Автор Тема: Кабздец  (Прочитано 6975 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #30 : Квітня 12, 2016, 08:31:04 20:31 »
Чем дальше в лес тем толще партизаны
Уже и минэнерго оказывается несогласовано

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Кабздец
« Reply #31 : Квітня 13, 2016, 01:26:06 01:26 »
Только на СС представитель НФ сказал что Гройсман отказывается от поста премьера

Почему кабздец?

Потому что вся эта бодяга с коалициадой продолжится с еще более вероятным скольжением к выборам и приходу в ВР популистического большинства.
И полгода не пройдет как это большинство начнет целоваться с Путиным в десна к вящему облегчению наших "европейских друзей"

Не будет этого. имхо.

К тому же, тут от тебя все зависит. Будешь психовать - этот сценарий возможен, не будешь -НЕТ

Все эти блядские "сценарии" построены на одном - вывести тебя из равновесия, "испугать" тогда тебе можно впарить самый идиотский выбор, например янук/юля.
А ты шли их нахуй. И все эти "сценарии" летят к чертовой матери.

 :smilie5:

К сожалению сейчас это не искуственная альтернатива как было тогда. Просто реально нема за кого еще голосовать.
Сплошные комуняки блин. Только и слышно - тарифы, запрет на продажу, пенсии и тд и тп

Ты играешь их сценарий.
Ну и идиот.
А кто тебе сказал, что твои "умные" слова "умнее" моих "идиотских"?
Отож.

Зы: не слушай идиотов, говорящих для идиотов. Какая разница что говорят?
Слушаешь идиотов - значит сам идиот. И никто тебе не доктор: ни ющенко ни ващнгтон ни деголь.
Дуракам закон не писан.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Кабздец
« Reply #32 : Квітня 13, 2016, 09:07:37 09:07 »
(click to show/hide)

Ты играешь их сценарий.
Ну и идиот.
А кто тебе сказал, что твои "умные" слова "умнее" моих "идиотских"?
Отож.

Зы: не слушай идиотов, говорящих для идиотов. Какая разница что говорят?
Слушаешь идиотов - значит сам идиот. И никто тебе не доктор: ни ющенко ни ващнгтон ни деголь.
Дуракам закон не писан.

 :smiley24:

Полiттехнологи на замовлення розробляють сценарii, нав'язують формують суспiльну думку через  ЗМI, потiм проводять замовнi опитування, якi вуаля - пiдтверджують цю "суспiльну думку".  :gigi:

От наприклад не вiрю я що в Юльки нi з того нi з сього так рiзко вирiс рейтинг. З якого дива? 
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #33 : Квітня 13, 2016, 09:12:23 09:12 »
Только на СС представитель НФ сказал что Гройсман отказывается от поста премьера

Почему кабздец?

Потому что вся эта бодяга с коалициадой продолжится с еще более вероятным скольжением к выборам и приходу в ВР популистического большинства.
И полгода не пройдет как это большинство начнет целоваться с Путиным в десна к вящему облегчению наших "европейских друзей"

Не будет этого. имхо.

К тому же, тут от тебя все зависит. Будешь психовать - этот сценарий возможен, не будешь -НЕТ

Все эти блядские "сценарии" построены на одном - вывести тебя из равновесия, "испугать" тогда тебе можно впарить самый идиотский выбор, например янук/юля.
А ты шли их нахуй. И все эти "сценарии" летят к чертовой матери.

 :smilie5:

К сожалению сейчас это не искуственная альтернатива как было тогда. Просто реально нема за кого еще голосовать.
Сплошные комуняки блин. Только и слышно - тарифы, запрет на продажу, пенсии и тд и тп

Ты играешь их сценарий.
Ну и идиот.
А кто тебе сказал, что твои "умные" слова "умнее" моих "идиотских"?
Отож.

Зы: не слушай идиотов, говорящих для идиотов. Какая разница что говорят?
Слушаешь идиотов - значит сам идиот. И никто тебе не доктор: ни ющенко ни ващнгтон ни деголь.
Дуракам закон не писан.

