Автор Тема: Ну что будем считать?  (Прочитано 4766 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Ну что будем считать?
« Reply #60 : Жовтня 10, 2014, 01:10:44 13:10 »

Вот Самопомич у меня вызывает сомнения, что пройдет, что огорчает.
А Бибика таки пройдет (имхо) - ну не может пээровский электорат сразу весь вымереть...

Ну я больше свои надежды закинул, чето так эту комсу молдованскую видеть больше не хочу, прям кушать не могу.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Ну что будем считать?
« Reply #61 : Жовтня 10, 2014, 01:12:46 13:12 »


так торохи незручно - жив в Англії Шотландії Голландії трохи в Польші - люди кольтурніші і жити зручніше в багатьох ньюансах. Протягом деякого часу був і в Ленінграді і в Москві - там гірше чим в нас. Але я не єврей я чистокровний Українець - і вважаю там добре де нас нема - тому постараюсь все зробити по можливості щоб населення в Україні було такого ж культурного рівня як і в Європі

Где-то я уже подобное слышала. Правда в несколько другой интерпретации. Вот в голове крутится, а никак вспомнить не могу кому принадлежит фраза про козлов, которые жить мешают. Может быть Вы вспомните.

чесно хотів щоб все було інакше - бо моїм дітям тута жити - просто декілька фактів - знаю цілі села де продавали свої голоси за 100 - 300 гр, цілі прошарки населення взагалі не розбираються в тому що в нас відбувається, буквально позаминулої суботи пив пиво з пролетаріатом Уманським - хвастались як вони обкрадали Хасидів, коли вертаєшся в Київ куча хитровиїбаних в пробках обходять тебе по зустрічній і по обочині - приходиться своєю машиною їх блокувати --- і ще безліч випадків (всі ці люди вважають що це в рамках правил і які вони розумні ) Українська громадськість хвора - потрібно це визнати. Я дуже надіюсь що ми почали цей процесс лікування.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Ну что будем считать?
« Reply #62 : Жовтня 10, 2014, 01:19:38 13:19 »
дрейк - 90% населення так і є бидло - і з цим нічого не зробиш

не могу удержаться
http://lurkmore.to/%D0%9D%D0%B5%D0%B1%D1%8B%D0%B4%D0%BB%D0%BE
спс. весьма опускает с неба на землю.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Ну что будем считать?
« Reply #63 : Жовтня 10, 2014, 01:20:28 13:20 »



чесно хотів щоб все було інакше - бо моїм дітям тута жити - просто декілька фактів - знаю цілі села де продавали свої голоси за 100 - 300 гр, цілі прошарки населення взагалі не розбираються в тому що в нас відбувається, буквально позаминулої суботи пив пиво з пролетаріатом Уманським - хвастались як вони обкрадали Хасидів, коли вертаєшся в Київ куча хитровиїбаних в пробках обходять тебе по зустрічній і по обочині - приходиться своєю машиною їх блокувати --- і ще безліч випадків (всі ці люди вважають що це в рамках правил і які вони розумні ) Українська громадськість хвора - потрібно це визнати. Я дуже надіюсь що ми почали цей процесс лікування.

А почему распитие пива с Уманским пролетариатом дало основание для вывода о наличии в Украине 90% быдла?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Ну что будем считать?
« Reply #64 : Жовтня 10, 2014, 01:22:39 13:22 »
дрейк я не статистична контора - це сугубо мої враження і оцінки  - дуже хотів би помилятися - але впевнений в Умані виберуть знову Яценка а в Одесі Ківалова
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 01:25:15 13:25 від Геннадій-Умань »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Ну что будем считать?
« Reply #65 : Жовтня 10, 2014, 01:24:24 13:24 »
а в Одесі Ківалова

вот здесь у меня даже сомнений нет. гречка непобедимая штука в наших голодных реалиях.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Ну что будем считать?
« Reply #66 : Жовтня 10, 2014, 01:28:07 13:28 »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Ну что будем считать?
« Reply #67 : Жовтня 10, 2014, 01:29:07 13:29 »
ПАНОВЕ, ТЕРМІНОВО ПОСТАВТЕ МЕНІ 1 ПЛЮС до КАРМИ.  :weep: :weep: :weep: БУДЬ ЛАСКА.

