Автор Тема: Скандал у королівській сім'ї  (Прочитано 7414 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46533
  • Never give in!
Re: Расізм у королівській сім'ї
« Reply #30 : Березня 10, 2021, 12:11:46 00:11 »
Все це лайно є частиною атаки на монархію та Англіканську церкву в той час коли королева вже в доволі чутливому стані і її чоловік - у лікарні..
Королівнська родина НІКОЛИ на критикувала Гаррі публічно. Всі аргументи були приваними.
Гаррі брехав і перекручував майже усе так, щоб підтримати свою благовірну у її брехні.
Його дружина брехала як сучка на місць практично про все, особливо про “secret wedding".

А шодо Меґан шМаркле, то я гарантую що дуже скоро вона балотуватиметься до Конгресу США.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Расізм у королівській сім'ї
« Reply #31 : Березня 10, 2021, 12:14:31 00:14 »
Погоджуюсь з тим що Гаррі лошара
якому курва циганської крові що пройшла крим і рим  побувавша на сто хуях
натягнула на голову песду

Таке часто буває з правильними та добре вихованими хлопцями
І з цим нічого зараз не вдієш поки сам не заплатить дорогу ціну
Та принесе багато шкоди Британії
Якщо не схаменеться то погано закінчить
Гаррі - Класична жертва маніпуляцій спритної прошмандовки
дуже влучно сказано

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Расізм у королівській сім'ї
« Reply #32 : Березня 10, 2021, 02:40:09 02:40 »
Погоджуюсь з тим що Гаррі лошара
якому курва циганської крові що пройшла крим і рим  побувавша на сто хуях
натягнула на голову песду


Таке часто буває з правильними та добре вихованими хлопцями
І з цим нічого зараз не вдієш поки сам не заплатить дорогу ціну
Та принесе багато шкоди Британії
Якщо не схаменеться то погано закінчить
Гаррі - Класична жертва маніпуляцій спритної прошмандовки

WOW!

А тепер подивимося на факти:

У Меган Маркл в анамнезі 1 чоловік і 1 офіційний бойфренд після розлучення. Ще її бачили з одним гольфістом, але офіційно вони не зустрічались.

По голівудських мірках це практично незаймана  :smilie5:

https://www.nowtolove.com.au/royals/british-royal-family/who-are-meghan-markles-ex-boyfriends-41359

У Гаррі в анамнезі 12 офіційних подруг і, напевно, сотні, якщо не тисячі, неофіційних, кого він перемав за холостяцькі роки. Смішно, як з нього ліплять тут невинну овечку. Це є ходяча чашка Петрі де факто, if you ask me  :smilie10:

https://weddedwonderland.com/prince-harrys-12-ex-girlfriends-before-he-met-meghan-markle/

І що значить маніпуляцій? вона за ним не бігала. Він тупо закохався в неї і домагався її руки.

"Принесе багато шкоди Британії" хіба сама королівська сімейка, яка прославилась на віки, і Меган до їх мегазашкварів і скандалів не має ніякого відношення.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Расізм у королівській сім'ї
« Reply #33 : Березня 10, 2021, 02:43:56 02:43 »
Все це лайно є частиною атаки на монархію та Англіканську церкву в той час коли королева вже в доволі чутливому стані і її чоловік - у лікарні..
Королівнська родина НІКОЛИ на критикувала Гаррі публічно. Всі аргументи були приваними.
Гаррі брехав і перекручував майже усе так, щоб підтримати свою благовірну у її брехні.
Його дружина брехала як сучка на місць практично про все, особливо про “secret wedding".

А шодо Меґан шМаркле, то я гарантую що дуже скоро вона балотуватиметься до Конгресу США.

Час інтерв"ю не вибирався Меган і Гаррі.

І вони вже прояснили, що ні королева, ні консорт ні в чому не звинувачуються.

