Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 28 Mar 2014
  • За весь цей час озброєні украінські патріоти нікого не вбили. Натомість, вбито було Музичка - брутально і підступно.
  • #2 від Єгорій 28 Mar 2014
  • + у карму :smiley24:
  • #3 від ToiSamiy 28 Mar 2014
  • За весь цей час озброєні украінські патріоти нікого не вбили. Натомість, вбито було Музичка - брутально і підступно.

    Їм пропонували вступати до Нац. Гвардії.

    Не хочуть? -- здати зброю.

    Наразі ПС -- незаконне озброєне угрупування.
  • #4 від Єгорій 28 Mar 2014
  • За весь цей час озброєні украінські патріоти нікого не вбили. Натомість, вбито було Музичка - брутально і підступно.

    Їм пропонували вступати до Нац. Гвардії.

    Не хочуть? -- здати зброю.

    Наразі ПС -- незаконне озброєне угрупування.
    а УПА зазивали до РККА :Prapor2:
  • #5 від Capitain Cubs 28 Mar 2014
  • За весь цей час озброєні украінські патріоти нікого не вбили. Натомість, вбито було Музичка - брутально і підступно.

    Їм пропонували вступати до Нац. Гвардії.

    Не хочуть? -- здати зброю.

    Наразі ПС -- незаконне озброєне угрупування.

    + нашпигованное фсбешниками-провокаторами :smiley23:
  • #6 від Jolly Fall 28 Mar 2014
  • а УПА зазивали до РККА :Prapor2:


    ты нашу армию считаешь РККА?
    объединяйся с сепаратистами, которые наши части в Мариуполе блокировали - они тоже их врагами считают
  • #7 від Єгорій 28 Mar 2014
  • а УПА зазивали до РККА :Prapor2:


    ты нашу армию считаешь РККА?
    объединяйся с сепаратистами, которые наши части в Мариуполе блокировали - они тоже их врагами считают
    кто сдал Крым? по чьему приказу? неизвестные "зеленые человечки"? но у меня больше претензий не к армии - к командованию :smiley23:
  • #8 від Feral Cat 28 Mar 2014
  • А шо в Украіні не нашпиговане? ВР не нашпигована? :lol:
  • #9 від Єгорій 28 Mar 2014
  • А шо в Украіні не нашпиговане? ВР не нашпигована? :lol:
    хрякція БЮТ кришталево чиста :love:
  • #10 від ToiSamiy 28 Mar 2014
  • За весь цей час озброєні украінські патріоти нікого не вбили. Натомість, вбито було Музичка - брутально і підступно.

    Їм пропонували вступати до Нац. Гвардії.

    Не хочуть? -- здати зброю.

    Наразі ПС -- незаконне озброєне угрупування.
    а УПА зазивали до РККА :Prapor2:

    Тобто, ПС є ворожим до новостворюваної з членів самооборони Майдану силової структури? Я вас вірно зрозумів?

    А вони в спину самообороні не стріляли, часом, в ніч на 19-те?
  • #11 від Oleksiy 28 Mar 2014
  • А шо в Украіні не нашпиговане? ВР не нашпигована? :lol:

    Ну можна ше про сбу та мвс згадати... там взагалі мрак!
  • #12 від Єгорій 28 Mar 2014
  • хто керуює тією "нацгвардією"? тугчінаф? :love:
  • #13 від ToiSamiy 28 Mar 2014
  • хто керуює тією "нацгвардією"? тугчінаф? :love:

    Нац. гвардія буде діяти на підставі Закону. Вас це не влаштовує?
  • #14 від Єгорій 28 Mar 2014
  • армія в Криму вже віддіяла "на підставі закону та уставу" :love: те саме буде і з нацгвардією :love:
  • #15 від термаміл 28 Mar 2014
  • Їздили за березовим соком.
    По лісу ходять озброєні люди і вимагають у заготівельників соку бабки.
    Називаються Правим сектором.
    Я далека від думки, що це дійсно революціонери. Але лісники, торговці, бізнесмени бояться і дають бандитам бабки.
    Питання як розрізнити бандита-самозванця і ПС?
    А залишити зброю - спровокувати бандитизм.
    От якось так я думаю.
  • #16 від Geo 28 Mar 2014
  • За весь цей час озброєні украінські патріоти нікого не вбили. Натомість, вбито було Музичка - брутально і підступно.
    =============
    ГАИшников "Белый молот" расстрелял? "БМ" входитт в структуру "ПС"? Или я ошибаюсь? Опровергните.
  • #17 від Єгорій 28 Mar 2014
  • термаміл, Повідомлень: 5  :lol: :love:
  • #18 від термаміл 28 Mar 2014
  • Я сьогодні зареєструвалася. Що не так?
  • #19 від Єгорій 28 Mar 2014
  • За весь цей час озброєні украінські патріоти нікого не вбили. Натомість, вбито було Музичка - брутально і підступно.
    =============
    ГАИшников "Белый молот" расстрелял? "БМ" входитт в структуру "ПС"? Или я ошибаюсь? Опровергните.
    Ми, громадське об’єднання «Правий сектор», офіційно заявляємо, що громадська ініціатива «Білий молот», починаючи з 06 березня 2014 року, не має жодного відношення до «Правого сектора». За маргінальні дії, які паплюжать рух «Правий сектор», та недотримання дисципліни ця структура виключена з нашої організації
  • #20 від термаміл 28 Mar 2014
  • Тебе, Єгорію, читала. Ну, нічого, так ти :smilie3:
  • #21 від Geo 28 Mar 2014
  • Вооруженные люди, даже если они АНГЕЛЫ, если они НАД ЗАКОНОМ...это ВСЕГДА заканчивается ПЛОХО. Вооруженные люди НАД ЗАКОНОМ всегда из ангелов превращаются в убийц. Таков ЧЕЛОВЕК. Это соблазн - решать все вопросы с помощью ствола. И его никто не пройдет, этот соблазн. Поэтому есть закон.