Вже не треба, дякую.
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 01:36:51 13:36 від PamTam »

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Ну что будем считать?
« Reply #68 : Жовтня 10, 2014, 01:31:07 13:31 »
\\Как несложно догадаться, реально угнетающих ситуаций встречается довольно мало, разве что жизнь на необитаемом острове. Зато куда более угнетающей для небыдла является ситуация, когда оно окружено действительно что-то знающими и стоящими людьми, когда факт твоего откровенного быдлячества (никакого образования, крайне низкой квалификации, отсутствия элементарнейших навыков и способностей не только тупо цитировать, но хоть местами понимать, ну, если не Кафку, то на худой конец Гегеля или Канта) ВНЕЗАПНО осознается во всей полноте и прочей внутренней красе. \\

часково згоден - хоча в шахи краще і цікавіше грати з сильнішим противником

але набагато "угнетающей для меня является ситуация"  коли спілкуєшся з бидлом - і потім приходиться наймати людей, щоб вони внятно пояснили бидлу, що бидло не праве (звичайно - через культурну філософську співбесіду )
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 01:36:27 13:36 від Геннадій-Умань »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Ну что будем считать?
« Reply #69 : Жовтня 10, 2014, 01:34:08 13:34 »
а в Одесі Ківалова

вот здесь у меня даже сомнений нет. гречка непобедимая штука в наших голодных реалиях.

В случае с Кидаловым там не гречка. Там студенты юрки. 
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну что будем считать?
« Reply #70 : Жовтня 10, 2014, 01:36:01 13:36 »
Усім хто збирається голосувати за ПС відразу скажу, що усі хто від них йде на вибори контролюються Коломойським.
Фактично ви будете голосувати за Коломойського. Просто щоб не було ілюзій.

А що в цьому поганого?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Ну что будем считать?
« Reply #71 : Жовтня 10, 2014, 01:36:13 13:36 »
ПАНОВЕ, ТЕРМІНОВО ПОСТАВТЕ МЕНІ 1 ПЛЮС до КАРМИ.  :weep: :weep: :weep: БУДЬ ЛАСКА.

Дякую тобі, невідома добра людина. :weep:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Ну что будем считать?
« Reply #72 : Жовтня 10, 2014, 01:36:48 13:36 »
ПАНОВЕ, ТЕРМІНОВО ПОСТАВТЕ МЕНІ 1 ПЛЮС до КАРМИ.  :weep: :weep: :weep: БУДЬ ЛАСКА.
:smilie11:
Поставила, шо такоє?..

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Ну что будем считать?
« Reply #73 : Жовтня 10, 2014, 01:37:13 13:37 »
ПАНОВЕ, ТЕРМІНОВО ПОСТАВТЕ МЕНІ 1 ПЛЮС до КАРМИ.  :weep: :weep: :weep: БУДЬ ЛАСКА.

Дякую тобі, невідома добра людина. :weep:

Нима за шо :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Ну что будем считать?
« Reply #74 : Жовтня 10, 2014, 01:37:26 13:37 »
ПАНОВЕ, ТЕРМІНОВО ПОСТАВТЕ МЕНІ 1 ПЛЮС до КАРМИ.  :weep: :weep: :weep: БУДЬ ЛАСКА.
:smilie11:
Поставила, шо такоє?..
та цифра була негарна. Вже все в порядку. дякую дуже.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Ну что будем считать?
« Reply #75 : Жовтня 10, 2014, 01:37:38 13:37 »

але набагато "угнетающей для меня является ситуация"  коли спілкуєшся з бидлом - і потім приходиться наймати людей, щоб вони внятно пояснили бидлу, що бидло не праве (звичайно - через культурну філософську співбесіду )

нанять быдло побить быдло и при этом считать себя небыдлом? premium definition :lol:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Ну что будем считать?
« Reply #76 : Жовтня 10, 2014, 01:37:55 13:37 »

Поставила, шо такоє?..

та у человека было +666 :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Ну что будем считать?
« Reply #77 : Жовтня 10, 2014, 01:38:43 13:38 »

В случае с Кидаловым там не гречка. Там студенты юрки.

эт само собой, а вот фотки на днях видел в ФБ, пенсы за столами и студота приносит покушать попить с флажками я за кивалова.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Ну что будем считать?
« Reply #78 : Жовтня 10, 2014, 01:38:57 13:38 »
так торохи незручно - жив в Англії Шотландії Голландії трохи в Польші - люди кольтурніші і жити зручніше в багатьох ньюансах. Протягом деякого часу був і в Ленінграді і в Москві - там гірше чим в нас. Але я не єврей я чистокровний Українець - і вважаю там добре де нас нема - тому постараюсь все зробити по можливості щоб населення в Україні було такого ж культурного рівня як і в Європі
Ой-ой-ой! Культурніші в багатьох нюансах... Так, щодо ножа з віделкою при обіді і туалетів - культурніші, а от електорат європейський, як мене навчив мій 15-річний досвід проживання в Європі - спляче болото. (Про Америку не знаю.) Наші люди сьогодні з точки зору політичної свідомості і активності набагато розумніші і дійсно "хотят перемен".
І ще пригадайте вибори до Ради-2012 - які "офіційні" рейтинги мала Свобода і який % отримала на виборах?
 Так що я вірю у нашого виборця - пєрємєни будуть!