Ну так давай умный рецепт что делать. Перестать слушать, это я понял, дальше что?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #34 : Квітня 13, 2016, 09:30:54 09:30 »
Только на СС представитель НФ сказал что Гройсман отказывается от поста премьера
СС - це SS?

"Свобода слова"

С утра слушал про эту историю, говорят какието бюрократические закидоны.
Якобы любой премьер старается чтобы должность первого вицепремьера оставалась вакантной либо по минимуму туда был назначен контролируемый человек. Яценюку это удалось, Гройсману нет, этим и вызван демарш. На должность первого вице пророчат когото из Удара.
В общем для меня темный лес
SavikShusterStudio
Людина сама назвала те, що вона пропонує, політичним шоу. Ну от є споживачі емоцій у політичних декораціях.
Скільки там того часу формування складу нового уряду? Яценюк оголосив про відставку у неділю. Вчора розганялось "домовитися не можуть". Є охочі на МОЗ? Ну от Гончаренко згоден був  :smilie5: Потягне? Ні звичайно. І голосування за міністра на МОЗ (це як приклад) - це голосування за хоча б перші кроки того міністра. Чи буде суттєвий перетин бачень реформ по цьому міністерству у НФ та БПП? Від цього голосування за законопроекти відповідні залежить.
Новій коаліції треба показати результат до кінця року. На навіть восени повинен вже бути результат. І всі вони це розуміють, тому Гончаренко немає в уряді ... і Ложкіна теж  :smilie3:
От я радію з того, що заявленого Ложкіна немає в уряді. Якщо це Гройсман, то добре. Один бал йому за це.  :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #35 : Квітня 13, 2016, 09:38:29 09:38 »
Ну так давай умный рецепт что делать. Перестать слушать, это я понял, дальше что?
Можна я дам рецепт? Не впевнена у тому, що розумний, але ... дуже хочеться  :smilie3:
Виборцям думати за кого голосувати, досліджувати діяльність депутатів ВР хоча б на сайті ВР ...
До нових облич на наступних парламентських бути дуже вимогливими. От Самопоміч себе показала у Раді, а як гарно виглядали під час передвиборчої агітації.
Вимагати зараз, до наступних парламентських, змін у виборчому законодавстві. Відкрити списки, але повністю пропорційна система.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Кабздец
« Reply #36 : Квітня 13, 2016, 09:51:44 09:51 »
Только на СС представитель НФ сказал что Гройсман отказывается от поста премьера

Почему кабздец?

Потому что вся эта бодяга с коалициадой продолжится с еще более вероятным скольжением к выборам и приходу в ВР популистического большинства.
И полгода не пройдет как это большинство начнет целоваться с Путиным в десна к вящему облегчению наших "европейских друзей"

Не будет этого. имхо.

К тому же, тут от тебя все зависит. Будешь психовать - этот сценарий возможен, не будешь -НЕТ

Все эти блядские "сценарии" построены на одном - вывести тебя из равновесия, "испугать" тогда тебе можно впарить самый идиотский выбор, например янук/юля.
А ты шли их нахуй. И все эти "сценарии" летят к чертовой матери.

 :smilie5:

К сожалению сейчас это не искуственная альтернатива как было тогда. Просто реально нема за кого еще голосовать.
Сплошные комуняки блин. Только и слышно - тарифы, запрет на продажу, пенсии и тд и тп

Ты играешь их сценарий.
Ну и идиот.
А кто тебе сказал, что твои "умные" слова "умнее" моих "идиотских"?
Отож.

Зы: не слушай идиотов, говорящих для идиотов. Какая разница что говорят?
Слушаешь идиотов - значит сам идиот. И никто тебе не доктор: ни ющенко ни ващнгтон ни деголь.
Дуракам закон не писан.

Ну так давай умный рецепт что делать. Перестать слушать, это я понял, дальше что?

