Автор Тема: Мені одному пох на Коломойського?  (Прочитано 1416 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Мені одному пох на Коломойського?
« : Березня 20, 2015, 03:52:42 03:52 »
Найем, його жінка і Лещ нагнітають. Для Леща це особиста образа, за яку він старається поквитатися. Правильно люди кажуть: Ахмет, вілкул, оппо-блок - давай, копай на них. Доводь до відкриття кримінальних справ. Коломойський, якщо навіть не брати до уваги його заслуги в погашенні сепаратизму в Дніпрі, нормальний за нашими мірками бізнесмен. Приват - найбільш ефективний на сьогодні банк, хочемо ми цього чи ні. Аеросвіт була єдиною українською авіакомпанією, яка за нормальними цінами літала через атлантику багато років. Так, є нарікання - але хто може, зробіть краще. Ті гроші, які він має, Беня спрямовує назад в нашу економіку, створює нові проекти.  Хоч убийте, не бачу чому я зараз маю цікавитися що не так взяв Беня, коли справ для вирішення тисячі просто перед носом. У мене все.

Писи. А, і стосовно відео. Так, матюки, так негарно. Але треба ще взяти до уваги контекст. Єдине що, як держслужбовець він має себе краще контролювати. А Андрушко спитав з підйобкою - от отримав відповідь.
« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 03:55:34 03:55 від UMC »

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #1 : Березня 20, 2015, 04:01:03 04:01 »
мляяя  :fp

Сергій Лещенко
21 mins ·

Оскорбления Коломойского в адрес журналиста радио "Свобода" - это конец его карьеры. Объясню почему. Потому что радио "Свобода" работает на налоги американских граждан. И украинский бюджет тоже спасают за счет налогов американских граждан. А американские лидеры, которые выделяют Украине деньги своих налогоплательщиков, очень не любят, когда обижают журналистов. Тем более американских радиостанций, призванных защищать ценности демократии по всему миру. Поэтому скоро на Банковой прозвучит звонок из Белого дома, Эйзенхауэр-билдинга или Госдепа, и главный донор и спаситель украинской экономики спросит: "Простите, наши украинские друзья, но вы должны определиться, с кем вы - с олигархами-коррупционерами или с ценностями западного мира". И выбирать таки прийдется!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #2 : Березня 20, 2015, 04:41:28 04:41 »
мляяя  :fp

Сергій Лещенко
21 mins ·

Оскорбления Коломойского в адрес журналиста радио "Свобода" - это конец его карьеры. Объясню почему. Потому что радио "Свобода" работает на налоги американских граждан. И украинский бюджет тоже спасают за счет налогов американских граждан. А американские лидеры, которые выделяют Украине деньги своих налогоплательщиков, очень не любят, когда обижают журналистов. Тем более американских радиостанций, призванных защищать ценности демократии по всему миру. Поэтому скоро на Банковой прозвучит звонок из Белого дома, Эйзенхауэр-билдинга или Госдепа, и главный донор и спаситель украинской экономики спросит: "Простите, наши украинские друзья, но вы должны определиться, с кем вы - с олигархами-коррупционерами или с ценностями западного мира". И выбирать таки прийдется!

Піонерська хуйня якась.  :smiley23: Якщо він всерйоз думає, що за фактом посилання нахуй журналіста РС пролунає якийсь-там "дзвінок з Білого Дому", йому треба пиздувати в пісочницю пасочками гратися.  :smilie7:
« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 04:43:08 04:43 від Адам Жоржович »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #3 : Березня 20, 2015, 04:54:17 04:54 »


Піонерська хуйня якась.  :smiley23: Якщо він всерйоз думає, що за фактом посилання нахуй журналіста РС пролунає якийсь-там "дзвінок з Білого Дому", йому треба пиздувати в пісочницю пасочками гратися.  :smilie7:

Та да, у 2012, наприклад, над таким наївним ДЕПУТАТОМ просто посміялися б усі.
Але згадайте - Лещенко послідовно копав під Коломойського як він це вміє робити по відношенню до будь кого
І в результаті гучний скандал який ще тільки почався.
Не виключаю що хтось викинеться з вікна або ще шось.
Час такий зараз - час змін.