Впевнена, це був папаня Чарльз і або його конячка Каміла. Молодь типу Вільяма чи Кейт навряд чи могла щось расистське сказати.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Расізм у королівській сім'ї
« Reply #34 : Березня 10, 2021, 02:46:50 02:46 »
Daily Mail U.K.
@DailyMailUK
·
8m
Set of $554 patio CHAIRS used for Harry and Meghan's bombshell Oprah interview sell out online

Все на продаж, включно із стільцями, на яких сиділа солодка парочка під час інтерв“ю..


https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9342037/The-CHAIRS-used-Oprah-Winfrey-interview-Prince-Harry-Meghan-Markle-sold-online.html?ito=social-twitter_dailymailUK

В статті говориться, що розкупили такі ж крісла, у яких сиділи Гаррі та Меган, а не саме ті крісла (які ніхто не продавав). А самі крісла досить недорогі.

And viewers were shocked to find that the outdoor furniture was surprisingly affordable - but were disappointed to find the set has now sold out everywhere - including Amazon, Target and Overstock.com.

Це якби Кейт вийшла у якомусь платті, то ту модель би розкупили у магазинах.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #35 : Березня 10, 2021, 03:06:08 03:06 »
Ну і ще з новин королева випустила прес-реліз, де дефакто визнала, що расистські розмови мали місце, але відмовилася від публічного розслідування.

А Пірс Морган сьогодні ганебно злився після років нападок і залишив своє шоу. Піду подивлюся в ютубі.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46533
  • Never give in!
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #36 : Березня 10, 2021, 03:38:14 03:38 »
You have to make a choice: you are either with the Queen, or with the crazy woke mob.  :smilie7:
Я не є великим симпатиком королеви, але я ніколи не підтримаю хунвейбінів та їхніх корисних ідіотів... :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #37 : Березня 10, 2021, 04:18:33 04:18 »
You have to make a choice: you are either with the Queen, or with the crazy woke mob.  :smilie7:
Я не є великим симпатиком королеви, але я ніколи не підтримаю хунвейбінів та їхніх корисних ідіотів... :smilie9:

Я за справедливість (С)

У даному випадку - за самозбереження молодої родини.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #38 : Березня 10, 2021, 04:40:53 04:40 »
До речі, поки я не подивилася серіал The Queen, я поняття не мала, що королівська родина має зв"язки з фашистами. Дядько королеви співпрацював з фашистами, ну і родина принца Філіпа була пов"язана з нацистами. Плюс Марбург-Віндзор файли.

Ось абсолютно феноменальна сцена похорону сестри Філіпа, яка з родиною загинула у авіакатастрофі. Вона справила на мене надзвичайно сильне враження. До речі, на нього його родина теж чхала, як на Гаррі:

[/youtube]

https://www.history.com/news/history-behind-the-crown-queen-elizabeth-edward-margaret-fact-check




Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46533
  • Never give in!
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #39 : Березня 10, 2021, 04:47:34 04:47 »
Я за справедливість (С)

У даному випадку - за самозбереження молодої родини.



Цій родині нічого не загрожує.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #40 : Березня 10, 2021, 04:51:40 04:51 »
Цій родині нічого не загрожує.

Зараз вже ні, сподіваюсь. Хай собі живуть як хочуть і дають собі раду.

Це як ситуації, коли у родину встрягає і керує свекруха (у даному випадку це не одна особа, а "Фірма"). Якщо слухає жінку, а не мамашу, то зразу підкаблучник, а жінка - хвойда.

Тоді як лояльність чоловіка - у першу чергу до його дружини та власної родини, а не до мамаші. Так само як для жінки - до чоловіка та дітей. А вже потім до тата з мамою і інших родичів.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #41 : Березня 10, 2021, 08:41:37 08:41 »
Краще раз побачiти, анiж сто разiв почути...

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8234
Re: Расізм у королівській сім'ї
« Reply #42 : Березня 10, 2021, 10:52:53 10:52 »
мені гидко дивитися саме на зароблянні піару і кудосів продаючи свою країну та родину. це підкреслює ницість потвор. хочете слави- зробіть щось своє. хочете грошец - заробіть.

це низька підлість нікчемних людей витягати бруд сімкйниц та заробляти на ньому.