Дальше лехко  :smilie1:

Строить свою жизнь. :smilie1:

Именно поэтому меня так "пропер" топик Дрейк про огурцы  :smilie5:

зы: реально нема за кого еще голосовать - это тоже "сценарий". Нахрен сценарии!
« Останнє редагування: Квітня 13, 2016, 09:56:44 09:56 від ВУКЕР »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Кабздец
« Reply #37 : Квітня 13, 2016, 09:51:54 09:51 »
Телепростір України: від цензури держави до цензури власників

Цитувати
Медіаексперти фіксують посилення пропагандистських тенденцій в ефірі українських телеканалів. Перекручування та замочування фактів формують у глядачів викривлене уявлення про Україну та світ, вважають вони.


Зокрема канал "Інтер" тенденційно добирав факти і коментарі щодо урядової кризи та очікуваній відставці прем'єра Арсенія Яценюка. Водночас канал, на думку експертів, невиправдано багато уваги приділяв думкам депутатів від "Опозиційного блоку" та коментарям політологів, яких багато аналітиків вважають заангажованими. Крім цього, низка новинних сюжетів була спрямована на виправдання колишніх членів Партії регіонів, яких в Україні розшукують за вчинення злочинів правоохоронні органи.

Спостерігачі зауважили штучне створення "Інтером" скандалу навколо нібито крадіжки західних грантів заступником генпрокурора Давидом Сакварелідзе. При цьому журналісти проігнорували пояснення посла Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтта про те, що гроші на реформу прокуратури України не надходили на рахунки Генпрокуратури, а отже в Сакварелідзе не було жодної можливості їх викрасти. "Це цілком вкладається в теорію радянської пропаганди, яка вчила, що навіть якщо збрехати, то в умах глядачів залишиться якийсь слід", - сказала очільниця громадської організації "Телекритика" Наталя Лігачова.

Цензура з боку влади часів екс-президентів Кучми та Януковича наразі поступилася цензурі з боку власників телеканалів, каже голова громадського комітету "Рівність можливостей" Олександр Чекмишев. В інтерв'ю DW він не виключив, що самі власники наразі дезорієнтовані і не розуміють "баланси впливів та векторів влади" в державі. "З одного боку, це краще для демократичних стандартів, але з іншого, як це довів скандал з панамськими офшорами, свідчить про втрату стандартів журналістки", - сказав Чекмишев
.

http://dw.com/p/1ITST
« Останнє редагування: Квітня 13, 2016, 09:55:38 09:55 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Кабздец
« Reply #38 : Квітня 13, 2016, 09:54:41 09:54 »
Телепростір України: від цензури держави до цензури власників

Цитувати
Медіаексперти фіксують посилення пропагандистських тенденцій в ефірі українських телеканалів. Перекручування та замочування фактів формують у глядачів викривлене уявлення про Україну та світ, вважають вони.

Цензура з боку влади часів екс-президентів Кучми та Януковича наразі поступилася цензурі з боку власників телеканалів, каже голова громадського комітету "Рівність можливостей" Олександр Чекмишев. В інтерв'ю DW він не виключив, що самі власники наразі дезорієнтовані і не розуміють "баланси впливів та векторів влади" в державі. "З одного боку, це краще для демократичних стандартів, але з іншого, як це довів скандал з панамськими офшорами, свідчить про втрату стандартів журналістки", - сказав Чекмишев
.

http://dw.com/p/1ITST
:smiley24:

хорошо что эту проблему вообще кто-то замечает.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #39 : Квітня 13, 2016, 09:56:26 09:56 »
Только на СС представитель НФ сказал что Гройсман отказывается от поста премьера
СС - це SS?