    Закон можно изменить. Но его нужно все равно выполнять.
  • #22 від Geo 28 Mar 2014
  • За весь цей час озброєні украінські патріоти нікого не вбили. Натомість, вбито було Музичка - брутально і підступно.
    =============
    ГАИшников "Белый молот" расстрелял? "БМ" входитт в структуру "ПС"? Или я ошибаюсь? Опровергните.
    Ми, громадське об’єднання «Правий сектор», офіційно заявляємо, що громадська ініціатива «Білий молот», починаючи з 06 березня 2014 року, не має жодного відношення до «Правого сектора». За маргінальні дії, які паплюжать рух «Правий сектор», та недотримання дисципліни ця структура виключена з нашої організації
    ==========
    Виключили ПІСЛЯ вбивства ДАІ, чи ДО?
  • #23 від Єгорій 28 Mar 2014
  • Тебе, Єгорію, читала. Ну, нічого, так ти :smilie3:
    навала однопостових білосердешних адептів вже просто дістала. вибачаюся, якщо не вгадав
  • #24 від Jolly Fall 28 Mar 2014
  • а УПА зазивали до РККА :Prapor2:


    ты нашу армию считаешь РККА?
    объединяйся с сепаратистами, которые наши части в Мариуполе блокировали - они тоже их врагами считают
    кто сдал Крым? по чьему приказу? неизвестные "зеленые человечки"? но у меня больше претензий не к армии - к командованию :smiley23:

    т.е. к армии у тебя все-таки "вопросы есть"? бандиты и запроданци, да?
    ну так извини, других нет, а ПС почему-то отказался страну защищать, решили с оружием в Киеве остаться

    а по поводу Крыма я изложил свои соображения тут http://ukrpravda.net/index.php?topic=657.msg10458#msg10458
  • #25 від Єгорій 28 Mar 2014
  • За весь цей час озброєні украінські патріоти нікого не вбили. Натомість, вбито було Музичка - брутально і підступно.
    =============
    ГАИшников "Белый молот" расстрелял? "БМ" входитт в структуру "ПС"? Или я ошибаюсь? Опровергните.
    Ми, громадське об’єднання «Правий сектор», офіційно заявляємо, що громадська ініціатива «Білий молот», починаючи з 06 березня 2014 року, не має жодного відношення до «Правого сектора». За маргінальні дії, які паплюжать рух «Правий сектор», та недотримання дисципліни ця структура виключена з нашої організації
    ==========
    Виключили ПІСЛЯ вбивства ДАІ, чи ДО?
    мусорів розформували після розстрілу небесної сотні чи до? акакія відправили в СІЗО після організації вбивства Музичка чи до?
  • #26 від DFMB 28 Mar 2014
  • я думаю має бути група швидкого реагування яка у випадку наступу росвійськ - якимось чином тупо усуне пастора, якщо той буде волати - НІпаддаваССя на правакацію, усі на майдан!
  • #27 від Geo 28 Mar 2014
  • ПІСЛЯ.

    Даїшників вбили 2 числа.
  • #28 від Єгорій 28 Mar 2014
  • а УПА зазивали до РККА :Prapor2:


    ты нашу армию считаешь РККА?
    объединяйся с сепаратистами, которые наши части в Мариуполе блокировали - они тоже их врагами считают
    кто сдал Крым? по чьему приказу? неизвестные "зеленые человечки"? но у меня больше претензий не к армии - к командованию :smiley23:

    т.е. к армии у тебя все-таки "вопросы есть"? бандиты и запроданци, да?
    ну так извини, других нет, а ПС почему-то отказался страну защищать, решили с оружием в Киеве остаться

    а по поводу Крыма я изложил свои соображения тут http://ukrpravda.net/index.php?topic=657.msg10458#msg10458
    есть. никакие указания сверху (от турчиновых или кого-либо еще) не отменяют обязанности армии действовать согласно законов и устава.
  • #29 від Єгорій 28 Mar 2014
  • ПІСЛЯ.

    Даїшників вбили 2 числа.

    а це питання ми успішно проїхали? слава акакову! :love:

    Цитувати
    мусорів розформували після розстрілу небесної сотні чи до? акакія відправили в СІЗО після організації вбивства Музичка чи до?
  • #30 від Geo 28 Mar 2014
  • мусорів розформували після розстрілу небесної сотні чи до? акакія відправили в СІЗО після організації вбивства Музичка чи до?

    Егорий, давай упростим. Три пацана (по -моему) из Белого Молота завалили из огнестрела ГАИшников и забрали у ментов автоматы. Белый Молот на то время входил в структуру "Правого Сектора". Это было 2-го.
    6-го "Белый Молот" исключили из ПС.

    Скажи, как гражданин Украины...Ты считаешь, все нормально?
Сторінок:
Actions