Сергій Лещенко
5 год · Змінено ·

Ближайшие дни будут решающими. Президент обязан поставить Коломойского на место. Не стоило губернатору переходить эту черту. Захват государственного предприятия в центре Киева вооруженными людьми - это личный вызов Порошенко, его легитимности. Но это не все. Это также вызов западным донорам Украины. Почему американское правительство должно давать сюда деньги своих налогоплательщиков - если украинские власти неспособны собрать в свой дырявый бюджет деньги с олигархов. Сегодня вечером прямо под Укртранснафтой я говорил с одним из топ-дипломатов одной из топ-стран "Большой семерки". Они готовят экстренный отчет по поводу захвата предприятия. Посмотрим. Свои надежды я связываю с Западом
« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 05:11:43 05:11 від optimist »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #4 : Березня 20, 2015, 08:37:34 08:37 »
"Лещенко послідовно копав під Коломойського як він це вміє робити по відношенню до будь кого" - достойно быть высечено в камне. Не напомните под кого еще последовательно "копал" Лещенко. Копатель.
Батя, мы стараемся ...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #5 : Березня 20, 2015, 09:37:10 09:37 »
"Лещенко послідовно копав під Коломойського як він це вміє робити по відношенню до будь кого" - достойно быть высечено в камне. Не напомните под кого еще последовательно "копал" Лещенко. Копатель.

Хоч Лещенко взагалі дещо неоднозначна особа але все ж хотілося нагадати, що саме він зробив найбільше для розкриття і оприлюднення оборудок навколо Межигіря.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #6 : Березня 20, 2015, 09:39:00 09:39 »
"Лещенко послідовно копав під Коломойського як він це вміє робити по відношенню до будь кого" - достойно быть высечено в камне. Не напомните под кого еще последовательно "копал" Лещенко. Копатель.

Хоч Лещенко взагалі дещо неоднозначна особа але все ж хотілося нагадати, що саме він зробив найбільше для розкриття і оприлюднення оборудок навколо Межигіря.
Ви его с Чорновол не путаете?
Батя, мы стараемся ...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #7 : Березня 20, 2015, 09:45:14 09:45 »
"Лещенко послідовно копав під Коломойського як він це вміє робити по відношенню до будь кого" - достойно быть высечено в камне. Не напомните под кого еще последовательно "копал" Лещенко. Копатель.

Хоч Лещенко взагалі дещо неоднозначна особа але все ж хотілося нагадати, що саме він зробив найбільше для розкриття і оприлюднення оборудок навколо Межигіря.
Ви его с Чорновол не путаете?

Найбільш детальні публікації з повним аналізом усіх схем були саме у Лещенка.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #8 : Березня 20, 2015, 09:49:01 09:49 »
мляяя  :fp

Сергій Лещенко
21 mins ·

Оскорбления Коломойского в адрес журналиста радио "Свобода" - это конец его карьеры.

Ну чому, все правильно. Кінець карьєри того журналістіка. Хоча мужика по-людськи шкода.

І швидше б вже цьому лещенку собаці пащу закрив хто-небудь.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #9 : Березня 20, 2015, 09:54:13 09:54 »
мляяя  :fp

Сергій Лещенко
21 mins ·

Оскорбления Коломойского в адрес журналиста радио "Свобода" - это конец его карьеры.

Ну чому, все правильно. Кінець карьєри того журналістіка. Хоча мужика по-людськи шкода.

І швидше б вже цьому лещенку собаці пащу закрив хто-небудь.

В цивілізованих країнах це був би кінець саме Бені. Принаймні в політичному сенсі. З будь-якої невиборної посади (як голова ОДА в нашому випадку) він би точно вилетів за кілька годин. Як буде у нас побачимо.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #10 : Березня 20, 2015, 09:57:01 09:57 »
В цивілізованих країнах це був би кінець саме Бені. Принаймні в політичному сенсі. З будь-якої невиборної посади (як голова ОДА в нашому випадку) він би точно вилетів за кілька годин. Як буде у нас побачимо.

Подивився б я на те, як журналіст кидається як собака на Ротшильда чи Джеймса Даймона...  продажні журнашлюхи у нас відчувають себе занадо вільно.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #11 : Березня 20, 2015, 10:02:48 10:02 »
"Лещенко послідовно копав під Коломойського як він це вміє робити по відношенню до будь кого" - достойно быть высечено в камне. Не напомните под кого еще последовательно "копал" Лещенко. Копатель.