++++10000

Ця шлюшка нігерка, знала, коли йшла  за принца... , що там у родині є певні правила..:gigi:
А Гарі, ще нехай доведе, що він королівської крові..кажуть, що його батько зовсім не Чарльз.. :smilie7:

І звичайно це не расизм, коли спитали , який колір шкіри у дитини, бо дитина може бути і чорна, у такому варіанті..
« Останнє редагування: Березня 10, 2021, 11:02:17 11:02 від Мазепа Київ »
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8234
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #43 : Березня 10, 2021, 10:56:56 10:56 »
Предполагаемые отцы принца Гарри
Главным кандидатом на место отца принца Гарри называют офицера Джеймса Хьюитта, с которым якобы принцесса Диана встречалась на протяжении 5 лет будучи несчастной в законном браке.

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8234
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #44 : Березня 10, 2021, 11:00:33 11:00 »
Принц Чарльз решил поговорить со своим сыном принцем Гарри о его поведении, и поведении его супруги Меган. Спокойный семейный разговор двух взрослых людей не состоялся.
 
Принц Чарльз не учел взрывной темперамент сына и вместо того, чтобы послушать своего отца и сделать правильные выводы, принц Гарри включил в себе подростка. Он обвинил Чарльза в том, что, в том числе благодаря ему жизнь его прекрасной жены Меган стала невыносимой. Меган, по мнению Гарри, лучше всех его родственников вместе взятых.

Принц Чарльз во время ссоры заявил, что Гарри — не его сын
Возможно, именно в этот момент самообладание оставило Чарльза. Потому что принц Чарльз заявил Гарри, что он — не его сын.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8234
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #45 : Березня 10, 2021, 05:11:02 17:11 »
НОВЫЙ СКАНДАЛ В КОРОЛЕВСКОЙ СЕМЬЕ: МЕГАН МАРКЛ ОБВИНИЛИ В БУЛЛИНГЕ

Вкоролевской семье разгорелся очередной скандал. Персонал обвинил Меган Маркл в буллинге. Статья об этом опубликована в газете The Times.

Уточняется, что одной из причин споров с помощниками стала бесплатная дизайнерская одежда, которую представители брендов отправили в Кенсингтонский дворец после того, как Маркл была представлена невестой принца Гарри в 2016 году.

По словам источников, герцогиня не скупилась на слова в адрес персонала, когда ей указали на то, что сохранение бесплатной одежды является нарушением королевского протокола.

«Меган объяснили, что если она член королевской семьи, то не может так поступать», — сообщил источник The Sun.

Расследование The Times
Речь о том, что Меган выгнала двух личных помощников и подорвала доверие третьего. В октябре 2018 года PR-специалист пары Джейсон Кнауф подал жалобу, требуя защитить сотрудников дворца, которые якобы подвергались давлению со стороны герцогини.

Сотрудники часто переживали из-за непредсказуемых реакций Меган Маркл. «Я чувствую себя испуганным», «Я в ужасе», «Я не могу перестать дрожать», «Для нее всегда все было сделано недостаточно хорошо. Такое ощущение, что она не понимала, что она не права», — говорили они.

Гардероб Маркл
Как отмечается, что королевский гардероб Маркл стоил более миллиона долларов. Меган редко появлялась в одних и тех же нарядах. Она любила одежду Givenchy, Виктория, а также аксессуары брендов Dior, Prada и Chanel.

После свадьбы принц Гарри оплачивал весь гардероб любимой жены из дохода, который приносит семье графство Корнуолл. По словам экспертов, первый год пребывания герцогини Сассекской в семье стал самым дорогим.

Теперь же 10 сотрудников королевского дворца согласились принять участие в расследовании истории с буллингом, в котором обвиняют Меган Маркл.

Реакция Маркл
Сама же супруга принца Гарри и ее адвокаты опровергают эти обвинения, утверждая, что королевская семья использовала The Times, чтобы очернить герцогиню накануне выхода интервью с Опрой Винфри.

«Герцогиня опечалена этой нападкой на нее, как человека, который сам был жертвой буллинга и глубоко привержен поддержке тех, кто испытал боль и травму», — заявил представитель герцога и герцогини Сассекских в комментарии People.

