Автор Тема: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо  (Прочитано 11693 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #180 : Вересня 16, 2014, 07:08:13 19:08 »
для БаоБаб

всі три пункти залежать він нас з вами, від виборів і подальшого контролю влади

думайте, коли голосуєте

дивіться, як чудово пішов сьогодні закон про люстрацію, а тільки одного макнули в мусор і трішки запалили шини

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #181 : Вересня 16, 2014, 07:09:08 19:09 »
для convex

читайте Мінський протокол і зверніть увагу на послідовність пунктів

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #182 : Вересня 16, 2014, 07:11:05 19:11 »
Упс! А це як розуміти?

 ‏@StankoNastya 3 хв.

Порошенко біля дошки Гонгадзе сказав, що закони про особливий статус Донбасу можуть відмінити, якщо ті не працюватимуть
та як. Там ж написано, мають здати зброю і все таке протягом 30 днів. А як не здадуть - то ні амністії, ні грошей.

Якщо ви вже знайшли це "там"  і Вам неважко, киньте цитату з Закону про здачу зброї і 30 днів.

У проекті таке було. Останній абзац ст. 1


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #183 : Вересня 16, 2014, 07:21:10 19:21 »
для convex

читайте Мінський протокол і зверніть увагу на послідовність пунктів

Протокол про наміри - це, перепрошую, до дупи. Суттєві закони і міжнародні договори.

До речі, а чи можуть бажаючі амністуватись подавати заяви у міліцію і прокуратуру в Луганську чи Донецьку? Щось з проекту закону неясно...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #184 : Вересня 16, 2014, 07:28:27 19:28 »



і де тут слово наміри?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #185 : Вересня 16, 2014, 07:41:29 19:41 »
Возникла вдруг мысль. А что если это та возможность которую предоставили Хуйлу для "красиво отползти"? Если это так то будем посмотреть что дальше. По идее Украина должна за такое получить какой-то вкусный гешефт. Смотрим за развитием событий

Оно не умеет красиво отползать

А хто його питає. Хуйлу дали вибір: відповзаешь і пиздимо не сильно або не відповзаєш і пиздимо сильно  :smilie1:
Не вміє - научать, не хоче - примусять

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #186 : Вересня 16, 2014, 07:46:54 19:46 »

А хто його питає. Хуйлу дали вибір: відповзаешь і пиздимо не сильно або не відповзаєш і пиздимо сильно  :smilie1:
Не вміє - научать, не хоче - примусять

Хуйла мир дрессирует как собачку Павлова. Вырабатывает условные рефлексы.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #187 : Вересня 16, 2014, 07:59:17 19:59 »
скоріш за все бити будуть боляче при будь-яких розкладах, або ззовні, або свої, тут єдиний вихід, якщо особисто хуйлу дали гарантії безпеки після розвалу рашки

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #188 : Вересня 16, 2014, 08:02:05 20:02 »
Цитувати
Сергей Боженко: На россТВ истерика, по поводу принятия этого закона.
фразы:
- Они будут за нас все решать, мы не для этого воевали.
- Они могут в Раде все изменить в любой момент, особенно после выборов.
- Нам нужен весь Донбасс, а нам отвели только часть.
и т.д.
Истерит Пушилин, Жириновский и т.д.
Так что выводы делайте сами.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #189 : Вересня 16, 2014, 08:08:19 20:08 »
я ще раз повторююсь

скоріш за все ці гандони разом з хуйлом не будуть виконувати домовленостей, але це вже не тільки наші проблеми.
зараз Порошенко має шикарну позицію для візиту в США і ООН, ми виконали всі вимоги, ми за мир, а хуйло - козел.

а далі, я писав про можливі сценарії розвитку подій.

Плюс уявімо на секунду. Хуйло планував порушити всі домовленності нах як він звик і коварно напасти поки Пєтя в штатах. Після такого закону напасти - це сувати голову в гільотину. Пєтя на секунду, приїзджає в штати, ООН і тут таке. Друзі, ви бачите, яке це мурло ваащє. У мене тут покришки палять, ми робимо все заради миру - а це хуйло таке витворя... - імпосібл.

А я особисто турбувася якби хуйло чого не утнуло, поки пєті нема.

