Сторінок:
Actions
  • #61 від Geo 10 Jul 2020
  • І шо тепер? Страждати та співати сумних пісень?

    Бидло є бидло, нічого нового.

    Радій що не під Масквою живемо зараз, ото був повний трешак за совка та імперії.

    Ти ж мене критикуєш не за сумні пісни, а що я дуже БУРНО реагую. Я і буду БУРНО реагувати. Бо ця ватна підарасня зламала мені спокійне життя.
  • #62 від arrow 10 Jul 2020
  • Ти ж мене критикуєш не за сумні пісни, а що я дуже БУРНО реагую. Я і буду БУРНО реагувати. Бо ця ватна підарасня зламала мені спокійне життя.

    Я не критикую тебе.. Але зазначаю, що твоя бурхлива реакція як раз бидло й підживлює. Це невротичні параноїки, яки завжди викривлюють інформацію, і хер ти шо з цим зробиш.
  • #63 від Geo 10 Jul 2020
  • Я не критикую тебе.. Але зазначаю, що твоя бурхлива реакція як раз бидло й підживлює. Це невротичні параноїки, яки завжди викривлюють інформацію, і хер ти шо з цим зробиш.

    Я такий, як я є. ІНШИМ я не стану. Я не дипломат. МГІМО не закінчував. Я такий, який є. Нічого не приховую. Якщо повторити всі Майдани і війну...я б знову зробив ТАК САМЕ. Ні про що не жалкую.
  • #64 від arrow 10 Jul 2020
  • Я такий, як я є. ІНШИМ я не стану. Я не дипломат. МГІМО не закінчував. Я такий, який є. Нічого не приховую. Якщо повторити всі Майдани і війну...я б знову зробив ТАК САМЕ. Ні про що не жалкую.

    Це інша річ. І це єдино вірний вибір.
    Але навіщо ти постійно заглядаєш бидлові у рота? Дімці та людаси залишаться біомасою до кінця свого життя, сюрпризів не буде, але як у наріків їм потрібні постійні ін'єкції брехні аби тримати до купи свою вщент прогнилу франкенштейн-особистість.
  • #65 від Geo 10 Jul 2020
  • Це інша річ. І це єдино вірний вибір.
    Але навіщо ти постійно заглядаєш бидлові у рота? Дімці та людаси залишаться біомасою до кінця свого життя, сюрпризів не буде, але як у наріків їм потрібні постійні ін'єкції брехні аби тримати до купи свою вщент прогнилу франкенштейн-особистість.

    Уявляєш...я і моїй маман КОЖНОГО ранку дзвоню....і кожний раз...вислуховую ТАКЕ....

    КОЖНОГО....

    карма. Так і все це сране життя.... - КАРМА. Розумієш...що треба послати все на*уй....і валити на Острів Пасхи серед істуканів спокійно жити....АЛЕ...є діти...дай Бог на днях - онуки....син є. Його дружина.....моя дружина...ми хочемо ЖИТИ. А не ЗНОВУ існувати в ЙОБАНОМУ СССР.
  • #66 від Uki 10 Jul 2020
  • На "DEEPFAKE" нема обривів та вклейок. АПРІОРІ. Там комп за допомогою програми штучного інтелекту з "глибоким вивчанням" (чому і називається DEEP) на основі АНАЛІЗУ тисяч "семплів" конкретної живої людини, САМ озвучує будь який текст. Плавно. Красиво. Без "затикань". Навіть голосу "рОботу" і "бульканій" ВЖЕ нема. На запису з Обамою, яки я виклав, все це просто звучить, "як живе". Ця технологія розвивається шаленими темпами...БАЗИ семплів ростуть...і доволі скоро буде ДУЖЕ серйозна проблема по всьому світу. І проблема не в ЕКСПЕРТИЗІ, яка все одно через добу-дві-три-тиждень це викриє. Проблема в засиранні мозку. Красивому, якісному засиранню мозку дебілам якісною підробкою!