"Свобода слова"

С утра слушал про эту историю, говорят какието бюрократические закидоны.
Якобы любой премьер старается чтобы должность первого вицепремьера оставалась вакантной либо по минимуму туда был назначен контролируемый человек. Яценюку это удалось, Гройсману нет, этим и вызван демарш. На должность первого вице пророчат когото из Удара.
В общем для меня темный лес
SavikShusterStudio
Людина сама назвала те, що вона пропонує, політичним шоу. Ну от є споживачі емоцій у політичних декораціях.
Скільки там того часу формування складу нового уряду? Яценюк оголосив про відставку у неділю. Вчора розганялось "домовитися не можуть". Є охочі на МОЗ? Ну от Гончаренко згоден був  :smilie5: Потягне? Ні звичайно. І голосування за міністра на МОЗ (це як приклад) - це голосування за хоча б перші кроки того міністра. Чи буде суттєвий перетин бачень реформ по цьому міністерству у НФ та БПП? Від цього голосування за законопроекти відповідні залежить.
Новій коаліції треба показати результат до кінця року. На навіть восени повинен вже бути результат. І всі вони це розуміють, тому Гончаренко немає в уряді ... і Ложкіна теж  :smilie3:
От я радію з того, що заявленого Ложкіна немає в уряді. Якщо це Гройсман, то добре. Один бал йому за це.  :smilie7:

Что значин "бачення министра"?
Может я скажу нехорошую вещь, но у назначаемых министров не должно быть никаких собственных возрений. Они тупо должны сделать то что НАДО СДЕЛАТЬ УЖЕ 25 лет. В частности наконецто оформить страховую медицину. Наконецто довести до конца перестройку пенсионки и соцзащиты, зависшую в полуразрушеном состоянии. Ликвидировать и создать заново контролирующие органы типа пожинспекции и санстанций.
Кто то про это хотябы заикается? Хотябы журналисты? Нет, все обсуждают какието загодочные хрени и персооналии не имеющие никакого значения. Ну какая разница кто будет министром охраны здоровья если ВСЕ ЗНАЮТ ЧТО ОН ДОЛЖЕН СДЕЛАТЬ?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #40 : Квітня 13, 2016, 09:58:07 09:58 »
Ну так давай умный рецепт что делать. Перестать слушать, это я понял, дальше что?
Можна я дам рецепт? Не впевнена у тому, що розумний, але ... дуже хочеться  :smilie3:
Виборцям думати за кого голосувати, досліджувати діяльність депутатів ВР хоча б на сайті ВР ...
До нових облич на наступних парламентських бути дуже вимогливими. От Самопоміч себе показала у Раді, а як гарно виглядали під час передвиборчої агітації.
Вимагати зараз, до наступних парламентських, змін у виборчому законодавстві. Відкрити списки, але повністю пропорційна система.

Они уже отмену депнеприкосновенности похоронили за болтовней, а ты хочеш что б приняли открытые списки. Щас.
А с чего они харчеваться будут?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Кабздец
« Reply #41 : Квітня 13, 2016, 09:59:21 09:59 »
Только на СС представитель НФ сказал что Гройсман отказывается от поста премьера
СС - це SS?

"Свобода слова"

С утра слушал про эту историю, говорят какието бюрократические закидоны.
Якобы любой премьер старается чтобы должность первого вицепремьера оставалась вакантной либо по минимуму туда был назначен контролируемый человек. Яценюку это удалось, Гройсману нет, этим и вызван демарш. На должность первого вице пророчат когото из Удара.
В общем для меня темный лес
SavikShusterStudio
Людина сама назвала те, що вона пропонує, політичним шоу. Ну от є споживачі емоцій у політичних декораціях.
Скільки там того часу формування складу нового уряду? Яценюк оголосив про відставку у неділю. Вчора розганялось "домовитися не можуть". Є охочі на МОЗ? Ну от Гончаренко згоден був  :smilie5: Потягне? Ні звичайно. І голосування за міністра на МОЗ (це як приклад) - це голосування за хоча б перші кроки того міністра. Чи буде суттєвий перетин бачень реформ по цьому міністерству у НФ та БПП? Від цього голосування за законопроекти відповідні залежить.
Новій коаліції треба показати результат до кінця року. На навіть восени повинен вже бути результат. І всі вони це розуміють, тому Гончаренко немає в уряді ... і Ложкіна теж  :smilie3:
От я радію з того, що заявленого Ложкіна немає в уряді. Якщо це Гройсман, то добре. Один бал йому за це.  :smilie7:

