Автор Тема: Сейчас я вам в двух фото поясню, почему США - мировой лидер...  (Прочитано 7521 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627

Цитувати
Выход очень прост - прежде всего снизить военные расходы до вменяемых.

Они же у вас все "высокотехнологичные"

Только на "Wright-Patterson AFB" в лаборатории работает до 6000 персонала - больше, чем всех материаловедов и конструкционистов в Украине вообще...

И это только маленький Дейтон. Я уже про Сиэтл и Боинг не говорю. Это частная компания, но сколько у нее правительственных заказов...

Ну уволите их всех = что будет с Дейтоном... ???

Я понимаю, что ничего плохого, люди найдут себе место, но картинку для ТВ злопыхателей обеспечите... :(

Не хотелось бы.. :(

Я всегда был против милитаризации, но мир сложен и США без оборонки просто сожрут... :(

Правильно они все делают, пока...


Угу, америкосы сидят на военке, как на наркотике. Но, к чему это приводит, СССР уже продемонстрировал.
Невозможно ж бесконечно выбрасывать деньги на воздух.
Срезать расходы надо начинать с заокеанских операций.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152

Я всегда был против милитаризации, но мир сложен и США без оборонки просто сожрут... :(

Правильно они все делают, пока...

Так ото ж. Демократія з авіаносцями на порядок краще за демократію без авіаносців
То ти на оборону готовий віддати останню сорочку? Влізти в ще більші борги і майбутню своїх дітей? То чого кричиш.коли то роблять деми піклуючись поро здоров"я нації?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Я всегда был против милитаризации, но мир сложен и США без оборонки просто сожрут... :(

Правильно они все делают, пока...

Так ото ж. Демократія з авіаносцями на порядок краще за демократію без авіаносців
То ти на оборону готовий віддати останню сорочку? Влізти в ще більші борги і майбутню своїх дітей? То чого кричиш.коли то роблять деми піклуючись поро здоров"я нації?

Демам насрати на здоров`я нації. Вже не кажучи про те що це просто не їх справа

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!

Я всегда был против милитаризации, но мир сложен и США без оборонки просто сожрут... :(

Правильно они все делают, пока...

Так ото ж. Демократія з авіаносцями на порядок краще за демократію без авіаносців
То ти на оборону готовий віддати останню сорочку? Влізти в ще більші борги і майбутню своїх дітей? То чого кричиш.коли то роблять деми піклуючись поро здоров"я нації?


 :bj :an :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Я всегда был против милитаризации, но мир сложен и США без оборонки просто сожрут... :(

Правильно они все делают, пока...

Так ото ж. Демократія з авіаносцями на порядок краще за демократію без авіаносців
То ти на оборону готовий віддати останню сорочку? Влізти в ще більші борги і майбутню своїх дітей? То чого кричиш.коли то роблять деми піклуючись поро здоров"я нації?

 :bj :an :fp2

плюс в карму

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Выход очень прост - прежде всего снизить военные расходы до вменяемых.

Перепрошую, ти американець?
А що таке.аутсайдер? то ж видатки,які ростуть.А ти проти того.тож заглядання в кишеню твоїх дітей.Чи то святе для чайника :weep:

Я за те що б я сам вирішував на що ідуть мої гроші.
Ось і організуй свою країну(ти її вже маєш у вигляді власної сім"ї).Розподіли скільки тобі на навчання дітей.скільки на медицину і скільки на оборону.Але не розраховуй,що мої гроші я повинен видавати на навчання твоїх дітей в школі,навчання твоїх дітей вчителів.на інфраструктуру.яку ти постійно використовуєш,на оборону ТВОЄЇ задниці і т.д.Мене то не цікавить(виходячи з твоїх постулатів).І такихз в країні набереться з 350 мільйонів,хто буде мати тільки СВОЄ бачення використання своїх гподаткових грошей. що в кінці? Уявив? далі хочеш тільки по СВОМУ думати? АК якщо інші по СВОМУ? То прийде дядя Хуйло і вломить тобі і другим350 мільйонам.Бо дядя має за собою державу.а не хотілки індивідумів.Хоч і дуже розумних.......Я веду розмову про баланс.А він у нас так перекошений і кожний зі свого боку все більше хочейого не врівноважити а це перекосити.Чайники і крайні ліберали власне та гангрена,що роз"їдає америку останні 20 років.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Баланс перекошений тільки в одному сенсі. Іпучі бебі-бумери без власних дітей думають що я і мої діти їм винні. Це не так.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Ось куди аутсайдерові грошенята йдуть:  :lol:

What are school superintendents there getting paid to oversee?