Нагадую:
Ющенко
Тимошенко
Порошенко

а про кого з відомих він не писав критичних матеріалов
у всі часи Лещенко писав і його послідовно обзивали проплаченим журналістом. Платники змінювались а Лещенко (і Наєм) як робили те що вважали за потрібне так і будуть далі, сподіваюсь.

ой Януковича забув. уявляєте, я про ньго вже забув :smilie1:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #12 : Березня 20, 2015, 10:07:57 10:07 »
"Лещенко послідовно копав під Коломойського як він це вміє робити по відношенню до будь кого" - достойно быть высечено в камне. Не напомните под кого еще последовательно "копал" Лещенко. Копатель.

Хоч Лещенко взагалі дещо неоднозначна особа але все ж хотілося нагадати, що саме він зробив найбільше для розкриття і оприлюднення оборудок навколо Межигіря.
о, так. А ще розкрив нелюдську сутність Юща і викрив багатомільйярдні корупційні схеми щодо машинки і телефона Ондрюші. Але під час Майдану чогось сидів переважно в Гамериці, і приїхавши на тиждень сюди, зі зарозумілістю і зверхністю причетного до благ цивілізації, прям як у нашого Кота, віщав на 5-ому як ВАМ (тобто нам) треба скидати Янука. Бо він уже вищий від усього цього. Ненавиджу.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #13 : Березня 20, 2015, 10:09:07 10:09 »
"Лещенко послідовно копав під Коломойського як він це вміє робити по відношенню до будь кого" - достойно быть высечено в камне. Не напомните под кого еще последовательно "копал" Лещенко. Копатель.

син бога блядь...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #14 : Березня 20, 2015, 10:09:56 10:09 »
Ненавиджу.

++++++1000000000000000

Хоча.. з нішого боку. Цей козел є непоганим індикатором лайна - де він засвітився, за яку справу взявся - все лайно, і треба швидше тікати. Не виключено, що він тупо працює на ФСБ.

Копав бля під Коломойського...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #15 : Березня 20, 2015, 10:17:23 10:17 »
Приват - найбільш ефективний на сьогодні банк, хочемо ми цього чи ні. Аеросвіт була єдиною українською авіакомпанією, яка за нормальними цінами літала через атлантику багато років. Так, є нарікання - але хто може, зробіть краще.

Вы наверное не видели отзывы об Аэросвите и Привате за те годы. Несмотря на все плюсы, неудобств для клиентов там тоже хватало.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #16 : Березня 20, 2015, 10:18:30 10:18 »
Оскорбления Коломойского в адрес журналиста радио "Свобода" - это конец его карьеры. Объясню почему.

Было видео, где Москаль на камеру тоже немного покрыл матом журналиста. И что?

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #17 : Березня 20, 2015, 10:23:42 10:23 »
А як вам призначення луганського СБУшника?! Правильно Коломойський каже: чому він тут в Києві звільняє щось, а не у себе в Луганську? чому не звільнив Луганщину і Крим?

І ще:
джерело в «Укртранснафті» заявило УНІАН, що кабінет Лазорка опечатали.

«Кабінет Олександра Лазорка також опечатаний», - сказало джерело, уточнивши, що це дасть можливість врегулювати ситуацію і запобігти збройному захопленню компанії.

Нагадаємо, вчора ввечері контроль над адміністративними будівлями «Укртранснафти» намагалася отримати приватна охоронна компанія «Варта», представники якої, прибувши до офісу компанії, почали захоплення будівлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗа атакою на «Укртранснафту» криється спроба відібрати прибуток компанії - Лазорко

Як повідомляв УНІАН 19 березня наглядова рада компанії усунула Олександра Лазорка від виконання обов'язків голови правління "Укртранснафти".

Рішення про зміну керівництва «Укртранснафти» могло бути інспіроване міністром енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишиным, якого депутати Верховної Ради України звинувачують у зраді національних інтересів і за фактом укладення контрактів з імпорту електроенергії з Російської Федерації та на постачання електрики в Крим.

