Автор Тема: пашинський всьо  (Прочитано 1435 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
пашинський всьо
« : Червня 02, 2014, 08:02:25 20:02 »
Сергій Лещенко
2 хв · Kyiv ·
Схоже, Тимошенко починає кадрові перестановки. Вона незадоволена роботою Сергія Пашинського і фактично усуває його від організаційних питань у партії. Подробиці - згодом на "Українська правда".


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: пашинський всьо
« Reply #1 : Червня 02, 2014, 08:03:36 20:03 »
а тим часом

Яценюк настроен на продуктивное сотрудничество с Порошенко
 

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк уверен, что ему и новоизбранному президенту Украины Петру Порошенко удастся наладить продуктивное сотрудничество и не повторить ошибок украинской власти после "Оранжевой революции".

"Мы знаем друг друга уже 16 лет. Мы будем говорить в унисон, разделять нашу ответственность и никому не позволим повторить негативный опыт после 2005 года. Я верю, что Порошенко видит это так же. Это последний шанс для нашей страны", - сказал А. Яценюк в интервью немецкой газете Frankfurter Allgemeine Zeitung, отвечая на вопрос о том, какими будет его отношения с П.Порошенко.


Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Re: пашинський всьо
« Reply #2 : Червня 02, 2014, 08:08:57 20:08 »
головне шоб Сєня не обіцяв підлогу мити в штабі Порошенка, а то прикмета погана  :smilie5:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: пашинський всьо
« Reply #3 : Червня 02, 2014, 08:09:13 20:09 »
а тим часом

Яценюк настроен на продуктивное сотрудничество с Порошенко
 

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк уверен, что ему и новоизбранному президенту Украины Петру Порошенко удастся наладить продуктивное сотрудничество и не повторить ошибок украинской власти после "Оранжевой революции".

"Мы знаем друг друга уже 16 лет. Мы будем говорить в унисон, разделять нашу ответственность и никому не позволим повторить негативный опыт после 2005 года. Я верю, что Порошенко видит это так же. Это последний шанс для нашей страны", - сказал А. Яценюк в интервью немецкой газете Frankfurter Allgemeine Zeitung, отвечая на вопрос о том, какими будет его отношения с П.Порошенко.


кроль изначально был засланным казачком в бютошобле :smiley24:

но

без пастора и кроля партии пиздец приснится еще до досрочных выборов в раду :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: пашинський всьо
« Reply #4 : Червня 02, 2014, 08:10:34 20:10 »
без пастора и кроля партии пиздец приснится еще до досрочных выборов в раду :smilie7:

"Помер Трахим - та й хуй з ним"  :smilie7:

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Re: пашинський всьо
« Reply #5 : Червня 02, 2014, 08:14:26 20:14 »
Проект Матьківщина - вичерпав себе. Амінь.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Re: пашинський всьо
« Reply #6 : Червня 02, 2014, 08:17:34 20:17 »
Я думав що зтратили :gigi:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: пашинський всьо
« Reply #7 : Червня 02, 2014, 08:18:05 20:18 »
Я думав що зтратили :gigi:

А я - що на риболовлі втопився.  :smilie8:

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: пашинський всьо
« Reply #8 : Червня 02, 2014, 08:18:20 20:18 »
Проект Матьківщина - вичерпав себе. Амінь.
...мать-перемать твою - слухняно відгукнулося ехо  :laugh:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: пашинський всьо
« Reply #9 : Червня 02, 2014, 08:19:37 20:19 »
А я - що на риболовлі втопився.  :smilie8:

Я думав що зтратили :gigi:

як тільки будуть такі хороші новини - відразу повідомлю.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: пашинський всьо
« Reply #10 : Червня 02, 2014, 08:19:38 20:19 »
А на палю посадить? :Sho_za:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: пашинський всьо
« Reply #11 : Червня 02, 2014, 08:59:27 20:59 »
А чому Лещенко не на фронті? Чому не пише про життя наших солдат, про хід АТО? Чому не хапає за руку тих, хто краде у воїнів? Чому не розслідує де та куди йдуть наші гроші, що народ збирав?
Здається, що крім копирсання у брудній білизні та розповсюдження усіяких пліток, це чмо нічого не може. :smiley23:
« Останнє редагування: Червня 02, 2014, 09:03:15 21:03 від Задармапродавши »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: пашинський всьо
« Reply #12 : Червня 02, 2014, 09:02:47 21:02 »
А чому Лещенко не на фронті? Чому не пише про життя наших солдат, про хід АТО? Чому не хапає за руку тих, хто краде у воїнів? Чому не розслідує де та куди йдуть наші гроші, що народ збирав?
Здається, що крім копирсання у брудній білизні та розповсюдження усіяких пліток, це что нічого не може. :smiley23:

от мене це питання теж ну надзвичайно цікавить. Чого вони сидять з Найємом і збирають політичні плітки по київських ресторанах, замість того, щоб шукати кацапських кротів в штабі АТО.

Offline Та самая Октябрь

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 65
Re: пашинський всьо
« Reply #13 : Червня 02, 2014, 09:17:33 21:17 »
потому что Юля в отличие от колорадов, пистюлей не отвесит.... :smilie7:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: пашинський всьо
« Reply #14 : Червня 02, 2014, 09:22:16 21:22 »
Перші висновки Тимошенко з програних виборів: Пашинського усунуто?
Понеділок, 02 червня 2014, 20:57


Глава адміністрації президента Сергій Пашинський усунутий від повноважень першого заступника голови центрального партійного штабу партії "Батьківщина" з організаційних питань.

Як повідомляють джерела Української правди, такий висновок можна зробити зі слів Юлії Тимошенко на нараді з керівниками обласних осередків "Батьківщини".

Вона повідомила, що відтепер повноваження Пашинського переходять до депутата Івана Кириленка, який призначений ще одним першим заступником центрального партійного штабу партії "Батьківщина".

За словами джерел, Тимошенко дала зрозуміти, що Пашинський останнім часом не приділяв уваги партійній роботі та підтримував Арсенія Яценюка та Петра Порошенка.

Сам Пашинський у коментарі Українській правді сказав: "Мене ніхто не усував і ніхто про це не інформував. Ці питання мене зараз не цікавлять, бо я займаюся іншими питаннями".

Офіційно Пашинський не усунутий з посади першого заступника, але перелік його нових повноважень не визначений.

Центральний партійний штаб партії "Батьківщина" є виконавчим органом партії та дії незалежно від виборчої кампанії.

Його формально очолює Олександр Турчинов, який фактично не займається цими питаннями з огляду на завантаження як в.о. президента і голова Верховної Ради.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Re: пашинський всьо
« Reply #15 : Червня 02, 2014, 09:32:28 21:32 »

За словами джерел, Тимошенко дала зрозуміти, що Пашинський останнім часом не приділяв уваги партійній роботі та підтримував Арсенія Яценюка та Петра Порошенка.

Молодец, стрелки переводить умеет.
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются