Сторінок:
Actions
  • #31 від Uki 20 Aug 2021
  • Трамп пішов в президенти загалом тому, щоб довести собі і світу, що він може на Олімп і самостійно зійти. Без допомоги татка.

    абсолютно згоден

    Феноменальна наївність Трампа і незнання політичних реалій вашингтонського закулісся немало додали до його фіаско. Але було весело.

    я думаю то не наівність, а цілеспрямована стратегія...........
  • #32 від LaNuitEtaitBleue 26 Aug 2021
  • Декілька слів про систему Socrates. Її знають та читають більшість урядів світу. Зрештою, вона викладає точні економічні та геополітичні прогнози з 1977 року. Socrates щоденно видає понад тисячу рапортів щодо економіки, фінансових та біржових операцій, напрямків, тенденцій політичних та суспільних рухів, природних явищ, таких як зміни клімату, вірогідних вивержень вулканів, землетрусів тощо.

    За цими прогнозами слідкує вся політична та фінансова еліта світу. Її творець Mr Armstrong за своє неординарне життя зібрав величезну кількість різноманітних історичних даних по всіх галузях і сферах життя. Узурпатори його люто ненавидять, але у них вистачає розуму сумлінно його вивчати і тримати свої вуха 'востро'.
     
    Ось що всіх слідкуючих за напрямом світових подій дуже вразило, так це тепер вже давній прогноз щодо України. Я колись тут про це писала, але може хто не читав. Так ось в 1998 році Socrates передбачив, що в 2014-му москалі нападуть на Україну, і що ця війна почнеться з Криму. Почнеться, але схоже, що не скоро скінчиться...

    (Далі буде.)

  • #33 від Outlander 26 Aug 2021
  • А оці всі скорбні на голову, вони де ховались коли не було форумів, соц-мереж та інтернету?  :gigi:
  • #34 від Uki 26 Aug 2021
  • Декілька слів про систему Socrates. Її знають та читають більшість урядів світу. Зрештою, вона викладає точні економічні та геополітичні прогнози з 1977 року. Socrates щоденно видає понад тисячу рапортів щодо економіки, фінансових та біржових операцій, напрямків, тенденцій політичних та суспільних рухів, природних явищ, таких як зміни клімату, вірогідних вивержень вулканів, землетрусів тощо.

    За цими прогнозами слідкує вся політична та фінансова еліта світу. Її творець Mr Armstrong за своє неординарне життя зібрав величезну кількість різноманітних історичних даних по всіх галузях і сферах життя. Узурпатори його люто ненавидять, але у них вистачає розуму сумлінно його вивчати і тримати свої вуха 'востро'.
     
    Ось що всіх слідкуючих за напрямом світових подій дуже вразило, так це тепер вже давній прогноз щодо України. Я колись тут про це писала, але може хто не читав. Так ось в 1998 році Socrates передбачив, що в 2014-му москалі нападуть на Україну, і що ця війна почнеться з Криму. Почнеться, але схоже, що не скоро скінчиться...

    (Далі буде.)

  • #35 від Capitain Cubs 26 Aug 2021
  • бля :fp2
  • #36 від Адам Жоржович 26 Aug 2021
  • 2022 рік .... У майбутньому році році Каліфорнія остаточно збанкрутує.

    Остаточно? А зараз вона у якому стані? Що там з буджетом? Великий діхвіцит?  popcorn1 popcorn1 popcorn2
  • #37 від RG 26 Aug 2021
  • Остаточно? А зараз вона у якому стані? Що там з буджетом? Великий діхвіцит?  popcorn1 popcorn1 popcorn2

    Навєрноє, начнут жизнь с нуля. Бєднєнько, но чістєнько   :laugh:
  • #38 від LaNuitEtaitBleue 27 Aug 2021


  • Uki, родімий ви наш мордіратор-фраєрок, ви ж декілька днів тому пихато так повчали пана Feral Cat, що всі дописувачі СУПу мають право на власну думку і принижувати нікого 'ніззя'. То як насчьот примінити цю пусту фразу до себе, дражайшего, га?  :Ganba:

    Всім іншим 'коментаторам' скажу одне. Я чудово розумію вашу ментальність і тому, ну скажімо так, не ображаюсь... Але давайте хоч в ОДНІЙ гілці форуму триматися цивілізованого тону, заданого автором теми. Невже це в принципі неможливо?
  • #39 від Uki 27 Aug 2021
  • Uki, родімий ви наш мордіратор-фраєрок, ви ж декілька днів тому пихато так повчали пана Feral Cat, що всі дописувачі СУПу мають право на власну думку і принижувати нікого 'ніззя'. То як насчьот примінити цю пусту фразу до себе, дражайшего, га?  :Ganba:

