реформы нам потребуется сократить расходы госбюджета более чем на 60 млрд грн»

«Если кто-то предлагает радикально снизить ставки (налога), то должен предложить также радикальное снижение расходов госбюджета. Поэтому я обращаюсь к авторам такой радикальной реформы с вопросом: где срезать более 200 млрд грн? С учителей, военных, врачей, нацгвардейцев, полицейских, с кого срезать треть бюджета?»

О курсе гривны

«У нас прогнозный курс — 24,1 UAH/USD. Думаю, нынешнее колебание — сезонное. Сейчас для дестабилизации гривны вижу только одну угрозу: отсутствие политической воли для дальнейшего проведения сложных реформ. В том числе для того, чтобы золотовалютные резервы страны выросли с $13 млрд до $17 млрд, как это предусмотрено программой МВФ»

О достижениях Кабмина

«У нас было 108 тыс. грн на едином казначейском счёте, а сегодня в стране 100 млрд грн. В украинских хранилищах было 6 млрд куб. м газа, топить было нечем. А сегодня у нас 17 млрд куб. м газа. Мы начали покупать газ у стран — членов ЕС. Цена газа с $500 за тыс. кубов снизилась до $250... Наши золотовалютные резервы составляли меньше $6 млрд, а теперь — $13 млрд. Госстат заявил, что у нас впервые позитивный рост ВВП в третьем квартале. Маленький прирост, конечно, — плюс 0,7%. Но это и не минус 14%, как в прошлом квартале. Есть и объективная реальность — дефолта, который нам все предвещали, не случилось»

О вреде курения

«Да я курю уже два года, что очень плохо для здоровья. Закурил во время Майдана, хотя до этого лет десять не курил» (Отвечая на вопрос о фотографии, на которой премьер-министр курит после инвестиционной конференции в США.)

О газе и Фирташе

«Все помнят компании "Укргазэнерго" господина Фирташа и миллиарды долларов, которые уходили из Нафтогаза? Десять лет с этим боролись, а получилось только у меня. Сейчас нет ни Фирташа, ни посредников, которые зарабатывали миллиарды долларов на газовых контрактах. Есть только прямые договоры с европейскими компаниями и один прямой контракт с российским Газпромом»

О Григоришине

«Григоришин — это российский гражданин и недоолигарх, взявший под контроль украинский энергетический сектор, о чём я заявил публично на пресс-конференции год назад. У него интерес простой: украсть. У меня интерес ещё проще: не дать ему возможности это сделать»

О проекте "Стена"

«Заходите на сайт ГПС и смотрите, сколько и чего где прорыли. Проект реализуется, прорыли рвы, начали делать рокатные дороги, заказали системы слежения. То есть в стране наконец-то появится граница, которой никогда не было с момента обретения независимости. Это ещё один из моих политических приоритетов. Мы в два раза удешевили этот проект. Общий объём финансирования — 4 млрд грн на четыре года»

Об участии в будущих президентских выборах

«Я люблю нашего президента»

http://focus.ua/country/340701/

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
«А Вам, Проня Прокопівно, просили передати, що Ви – велика падлюка.»
Підкажіть, своєму чарівному прем’єру, щоб дороги не перекривав, коли їде економ класом.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
а давайте порівняємо з папередниками.

але краще не порівнювати а почитати інтервью

О Народном фронте и коалиции

«Как вы думаете, может ли остаться в коалиции партия, лидер которой был предан партнёрами по коалиции из президентской фракции?» (Отвечая на вопрос, останется ли Народный фронт в коалиции, если парламент проголосует за отставку премьера.)
...
От це мені не подобається. НФ з Солідарністю не можуть скласти коаліцію. Їм не вистачає декількох голосів. Та і була у нас вже коаліція в 227 голосів, значна частка яких навчалась у тій час в США, умовно кажучи. Тобто не з'являлась у ВР.
Законопроекти уряду часто не голосуються коаліцією. Що робити?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
«А Вам, Проня Прокопівно, просили передати, що Ви – велика падлюка.»
Підкажіть, своєму чарівному прем’єру, щоб дороги не перекривав, коли їде економ класом.