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Ну что будем считать?
« Reply #79 : Жовтня 10, 2014, 01:41:11 13:41 »

але набагато "угнетающей для меня является ситуация"  коли спілкуєшся з бидлом - і потім приходиться наймати людей, щоб вони внятно пояснили бидлу, що бидло не праве (звичайно - через культурну філософську співбесіду )

нанять быдло побить быдло и при этом считать себя небыдлом? premium definition :lol:

ви думаєте чому я написав - "угнетающей для меня является ситуация" - так це відчуваєш себе вимазаним в гімні

просто інші аргументи інколи на жаль не працюють

тому я надаю перевазі -- "ситуация, когда оно окружено действительно что-то знающими и стоящими людьми" мені приємно мати діло з такими людьми

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Ну что будем считать?
« Reply #80 : Жовтня 10, 2014, 01:42:19 13:42 »

В случае с Кидаловым там не гречка. Там студенты юрки.

эт само собой, а вот фотки на днях видел в ФБ, пенсы за столами и студота приносит покушать попить с флажками я за кивалова.

Ага. А автомайдан едет под АП ворота сносить вместо чем Кидалова на мусорник куда-то завезти.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Ну что будем считать?
« Reply #81 : Жовтня 10, 2014, 01:43:08 13:43 »
а от електорат європейський, як мене навчив мій 15-річний досвід проживання в Європі - спляче болото

хіба ревуть воли як ясла повні? Если в обычном городке за год самое значительно событие - снятая с дерева кошка, то конечно они там все будут позитивные и приветливые. Я б их на годик в наш экстрим всунул бы продавцом в АТВ какой - или дурка или стал бы быдлее любого быдла.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Ну что будем считать?
« Reply #82 : Жовтня 10, 2014, 01:43:47 13:43 »

Ага. А автомайдан едет под АП ворота сносить вместо чем Кидалова на мусорник куда-то завезти.

они уже у дома пороха под воротами шину спалили - это круче ж
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Ну что будем считать?
« Reply #83 : Жовтня 10, 2014, 01:49:03 13:49 »

ви думаєте чому я написав - "угнетающей для меня является ситуация" - так це відчуваєш себе вимазаним в гімні

просто інші аргументи інколи на жаль не працюють

тому я надаю перевазі -- "ситуация, когда оно окружено действительно что-то знающими и стоящими людьми" мені приємно мати діло з такими людьми

ну просто для меня это звучит аналогично Ржевскому из анекдота про ..бу и плачу. Хотя, конечно, ситуации бывают разными, но не стоит так огульно делить на быдло и элиту общества.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну что будем считать?
« Reply #84 : Жовтня 10, 2014, 02:07:57 14:07 »


Чупа у іншій гілці назвав ідіотами всіх, хто не бажає голосувати за БПП...
а я намагаюсь подібних слів не вживати...

А где я хоть слово про БПП написала? И причем тут Чупа ко мне?  Это Вам украинцы своим выбором никак угодить не могут.

українці собі догодити не можуть всі 23 роки, змінюючи одних шахраїв на інших...
країна впевнено прямує до плінтусу за більшістю показників - ось результати гучних перемог на виборах!
важко чекати іншого від тотального невігластва...
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 02:11:11 14:11 від MakYury »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Ну что будем считать?
« Reply #85 : Жовтня 10, 2014, 03:10:20 15:10 »

Ага. А автомайдан едет под АП ворота сносить вместо чем Кидалова на мусорник куда-то завезти.

они уже у дома пороха под воротами шину спалили - это круче ж

а тем временем, пока герои палят шины у Пороха под домом

Президент Петро Порошенко розпочав перевірку боєготовності української армії у зоні антитерористичної операції.
Про це сказано у Твіттері президента.
"Президент розпочав перевірку боєготовності військ у зоні АТО", – йдеться у одному з повідомлень.
Крім того Порошенко перевірив фортифікаційні укріплення за 32 км від Донецька.
I always tell the truth. Even when I lie.