Гросмейстерський хід.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #190 : Вересня 16, 2014, 08:13:57 20:13 »
скоріш за все бити будуть боляче при будь-яких розкладах, або ззовні, або свої, тут єдиний вихід, якщо особисто хуйлу дали гарантії безпеки після розвалу рашки

Та я так і сказав: пиздить будуть в будь-якому випадку. Це було ясно після того як це чмо захотіло зруйнувати всю систему неросповсюдження ЯЗ. Але ж запропонували варіанти: дуже сильно або не дуже сильно.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #191 : Вересня 16, 2014, 08:15:36 20:15 »
для ВУКЕР

+
я це пробую донести до всіх,
виконання Мінського протоколу+закону = наша перемога
не виконання, нічого не змінює у військовій площині, але дає козирі Україні на дипломатичному фронті.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #192 : Вересня 16, 2014, 08:17:34 20:17 »
для ВУКЕР

боюсь, що дуже сильно, тобто до розвалу рашки, а хуйло може вибрати він піде по шляху горбі чи по шляху фюрера

дуже вже момент класний для всіх, так другий раз рашку не підставить ніхто і ніколи, це неможливо повторити, такий фантастичний політ ідіотизму

ну або хуйло=агент ЦРУ

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #193 : Вересня 16, 2014, 08:18:06 20:18 »
З вчорашніх повідомлень на кремлівському сайті (показове):


15 сентября 2014 года, 23:00
Состоялся телефонный разговор Владимира Путина с Председателем Европейской комиссии Жозе Мануэлом Баррозу.
....
В ходе обмена мнениями по урегулированию конфликта на Украине Владимир Путин и Жозе Мануэл Баррозу подчеркнули необходимость строгого соблюдения режима прекращения огня.


15 сентября 2014 года, 22:30
По инициативе германской стороны состоялся телефонный разговор Владимира Путина с Федеральным канцлером Федеративной Республики Германия Ангелой Меркель.
....
Рассмотрено развитие обстановки на Украине с учётом важности неукоснительного соблюдения сторонами внутриукраинского конфликта режима прекращения огня и эффективного мониторинга перемирия по линии ОБСЕ.


Offline Lock60

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 927
  • PUTIN DICKHEAD! La-La-La!
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #194 : Вересня 16, 2014, 09:43:53 21:43 »
Евгений Гендин

Я, наверное, один такой в своей стране и в Кировском районе города Днепропетровска, кто не может дать однозначную уверенную оценку лугандонским законам Порошенко. Что-то знаю-понимаю, что-то знаю-не понимаю, что-то не знаю-не понимаю, и так далее.

Единственное, что точно и последовательно считаю большой ошибкой (граничащей с преступлением) — необщение Президента со мной. Я не настаиваю на ежевечернем: «Привет, Женя, как дела? А ты знаешь, чувак, я тут решил такую штуку замутить… Короче, там есть серьёзные минусы, но по итогу плюс будет — зашибись…». Не настаиваю. Понимаю, что происходит и в каких масштабах. Точнее, догадываюсь. Но. Но. Но, блядь.
«Порою бывают такие случаи, когда…»
«А иногда очень важно…»
«Если бы иногда, особенно перед такими решениями…»
Та, короче, понятно. Не хочу продолжать.

Я не плебс и не планктон.
Прошу это учесть на дальнейшее. А оно (я пока ещё думаю так) — есть. Но.Такой инфохуй, положенный на меня и несколько десятков миллионов моих товарищей, может лишить нас этого самого «дальнейшего».
Моё дело предупредить.
Слава Украине.


Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #195 : Вересня 16, 2014, 10:03:19 22:03 »
для ВУКЕР

боюсь, що дуже сильно, тобто до розвалу рашки, а хуйло може вибрати він піде по шляху горбі чи по шляху фюрера

дуже вже момент класний для всіх, так другий раз рашку не підставить ніхто і ніколи, це неможливо повторити, такий фантастичний політ ідіотизму

ну або хуйло=агент ЦРУ

Мені теж здається що до розвалу. Бо 2 світових звідти вже було. не вистачало ще третьої. Захід повівся з ращою гречно, як з німеччиною пісял 2ї світової, викиньте з голови хуйню про світове господство і живіть нормально і будьте рівними серед рівних. Нє раші не доходить... ідіоти...