Total compensation for the superintendent in Kalamazoo: more than $214,600 in base pay, an estimated $349,180 in total compensation to oversee 28 schools, according to the city’s fiscal 2013 budget and the Mackinac Center. Kalamazoo has a $1.6 million deficit, with $87.9 million in debt outstanding.

In Utica, the school super gets paid $300,789. The Rockford school super gets $290,445. The super for the Detroit City School District gets $250,000 per year, while Detroit is insolvent.   

І за це “здоров“я“ фінансової системи демократи стоятимуть насмерть!  :smilie5: Бо вчителі - їхній головний виборчий резерв. Але учні чомусь з кожним роком дурнуватіші... :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152

Я всегда был против милитаризации, но мир сложен и США без оборонки просто сожрут... :(

Правильно они все делают, пока...

Так ото ж. Демократія з авіаносцями на порядок краще за демократію без авіаносців
То ти на оборону готовий віддати останню сорочку? Влізти в ще більші борги і майбутню своїх дітей? То чого кричиш.коли то роблять деми піклуючись поро здоров"я нації?


 :bj :an :fp2
Уяви собі.Хоч роблять то вони і як побічний продукт.Бо стрес людини,яка боїться захворіти чи вже хвора забирає стільки енергії ,що такі люди стають ще більшою обузою для загалу.Є речі.які сама людина просто не в змозі забезпечити собі сама(в сучасному суспільстві( початкове навчання,оборону,медичне лікування,інфраструктуру.....).І тільки спільна підтримка загалу робить то можливим,якщо країна хоче рухатися вперед.а не зкочуватися на рівень середніх віків.Коли сам за себе.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Публічні школи це взагалі окремий піздєтс. Мій кіндергартен пару місяців тому був переконаний що доктор Кінг це один з президентів. Довелося довго пояснювати як воно було насправді.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Та да, первісно-общинний соціалізм куди привабливіше. За всіх вирішує вождь

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Баланс перекошений тільки в одному сенсі. Іпучі бебі-бумери без власних дітей думають що я і мої діти їм винні. Це не так.
Ще і як винні-бо живуть в країні.яка їх прийняла(батьків) на все готове і поки не виростуть твої діти,буду тим користатися без найменшої платні.Вониі ти є паразити на даному етапі(і не треба мені говорити про твої податки-вони не покривають і сотого проценту того.чим ти користувався.користуєшся і будеш користуватися всією своєю сім"єю ще довго.Тому і будуть ти і твої діти і внуки платити за тих бейбібумерів.Бо так влаштований світ.А не подобається-шукай острів де більше нікого не буде.там і заробиш і дітей виховаєш :smilie1:.........Ніби ирозумний чоловік.а торочить таку муйню.ДИВНО

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Публічні школи це взагалі окремий піздєтс. Мій кіндергартен пару місяців тому був переконаний що доктор Кінг це один з президентів. Довелося довго пояснювати як воно було насправді.
Твій кіндергартен є переконаний,що і малих лелека приносить. :smilie1:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Вониі ти є паразити на даному етапі(і не треба мені говорити про твої податки-вони не покривають і сотого проценту того.чим ти користувався.користуєшся і будеш користуватися всією своєю сім"єю ще довго.


Ти йобнувся. Я взагалі нічим не користуюсь. Виключно плачу

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Вониі ти є паразити на даному етапі(і не треба мені говорити про твої податки-вони не покривають і сотого проценту того.чим ти користувався.користуєшся і будеш користуватися всією своєю сім"єю ще довго.


