Сторінок:
Actions
  • #31 від Via 09 Apr 2014
  • картинку зроблять для кісєльова, як завжди

    Заїбали ви вашим сраним Кісельовим, йди нахер, гівнюк :(
  • #32 від Єгорій 09 Apr 2014
  • ти чого бикуєш, бабця?
  • #33 від Тризуб_Володимира 09 Apr 2014
  • Цитувати
    Революція була за те, щоб всі були рівні перед законом. Не подобаються комуністи - висувайте та голосуйте відповідні законопроекти.


    Ви гадаєте, якщо замість дупи Рибака тепер у кріслі спікера дупа Турчинова, то одразу закони почнуть виконуватись, корпуціонери зникнуть, судді стануть чесними, комуняки самоліквідуються від сорому?
    Дитячий садок
  • #34 від Тризуб_Володимира 09 Apr 2014
  • зараз боятись репортажів кисельова може хіба шо дуже недалека людина
    уявляю який гавкіт зчинить Кісєльов якщо сепаратистів відморозків хоч пальцем торкнуться
    або покажуть синці Царьова

    якщо ще хтось вірить Кісєльову то це клініка
  • #35 від Via 09 Apr 2014
  • якщо ще хтось вірить Кісєльову то це клініка

    Не звертай уваги на ідіота. Що там зараз - люди підтягуються?
  • #36 від Тризуб_Володимира 09 Apr 2014
  • якщо ще хтось вірить Кісєльову то це клініка

    Не звертай уваги на ідіота. Що там зараз - люди підтягуються?

    я не там
    я просто перепостив Резніченка
  • #37 від Via 09 Apr 2014
  • я не там
    я просто перепостив Резніченка

    Тю, то якось би це пояснив одразу на старті. А то я вирішили, що ти також там.
  • #38 від Jolly Fall 09 Apr 2014

  • Люстраційний комітет «Ніколи Знову» займається пошуком та поширенням інформації про корупцію та інші злочини державних органів влади.

    http://www.nikoly-znovu.info/

    А они могут заниматься этим в законно купленном/арендованном помещении?
  • #39 від Via 09 Apr 2014
  • А они могут заниматься этим в законно купленном/арендованном помещении?

    Шикарна ідея - заодно комуняки можуть показати документи про "законну куплю" цього офісу.
  • #40 від Jolly Fall 09 Apr 2014
  • А они могут заниматься этим в законно купленном/арендованном помещении?

    Шикарна ідея - заодно комуняки можуть показати документи про "законну куплю" цього офісу.



    ну пусть покажут, не спорю
    только в суде, а не тебе лично
    потому что ты, Вия, не суд, и с какого фуя ты себя наделила правом судить и карать - непонятно
  • #41 від Potato 09 Apr 2014
  • Якщо по закону, то по закону. Це приміщення КПУ, партія не заборонена.

    Наприклад, є проблему з правом власності? Ну і ті хто там знаходиться на 100% жодних прав на це не мають. 
  • #42 від Potato 09 Apr 2014
  • А они могут заниматься этим в законно купленном/арендованном помещении?

    Шикарна ідея - заодно комуняки можуть показати документи про "законну куплю" цього офісу.

    шикарна ідея. заодно перевіримо джерело доходів пана Махніцького бо рух Чесно закидає йому Непрозорість задекларованих доходів та майна та їх невідповідність способу життя
  • #43 від BlackCat 09 Apr 2014
  • Если там есть ценные документы - надо было тихой ночью спаковать и перепрятать. Смысла занимать чужой офис никакого.
  • #44 від Via 09 Apr 2014
  • потому что ты, Вия, не суд, и с какого фуя ты себя наделила правом судить и карать - непонятно

    В 33-му році комуняки знали з мого діда кожуха у його власній хаті, потім вигнали з власної хати і відібрали власну землю, реманент і зерно.
    Тому суки тепер можуть саме зі мною побалакати про право власності - я їм оповім, що таке око за око.
  • #45 від Тризуб_Володимира 09 Apr 2014
  • А они могут заниматься этим в законно купленном/арендованном помещении?

    Шикарна ідея - заодно комуняки можуть показати документи про "законну куплю" цього офісу.





    ну пусть покажут, не спорю
    только в суде, а не тебе лично
    потому что ты, Вия, не суд, и с какого фуя ты себя наделила правом судить и карать - непонятно

    а шо у нас вже став чесним і прозорим?
    достатньо було поміняти Азу на Яцу?
  • #46 від Potato 09 Apr 2014
  • потому что ты, Вия, не суд, и с какого фуя ты себя наделила правом судить и карать - непонятно

    В 33-му році комуняки знали з мого діда кожуха у його власній хаті, потім вигнали з власної хати і відібрали власну землю, реманент і зерно.
    Тому суки тепер можуть саме зі мною побалакати про право власності - я їм оповім, що таке око за око.