А жоден агент ЦРУ не може нанести стільки шкоди скільки ідіот.

В путіна просто зірвало дах після 15 років абсолютної влада, це не нове, це типова болячка диктаторів. Он хуйсейн... Ну якого біса він поліз на той нещасний кувейт. досі б царював, а нє... засвербіло десь манія величі...

От ви лаврова, чурку і інших чули? Вони закуклилися в цьому і друг другу це лайно втирають, ситема закрита вона оперує тими ж поняттями і інофрмацію яку сама ж генерує. інтоксікація власними виділеннями. в тому варитися 15 років жодна людина не витримає щоб криша не поїхала... до того ж у гєбєшний стукача з самого початку сумнівні моральні устої, вірніше відомо які...

 

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #196 : Вересня 17, 2014, 07:21:02 07:21 »
Зі: непагано розклав Свирид Опанасович:

Но наверняка среді принципових требованій Пороха було повне виведення російських військ і установлєніє Украіною надьожного контролю за кордоном по всьому периметру. Іначе нема про шо балакать. А взамін Порох відімо пообіщав законодатєльно закріпити за окупованими територіями якийто особий статус. Хуйло устами Суркова виразив нєдоверіє, шо Пороху удасться таке рішення провести. Порох презрітєльно глянув на Суркова і сказав, шо рішення то він проведе і даже спеціальний закон прийме, но сільно сумнівається, шо Хуйло виполнить свою часть обізатєльств. Хуйло устами Суркова согласився вивести войська і дати возможность Україні взять кордон під свій контроль, но нехай сначала Петя докаже, шо його уважають в верховном шапіто. На ето Порох, відімо, заявив: Харашо, я закони соответствующі проведу, но імейтє ввіду, гражданє Хуйло з Сурковим - єслі я не побачу, шо надьожно контролірую кордон, то виполнять ці закони і не подумаю. Наоборот, я нічого не подпишу, а прикажу надрукувати ті закони на рулонах туалєтной бумаги і отправлю ті рулони у войська для употреблєнія тих законов нашими солдатами по прямому назначенію.

То, шо ми бачили вчора в верховном шапіто, і дєйствія Пороха, який лічно приїхав ті закони продавлювати, по мнєнію діда і свідчить, шо Пороху не особий статус Лугандона нужен був, і не амністія тірарістам, а доказатєльство, шо він в состояніі виполнять свою часть договорьонностєй. І щас вправе ожидать від Хуйла виполнєніє його часті пакетного соглашенія.

Тобто, те, що я вчора десь назвав "обмазати мяч лайном і закинути його на чужу половину".  Припускаю, що можливо хуйло очікувало, що пєті цього не вдастся, тоді хуйло диктував би свої умови. А тепер він мусить якось пинати цього мяча.

цілком тут:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=15300.60

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #197 : Вересня 17, 2014, 08:19:46 08:19 »
…..

То, шо ми бачили вчора в верховном шапіто, і дєйствія Пороха, який лічно приїхав ті закони продавлювати, по мнєнію діда і свідчить, шо Пороху не особий статус Лугандона нужен був, і не амністія тірарістам, а доказатєльство, шо він в состояніі виполнять свою часть договорьонностєй. І щас вправе ожидать від Хуйла виполнєніє його часті пакетного соглашенія.

Тобто, те, що я вчора десь назвав "обмазати мяч лайном і закинути його на чужу половину".  Припускаю, що можливо хуйло очікувало, що пєті цього не вдастся, тоді хуйло диктував би свої умови. А тепер він мусить якось пинати цього мяча.

цілком тут:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=15300.60

Один з аспектів багатогранної ситуації.

А глядачами футболу, на якому грають обмазаним лайном м'ячем, є дуже серйозні дяді і тьоті з ЄС і США.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #198 : Вересня 17, 2014, 08:23:18 08:23 »
…..

То, шо ми бачили вчора в верховном шапіто, і дєйствія Пороха, який лічно приїхав ті закони продавлювати, по мнєнію діда і свідчить, шо Пороху не особий статус Лугандона нужен був, і не амністія тірарістам, а доказатєльство, шо він в состояніі виполнять свою часть договорьонностєй. І щас вправе ожидать від Хуйла виполнєніє його часті пакетного соглашенія.

