Автор Тема: Ты уверен в отсутствии утечек из ГШ?  (Прочитано 7057 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Ты уверен в отсутствии утечек из ГШ?
« Reply #60 : Лютого 11, 2015, 12:44:03 12:44 »

Причина медлительности очевидна - руководство деблокадой Дебальцево взял на себя лично начальник Генерального штаба Виктор Муженко. Этот военачальник в который раз плохо представляет себе обстановку и занимается самоуспоконием, вместо трезвого критического анализа..

Чи в вас є інша інформація  про "ЛИЧНО"


Где здесь информация? Очевидный манипуляционный высер.
Мне по буквам разобрать, или это "очевидно" (Sic!)?

РОзбери по буквам це речення
"руководство деблокадой Дебальцево взял на себя лично начальник Генерального штаба Виктор Муженко. "

Чи в тебе є інша інформація  яка спростовує цю ???


Так, це виглядає як кусок інформації вкраплений як перлина в лайно.
І, доречі, беручи до уваги, що "перлина" в лайні - не факт, що вона справжня, а не фейк. Якщо людина дозволяє собі висер, то звідки в тій жопі діаманти?

А на мою думку  - Краще зібрати ГШ  в повному складі  і  направити  на підмогу свому начальнику
прямо на поле бою . А там вже зрозумієш хто є хто.

Оу! Отличная идея!
А из окопа - в генштаб. А гвозди - забивать микроскопом, а молотком сверлить дырки.
До такой глубины мысли в истории опускался только один "гениальный" мыслитель - И. Сталин, взял и расстрелял всех "предателей в генштабе".
Путину я думаю идея тоже понравиться.
Вот тут и возникает вопрос: "слушай ты за меня или за медведя?" (с)

Так я про те саме - якого хера  начальник Генерального штаба ЛИЧНО  займається ????
Що роботи своєї не знає ????
Якщо не знає - то нехай  бере шашку  і на бойовому коні несеться назустріч ворогу як "Чапаєв"
А, в цьому сенсі...
Я колись замислювався, от набіса люди влаштовують зустрічі, коли є ємайл?
А все ж таки необхідно. Зпоміж інших прчин, щоб "устроить прапіздони на мєстах" - воно якось робота справніше іде  :smilie1: Я фігурально висловлююсь.
Буває і так.
Нормальної інформації в нас нема.
Якщо це заважає - то погано, звісно. Але "погано" тільки тому, що "муженко" - це не аргумент.