Что значин "бачення министра"?
Может я скажу нехорошую вещь, но у назначаемых министров не должно быть никаких собственных возрений. Они тупо должны сделать то что НАДО СДЕЛАТЬ УЖЕ 25 лет. В частности наконецто оформить страховую медицину. Наконецто довести до конца перестройку пенсионки и соцзащиты, зависшую в полуразрушеном состоянии. Ликвидировать и создать заново контролирующие органы типа пожинспекции и санстанций.
Кто то про это хотябы заикается? Хотябы журналисты?* Нет, все обсуждают какието загодочные хрени и персооналии не имеющие никакого значения. Ну какая разница кто будет министром охраны здоровья если ВСЕ ЗНАЮТ ЧТО ОН ДОЛЖЕН СДЕЛАТЬ?

 :smiley24:
Именно.
Журналистика - это вообще дно. У нас НЕТ журналистики. Сумулякр. То что у нас называют этим словом в подавляющем большинстве случаев этим не является. Это же относиться к т.н. "политикам".

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Кабздец
« Reply #42 : Квітня 13, 2016, 10:00:47 10:00 »
Ну так давай умный рецепт что делать. Перестать слушать, это я понял, дальше что?
Можна я дам рецепт? Не впевнена у тому, що розумний, але ... дуже хочеться  :smilie3:
Виборцям думати за кого голосувати, досліджувати діяльність депутатів ВР хоча б на сайті ВР ...
До нових облич на наступних парламентських бути дуже вимогливими. От Самопоміч себе показала у Раді, а як гарно виглядали під час передвиборчої агітації.
Вимагати зараз, до наступних парламентських, змін у виборчому законодавстві. Відкрити списки, але повністю пропорційна система.

Они уже отмену депнеприкосновенности похоронили за болтовней, а ты хочеш что б приняли открытые списки. Щас.
А с чего они харчеваться будут?

При этом на работу вчера вышло 280 чел из 450...

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Кабздец
« Reply #43 : Квітня 13, 2016, 10:02:51 10:02 »
Ну так давай умный рецепт что делать. Перестать слушать, это я понял, дальше что?
Можна я дам рецепт? Не впевнена у тому, що розумний, але ... дуже хочеться  :smilie3:
Виборцям думати за кого голосувати, досліджувати діяльність депутатів ВР хоча б на сайті ВР ...
До нових облич на наступних парламентських бути дуже вимогливими. От Самопоміч себе показала у Раді, а як гарно виглядали під час передвиборчої агітації.
Вимагати зараз, до наступних парламентських, змін у виборчому законодавстві. Відкрити списки, але повністю пропорційна система.

Они уже отмену депнеприкосновенности похоронили за болтовней, а ты хочеш что б приняли открытые списки. Щас.
А с чего они харчеваться будут?

Хай на зарплату живуть як в усьому цивiлiзованому свiтi. А якщо навiть зaймаються лобiзмом, хай роблять це вiдкрито i прозоро, як в Америцi, i платять податки з цих прибуткiв в держбюджет!  :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Кабздец
« Reply #44 : Квітня 13, 2016, 11:52:58 11:52 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #45 : Квітня 13, 2016, 12:41:44 12:41 »
Дальше лехко  :smilie1:

Строить свою жизнь. :smilie1:

Именно поэтому меня так "пропер" топик Дрейк про огурцы  :smilie5:

