Автор Тема: Рейдер зеленский и ко  (Прочитано 206 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Рейдер зеленский и ко
« : Липня 23, 2019, 08:12:17 20:12 »
Volodymyr Ariev
2 год ·

За виборами не помітили знакову подію. Дуже навіть знакову: СБУ наїхала за кінопрокатників. Звинуватили в роботі на агресора. Всіх. Байдуже, що серед списку «винних» є патріоти, які точно не працюють на Москву і не є філією РФ, бо давно напряму взаємодіють з Америкою. На це не зважали, бо питання в іншому. З якої індустрії новий президент? Правильно, гумор є лише однією зі сфер. Ким він себе оточив? Теж правильно. І в цій історії з наїздом СБУ на цілу галузь багато хто вказує, що ініціатором може бути людина з близького оточення Зеленського. Не буду поки називати ім’я, прямих доказів немає. Він юрист і продюсер фільмів, які провалилися в кінопрокаті. Провал став мотивом помститися зухвалим прокатникам - ну, справді, хто ж ще винен в тому, що глядач не пішов? І це, не виключено, також підштовхнуло ображеного продюсера до ідеї створити власну кінодистриб‘юторську компанію. А оскільки на ринку все щільно - то вуаля - грейдер поїхав на розчистку. Так, інвестиційний клімат. Гарячий і тропічний, аж банановий. І це лише початок інвестиційної спеки і стрімкого doing business. Он, навіть АрселорМіттал вже знає що, як і до чого. Далі буде.

з коментів
Volodymyr Ariev Мені троє з індустрії вказали на цю причину. Люди з різних кінокомпаній. Але я тому і не вказав ім‘я того, на кого хором вказали вони, бо наразі підтверджень нема. І настрої в галузі є симптоматичними.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Рейдер зеленский и ко
« Reply #1 : Липня 23, 2019, 08:20:11 20:20 »
 А чого б їм не підняти кіпіш, повідомити компанії, які продають дозволи на прокат і тупо блокувати весь бізнес.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Рейдер зеленский и ко
« Reply #2 : Липня 23, 2019, 08:30:59 20:30 »
 У нас колись в області теж такі керували, Щербанем і Ко звався, за такі вибрики майже вся область його зненавиділа, влітку 2004 ця ненависть вистрілила. Тоді. Зелебоби на рекорд йдуть.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Рейдер зеленский и ко
« Reply #3 : Липня 23, 2019, 09:13:24 21:13 »
 :Sho_za: Прокатники виннi в тому, що кiно не вiдбило бабло - цiкава теорiя... - а давайте закриемо кiнопрокат - Iнтернет все схавае...
Цiкаво, про яку картину йде мова - хоча... в Украiнi вже давно спостерiгаю новий жанр - ТРЕШ...