    Ну якщо людина знає шо таке можливо, то я не думаю шо її легко буде цим купити......
  • #67 від Geo 10 Jul 2020
  • Ну якщо людина знає шо таке можливо, то я не думаю шо її легко буде цим купити......

    Мгм.

    Але є трабл...

    Людей - 25%
    Павіанів - 73%
  • #68 від Uki 10 Jul 2020
  • Мгм.

    Але є трабл...

    Людей - 25%
    Павіанів - 73%

    Павіанів просто заспамлять цими фейками.....
  • #69 від Мазепа Київ 10 Jul 2020
  • Треба щоб Петро зробив такі плівки для Деркача, як той отримує завдяння від Путіна

    Плівки так плівки  :smiley14:
  • #70 від Geo 10 Jul 2020
  • Треба щоб Петро зробив такі плівки для Деркача, як той отримує завдяння від Путіна

    Плівки так плівки  :smiley14:

    Сделано явно "на коленке" в бесплатной версии...но ржачно!  :lol:

    https://twitter.com/LugaBeg/status/1281573447253012480?s=20
  • #71 від ska 10 Jul 2020
  • Все эти постановочные записи рассчитаны в первую очередь на выборцев зеленского, морально взбодрить и подготовить к какому-то очередному зелёному тупому пиздецу. Как бы самому становиться пидорасом несколько обидно, но когда можно при этом кричать- смотрите а ваш петя пидорас ещё покрепче это успокаивает остатки или зачатки совести
  • #72 від Yuras Yuras 10 Jul 2020
  • Все эти постановочные записи рассчитаны в первую очередь на выборцев зеленского, морально взбодрить и подготовить к какому-то очередному зелёному тупому пиздецу. Как бы самому становиться пидорасом несколько обидно, но когда можно при этом кричать- смотрите а ваш петя пидорас ещё покрепче это успокаивает остатки или зачатки совести
    Розрахунок був би вірний, якби не чорна дірка у бюджеті, економіці.
  • #73 від Yuras Yuras 10 Jul 2020
  •   :gigi:
  • #74 від ska 10 Jul 2020
  • Розрахунок був би вірний, якби не чорна дірка у бюджеті, економіці.
    так это тоже как бы петя, да и вообще дыра в экономике все  менее страшна чем ближе ты к дну.
  • #75 від Yuras Yuras 10 Jul 2020
  • так это тоже как бы петя, да и вообще дыра в экономике все  менее страшна чем ближе ты к дну.
    Навпаки, це життя від платні до платні, а за умов зекерування і без з платні.
  • #76 від ska 10 Jul 2020
  • Навпаки, це життя від платні до платні, а за умов зекерування і без з платні.
    так ведь огромная масса людей так и живёт, по разным причинам, что их должно испугать? Но я о том что "если бога нет, то все позволено" как писал один иностранный писатель частично украинского происхождения.
  • #77 від ruthene 11 Jul 2020
  • #78 від ruthene 11 Jul 2020
  • Подделать любой голос теперь не проблема! Компания Adobe выпустила "фотошоп" для голоса Adobe Voco

  • #79 від Capitain Cubs 11 Jul 2020
  • Подделать любой голос теперь не проблема! Компания Adobe выпустила "фотошоп" для голоса Adobe Voco



    Як очікувано : притягти сюди трампонуту валю :fp2

    Трамп потребує підробок  :smiley16: :pleasantry:
  • #80 від Йожин з бажин 11 Jul 2020
  • Це інша річ. І це єдино вірний вибір.
    Але навіщо ти постійно заглядаєш бидлові у рота? Дімці та людаси залишаться біомасою до кінця свого життя, сюрпризів не буде, але як у наріків їм потрібні постійні ін'єкції брехні аби тримати до купи свою вщент прогнилу франкенштейн-особистість.