зы: реально нема за кого еще голосовать - это тоже "сценарий". Нахрен сценарии!
Не розкрита тема відповідальності виборців за свій вибір. От хто на форумі за Самопоміч голосував? Які враження?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #46 : Квітня 13, 2016, 01:09:31 13:09 »
Что значин "бачення министра"?
У мене було
Цитувати
Чи буде суттєвий перетин бачень реформ по цьому міністерству у НФ та БПП? Від цього голосування за законопроекти відповідні залежить.
Відмінності не бачиш? А треба бачити  :smilie3:
Может я скажу нехорошую вещь, но у назначаемых министров не должно быть никаких собственных возрений. Они тупо должны сделать то что НАДО СДЕЛАТЬ УЖЕ 25 лет. В частности наконецто оформить страховую медицину. Наконецто довести до конца перестройку пенсионки и соцзащиты, зависшую в полуразрушеном состоянии. Ликвидировать и создать заново контролирующие органы типа пожинспекции и санстанций.
Кто то про это хотябы заикается? Хотябы журналисты? Нет, все обсуждают какието загодочные хрени и персооналии не имеющие никакого значения. Ну какая разница кто будет министром охраны здоровья если ВСЕ ЗНАЮТ ЧТО ОН ДОЛЖЕН СДЕЛАТЬ?
На популярних ресурсах може і ні, а так ...обговорюються теми звичайно.
Цитувати
КАРТА ПРОХОДЖЕННЯ ПРОЕКТУ
ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ
від 30.04.2015 р. N 2767
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій
Суб'єкт законодавчої ініціативи: Кабінет Міністрів України
Автор законодавчої ініціативи: А. П. Яценюк
Відповідальний комітет: Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення
Голова комітету: Л. Денісова
Проходження проекту за стадіями
 
Одержаний ВР України
30.04.2015
 - Пояснювальна записка
- Порівняльна таблиця
ДОДАТКОВО:
 
Висновок Головного науково-експертного управління
13.05.2015
 
 
Висновок комітету
13.05.2015
 
 
Висновок комітету
17.09.2015
 
 
Висновок комітету з питань правової політики та правосуддя
02.02.2016
Щодо страхової медицини питання одне - хто буде страхувати пенсіонерів? І тут починається  :eyes: І вилазить "бюджетно-страхова" та таке інше.
То ясно-то ясно, але хто "розстрілювати" незгодних буде?
Добровільне медичне страхування в Україні існує, бажаючи можуть користуватися.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #47 : Квітня 13, 2016, 01:21:00 13:21 »
Они уже отмену депнеприкосновенности похоронили за болтовней, а ты хочеш что б приняли открытые списки. Щас.
А с чего они харчеваться будут?
Я взагалі-то про вимогу виборців, тобто частини виборців, звичайно. Чи ти їх відповідальність зовсім не враховуєш?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #48 : Квітня 13, 2016, 01:23:43 13:23 »
При этом на работу вчера вышло 280 чел из 450...
Саме вчора вони начебто добре попрацювали  :smilie7: У порівнянні звичайно  :smilie3:
Ну і, до чого тут колективна відповідальність? Називай конкретні прізвища чи частку відсутніх по фракціях.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #49 : Квітня 13, 2016, 04:45:55 16:45 »
На популярних ресурсах може і ні, а так ...обговорюються теми звичайно.
Цитувати
КАРТА ПРОХОДЖЕННЯ ПРОЕКТУ
ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ
від 30.04.2015 р. N 2767
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій
Щодо страхової медицини питання одне - хто буде страхувати пенсіонерів? І тут починається  :eyes: І вилазить "бюджетно-страхова" та таке інше.
То ясно-то ясно, але хто "розстрілювати" незгодних буде?
Добровільне медичне страхування в Україні існує, бажаючи можуть користуватися.

ДВА ГОДА прошло уже как они у власти, ДВА ГОДА и только проект в сухом остатке? Не мало ли?