Добре, якщо зустріну підкажу. :smilie5:
А чому ви не висловите своє незадоволеня не на форумі а на вулиці?
Боїтеся?


Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
«А Вам, Проня Прокопівно, просили передати, що Ви – велика падлюка.»
Підкажіть, своєму чарівному прем’єру, щоб дороги не перекривав, коли їде економ класом.

Добре, якщо зустріну підкажу. :smilie5:
А чому ви не висловите своє незадоволеня не на форумі а на вулиці?
Боїтеся?

Боюсь.
Я не герой.
Але, як буде багато людей, то теж вийду.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

[/quote]

Боюсь.
Я не герой.
Але, як буде багато людей, то теж вийду.
[/quote]

плюс за відвертість

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

 Главное заголовок честный  :smiley24:- Даже дурень, которому премьер нравится, понимает, что больше он никому не нравится. :laugh:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2742
А мене в даний момент в сені все подобається

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2742
Главное заголовок честный  :smiley24:- Даже дурень, которому премьер нравится, понимает, что больше он никому не нравится. :laugh:

Головне, що у кацапні бомбить

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

 Главное заголовок честный  :smiley24:- Даже дурень, которому премьер нравится, понимает, что больше он никому не нравится. :laugh:

мерсі за комплемант, розумнику :gigi:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Заголовок поганий  :smilie8: Але може пропонується саме про особистість, а не про "досягнення та плани" уряду поговорити. Тоді нормально  :smilie3:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Заголовок поганий  :smilie8: Але може пропонується саме про особистість, а не про "досягнення та плани" уряду поговорити. Тоді нормально  :smilie3:

Заголовок провокативний.
Про досягнення і плани можна поговорити але я особисто не маю повної інформації що б оцінити дії премьера.
Вважаю що за обставин що були в країні за останній рік він справився з роботою добре.
Єдине що мені не подобається звязок Яценюка і Мартиненко.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Мені подобається. Вважаю, що якби він зайняв своє місце згідно конституції, потіснивши президента, було би краще для всіх.
 :Prapor2:
Sapere aude

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Не знаю як може Яценюк подобатися чи не подобатися. Нормальний технічний премьєр. Кращій був хіба Ющенко у 1999, і то може й ні. Скажімо так - нормальний європейській премьер.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
а давайте порівняємо з папередниками.

але краще не порівнювати а почитати інтервью



 Краще сравнить-
Например, ВВП на душу населения- 2013 год- 4007 дол,  2014 - 2314 дол.  Какой в 2015 м получится интересно.
http://index.minfin.com.ua/index/gdp/

 
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
"У нас было 108 тыс. грн на едином казначейском счёте"

на 01.03.2014   3589,9 млн гр.

http://index.minfin.com.ua/index/ekr/
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163

 Главное заголовок честный  :smiley24:- Даже дурень, которому премьер нравится, понимает, что больше он никому не нравится. :laugh:

Сасі, гома, пуй хутіна, не відволікайся.  :smiley14:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Мені подобається. Вважаю, що якби він зайняв своє місце згідно конституції, потіснивши президента, було би краще для всіх.
 :Prapor2:
Мається на увазі очолив би парламентську коаліцію?  :smilie8: Так, було б непогано.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Звичайно, в порівнянні з папєрєднікамі Яценюк не може не подобатися. Тому що ані пахло, ані багіня прем'єрами України взагалі не були, вони просто вирішували свої особисті проблеми, користуючись службовим становищем.

Але. Яценюка на Яресько я б замінив з великим задоволенням.

До того ж відповідь на перше питання демонструє, що Яценюк, як і папєрєднікі, розглядає своє прем'єрство в першу чергу як служіння собі, а не Україні. Нажаль, він все ж таки совок. 