 
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Расізм у королівській сім'ї
« Reply #46 : Березня 10, 2021, 10:01:04 22:01 »
++++10000

Ця шлюшка нігерка, знала, коли йшла  за принца... , що там у родині є певні правила..:gigi:
А Гарі, ще нехай доведе, що він королівської крові..кажуть, що його батько зовсім не Чарльз.. :smilie7:

І звичайно це не расизм, коли спитали , який колір шкіри у дитини, бо дитина може бути і чорна, у такому варіанті..

А якщо чорна, то ШО? так, це звичайнісінький расизм і Ви, батєнька, теж звичайний расист. Але то таке.

Але за що Меган назвали шлюшкою, незрозуміло. Тому що розлучена і мала бойфренда після того? То ви на таких тут фапите регулярно і вони у вас не шлюшки.

No consistency whatsoever  :smilie9:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #47 : Березня 10, 2021, 10:02:52 22:02 »
НОВЫЙ СКАНДАЛ В КОРОЛЕВСКОЙ СЕМЬЕ: МЕГАН МАРКЛ ОБВИНИЛИ В БУЛЛИНГЕ

Вкоролевской семье разгорелся очередной скандал. Персонал обвинил Меган Маркл в буллинге. Статья об этом опубликована в газете The Times.

Уточняется, что одной из причин споров с помощниками стала бесплатная дизайнерская одежда, которую представители брендов отправили в Кенсингтонский дворец после того, как Маркл была представлена невестой принца Гарри в 2016 году.

По словам источников, герцогиня не скупилась на слова в адрес персонала, когда ей указали на то, что сохранение бесплатной одежды является нарушением королевского протокола.

«Меган объяснили, что если она член королевской семьи, то не может так поступать», — сообщил источник The Sun.

Расследование The Times
Речь о том, что Меган выгнала двух личных помощников и подорвала доверие третьего. В октябре 2018 года PR-специалист пары Джейсон Кнауф подал жалобу, требуя защитить сотрудников дворца, которые якобы подвергались давлению со стороны герцогини.

Сотрудники часто переживали из-за непредсказуемых реакций Меган Маркл. «Я чувствую себя испуганным», «Я в ужасе», «Я не могу перестать дрожать», «Для нее всегда все было сделано недостаточно хорошо. Такое ощущение, что она не понимала, что она не права», — говорили они.

Гардероб Маркл
Как отмечается, что королевский гардероб Маркл стоил более миллиона долларов. Меган редко появлялась в одних и тех же нарядах. Она любила одежду Givenchy, Виктория, а также аксессуары брендов Dior, Prada и Chanel.

После свадьбы принц Гарри оплачивал весь гардероб любимой жены из дохода, который приносит семье графство Корнуолл. По словам экспертов, первый год пребывания герцогини Сассекской в семье стал самым дорогим.

Теперь же 10 сотрудников королевского дворца согласились принять участие в расследовании истории с буллингом, в котором обвиняют Меган Маркл.

Реакция Маркл
Сама же супруга принца Гарри и ее адвокаты опровергают эти обвинения, утверждая, что королевская семья использовала The Times, чтобы очернить герцогиню накануне выхода интервью с Опрой Винфри.

«Герцогиня опечалена этой нападкой на нее, как человека, который сам был жертвой буллинга и глубоко привержен поддержке тех, кто испытал боль и травму», — заявил представитель герцога и герцогини Сассекских в комментарии People.

Даємо посилання на ізичні джерела, huh?

А вони не написали, що проти принца Ендрю, який аледжедлі гвалтував дітей у Епштейна, королевська родина розслідування не веде?

Дивно  :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #48 : Березня 10, 2021, 10:04:35 22:04 »
"Певні правила" королівської родини - це часом не:

- наставляння рогів партнеру у офіційному шлюбі
- колаборація з нацистами
- гвалтування малолітніх
- фінансові маніпуляції
- расизм

Не дивно, що Меган і Гаррі не бажають грати за такими "правилами".

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10157
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #49 : Березня 10, 2021, 10:20:13 22:20 »
Пропоную королеві знайти того хто цікавився кольором дитини та привселюдно відшмагати лозиною по жопі  :smilie7:

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 989
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #50 : Березня 10, 2021, 10:29:34 22:29 »
"Певні правила" королівської родини - це часом не:

- наставляння рогів партнеру у офіційному шлюбі
- колаборація з нацистами
- гвалтування малолітніх
- фінансові маніпуляції
- расизм

Не дивно, що Меган і Гаррі не бажають грати за такими "правилами".