А по поводу страховой. От то что "начинается" это вторично и неважно.
Важно введение принципа работ медучереждений. То от про что говорит Квиташвили помоему - деньг ходят за больным. Я б еще добавил - между врачем и пациентом должны в принципе отсутствовать денежные отношения.
Врач должен лечить. А финансы это прорблема двух субъектов - страховой и администрации больницы.
И еще - экстренная помощь и инфекционная медицина должны быть бесплатны для пациента, даже без полиса.
Если эти три положение есть в законе про медицину этого достаточно. Остально можно принять и исправить позже "по итогам"

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #50 : Квітня 13, 2016, 04:49:15 16:49 »
Они уже отмену депнеприкосновенности похоронили за болтовней, а ты хочеш что б приняли открытые списки. Щас.
А с чего они харчеваться будут?
Я взагалі-то про вимогу виборців, тобто частини виборців, звичайно. Чи ти їх відповідальність зовсім не враховуєш?

Ну враховую и что? Что это меняет в принципе в текущей ситуации?
Ну говно у нас избиратель в большинстве своем, ну от такой он - любит халяву, тупой, ограниченый тип. Я больше скажу, он и в Англии такой. Только там политическая система это компенсирует, а у нас гипертрофирует.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #51 : Квітня 13, 2016, 04:57:53 16:57 »
ДВА ГОДА прошло уже как они у власти, ДВА ГОДА и только проект в сухом остатке? Не мало ли?
Спитай у комітетів ВР, через які йде законопроект.
А по поводу страховой. От то что "начинается" это вторично и неважно.
Важно введение принципа работ медучереждений. То от про что говорит Квиташвили помоему - деньг ходят за больным. Я б еще добавил - между врачем и пациентом должны в принципе отсутствовать денежные отношения.
Врач должен лечить. А финансы это прорблема двух субъектов - страховой и администрации больницы.
И еще - экстренная помощь и инфекционная медицина должны быть бесплатны для пациента, даже без полиса.
Если эти три положение есть в законе про медицину этого достаточно. Остально можно принять и исправить позже "по итогам"
Хто пенсіонерів буде страхувати? Держбюджет? Це запитання.
А от реформа "по грузинські" -
Цитувати
Ми розробили цільову соціальну програму, щоб визначити кількість людей, які потребують допомоги держави. Їх виявилося близько 800 тисяч. На підставі цього ми за рахунок бюджету закупили медстрахування для бідних сімей Грузії.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #52 : Квітня 13, 2016, 05:01:24 17:01 »
ДВА ГОДА прошло уже как они у власти, ДВА ГОДА и только проект в сухом остатке? Не мало ли?
Спитай у комітетів ВР, через які йде законопроект.
А по поводу страховой. От то что "начинается" это вторично и неважно.
Важно введение принципа работ медучереждений. То от про что говорит Квиташвили помоему - деньг ходят за больным. Я б еще добавил - между врачем и пациентом должны в принципе отсутствовать денежные отношения.
Врач должен лечить. А финансы это прорблема двух субъектов - страховой и администрации больницы.
И еще - экстренная помощь и инфекционная медицина должны быть бесплатны для пациента, даже без полиса.
Если эти три положение есть в законе про медицину этого достаточно. Остально можно принять и исправить позже "по итогам"
Хто пенсіонерів буде страхувати? Держбюджет? Це запитання.
А от реформа "по грузинські" -
Цитувати
Ми розробили цільову соціальну програму, щоб визначити кількість людей, які потребують допомоги держави. Їх виявилося близько 800 тисяч. На підставі цього ми за рахунок бюджету закупили медстрахування для бідних сімей Грузії.

А это важно?
Какая разница будет их страховать бюджет напрямую или они будут платить страховку сами если их пенсии всеравно платятся из бюджета

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #53 : Квітня 13, 2016, 05:02:48 17:02 »
Ну враховую и что? Что это меняет в принципе в текущей ситуации?
Ну говно у нас избиратель в большинстве своем, ну от такой он - любит халяву, тупой, ограниченый тип. Я больше скажу, он и в Англии такой. Только там политическая система это компенсирует, а у нас гипертрофирует.
У чому відмінності політичної системи?  :smilie3: Зворотній зв'язок з виборцем є? Ну так і у нас його треба створювати. Виборці повинні брати у цьому участь? Частина виборців тобто.
Виборцю прямо зараз треба вимагати зміни виборчого законодавства. Хоча б писати про це  :gigi:
Відкрити списки, повністю пропорційна система виборів.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #54 : Квітня 13, 2016, 05:06:04 17:06 »
От блин проблема - кто будет страховать пенсов...
А кто будет пожарников страховать или налоговых инспекторов? Это все бюджетники и по итогу их страховку оплатят другие через налоги и бюджет как бы там в законе не изголялись.