При екс-президенті Вікторі Януковичі також були спроби зняття Олександра Лазорка з посади глави «Укртранснафти» однак через репутаційні втрати і відсутність зауважень питання відставки Лазорка не піднімалося.
Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/energetics/1057774-militsiya-vzyala-pid-ohoronu-budivlyu-ukrtransnafti-mvs.html
« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 10:27:17 10:27 від massii »

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #18 : Березня 20, 2015, 10:36:40 10:36 »
Borys Filatov
8 год. · Змінено ·
Сухо. В остатке.
...
1. Нехорошо и неправильно таким образом общаться с прессой.
2. Омерзительно, когда под прикрытием государственного интереса высшие должностные лица государства пытаются влезть "на потоки".
3. Маски сняты. "Правдолюбы" оказались дешевыми шавками и подлыми трусами на побегушках у власть имущих.
4. Завтра утром нас могут ждать громкие отставки и колоссальные медиа-скандалы.
ЛИБО
5. Все сделают вид, что ничего не произошло.
И п.4 и п.5 выглядят одинаково отвратительно.
6. Мародерство во время войны не добавляет рейтинга. Даже если кто-то думает, что сможет отбелить свою "позицию" с помощью "прессы" ( см. п. 3 )
...
И последнее . Набившее оскомину.
Только кретины или подонки могут начинать "наводить порядок" со своих. А не чужих - предателей и коллаборантов.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #19 : Березня 20, 2015, 10:53:07 10:53 »
Понимая всю непушистось Коломойского, мне вот не пох на него. Я просто вижу, что если б не его конфликты с  "заклятыми друзьями" олигархами, имели б мы сейчас монолитный блок сегодняшних и вчерашних и был бы Вилкул сейчас отбелен и пристроен и оппозиционный блок  был  "конструктивной оппозицией" с кучей комитетов во главе  и с замом в руководстве Рады и много чего б мы не знали, поскольку правда у нас вылазит наружу , как не обидно, только с подачи олигархов.А как еще, СМИ (читай журналисты) в их руках, захотят и у нас будет таже рашка - у нас все хорошо, это только у соседей проблемы, а у нас процент жиров в масле постоянно растет. Беня неоднозначен, но на данном этапе развития необходим.
Батя, мы стараемся ...

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #20 : Березня 20, 2015, 03:31:05 15:31 »
мляяя  :fp

Сергій Лещенко
21 mins ·

Оскорбления Коломойского в адрес журналиста радио "Свобода" - это конец его карьеры. Объясню почему. Потому что радио "Свобода" работает на налоги американских граждан. И украинский бюджет тоже спасают за счет налогов американских граждан. А американские лидеры, которые выделяют Украине деньги своих налогоплательщиков, очень не любят, когда обижают журналистов. Тем более американских радиостанций, призванных защищать ценности демократии по всему миру. Поэтому скоро на Банковой прозвучит звонок из Белого дома, Эйзенхауэр-билдинга или Госдепа, и главный донор и спаситель украинской экономики спросит: "Простите, наши украинские друзья, но вы должны определиться, с кем вы - с олигархами-коррупционерами или с ценностями западного мира". И выбирать таки прийдется!

Что-то вспомнился шакал Табаки.

ЗЫ. А Лещенко не в курсе о существовании а той же Гамерике еврейского лобби? И начнется как в известном Ералаше "- А у меня брат десантник! - А у меня - танкист..."

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #21 : Березня 20, 2015, 03:35:34 15:35 »
В даній ситуації Лещенко робить Хуйлу великий подарунок.
Якщо Бєня, Корбан, і Філатов підуть, то важко передбачити що буде з Дніпропетровськом і Запоріжжям. Лєщенку поставлять керувати? Ну-ну...  :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #22 : Березня 20, 2015, 03:38:13 15:38 »
Мені зараз ДУЖЕ не похуй Коломойський. Тому що так сталося, що Коломойський на даний момент - вузлова точка, на якій ще сяк-так тримається конструкція під назвою Україна. Хуйло це розуміє, і проводить на даний момент атаку на цю точку, використовуючи свою п'яту колону та "корисних ідіотів" типу Лещенка і Найєма. Мало хто це розуміє, але саме зараз дуже критичний момент для нашої країни.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #23 : Березня 20, 2015, 04:01:20 16:01 »
В даній ситуації Лещенко робить Хуйлу великий подарунок.
Якщо Бєня, Корбан, і Філатов підуть, то важко передбачити що буде з Дніпропетровськом і Запоріжжям. Лєщенку поставлять керувати? Ну-ну...  :smilie9:

лещенко - це гебешна ганчірка.

