Автор Тема: Суд Линча: за и против  (Прочитано 1356 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Суд Линча: за и против
« : Жовтня 04, 2014, 10:05:25 10:05 »
Welcome to the Dark Side of the Force

  • Гість
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #1 : Жовтня 04, 2014, 10:09:29 10:09 »
Кто такой вообще этот Борис Филатов? Он что, святой? Это я так спрашиваю, не к теме голосвания, просто интересно.

По теме - Я как бы за. Но хотелось бы по закону

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #2 : Жовтня 04, 2014, 10:10:12 10:10 »
п.3

п.с. якщо не змінити судову систему і тих хто судить, то суддів по п.1
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #3 : Жовтня 04, 2014, 10:15:45 10:15 »
п.3

п.с. якщо не змінити судову систему і тих хто судить, то суддів по п.1
судебную систему менять не обязательно.
система у нас более-менее нормальная. с ней можно вполне сносно работать.
но чтобы она работала с полной отдачей, нужно сделать то, что я написал 5 минут назад в другой ветке
http://ukrpravda.net/index.php?topic=23156.msg631448#msg631448
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #4 : Жовтня 04, 2014, 10:25:50 10:25 »
які  кумедні питання
за чи проти

звичайно проти, якщо працює закон
звичайно за, якщо закон не працює

тут, мені здається, доцільніше питання

чи має народ право на збройне повстання та захист своїх прав та свобод зі зброєю у руках

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #5 : Жовтня 04, 2014, 10:28:19 10:28 »
тут, мені здається, доцільніше питання
чи має народ право на збройне повстання та захист своїх прав та свобод зі зброєю у руках

це риторичне питання
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #6 : Жовтня 04, 2014, 10:34:52 10:34 »
п.3

п.с. якщо не змінити судову систему і тих хто судить, то суддів по п.1
судебную систему менять не обязательно.
система у нас более-менее нормальная. с ней можно вполне сносно работать.
но чтобы она работала с полной отдачей, нужно сделать то, что я написал 5 минут назад в другой ветке
http://ukrpravda.net/index.php?topic=23156.msg631448#msg631448

ну, в мене з приводу зміни судової системи свої так сказати бачення. щоб я змінив:
1. виборність суддів і відкликання суддів
2. суд присяжних
3. прецедентне право

це так, на вскидку.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #7 : Жовтня 04, 2014, 10:35:43 10:35 »
для Читач

зовсім не риторичне, подивіться на сусідні держави, на середньоазійські держави бувшого СРСРС

це фундамент світогляду нації

в нас повинні в школі уроки правознавства починати з цього пункту

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #8 : Жовтня 04, 2014, 10:35:56 10:35 »
які  кумедні питання
за чи проти

звичайно проти, якщо працює закон
звичайно за, якщо закон не працює

тут, мені здається, доцільніше питання

чи має народ право на збройне повстання та захист своїх прав та свобод зі зброєю у руках

до речі в конституціях багатьох країн ця норма прописана.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #9 : Жовтня 04, 2014, 10:39:08 10:39 »
виборність і відкликання суддів, дуже спірне питання

суддя і його родина повинні бути під мікроскопом, витрати, звязки і т.д.
з іншого боку соціальні гарантії, страховка, пенсія, навчання дітям і т.д.
з іншого боку - статус судді автоматично збільшує покарання у 3-5 раз за будь-який злочин чи проступок (штраф за порушення ПДР)
щорічний тест на детекторі брехні і т.д.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #10 : Жовтня 04, 2014, 10:42:20 10:42 »
зараз просто прогнати всіх через детектор брехні
якщо брав хабарі в тюрму
хто не хоче проходити - у відставку

на зауваження, що доведеться звільнити 99% суддів відповім
ну х... з ними

слава богу юристів навипускали до фіга і більше, але кожного через фільт

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #11 : Жовтня 04, 2014, 10:46:40 10:46 »
ну, в мене з приводу зміни судової системи свої так сказати бачення. щоб я змінив:
1. виборність суддів і відкликання суддів
2. суд присяжних
3. прецедентне право

це так, на вскидку.
а за эти пункты. но они не будут у нас работать, пока не убьют нескольких судей вместе с семьями. просто так. необязательно самых коррумпированных. этих небожителей просто нужно вернуть на грешную землю
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #12 : Жовтня 04, 2014, 10:47:26 10:47 »
виборність і відкликання суддів, дуже спірне питання

суддя і його родина повинні бути під мікроскопом, витрати, звязки і т.д.
з іншого боку соціальні гарантії, страховка, пенсія, навчання дітям і т.д.
з іншого боку - статус судді автоматично збільшує покарання у 3-5 раз за будь-який злочин чи проступок (штраф за порушення ПДР)
щорічний тест на детекторі брехні і т.д.