Тобто, те, що я вчора десь назвав "обмазати мяч лайном і закинути його на чужу половину".  Припускаю, що можливо хуйло очікувало, що пєті цього не вдастся, тоді хуйло диктував би свої умови. А тепер він мусить якось пинати цього мяча.

цілком тут:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=15300.60

Один з аспектів багатогранної ситуації.

А глядачами футболу, на якому грають обмазаним лайном м'ячем, є дуже серйозні дяді і тьоті з ЄС і США.

та ми "вправе ожидать" виконання інших домовленостей, але який сенс на це розраховувати?
хуйло вже порушив достатньо для того, аби його наміри були очевидними!
всі розмови "про м"ячі" то недолуга спроба виправдати слабку гру...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #199 : Вересня 17, 2014, 08:30:33 08:30 »
…..

То, шо ми бачили вчора в верховном шапіто, і дєйствія Пороха, який лічно приїхав ті закони продавлювати, по мнєнію діда і свідчить, шо Пороху не особий статус Лугандона нужен був, і не амністія тірарістам, а доказатєльство, шо він в состояніі виполнять свою часть договорьонностєй. І щас вправе ожидать від Хуйла виполнєніє його часті пакетного соглашенія.

Тобто, те, що я вчора десь назвав "обмазати мяч лайном і закинути його на чужу половину".  Припускаю, що можливо хуйло очікувало, що пєті цього не вдастся, тоді хуйло диктував би свої умови. А тепер він мусить якось пинати цього мяча.

цілком тут:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=15300.60

Один з аспектів багатогранної ситуації.

А глядачами футболу, на якому грають обмазаним лайном м'ячем, є дуже серйозні дяді і тьоті з ЄС і США.

та ми "вправе ожидать" виконання інших домовленостей, але який сенс на це розраховувати?
:lol:
А який сенс взагалі в житті щось робити? Все одно ми всі помремо.

Пане фаталіст, Вам сюди:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=21993.0

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #200 : Вересня 17, 2014, 08:32:47 08:32 »
що найгірше у цьому всьому, що от оце

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  5 хв.
Путин как чекист раскусил психотип Порошенко,запугал украинского президента и, похоже,Порошенко поплыл. Путин надкусил пирожок и скоро съест

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  1 хв.
По планам, о которых говорят в Москве, якобы Путин поставил задачу в 2015 снести Порошенко. И только герои Украины пока ломают эти планы

на жаль, виглядає дуже схожим на правду.

 :smilie2:




Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #201 : Вересня 17, 2014, 08:35:54 08:35 »
що найгірше у цьому всьому, що от оце

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  5 хв.
Путин как чекист раскусил психотип Порошенко,запугал украинского президента и, похоже,Порошенко поплыл. Путин надкусил пирожок и скоро съест

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  1 хв.
По планам, о которых говорят в Москве, якобы Путин поставил задачу в 2015 снести Порошенко. И только герои Украины пока ломают эти планы

на жаль, виглядає дуже схожим на правду.


порошенко не має значення
його дії СПРЯМОВУЮТЬСЯ заходом

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #202 : Вересня 17, 2014, 08:38:31 08:38 »
…..

То, шо ми бачили вчора в верховном шапіто, і дєйствія Пороха, який лічно приїхав ті закони продавлювати, по мнєнію діда і свідчить, шо Пороху не особий статус Лугандона нужен був, і не амністія тірарістам, а доказатєльство, шо він в состояніі виполнять свою часть договорьонностєй. І щас вправе ожидать від Хуйла виполнєніє його часті пакетного соглашенія.

Тобто, те, що я вчора десь назвав "обмазати мяч лайном і закинути його на чужу половину".  Припускаю, що можливо хуйло очікувало, що пєті цього не вдастся, тоді хуйло диктував би свої умови. А тепер він мусить якось пинати цього мяча.

цілком тут:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=15300.60

Один з аспектів багатогранної ситуації.

А глядачами футболу, на якому грають обмазаним лайном м'ячем, є дуже серйозні дяді і тьоті з ЄС і США.

та ми "вправе ожидать" виконання інших домовленостей, але який сенс на це розраховувати?
:lol:
А який сенс взагалі в житті щось робити? Все одно ми всі помремо.

