Автор Тема: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!  (Прочитано 546 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« : Грудня 08, 2017, 03:30:08 15:30 »


Ющенко помітив, а ми ні.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26942
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #1 : Грудня 08, 2017, 04:26:27 16:26 »
 :upa

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #2 : Грудня 08, 2017, 04:42:34 16:42 »
Пригадую який був шок від проголошення створення СНД, які прокльони сипалися на голову колишнього екретаря КПУ з ідеології.  :gigi:
Знайомий таксист і український активіст Степан реально плакав, примовляючи - “Я 300 років чекав незалежної України, а тут на тобі - новий СССР під назвою СНГ“...  :smilie10: :smilie10:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #3 : Грудня 08, 2017, 05:36:35 17:36 »
Пригадую який був шок від проголошення створення СНД, які прокльони сипалися на голову колишнього екретаря КПУ з ідеології.  :gigi:
Знайомий таксист і український активіст Степан реально плакав, примовляючи - “Я 300 років чекав незалежної України, а тут на тобі - новий СССР під назвою СНГ“...  :smilie10: :smilie10:

Тоді це було нормально і (мабуть) необхідно, хоча все залежить від менеджменту країни.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #4 : Грудня 08, 2017, 06:17:03 18:17 »
Пригадую який був шок від проголошення створення СНД, які прокльони сипалися на голову колишнього екретаря КПУ з ідеології.  :gigi:
Знайомий таксист і український активіст Степан реально плакав, примовляючи - “Я 300 років чекав незалежної України, а тут на тобі - новий СССР під назвою СНГ“...  :smilie10: :smilie10:

Тоді це було нормально і (мабуть) необхідно, хоча все залежить від менеджменту країни.

Нормально - як зробили прибалти.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #5 : Грудня 08, 2017, 06:24:45 18:24 »
Пригадую який був шок від проголошення створення СНД, які прокльони сипалися на голову колишнього екретаря КПУ з ідеології.  :gigi:
Знайомий таксист і український активіст Степан реально плакав, примовляючи - “Я 300 років чекав незалежної України, а тут на тобі - новий СССР під назвою СНГ“...  :smilie10: :smilie10:

Тоді це було нормально і (мабуть) необхідно, хоча все залежить від менеджменту країни.

Нормально - як зробили прибалти.

100%.

СНГ лише затримало Україну в орбіті Кацапстану легітимізуючи асобую роль маскви i пристібаючи Україну і далі до кацапської „еканомікі“, бо нєльзя рєзать па-живому.  :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #6 : Грудня 08, 2017, 06:26:57 18:26 »
Нормально - як зробили прибалти.

Так ви порівняли... я ж кажу - усе залежить від менеджменту країни, а його обирає народ, тому скаржитися нема на кого, окрім себе. Подивіться карту виборів президентів - як голосувала країна 25 років  :fp2

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33227
  • Стать: Чоловіча
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #7 : Грудня 08, 2017, 09:25:30 21:25 »
Пригадую який був шок від проголошення створення СНД, які прокльони сипалися на голову колишнього екретаря КПУ з ідеології.  :gigi:
Знайомий таксист і український активіст Степан реально плакав, примовляючи - “Я 300 років чекав незалежної України, а тут на тобі - новий СССР під назвою СНГ“...  :smilie10: :smilie10:

Тоді це було нормально і (мабуть) необхідно, хоча все залежить від менеджменту країни.

Нормально - як зробили прибалти.

Не було державної спадковості, як в тих же прибалтів. Ну і народець забитий, і правителі з містечковим менталітетом.

Вище власного хера важко стрибати  :smilie7: 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #8 : Грудня 08, 2017, 09:28:45 21:28 »
Щодо спадковості, то ось такі папірці ми роздавали в Одесі, нагадуючи громадянам про спадковість Української Держави. І люди залюбки брали.  :smilie1: :smilie1: Але це було в 1990.



If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #9 : Грудня 08, 2017, 11:42:14 23:42 »
Нормально - як зробили прибалти.

Так ви порівняли...

Абсолютно коректне порівняння. Стартові умови були однакові, але у прибалтів виявилися міцніші яйця і менше пиздуватої толерантності до кацабонських забаганок.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #10 : Грудня 08, 2017, 11:45:07 23:45 »
Щодо спадковості, то ось такі папірці ми роздавали в Одесі, нагадуючи громадянам про спадковість Української Держави. І люди залюбки брали.  :smilie1: :smilie1: Але це було в 1990.



В Києві теж їх багато розійшлося. Особливо під час студентського голодування.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #11 : Грудня 09, 2017, 12:01:39 00:01 »
у прибалтів виявилися міцніші

В балтійських країнах була малесенька перевага національних сил над проросійськими. Ще б трохи військових пенсіонерів там позавозили б, і все, кранти, було б те ж саме, що й в Україні. Але не встигли, і тому там переважна, нехай в один -два голоси, більшість в парламенті дуже швидко прийняла потрібні закони і провела реформи.  В Україні національно орієнтовані сили завжди були в меншості. Завжди. І яйця тут не допомагають.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26942
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #12 : Грудня 09, 2017, 12:06:29 00:06 »
у прибалтів виявилися міцніші

В балтійських країнах була малесенька перевага національних сил над проросійськими. Ще б трохи військових пенсіонерів там позавозили б, і все, кранти, було б те ж саме, що й в Україні. Але не встигли, і тому там переважна, нехай в один -два голоси, більшість в парламенті дуже швидко прийняла потрібні закони і провела реформи.  В Україні національно орієнтовані сили завжди були в меншості. Завжди. І яйця тут не допомагають.

Проблема Украины не столько в меньшинстве нацдемов сколько в том что все нацдемы являются леваками
А леваки органически не могут провести нужные Украине реформы

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #13 : Грудня 09, 2017, 01:22:35 01:22 »
у прибалтів виявилися міцніші

В балтійських країнах була малесенька перевага національних сил над проросійськими. Ще б трохи військових пенсіонерів там позавозили б, і все, кранти, було б те ж саме, що й в Україні. Але не встигли, і тому там переважна, нехай в один -два голоси, більшість в парламенті дуже швидко прийняла потрібні закони і провела реформи.  В Україні національно орієнтовані сили завжди були в меншості. Завжди. І яйця тут не допомагають.

Проблема Украины не столько в меньшинстве нацдемов сколько в том что все нацдемы являются леваками
А леваки органически не могут провести нужные Украине реформы

А я б  відкинув би ідеологію як зайвий параметр у рівнянні

От "Кляса" Вольвача там нацдеми описані у Запоріжжі кінець 80х. Блєска і ніщєта підр-сів як то кажуть. Половина просто сексотами була.
Я сам все те саме своїм очами бачив на прикладі Донецької тусовки "нацдемів" 10 років потому
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26942
Re: Стиць-пиць! Зі святом, любі друзі!
« Reply #14 : Грудня 09, 2017, 09:01:28 09:01 »
А я б  відкинув би ідеологію як зайвий параметр у рівнянні

От "Кляса" Вольвача там нацдеми описані у Запоріжжі кінець 80х. Блєска і ніщєта підр-сів як то кажуть. Половина просто сексотами була.
Я сам все те саме своїм очами бачив на прикладі Донецької тусовки "нацдемів" 10 років потому

Та ты мне будешь рассказывать.
Я сам все это наблюдал в крымской Просвите. Всю помощь диаспоры которая хоть чтото стоили разворовали. Срались между собой со страшной силой. Это просто позорище какоето было