чому?

є відповідна освіта? є повага громади? кристально чиста репутація (через детектор брехні)? Чесний і справедливий? - бути суддею. інакше ні.

Виборність посад а-ля прокурори, судді, так звані начальники райвідділів і тому подібні інстанції легко прибирають такий прикрий момент, який практично не можна викорінити, як кумовство, сватовство...

зрозуміло, що ідеального нічого не буває, але з чогось потрібно починати. ІМХО
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #13 : Жовтня 04, 2014, 10:47:48 10:47 »
зараз просто прогнати всіх через детектор брехні
якщо брав хабарі в тюрму
хто не хоче проходити - у відставку

на зауваження, що доведеться звільнити 99% суддів відповім
ну х... з ними

слава богу юристів навипускали до фіга і більше, але кожного через фільт
не 99% а таки 100%
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #14 : Жовтня 04, 2014, 10:49:12 10:49 »
Darth Vader, я так бачу Вам в нашій пацифістській партії не місце  :gigi:...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #15 : Жовтня 04, 2014, 10:49:36 10:49 »
батюшка, будь-якої церкви залежить від приходу
так і суддя буде залежати від громади, яка його обрала, а суддя повинен служити тільки закону

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #16 : Жовтня 04, 2014, 10:50:02 10:50 »
Виборність посад а-ля прокурори, судді, так звані начальники райвідділів і тому подібні інстанції легко прибирають такий прикрий момент, який практично не можна викорінити, як кумовство, сватовство...

зрозуміло, що ідеального нічого не буває, але з чогось потрібно починати. ІМХО
выборность судей, прокуроров и начальников РОВД не станет панацеей.

у нас через месяц люди выберут кучу пидарасов в ВР. так же они будут выбирать пидаров в суд, прокуратуру, мусариат
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #17 : Жовтня 04, 2014, 10:50:32 10:50 »
для Читач

зовсім не риторичне, подивіться на сусідні держави, на середньоазійські держави бувшого СРСРС

це фундамент світогляду нації

в нас повинні в школі уроки правознавства починати з цього пункту

давайте будемо дивитись на КНДР і задаватись питанням... а чого ж...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #18 : Жовтня 04, 2014, 10:50:53 10:50 »
батюшка, будь-якої церкви залежить від приходу
так і суддя буде залежати від громади, яка його обрала, а суддя повинен служити тільки закону

ок. виборність суддів в штатах існує вже років двісті... і нічого, живуть якось.
так само як і виборність окружних прокурорів і шерифів.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #19 : Жовтня 04, 2014, 10:51:31 10:51 »
Darth Vader, я так бачу Вам в нашій пацифістській партії не місце  :gigi:...
почему это? я пацифист и либерал. просто я уставший пацифист-либерал :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #20 : Жовтня 04, 2014, 10:52:20 10:52 »
Виборність посад а-ля прокурори, судді, так звані начальники райвідділів і тому подібні інстанції легко прибирають такий прикрий момент, який практично не можна викорінити, як кумовство, сватовство...

зрозуміло, що ідеального нічого не буває, але з чогось потрібно починати. ІМХО
выборность судей, прокуроров и начальников РОВД не станет панацеей.

у нас через месяц люди выберут кучу пидарасов в ВР. так же они будут выбирать пидаров в суд, прокуратуру, мусариат

ну, я більше оптиміст ніж песиміст. і, якщо громада дійсно громада, а не стадо баранів... то така буде і місцева влада. ІМХО
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #21 : Жовтня 04, 2014, 10:53:47 10:53 »
Darth Vader, я так бачу Вам в нашій пацифістській партії не місце  :gigi:...
почему это? я пацифист и либерал. просто я уставший пацифист-либерал :weep:

це як в анекдоті?
- підсудний, як так сталося, що ви зарізали п'ятеро своїх колег?
- я просто не виспався...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #22 : Жовтня 04, 2014, 11:06:17 11:06 »
Виборність посад а-ля прокурори, судді, так звані начальники райвідділів і тому подібні інстанції легко прибирають такий прикрий момент, який практично не можна викорінити, як кумовство, сватовство...

зрозуміло, що ідеального нічого не буває, але з чогось потрібно починати. ІМХО
выборность судей, прокуроров и начальников РОВД не станет панацеей.

