Автор Тема: Маруся Звіробій закликала Зеленського зустрітися з нею наодинці  (Прочитано 1366 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Відомий волонтер і військовослужбовець Збройних сил України Маруся Звіробій закликала президента України Володимира Зеленського зустрітися з нею.

Про це вона написала у своєму Telegram-каналі.

"Я хочу зустрітись з Зеленським. Один на один! Можна з прослушкою і відеонаглядом. Але віч на віч. Без сторонньої гопоти! В нього має бути хоч один шанс почути голос "войовничої меншості"!

Це питання національної безпеки! Щоб він потім, коли його оточення втопить всіх у крові, не казав, що чогось не знав.

Володя, я думаю ти не будеш проти. Просто поясню по пунктах чого хочуть ті що постійно гудять в тебе під офісом! А ти далі, знаючи те все, приймай рішення, які схочеш, але ми принаймні будемо знати, що ти в курсі, що в тебе під вікнами відбувається. Зустріч не відтягуй поки далеко не зайшло. Якщо погодишся, то лише за це потисну руку", - написала вона.



If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Знайомий з Оленою особисто. Дівчина - вогонь!

Але жаба з нею не зустрінеться. Жаба ЗАПУСТИЛА інший ПРОЦЕС.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Він прийде, але не сам, а з ковальом (Богдан + 100500 охоронців). І щоб на підлозі був метровий шар піску, а то у бубочки голова не казьонна.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Він прийде, але не сам, а з ковальом (Богдан + 100500 охоронців). І щоб на підлозі був метровий шар піску, а то у бубочки голова не казьонна.

Ні.

Вона його не цікавить. пішов процес "мочілова". Бо ВІН так обіцяв путіну.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Це був пункт домовленостей.

1. Замочити "свідомих"
2. Посадити Пороха

далі..піде, як по маслу. Відкритий новий фронт. Офіційно. Після "Нормандії".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Я ще тоді...на Майдані проти Хряка казав....:

- нас вийшов мільйон!!!! Слава Україні!


...... - ОЦЕ І ВСІ! Вийшов на Майдан кожен ТРИДЦЯТИЙ. (включно + інші Майдани по Україні)

Ось воно і є....воно... :smilie2:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Ми - йопані камікадзе в цьому болоті совка сраного! Так БУЛО
Є
І БУДЕ.

А іншого шляху в нас нема.  :upa

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Виходиш вже на Бесарабку...на Льва Толстого.....

500 метрів....від Аду...


Народ ГУЛЯЄ по кафешках! По-ХУЙ.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Вчора перетрусив свій баул. Їхав додому з нестерпним бажанням його переглянути. При чому настільки сильним, що важко пояснити. Чуйка якась не дуже хороша...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Вчора перетрусив свій баул. Їхав додому з нестерпним бажанням його переглянути. При чому настільки сильним, що важко пояснити. Чуйка якась не дуже хороша...

:smilie2:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Про терпіння й боротьбу. Хто їх має, той переможе. Терпіти спеку, холод, голод, біль, страх, розлуку, дискомфорт, несправедливість. Терпіти, щоб не здатись і щоб боротись далі. Коли тебе вже нема, тебе знищили, але ти ще дихаєш, вставай. Спокійно, без різких рухів. По одному кроку роби. По одному. Більше не вимагай від себе. Ще трошки. Коли кожен з нас робитиме хоча б один маленький крок в боротьбі, то увесь народ існуватиме й далі.



Сукерберги блокують, тварі.

Дивіться тут. Маруся поранена.

https://www.facebook.com/maruzvir
If you are going through hell, keep going.