Маєш право так вважати та писати будь що..
І я маю право для себе вважати, виходячи з  що ти пишеш, що ти просто не розумієтеш певних речей
А керуєшся якимись дешевими проявами "жіночої солідарності"  роблячи медвежу послугу жінкам, які далеко не всі є дурепами

Розумні жінки, з якими я маю честь спілкуватись
Одразу сказали як побачили цю "меган" та її біографію ще Задовго До скандалів
Що Гаррі попав в халепу та блудняк

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 989
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #51 : Березня 11, 2021, 12:32:50 00:32 »
Гардероб Маркл
Как отмечается, что королевский гардероб Маркл стоил более миллиона долларов. Меган редко появлялась в одних и тех же нарядах. Она любила одежду Givenchy, Виктория, а также аксессуары брендов Dior, Prada и Chanel.

После свадьбы принц Гарри оплачивал весь гардероб любимой жены из дохода, который приносит семье графство Корнуолл. По словам экспертов, первый год пребывания герцогини Сассекской в семье стал самым дорогим.


Це так виглядає расизм сьогодні ...

- Взяти дворняжку з вулиці (з усіма опціями)
- Привести в королівську сім'ю
- Зробити принцесою
- Дати титул Герцогині Сассекскої
- Дати замок
- Дати утримання 3 000 000 фунтів на рік (їж вже сракою живанші та омари)
- Попросити ввічливо що з цього моменту ти представляєш Британську Корону нації яка побудувала сучасний світ ,
і бухати на пляжі та торгувати фото своєї сраки ти більше не можеш (такий статут цього монастиря куди ти прийшла, Правила)

На що дворняжка з вдячності та шляхетності (герцогиня Сассекська й. твою мать) заключила контракт на 100 000 000 (!) фунтів з якимись шоуменами з Голівуду
на серію підкастів де дворняжка буде паплюжити Британську корону та її величність....

Расизм !!!  :smilie9:

А не пішли би ви нахуй підараси йобані з вашим расизмом ?!

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #52 : Березня 11, 2021, 01:29:58 01:29 »
мда... типичный breach of confidentiality agreement... + breach of fiduciary duty...

вьебать бы суку по закону и забанкротить нах...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #53 : Березня 11, 2021, 03:16:18 03:16 »
Маєш право так вважати та писати будь що..
І я маю право для себе вважати, виходячи з  що ти пишеш, що ти просто не розумієтеш певних речей
А керуєшся якимись дешевими проявами "жіночої солідарності"  роблячи медвежу послугу жінкам, які далеко не всі є дурепами

Я навіть не знаю, з чого тут почати  :fp2

По-перше, яку медвежу послугу може зробити "недурепам" хтось інший?

По-друге, я не люблю жінок в принципі, а на Меган мені начхати. Мало того, я не заперечую, що вона може мати якісь мотиви або страждати від клінічного нарцисизму, наприклад.

Я кажу про зовсім інші речі - такі, як несправедливе і упереджене до неї ставлення преси та королівської родини. Отут наведена купа прикладів, коли Меган рвали на шматки за ТЕ САМЕ, за що Кейт розхвалювали до небес  :smilie9:

https://www.insider.com/meghan-markle-criticized-kate-middleton-praised-double-standards-racism-2019-11

Розумні жінки, з якими я маю честь спілкуватись
Одразу сказали як побачили цю "меган" та її біографію ще Задовго До скандалів
Що Гаррі попав в халепу та блудняк

По-третє, ти взагалі здатний мати свою думку, чи Рабіновіч напєл "розумні" жінки тобі сказали, як правильно?

По-четверте, розумні жінки (і чоловіки) послуговуються фактами, а не емоціями. За фактами, у Гаррі було в 6 раз більше стосунків, ніж у Меган, але шльондрою ви називаєте її, а не його.
« Останнє редагування: Березня 11, 2021, 04:06:57 04:06 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #54 : Березня 11, 2021, 03:21:17 03:21 »

Це так виглядає расизм сьогодні ...