у нас через месяц люди выберут кучу пидарасов в ВР. так же они будут выбирать пидаров в суд, прокуратуру, мусариат

ну, я більше оптиміст ніж песиміст. і, якщо громада дійсно громада, а не стадо баранів... то така буде і місцева влада. ІМХО
я просто это к тому, что выборность не решает всех проблем.

я за выборность. как минимум выборность в районных судах. но всех судей выборными тоже делать нельзя.
система должна быть с перекрестным контролем. чтобы на всякого выборного судью был судья-назначенец. на каждого выборного полицая (избирали не прямым голосованием, а пусть в горсоветах, облсоветах) были назначенцы типа СБУ или новой структуры типа ФБР в США. так же и прокуроры.

нельзя чтобы все эти говнюки избирались и никем больше не контролировались. это породит неофеодальную систему, где регион будет подчиняться определенному клану, а народ со своим голосованием станет лишь способом легитимизации.

допустим мэр сможет обеспечить рекламу и выборы "своим" судьям, прокурорам и начальникам мусариатов. и потом вся эта банда станет единым сплоченным механизмом, который будет друг друга покрывать. достаточно вспомнить те же США с их преступными  мафиозными кланами, когда какой-нибудь Аль-Капоне запросто бухал и ебал блядей в своем отеле вместе с мэром и начальником полиции Чикаго. или того же Лаки Лучано в Нюёрке... только благодаря усилению влияния федеральных контролирующих органов, в т.ч. и ФБР, удалось разорвать этот порочный круг сращивания власти с криминалом на местах.

потому я и говорю, что выборность судей, прокуроров и главмусаров не является панацеей и единственным средством.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #23 : Жовтня 04, 2014, 11:09:20 11:09 »
Поділяю позицію NikO .
Проти коли є закон . За , коли ніякого закону немає .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #24 : Жовтня 04, 2014, 11:10:40 11:10 »

я просто это к тому, что выборность не решает всех проблем.

я за выборность. как минимум выборность в районных судах. но всех судей выборными тоже делать нельзя.
система должна быть с перекрестным контролем. чтобы на всякого выборного судью был судья-назначенец. на каждого выборного полицая (избирали не прямым голосованием, а пусть в горсоветах, облсоветах) были назначенцы типа СБУ или новой структуры типа ФБР в США. так же и прокуроры.

нельзя чтобы все эти говнюки избирались и никем больше не контролировались. это породит неофеодальную систему, где регион будет подчиняться определенному клану, а народ со своим голосованием станет лишь способом легитимизации.

допустим мэр сможет обеспечить рекламу и выборы "своим" судьям, прокурорам и начальникам мусариатов. и потом вся эта банда станет единым сплоченным механизмом, который будет друг друга покрывать. достаточно вспомнить те же США с их преступными  мафиозными кланами, когда какой-нибудь Аль-Капоне запросто бухал и ебал блядей в своем отеле вместе с мэром и начальником полиции Чикаго. или того же Лаки Лучано в Нюёрке... только благодаря усилению влияния федеральных контролирующих органов, в т.ч. и ФБР, удалось разорвать этот порочный круг сращивания власти с криминалом на местах.

потому я и говорю, что выборность судей, прокуроров и главмусаров не является панацеей и единственным средством.

так я і не кажу, що вибрали і забули. я тільки за те що контроль був тотальний і все життя вибраних народом і їх сімей була під мікроскопом. більше того, якщо навіть дитина судді неправильно дорогу перейшла, то йому настукати за це по голові, і про це має максимально розголошено.

десь так.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #25 : Жовтня 04, 2014, 11:14:52 11:14 »
так я і не кажу, що вибрали і забули. я тільки за те що контроль був тотальний і все життя вибраних народом і їх сімей була під мікроскопом. більше того, якщо навіть дитина судді неправильно дорогу перейшла, то йому настукати за це по голові, і про це має максимально розголошено.

десь так.
ну это все общие фразы - были под микроскопом.

а кто будет этот микроскоп держать и в него смотреть? и будет ли этот кто-то предавать огласке то, что увидит?

вот в чем вопрос.

как я понимаю, микроскоп - это определенная контролирующая структура. кому она будет подчиняться, как будет работать? будет ли избирательным органом/должностью?

