Сторінок:
Actions
  • #1 від Знак 19 Apr 2014
  • Бо він  єдиний хто буде воювати з окупантом .  :upa .
  • #2 від DFMB 19 Apr 2014
  •  :weep: :laugh: :weep:
  • #3 від Серг 19 Apr 2014
  • А сайт ВО Свобода уже съехал с Московского хостинга? Или все еще оккупантам платят?
  • #4 від vigors 19 Apr 2014
  • надіюсь, що він в це вірить.....  :smiley14: бо останнє помирає останнім... :smiley14:
  • #5 від Аналитик 19 Apr 2014
  • Я тоже за него буду голосовать, хотел за Кличка, теперь придется за пана Олега.  :smilie5:
  • #6 від polemistes 19 Apr 2014
  • А сайт ВО Свобода уже съехал с Московского хостинга? Или все еще оккупантам платят?

    Невже ФСБ не могло заплатити за західний хостинг? Чи їм заборонено використовувати бюджетні гроші за кордоном?  :smilie5:
  • #7 від Sojuznuk 19 Apr 2014
  • Бо він  єдиний хто буде воювати з окупантом .  :upa .

     Зараз йому щось перешкоджає воювати?  :lol:

    Тоді краще розділитись, ніж таких Президентів мати.
  • #8 від Shvonderskis 19 Apr 2014
  • А я уже за него не буду голосовать. :smilie2:
  • #9 від Akv 19 Apr 2014
  • Так, на Грушевського він добре повоював. :)
  • #10 від Ковальчук Юрій 19 Apr 2014
  • за тягнибока, порошенко на волині обісрався з климчуком і пр - думаю по інших областях теж саме ....
  • #11 від Ковальчук Юрій 19 Apr 2014
  • Наші були і на грушевського і на інститутській та що не треба траляля...
  • #12 від elko 19 Apr 2014
  • Э нет. С меня достаточно его истерики в январе. И вопрос, где он был в феврале? Его не было не видно и не слышно. Только к Януку и бегал
  • #13 від Kvant 19 Apr 2014
  • А я уже за него не буду голосовать. :smilie2:

    +1. Я теж.
  • #14 від Akv 19 Apr 2014
  • Наші були і на грушевського і на інститутській та що не треба траляля...

    Свободівці були, а Тягнибок істєріл "Нас всіх посадять..."
  • #15 від Аналитик 19 Apr 2014
  • Прекращайте гнать на Тягныбока.
    Открыто на стороне майдана Тягныбок выступить не мог,
    иначе его и всю Свободу обвинили бы в государственном перевороте и захвате власти,
    упаковали бы и засадили в тюрягу.
    Однако на 80% майдан был провернут силами Свободы, ее членов и организационных структур.
    Надо немножко думать, прежде чем херню городить.

  • #16 від ostfront 19 Apr 2014
  • Олежко безхребетник
    Куй йому а не голос
  • #17 від Помадка 19 Apr 2014
  • А звідки у ТС така впевненість щодо ВСІЄЇ Західної? Навпаки: рейтинги падають
  • #18 від Знак 19 Apr 2014
  • Я не говорю за те , що було . Я говорю за те , що буде . Ні Юлька ні Порох ні тим більше Тигипко з Росією воювати не буде . Вони поперше  не мають яєць . Тобто Юлька має , але вона всеж більше бізнемен та і її партія Батьківщина на війну не підпишеться . А от Тягнибок воювати МУСИТЬ. Бо його партія - це послідовники ОУН і УПА . І його партія не дозволить йому ховатись по кущах.
  • #19 від Знак 19 Apr 2014
  • Олежко безхребетник
    Куй йому а не голос

    Ги. А ХТО сьогодні хребетник ? Пастор ? Тільки не треба знов пісеньку противсіха тут заводити.  Противсіхи - Приховані ФСБшні бригадники . То вже з ФУПу відомо.
  • #20 від Agh 19 Apr 2014
  • Та ну нах! Олежко то вже відпрацьваний матеріал, на смітник!
  • #21 від Добродій 19 Apr 2014
  • Який сенс за нього голосувати? Він не зможе об`єднати Україну... і ніколи не буде Президентом!
  • #22 від Знак 19 Apr 2014
  • Який сенс за нього голосувати? Він не зможе об`єднати Україну... і ніколи не буде Президентом!

    Але він єдиний з тої шобли , хто  БУДЕ ЗАХИЩАТИ Україну . І єдиний , чия партія його в цьому підтримає.
  • #23 від Ливси 19 Apr 2014
  • Який сенс за нього голосувати? Він не зможе об`єднати Україну... і ніколи не буде Президентом!
    За-то может ее окончательно и бесповоротно разъединить. Раньше сомневался что "Свобода" проект ПР - сейчас в этом уверен. :)
  • #24 від asmodey 19 Apr 2014
  • так вы там определитесь - одни рассказывают, что западная 129% за парашенку, вторые, что -119% за тягнибока... арифметика не сходится.. :smilie7:
  • #25 від cdecdc Put 19 Apr 2014
  • Я не говорю за те , що було . Я говорю за те , що буде . Ні Юлька ні Порох ні тим більше Тигипко з Росією воювати не буде . Вони поперше  не мають яєць . Тобто Юлька має , але вона всеж більше бізнемен та і її партія Батьківщина на війну не підпишеться . А от Тягнибок воювати МУСИТЬ. Бо його партія - це послідовники ОУН і УПА . І його партія не дозволить йому ховатись по кущах.
    Хто буде воювать?Це я ,по твоему,визжал шо недорезаный:нас усих посадють!!!!?
  • #26 від bugaga 19 Apr 2014
  • 1% на західній дадуть, ще й підсрачник
  • #27 від Груздев 19 Apr 2014
  • я, хоть и не на западной, но всё же на прошлых выборах голосовал за свободу(плюс кучу родственников и знакомых сагитировал), но , выходит, ошибся :smilie2:  они своими безобразными выходками только вредят делу...

    а счас за кого голосовать даже не знаю
  • #28 від otaman 19 Apr 2014
  • а Ляшко поверне Крим, Тягнибакс не обіцяє цього
  • #29 від Помадка 19 Apr 2014
  • ТС провів соціологічні заміри в своїй хаті. Виявилось: він, жінка та собака за Олежку. Усі - за!  Бо ТОЯ хоч поки лишень на словах воює ( з оглядкою на Пастора), але ж так файно кричить про Бандеру! Ваш Олежка тільки з пам'ятниками здатен боротись. Маю родичів, друзів у Львові, Луцьку - то свободівцям не довіряють.
  • #30 від Kvant 19 Apr 2014
  • Наші були і на грушевського і на інститутській та що не треба траляля...

    Ну да, люди були за Україну та ідею. А Тягнибок навіть своїх кинув. А це, шановний, зрада.
Сторінок:
Actions