    головне класний обрано час щоб ці розборки починати
  • #47 від Via 09 Apr 2014
  • головне класний обрано час щоб ці розборки починати

    Та дійсно - це треба було зробити ще 23 роки тому. Але й сьогодні не пізно.
  • #48 від Potato 09 Apr 2014
  • головне класний обрано час щоб ці розборки починати

    Та дійсно - це треба було зробити ще 23 роки тому. Але й сьогодні не пізно.

    сьогодні не пізно. сьогодні рано.
    спочатку сильна держава, сильна економіка, ні корупції, соціальна справедливість а потім....а потім комуністи самі зникнуть.
  • #49 від Via 09 Apr 2014
  • спочатку сильна держава, сильна економіка, ні корупції, соціальна справедливість а потім....а потім комуністи самі зникнуть.

    Таке саме я чула в 90-му. Тоді я була наївною студенткою, а зараз я старий матьорий пар-вовкодав. Тому лише сумно сміюся з тих, хто цю херню цитує :(
    Навпаки.
  • #50 від Lot 09 Apr 2014
  • Дивуюсь, чому ще в постреволюційній не заборонили Компартію і не арештували ПеНіСа... Комуністи то чума, як фашисти - нищити нещадно нелюдів.. публічно
  • #51 від RG 09 Apr 2014
  • головне класний обрано час щоб ці розборки починати

    Та дійсно - це треба було зробити ще 23 роки тому. Але й сьогодні не пізно.

    сьогодні не пізно. сьогодні рано.
    спочатку сильна держава, сильна економіка, ні корупції, соціальна справедливість а потім....а потім комуністи самі зникнуть.

    Яка наївність. Самі вони не зникнуть, гадину треба придушити.
  • #52 від Алєх 09 Apr 2014
  • Щойно відтіля. Все вже тихо-мирно, міліція знялася хвилин 40 тому, але революційна публіка досі по інерції там

    Стільки автоматників в одному місці не пригадую навіть за часів Майдану. Оточили весь квартал. Ті ж самі садисти і вбивці тепер виконують накази Авакова. Коли люди почали підтягуватися, точніш коли вже сотні самооборони почали підходити, телебачення, вони пішли.

    Приходили вручити постанову суду. З депів був Сиротюк. Подробиць не знаю
  • #53 від М-р Обломоff 09 Apr 2014
  • Є чинне законодавство. Якщо офіс належить комуністам чи вони його орендують - значить він їхній. Треба зав'язувати з цією "революційною доцільністю" і повертатися в правове поле.

    Комуняки мають бути поза законом, якщо поки не де-юре, але де факто.
  • #54 від Єгорій 09 Apr 2014
  • зараз боятись репортажів кисельова може хіба шо дуже недалека людина
    уявляю який гавкіт зчинить Кісєльов якщо сепаратистів відморозків хоч пальцем торкнуться
    або покажуть синці Царьова

    якщо ще хтось вірить Кісєльову то це клініка


    а якщо "клініка" - десь мільйонів 160, з яких 20 десь у нас мешкають - то шо?
  • #55 від Jolly Fall 09 Apr 2014
  • ну пусть покажут, не спорю
    только в суде, а не тебе лично
    потому что ты, Вия, не суд, и с какого фуя ты себя наделила правом судить и карать - непонятно

    а шо у нас вже став чесним і прозорим?
    достатньо було поміняти Азу на Яцу?


    хз, стал или нет
    подай в суд на незаконный захват Компартией помещения - проверим
    или ты в качестве судьи исключительно Вию видишь?
  • #56 від Jolly Fall 09 Apr 2014
  • потому что ты, Вия, не суд, и с какого фуя ты себя наделила правом судить и карать - непонятно

    В 33-му році комуняки знали з мого діда кожуха у його власній хаті, потім вигнали з власної хати і відібрали власну землю, реманент і зерно.
    Тому суки тепер можуть саме зі мною побалакати про право власності - я їм оповім, що таке око за око.


    не понял, кто твоего деда грабил - Симоненко?
    нет, я понимаю, что он мурло, но при чем тут 33й год?  :smilie11:
  • #57 від Potato 09 Apr 2014
  • спочатку сильна держава, сильна економіка, ні корупції, соціальна справедливість а потім....а потім комуністи самі зникнуть.

    Таке саме я чула в 90-му. Тоді я була наївною студенткою, а зараз я старий матьорий пар-вовкодав. Тому лише сумно сміюся з тих, хто цю херню цитує :(
    Навпаки.

    зрозумів була студенткою були нормальні думки щось змінити, не вийшло, вирішила хоча б на комусь відірватись
  • #58 від щек 09 Apr 2014
  • офіс зайнятий давно, всі документи вже сто разів переглянуті
    час його звільнити
    закон один для всіх: і для більшовиків, і для необільшовиків
    (я не для того підтримував майдан, щоб замість одних довбнів, прийшли інші)
  • #59 від ThunderБолт 09 Apr 2014
  • Чому ці мусорськi морди з автоматами, ошиваються у Києві, а не в Харкові, Донецьку чи Луганську? Авакян взяв гроші у симоненко?
  • #60 від Willie 09 Apr 2014
  • Я думаю, менти могли цікавитись роботою Канцелярської сотні.
Сторінок:
Actions