Пане фаталіст, Вам сюди:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=21993.0

пане єдіногласнозавєдиномупоривізамудрекерівництво, вам навіть зміст написаного не піддався, залиште поради собі...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #203 : Вересня 17, 2014, 08:40:01 08:40 »
що найгірше у цьому всьому, що от оце

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  5 хв.
Путин как чекист раскусил психотип Порошенко,запугал украинского президента и, похоже,Порошенко поплыл. Путин надкусил пирожок и скоро съест

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  1 хв.
По планам, о которых говорят в Москве, якобы Путин поставил задачу в 2015 снести Порошенко. И только герои Украины пока ломают эти планы

на жаль, виглядає дуже схожим на правду.


порошенко не має значення
його дії СПРЯМОВУЮТЬСЯ заходом

то нашо він?
для вітрини?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #204 : Вересня 17, 2014, 08:41:07 08:41 »
що найгірше у цьому всьому, що от оце

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  5 хв.
Путин как чекист раскусил психотип Порошенко,запугал украинского президента и, похоже,Порошенко поплыл. Путин надкусил пирожок и скоро съест

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  1 хв.
По планам, о которых говорят в Москве, якобы Путин поставил задачу в 2015 снести Порошенко. И только герои Украины пока ломают эти планы

на жаль, виглядає дуже схожим на правду.

 :smilie2:

У меня иногда складывается впечатление, что русские с любыми взглядами считают Хуйло каким то сверхчеловеком. Бля я б тоже любого бы запугал имея ядерное оружие и 140 млн зомби.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #205 : Вересня 17, 2014, 08:43:44 08:43 »
що найгірше у цьому всьому, що от оце

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  5 хв.
Путин как чекист раскусил психотип Порошенко,запугал украинского президента и, похоже,Порошенко поплыл. Путин надкусил пирожок и скоро съест

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  1 хв.
По планам, о которых говорят в Москве, якобы Путин поставил задачу в 2015 снести Порошенко. И только герои Украины пока ломают эти планы

на жаль, виглядає дуже схожим на правду.

 :smilie2:

У меня иногда складывается впечатление, что русские с любыми взглядами считают Хуйло каким то сверхчеловеком. Бля я б тоже любого бы запугал имея ядерное оружие и 140 млн зомби.

залякати можна того, хто готовий злякатися...
бонба, мільйони - то лише засоби...

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #206 : Вересня 17, 2014, 08:44:29 08:44 »
що найгірше у цьому всьому, що от оце

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  5 хв.
Путин как чекист раскусил психотип Порошенко,запугал украинского президента и, похоже,Порошенко поплыл. Путин надкусил пирожок и скоро съест

Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  1 хв.
По планам, о которых говорят в Москве, якобы Путин поставил задачу в 2015 снести Порошенко. И только герои Украины пока ломают эти планы

на жаль, виглядає дуже схожим на правду.

 :smilie2:

А на мою думку, то звичайнісінька ватна хуйня. Чергова казка про "непереможного чекіста", одна з багатьох од хуйлу, якими ольгінські боти засрали весь інтернет.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #207 : Вересня 17, 2014, 08:46:19 08:46 »

У меня иногда складывается впечатление, что русские с любыми взглядами считают Хуйло каким то сверхчеловеком. Бля я б тоже любого бы запугал имея ядерное оружие и 140 млн зомби.

Шеремет, ваще то, не русский. Ну то таке. А вот Порох таки ходит и всех хуйлом пугает (см. твиты про Тягнибока про его вчерашнюю встречу с депутатами. Чем он их убалтывал на принятие этих законов).

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #208 : Вересня 17, 2014, 08:46:48 08:46 »
А на мою думку, то звичайнісінька ватна хуйня. Чергова казка про "непереможного чекіста", одна з багатьох од хуйлу, якими ольгінські боти засрали весь інтернет.

і до чого тут Шеремет?

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: А давайте заспокоїмось і подумаємо тверезо
« Reply #209 : Вересня 17, 2014, 08:50:40 08:50 »
А на мою думку, то звичайнісінька ватна хуйня. Чергова казка про "непереможного чекіста", одна з багатьох од хуйлу, якими ольгінські боти засрали весь інтернет.

і до чого тут Шеремет?
Потому что Шеремет - мутная личность (не забываем, бывший корр. ОРТ в Беларуси).