Ти йобнувся. Я взагалі нічим не користуюсь. Виключно плачу

Ты пользуешься всей инфраструктурой страны, которая создавалась поколениями, а ты приехал на все готовое.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Справа в тому, що велфер цілковито демотивує і руйнує його отримувачів.
Афроамериканс.кі родини навіть в умовах сегрегації існували як самодостатні, і проблеми масового безбатченківства не було. А зараз завдяки піклуванню демократів про наявність у них власної електоральної плантації годованої державою, афроамериканська родина як елемент соціуму повністю зруйнована. Бо замість батька - платник податків, cash card, безкоштовна мобілка, і  sense of entitlement.
І чим більше одинока мамка має діток - тим більше вона отримує.
If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Вониі ти є паразити на даному етапі(і не треба мені говорити про твої податки-вони не покривають і сотого проценту того.чим ти користувався.користуєшся і будеш користуватися всією своєю сім"єю ще довго.


Ти йобнувся. Я взагалі нічим не користуюсь. Виключно плачу

Ты пользуешься всей инфраструктурой страны, которая создавалась поколениями, а ты приехал на все готовое.

Бля, я плачу кожний податок на бензин, авіаквиток, за проїзд по платній дорозі, за вартість мого помешакння. Вже не кажучи про податок на доход. А так - да, на все готове

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Вониі ти є паразити на даному етапі(і не треба мені говорити про твої податки-вони не покривають і сотого проценту того.чим ти користувався.користуєшся і будеш користуватися всією своєю сім"єю ще довго.


Ти йобнувся. Я взагалі нічим не користуюсь. Виключно плачу

Ты пользуешься всей инфраструктурой страны, которая создавалась поколениями, а ты приехал на все готовое.

І він теж створює інфрструктуру. Як усі попередні покоління імігрантів.
If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Нє, нє. Це святий обов`язок моїх дітей, народжених до речі в Америці підтирати жопу циніку. Вони бляді, теж народилися на все готове. І батьки на них цента не витратили.

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Как, Сергей, нравится Вам плавное течение дискуссии в ветке о мировом лидере?   :smilie1:

(И никакого антиукраинства не предполагается.  И про Х.йло некому вставить.) 

They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
В обмін на це колега цинік обіцяє що мої онуки підтиратимуть мені мою старечу жопу. Колись, у майбутньому

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Как, Сергей, нравится Вам плавное течение дискуссии в ветке о мировом лидере?   :smilie1:

(И никакого антиукраинства не предполагается.  И про Х.йло некому вставить.)

Америка однозначно лідер і чемпіон свободи, просто не все тут ідеально

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
США повинні отримувати від світу всі ресурси безкоштовно і за це виконувати роль світового поліцая. Бо якщо цього не буде, то світові буде гаплик завдяки уєбанам типу Путлєра.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Цитувати
Населення Китаю більше за населення України у 40 разів...

Пропорційно населенню - Китай - країна НАБАГАТО бідніша за Україну, і майже банкрут..

Просто Китай - великий...

Зарплаты

Китай в среднем
средняя в месяц

20,230.85 руб=7080грн.......

піздьож...

в різних провінціях різна, але десь так 5-7 тис грн
.
курс 1 грн - 1.9

Тут делить нужно, а не умножать.
Т.е. 1400-2400 грн

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Справа в тому, що велфер цілковито демотивує і руйнує його отримувачів.
Афроамериканс.кі родини навіть в умовах сегрегації існували як самодостатні, і проблеми масового безбатченківства не було. А зараз завдяки піклуванню демократів про наявність у них власної електоральної плантації годованої державою, афроамериканська родина як елемент соціуму повністю зруйнована. Бо замість батька - платник податків, cash card, безкоштовна мобілка, і  sense of entitlement.
І чим більше одинока мамка має діток - тим більше вона отримує.

Саме так, держава спробувала стати батьком. І провалилася з тріском

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Вониі ти є паразити на даному етапі(і не треба мені говорити про твої податки-вони не покривають і сотого проценту того.чим ти користувався.користуєшся і будеш користуватися всією своєю сім"єю ще довго.


Ти йобнувся. Я взагалі нічим не користуюсь. Виключно плачу

Ты пользуешься всей инфраструктурой страны, которая создавалась поколениями, а ты приехал на все готовое.
:smiley24:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Скажу коротко, вся "інфраструктура" залишена бебі-бумерами це 18 трильйонів боргу, які ці бляді повісили на своїх дітей і онуків