- Взяти дворняжку з вулиці (з усіма опціями)
- Привести в королівську сім'ю
- Зробити принцесою
- Дати титул Герцогині Сассекскої
- Дати замок
- Дати утримання 3 000 000 фунтів на рік (їж вже сракою живанші та омари)
- Попросити ввічливо що з цього моменту ти представляєш Британську Корону нації яка побудувала сучасний світ ,
і бухати на пляжі та торгувати фото своєї сраки ти більше не можеш (такий статут цього монастиря куди ти прийшла, Правила)

На що дворняжка з вдячності та шляхетності (герцогиня Сассекська й. твою мать) заключила контракт на 100 000 000 (!) фунтів з якимись шоуменами з Голівуду
на серію підкастів де дворняжка буде паплюжити Британську корону та її величність....

Расизм !!!  :smilie9:

А не пішли би ви нахуй підараси йобані з вашим расизмом ?!

Мде ... які тут серед нас упороті монархісти є  :weep: А ти себе до якої породи дворняжок зараховуєш? я от себе ставлю навіть вище за пересічного члена королівської родини. Здогадаєшся, чому?

Нагадаю, що ми обговорюємо зовсім інші речі. А зокрема, булінг і дискримінацію одних осіб, тоді як інші особи з набагато більшими проблемами живуть собі без ніяких наслідків. Внадцяте, Меган розслідують за нібито погане ставлення до підлеглих, а принца Ендрю не розслідує ніхто.

До речі, сьогодні вийшла інфа, що у Меган та Гаррі є імейли, які підтверджують, що родина та працівники все це чудово знали і бачили, хоча вони у своїй заяві заявили, що це не так.



« Останнє редагування: Березня 11, 2021, 03:26:56 03:26 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #55 : Березня 11, 2021, 03:22:38 03:22 »
мда... типичный breach of confidentiality agreement... + breach of fiduciary duty...

вьебать бы суку по закону и забанкротить нах...

Який ще бріч? коли вони самі в пресу зливали брехню про Меган, то не був бріч?

Fiduciary duty? вона, що, їх СЕО чи бухгалтером була?  :fp2 В неї навіть паспорт, права та ключі повідбирали  :smilie9:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #56 : Березня 11, 2021, 03:29:30 03:29 »
Пропоную королеві знайти того хто цікавився кольором дитини та привселюдно відшмагати лозиною по жопі  :smilie7:

Too late for that. Треба було принца Чарльза бити, ще коли малим був.

Може б, і не мріяв бути тампоном у вагіні Каміли при живій дружині  :smilie9:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #57 : Березня 11, 2021, 04:36:38 04:36 »
Тут ще багато кавіщать, що як було негарно з боку Меган та Гаррі давати інтерв"ю, коли патріарх принц Філіп лежить, можна сказати, на смертному ложі.

А ось як відзивався принц Філіп про своїх підданих і не тільки:

On death

In the event that I am reincarnated, I would like to return as a deadly virus, to contribute something to solving overpopulation (1988)

https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2009/jun/21/quotes-by-prince-philip

Хоче після смерті стати смертельним вірусом, щоб вирішити проблему перенаселення.

Якщо у вас хтось знайомий чи рідний помер від ковіду, принц Філіп був би дуже радий  :smilie9: Звичайно, його самого дотягнули до майже 100 років, а дворняжкам типу вас - вірусок смертоносний  :smilie9:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10157
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #58 : Березня 11, 2021, 05:07:18 05:07 »
Too late for that. Треба було принца Чарльза бити, ще коли малим був.


Зате людям забава..... Проникнуться та знову полюблять королевську сім'ю........  :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #59 : Березня 11, 2021, 05:21:20 05:21 »
Який ще бріч? коли вони самі в пресу зливали брехню про Меган, то не був бріч?

Fiduciary duty? вона, що, їх СЕО чи бухгалтером була?  :fp2 В неї навіть паспорт, права та ключі повідбирали  :smilie9:
хто вона? ця сімя королівська це символ. ясно шо вони не живуть як усі. знала на шо підписувалась.