     :smilie5:

    З народом треба говорити просто. Складні речення та незрозумілі слова його втомлюють і дратують.
  • #81 від irpin 11 Jul 2020
  • :smilie5:

    З народом треба говорити просто. Складні речення та незрозумілі слова його втомлюють і дратують.
    часто-густо вже просто дратують, бо втома має бути після якогось зусилля.
    а так, - ти дуже влучно сказав.
  • #82 від LaNuitEtaitBleue 11 Jul 2020
  • :smilie5:

    З народом треба говорити просто. Складні речення та незрозумілі слова його втомлюють і дратують.


    Пан Йожин, мені дуже подобається Ваш здоровий глузд. Взагалі.  :smilie1: Будь ласко, пишіть частіше.
    Всім - веселих вихідних та гарного настрою.  :smiley15:

    PS Хотіла тут 'інфу' скинути про події в Європі, але передумала. Навіщо суму навіювати на суботній лагідний день?

    PPS Тримайтеся там. А то ми тут уже зовсім скисли... :smilie2:
  • #83 від Yuras Yuras 11 Jul 2020

  • Пан Йожин, мені дуже подобається Ваш здоровий глузд. Взагалі.  :smilie1: Будь ласко, пишіть частіше.
    Всім - веселих вихідних та гарного настрою.  :smiley15:

    PS Хотіла тут 'інфу' скинути про події в Європі, але передумала. Навіщо суму навіювати на суботній лагідний день?

    PPS Тримайтеся там. А то ми тут уже зовсім скисли... :smilie2:
    Як там "Сократ" пожива? Що там через п'ятдесят років буде? Кільця Сатурну колонізуємо?
  • #84 від LaNuitEtaitBleue 11 Jul 2020
  • Як там "Сократ" пожива? Що там через п'ятдесят років буде? Кільця Сатурну колонізуємо?


    Юрасик, та не міряйтися ви зі мною своїм пісюном. Прибережіть його для інших 'баталій'.  :smilie7: Ви не на ту напали, повірте. А Socrates то не явно для вас, плюньте ви на нього вже. То для глядачів зовсів другої опери.  :smilie3:
  • #85 від Йожин з бажин 11 Jul 2020

  • Пан Йожин, мені дуже подобається Ваш здоровий глузд. Взагалі.  :smilie1: Будь ласко, пишіть частіше.
    Всім - веселих вихідних та гарного настрою.  :smiley15:

    PS Хотіла тут 'інфу' скинути про події в Європі, але передумала. Навіщо суму навіювати на суботній лагідний день?

    PPS Тримайтеся там. А то ми тут уже зовсім скисли... :smilie2:

    Спасибо, конечно :smiley15:

    Увы. Обстоятельства складываются таким образом, что просто некогда головы поднять. А всё это ещё помноженное на пандемию - просто капец.
  • #86 від Yuras Yuras 11 Jul 2020

  • Юрасик, та не міряйтися ви зі мною своїм пісюном. Прибережіть його для інших 'баталій'.  :smilie7: Ви не на ту напали, повірте. А Socrates то не явно для вас, плюньте ви на нього вже. То для глядачів зовсів другої опери.  :smilie3:
    А хіба не видно, що я на нього вже плюнув?
  • #87 від xnyl 11 Jul 2020

  • Будь ласко, пишіть частіше.

    PS Хотіла тут 'інфу' скинути про події в Європі, але передумала. Навіщо суму навіювати  на суботній лагідний день?

    :fp    Холєра...
  • #88 від Yuras Yuras 11 Jul 2020
  • :fp    Холєра...
    Я от теж спочатку задумався, про яку суму мова.
  • #89 від xnyl 11 Jul 2020
  • Я от теж спочатку задумався, про яку суму мова.

    Най би вже гуртом винайняли одного репетитора...
  • #90 від RG 11 Jul 2020
  • Я от теж спочатку задумався, про яку суму мова.

    'Від тюрми, та від суми' ...  може про цю  :)
Сторінок:
Actions