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Заголовок поганий  :smilie8: Але може пропонується саме про особистість, а не про "досягнення та плани" уряду поговорити. Тоді нормально  :smilie3:

Заголовок провокативний.
Про досягнення і плани можна поговорити але я особисто не маю повної інформації що б оцінити дії премьера.
Вважаю що за обставин що були в країні за останній рік він справився з роботою добре.
Єдине що мені не подобається звязок Яценюка і Мартиненко.

И мне тоже. В НФ есть еще парочка мутных личностей. В плане реформ мог бы на посту премьера добиться большего.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Заголовок провокативний.
Про досягнення і плани можна поговорити але я особисто не маю повної інформації що б оцінити дії премьера.
Вважаю що за обставин що були в країні за останній рік він справився з роботою добре.
Єдине що мені не подобається звязок Яценюка і Мартиненко.
Уряд все ж такі. Його задача сформувати уряд, координувати роботу міністерств. Працювати з парламентською коаліцією. Чого законопроекти уряду не голосуються в парламенті?
Яценюку колись треба буде піти. Всі уходять. У Бальцеровича також було 2 роки. От не знаю, щось схоже Яценюк планує образитися.
Чого з Саакашвілі "фліртує"? Яценюк не може відповідати за кожного депутата від НФ, але треба все ж таки трошки політиком бути. Саакашвілі у нас тут датчиком працює, то з темою корупції жартувати не треба. От зовсім.
І мені дуже не подобається те, що Яценюк заговорив про зраду  :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Звичайно, в порівнянні з папєрєднікамі Яценюк не може не подобатися. Тому що ані пахло, ані багіня прем'єрами України взагалі не були, вони просто вирішували свої особисті проблеми, користуючись службовим становищем.

Але. Яценюка на Яресько я б замінив з великим задоволенням.

До того ж відповідь на перше питання демонструє, що Яценюк, як і папєрєднікі, розглядає своє прем'єрство в першу чергу як служіння собі, а не Україні. Нажаль, він все ж таки совок.
Не знаю що там зі служінням собі, а от "делегування відповідальності" у Яресько краще виходить. Кажуть.
Але Яресько не політик, вона не зможе з коаліцією працювати. Якщо та коаліція взагалі ... трапиться.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Звичайно, в порівнянні з папєрєднікамі Яценюк не може не подобатися. Тому що ані пахло, ані багіня прем'єрами України взагалі не були, вони просто вирішували свої особисті проблеми, користуючись службовим становищем.

Але. Яценюка на Яресько я б замінив з великим задоволенням.

До того ж відповідь на перше питання демонструє, що Яценюк, як і папєрєднікі, розглядає своє прем'єрство в першу чергу як служіння собі, а не Україні. Нажаль, він все ж таки совок.
Не знаю що там зі служінням собі, а от "делегування відповідальності" у Яресько краще виходить. Кажуть.
Але Яресько не політик, вона не зможе з коаліцією працювати. Якщо та коаліція взагалі ... трапиться.

Главное что у нее есть державницкая позиция, и она отдает себе в отчет в том что делает, а не только красиво говорит витая при этом в облаках.
У Сени недостаток - связи с различными кланами внутри Украины, обязательства перед ними, Мартыненко, Коломойского, Ахметова..
У Яресько таких связей нет, она имеет западный образ мышления, а не пост-совковый и руководствуется интересами страны, а не кланов.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Але Яресько не політик

Саме це мені і подобається. Але, здається мені, в Яценюкові від політика є тільки самозакоханність, а на справді він є лише фронт-ендом певної політичної групи.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Главное что у нее есть державницкая позиция, и она отдает себе в отчет в том что делает, а не только красиво говорит витая при этом в облаках.
У Сени недостаток - связи с различными кланами внутри Украины, обязательства перед ними, Мартыненко, Коломойского, Ахметова..
У Яресько таких связей нет, она имеет западный образ мышления, а не пост-совковый и руководствуется интересами страны, а не кланов.
По-перше, Яресько мені подобається  :smilie3:
Але що Яресько буде робити зі всіма своїми чеснотами у парламенті? Її хтось буде прикривати чи що?
Ну і, варто все ж таки було б доводити "зобов'язання" Яценюка перед ахметовим ... хоча б.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
а давайте порівняємо з папередниками.