    Шановна наша шанувательниця синіх ночей, ви абсолютно праві, але чатсково.........
    поперше я і справді вважаю що всі дописувачі СУПу мають право не лише на власну думку, але і на вільне вираження її на сторінках СУПу........
    Але я ніде ніколи не казав що принижувати нізя....... може казав що це не справедливо та не продуктивно........ тобто виразив свою думку......  :smilie3:
    подруге вибачаюсь, але я не хотів вас принизити...... чесно кажучи я не розумію що принизливого ви знайшли в цій ілюстрації.......  не могли б ви пояснити......
  • #40 від Uki 27 Aug 2021
  • Але давайте хоч в ОДНІЙ гілці форуму триматися цивілізованого тону, заданого автором теми. Невже це в принципі неможливо?

    І не лише в цій, а у всих гілках треба дотримуватись теми обговорення........ для персональних срачів є окрема гілка........
  • #41 від LaNuitEtaitBleue 27 Aug 2021
  • Остаточно? А зараз вона у якому стані? Що там з буджетом? Великий діхвіцит?  popcorn1 popcorn1 popcorn2

    Справді цікаве питання, пане Жоржович. Каліфорнія уже давно 'на грані', тому вона нещадно давить населення божевільними податками. Багаті тікають тисячами, латино-мігранти прибувають сотнями тисяч. Це ж не може продовжуватися вічно.

    Ось тільки один приклад, що думають спеціалісти. Мені теж цікаво побачити, що там буде майбутнього року.

    'John Chiang, the chief financial official in California, has recently announced that California may not be able to pay billions of dollars in income tax refunds. It seems that the sunshine state is running out of money. Social service programs are going to take an immediate hit, as will student loans, tax refunds and other non-essential services. Will California be the first state to fall into bankruptcy? This is an ironic turn of events for a state that claims some of the wealthiest and most well known personalities in our country.'

    Таке...
  • #42 від Uki 27 Aug 2021
  • Will California be the first state to fall into bankruptcy?

    Рефінансують, нікуди не дінуться....... минулого року був профіцит бюджету, ніхто і копійки не направив на покриття боргу........
  • #43 від Адам Жоржович 29 Aug 2021
  • Справді цікаве питання, пане Жоржович. Каліфорнія уже давно 'на грані', тому вона нещадно давить населення божевільними податками. Багаті тікають тисячами, латино-мігранти прибувають сотнями тисяч. Це ж не може продовжуватися вічно.

    Ось тільки один приклад, що думають спеціалісти. Мені теж цікаво побачити, що там буде майбутнього року.

    'John Chiang, the chief financial official in California, has recently announced that California may not be able to pay billions of dollars in income tax refunds. It seems that the sunshine state is running out of money. Social service programs are going to take an immediate hit, as will student loans, tax refunds and other non-essential services. Will California be the first state to fall into bankruptcy? This is an ironic turn of events for a state that claims some of the wealthiest and most well known personalities in our country.'

    Таке...

    Таке потужне псто - і жодної цихверки?  :Sho_za:
  • #44 від svit 29 Aug 2021
  • Мабуть це Ад Астра.
  • #45 від Ad Astra 29 Aug 2021
  • Мабуть це Ад Астра.

    Are you f***ing kidding me??

    І не кажи мені, що в тебе нема доступу до айпішника.

    Не кажучи про те, що я велика прихильниця Трампа, а ця пані - навпаки.

    Чи це такий хитромудрий спосіб закликати мене на форум??  :Ganba:
  • #46 від ЮАР 29 Aug 2021
  • Мабуть це Ад Астра.

    Она же Анна Федоренко… Она же Элла Кацнельбоген… Она же Людмила Огуренкова… Она же… Она же Изольда Меньшова... Она же Валентина Понеяд. (с)

    А що, були сумніви? :smilie10: :fp2
  • #47 від Бувалий 29 Aug 2021
  • Она же Анна Федоренко… Она же Элла Кацнельбоген…
    Она же Людмила Огуренкова…
    Она же… Она же Изольда Меньшова...
    Она же Валентина Понеяд. (с)
    А що, були сумніви? :smilie10: :fp2
    Вона же... - Манька Облiгацiя...
     :spruce_up:
Сторінок:
Actions