тут один вопрос автоматически тянет за собой массу других. не все так просто.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #26 : Жовтня 04, 2014, 11:15:28 11:15 »
Те що називають Судом Лінча, існувало з самого початку існування людства.
На початках суди були саме такими.
Візміть Біблію, і закони про закидання камінням для прикладу.
З розвитком людства, зявились більш досконалі закони, з'явились суди. Спочатку примітивні, потім більш досконалі.
Але якщо на якомусь етапі розвитку, в період деградациї, суди перстали виконувати свої функциї, і перетворились в фіг знає що, єдиним варіантом є починати все спочатку.
Тобто повертатись до судів лінча, які є цілком природніми, і прописані в наших генах у вигляді інкстинктів.
Доброю новиню є те що, велосипед видумувати не треба, і вже раз пройдений шлях, прохоиться набагато швидше.
Тобто перехід від судів лінча до цілком цивілізованої форми, замість тисячоліть, займе декілька роікв.
Тим більше під самим боком маємо в якості зразка цілком працюючу систему, і специалістів, які можуть підказати і допомогти, посторїти цивілізовану систему.
А поки наша система судочинства не працює, можна і треба використовувати більш примітивну але працюючу систему. В тому числі і для демонатажу та ремонту старої непрацюючої системи.
Якщо зломався токарний станок, значить беремо напильник, молоток з зубилом, та ручну дрель.
За їх домопомогою і старий станок розбереомо і поремонтуємо. і решту нагальної роботи зробимо поки станок не робить.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #27 : Жовтня 04, 2014, 11:18:08 11:18 »
так я і не кажу, що вибрали і забули. я тільки за те що контроль був тотальний і все життя вибраних народом і їх сімей була під мікроскопом. більше того, якщо навіть дитина судді неправильно дорогу перейшла, то йому настукати за це по голові, і про це має максимально розголошено.

десь так.
ну это все общие фразы - были под микроскопом.

а кто будет этот микроскоп держать и в него смотреть? и будет ли этот кто-то предавать огласке то, что увидит?

вот в чем вопрос.

как я понимаю, микроскоп - это определенная контролирующая структура. кому она будет подчиняться, как будет работать? будет ли избирательным органом/должностью?

тут один вопрос автоматически тянет за собой массу других. не все так просто.

я так розумію це вже деталі. ми ж по суті говоримо про принципі і засади.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #28 : Жовтня 04, 2014, 11:25:54 11:25 »
Виборність посад а-ля прокурори, судді, так звані начальники райвідділів і тому подібні інстанції легко прибирають такий прикрий момент, який практично не можна викорінити, як кумовство, сватовство...

зрозуміло, що ідеального нічого не буває, але з чогось потрібно починати. ІМХО
выборность судей, прокуроров и начальников РОВД не станет панацеей.

у нас через месяц люди выберут кучу пидарасов в ВР. так же они будут выбирать пидаров в суд, прокуратуру, мусариат

Воно так, але це полюбому крок в перед.
Інша справа що обов'яково необхідний ще й механізм контролю крім однієї лише виборонсті.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Суд Линча: за и против
« Reply #29 : Жовтня 04, 2014, 11:29:36 11:29 »
и еще на счет выборности судей, мусаров и прокуроров.

данный фактор может не просто способствовать образованию преступных кланов, криминализации местной элиты, но и способствовать феодализации регионов, что в свою очередь является прекрасным грунтом для сепаратизма с учетом действий в данном направлении соседнего государства.

вот допустим, я беру свой город - Харьков.
в мирное время мы все критиковали полную централизацию мусаров и полное переподчинение их министерству МВД (ранее давно местные мусара были подотчетными местному самоуправлению). типа как плохо, что мы, громада не можем влиять на мусариат, потому что он подчиняется только Киеву.

теперь в данной ситуации угрозы сепаратизма именно этот фактор полного подчинения мусаров Киеву стал позитивным.
ибо местные мусара даже с учетом неформального сращивания с местной элитой (то есть Кернесом и Добкиным), с учетом того, что с ними у них был свой бизнес и дополнительный доход, при всем этом они были вынуждены хотя бы формально выполнять приказы министерства. да, скрепя сердце, против своих желаний, но были вынуждены подчиняться или хотя бы делать вид, что подчиняются, чтобы не потерять должности.

а теперь представим, если бы мусара в Харькове подчинялись "народу" - горсовету. и что губернатор тоже бы был выборным. чтобы тогда случилось, думаю, расписывать не надо. менты тогда бы и душой и де-юре выполняли бы указание Гепы-Добы и были бы правы по закону. и это способствовало бы сепаратизации региона. и Харьков еще бы в апреле-мае влился бы в Новохуесоссию. и не только Харьков...
Welcome to the Dark Side of the Force