але краще не порівнювати а почитати інтервью



 Краще сравнить-
Например, ВВП на душу населения- 2013 год- 4007 дол,  2014 - 2314 дол.  Какой в 2015 м получится интересно.
http://index.minfin.com.ua/index/gdp/

Гома, ти з якого хера рахуєш ВВП в клятих піндоських знаках ? На вашингтонський обком підпрацьовуєш ?  :smilie9:

Ану биренько все перерахував в ісконно-посконних православних рублях, а то твоєму куратору від Рамзанки повідомлю.  :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Саме це мені і подобається. Але, здається мені, в Яценюкові від політика є тільки самозакоханність, а на справді він є лише фронт-ендом певної політичної групи.

Давайте дивитися не з точки зору манюпасу.

Яценюка вели багато років. З нього поступово робили людину номер два української політики. Робив це особисто Ющенко з поради США. Тепер американці "запропонували" йому у кабмін правою рукою Яресько.

Тут все чітко. Система працює бездоганно. Яценюк доти буде премьером, доки США не приймуть рішення його змінити. І якщо вони приймуть таке рішення, це буде дуже важливим сигналом для нас.

Головне - та причина, з якої американці можуть вирішити змінити Яценюка. Тут я не маю навіть здогадок. Хіба що одну - якщо премьером стане Яресько, це буде пострілом стартового пістолету для западних інвесторів.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Саме це мені і подобається. Але, здається мені, в Яценюкові від політика є тільки самозакоханність, а на справді він є лише фронт-ендом певної політичної групи.

Давайте дивитися не з точки зору манюпасу.

Яценюка вели багато років. З нього поступово робили людину номер два української політики. Робив це особисто Ющенко з поради США. Тепер американці "запропонували" йому у кабмін правою рукою Яресько.

Тут все чітко. Система працює бездоганно. Яценюк доти буде премьером, доки США не приймуть рішення його змінити. І якщо вони приймуть таке рішення, це буде дуже важливим сигналом для нас.

Головне - та причина, з якої американці можуть вирішити змінити Яценюка. Тут я не маю навіть здогадок. Хіба що одну - якщо премьером стане Яресько, це буде пострілом стартового пістолету для западних інвесторів.

Ну, з цим я згоден. Про політичну групу я казав лише для того, щоб підкреслити, що Яценюк теж не політик. Ніхто з політиків його серйозно не сприймає. Саме тому я гадаю, що коли настане час змінювати Яценюка, то це буде відбуватися без його участі. Перемовини будуть не з ним, а з справжніми політиками з НФ. І його інфантильні розмови про опозицію — пусті балачки. Втім, як і примарна конструкція антипрезидентської коаліції. США підвісять за різні штуки усіх багінь і ляшків, якщо вони спробують учинити переворот. В кращому випадку їх чекатиме «демократична опозиція» проти «ширки» БПП-опоблок без зміни теперішнього курсу. 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Саме це мені і подобається. Але, здається мені, в Яценюкові від політика є тільки самозакоханність, а на справді він є лише фронт-ендом певної політичної групи.

Давайте дивитися не з точки зору манюпасу.

Яценюка вели багато років. З нього поступово робили людину номер два української політики. Робив це особисто Ющенко з поради США. Тепер американці "запропонували" йому у кабмін правою рукою Яресько.

Тут все чітко. Система працює бездоганно. Яценюк доти буде премьером, доки США не приймуть рішення його змінити. І якщо вони приймуть таке рішення, це буде дуже важливим сигналом для нас.

Головне - та причина, з якої американці можуть вирішити змінити Яценюка. Тут я не маю навіть здогадок. Хіба що одну - якщо премьером стане Яресько, це буде пострілом стартового пістолету для западних інвесторів.
Не розкрита тема парламентської коаліції.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...справжніми політиками з НФ. ..
А хто це?