Offline skiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 106
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #24 : Березня 20, 2015, 09:43:15 21:43 »
Borys Filatov
8 год. · Змінено ·
...
И последнее . Набившее оскомину.
Только кретины или подонки могут начинать "наводить порядок" со своих. А не чужих - предателей и коллаборантов.

Филатов как бы прав. И любой прав, когда задается вопросом: почему Коломойский, а не, например, Ахметов?
Но, увы, во многом сам Беня спровоцировал удар против себя. И Филатову следовало бы знать об этом, а не делать удивленные глаза.
Речь идет о раскручиваемой Коломойским апелляции Пукача. Все это направлено против старого врага Пинчука, но прямая цель атаки - Кучма. Хотел Беня подрывать Минские договоренности или нет значения уже не имеет. Важно, что удар по Кучме - это удар не только непосредственно по Минским договоренностям, но и по всей политике Запада в отношении России, частью которой эти договоренности, по сути, являются.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #25 : Березня 20, 2015, 09:53:02 21:53 »
Borys Filatov
8 год. · Змінено ·
...
И последнее . Набившее оскомину.
Только кретины или подонки могут начинать "наводить порядок" со своих. А не чужих - предателей и коллаборантов.

Филатов как бы прав. И любой прав, когда задается вопросом: почему Коломойский, а не, например, Ахметов?
Но, увы, во многом сам Беня спровоцировал удар против себя. И Филатову следовало бы знать об этом, а не делать удивленные глаза.
Речь идет о раскручиваемой Коломойским апелляции Пукача. Все это направлено против старого врага Пинчука, но прямая цель атаки - Кучма. Хотел Беня подрывать Минские договоренности или нет значения уже не имеет. Важно, что удар по Кучме - это удар не только непосредственно по Минским договоренностям, но и по всей политике Запада в отношении России, частью которой эти договоренности, по сути, являются.

Бред. Кучма никаго отношение к Минским не имеет. Он имеет отношение только к тому что Путин держит его за яйца через голову Гонгадзе и поэтому  выдвинул условием что на переговорах с сепарами от Украины хочет видеть только своего кума и Кучму, потому что нихера этим сепарам Хуйло не доверяет и боится что те продадут все его планы за милую душу.

А так да, Беня Пиню  нагреть хочет. :gigi: Только причём тут Минские договоренности к нашим старым еврейским тёркам за деньги.
« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 09:56:21 21:56 від OlegSky »

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #26 : Березня 20, 2015, 10:04:45 22:04 »
І знову Філатов:   :Vedy_sebe:
Borys Filatov
3 год.
 
Матюкливый Бенджамин Франклинович затмил своим ночным выступлением новости о том,
что начальник Госфиниспекции (!) обвинил премьер-министра (!!) в коррупции и совместном крышевании "Укртелекома" с Ахметовым (!!!),
прокуроры Баганец и Юлдашев возбудили друг против друга (!) уголовные дела (!!)
крупнейшая компания страны ДТЭК фактически банкрот.
и даже ( о, ужас ), что жители соседнего государства предпочитают кушать блины с лопаты.
Ну что ж, это успех, Бро.
Весь фейсбук какает кирпичами.
"Пацанчик долго шел к успеху"(с)
« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 10:50:38 22:50 від massii »

Offline skiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 106
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #27 : Березня 20, 2015, 10:35:05 22:35 »
Бред. Кучма никаго отношение к Минским не имеет. Он имеет отношение только к тому что Путин держит его за яйца через голову Гонгадзе и поэтому  выдвинул условием что на переговорах с сепарами от Украины хочет видеть только своего кума и Кучму, потому что нихера этим сепарам Хуйло не доверяет и боится что те продадут все его планы за милую душу.
Супер! И с кем они переговаривались? С Зурабовым?  :gigi:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Мені одному пох на Коломойського?
« Reply #28 : Березня 20, 2015, 11:04:09 23:04 »
Драка всех со всеми - это не то, что нам сейчас нужно.
Коломойский не был бы так уверен в своих действиях, если бы не просчитал всё наперед - я его стиль знаю. За всё время несколько осечек в такой игре у него было, но побед значительно больше.

А вообще эта драка может привести совсем к неожиданному для дерущихся результату - вскрытию нарыва, в результате которого состоится значительное очищение власти от контроля со стороны олигархов. Если бы только не война. Во время войны - это игра с огнем.