А вот в сонме таких совершенно несущественных мелочей топят принятие нужных экстренных решений.
Более того, это специально делается

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #55 : Квітня 13, 2016, 05:08:20 17:08 »
Ну враховую и что? Что это меняет в принципе в текущей ситуации?
Ну говно у нас избиратель в большинстве своем, ну от такой он - любит халяву, тупой, ограниченый тип. Я больше скажу, он и в Англии такой. Только там политическая система это компенсирует, а у нас гипертрофирует.
У чому відмінності політичної системи?  :smilie3: Зворотній зв'язок з виборцем є? Ну так і у нас його треба створювати. Виборці повинні брати у цьому участь? Частина виборців тобто.
Виборцю прямо зараз треба вимагати зміни виборчого законодавства. Хоча б писати про це  :gigi:
Відкрити списки, повністю пропорційна система виборів.

Ну так я за и что?
Я от помню предвыборный лозунг всех партий исключая раве что Опоблок - ликвидация неприкосновенности.
Ну так и ГДЕ ЭТО?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #56 : Квітня 13, 2016, 05:36:08 17:36 »
А это важно?
Какая разница будет их страховать бюджет напрямую или они будут платить страховку сами если их пенсии всеравно платятся из бюджета
З бюджету пенсії не повинні сплачуватися. І бюджет не повинен страхувати пенсіонерів. Треба думати, але принципи повинні бути все ж таки.
Я не знаю чи розповсюджені були у Грузії платні клініки та інші медичні заклади до початку медичної реформи. В Україні повно платних медичних закладів, маєш відповідний дохід - користуєшся. Хочеш користуватися медичною страховкою? Користуйся.
Як на мене, то треба залишити (можливо на деякий час) безкоштовні поліклініки, до яких саме пенсіонери і звертаються здебільшого.
Там якісь реформи все ж таки йдуть, і якісь гроші за пацієнтами ходять. Начебто лікарів можна обирати, якісь облік відвідувань жорсткий введений. Гадаю, що від кількості пацієнтів дохід лікарів все ж таки залежить. Чи хай буде залежати. Облік є, раніше не було.
Щодо пенсійної реформи, збільшити вік пенсійний, тобто скоротити час існування пенсіонера на цьому світі. Це стандарт.
Але за умов полегшення умов ведення бізнесу, збільшення робочих міст ... та таке інше у бік саме економічних реформ.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #57 : Квітня 13, 2016, 05:43:29 17:43 »
От блин проблема - кто будет страховать пенсов...
А кто будет пожарников страховать или налоговых инспекторов? Это все бюджетники и по итогу их страховку оплатят другие через налоги и бюджет как бы там в законе не изголялись.

А вот в сонме таких совершенно несущественных мелочей топят принятие нужных экстренных решений.
Более того, это специально делается
Та звичайно навмисно  :smilie3: У тебе маузер є? Без маузера не переконливо  :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Кабздец
« Reply #58 : Квітня 13, 2016, 05:49:31 17:49 »
Ну так я за и что?
Я от помню предвыборный лозунг всех партий исключая раве что Опоблок - ликвидация неприкосновенности.
Ну так и ГДЕ ЭТО?
Ну от мене більше хвилює зміна виборчого законодавства. Процедуру зняття недоторканості спростили, хоч щось.
А скасування недоторканості депутатів та суддів - це начебто зміни до Конституції. 300 голосів вже немає  :smilie5:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26980
Re: Кабздец
« Reply #59 : Квітня 13, 2016, 06:13:07 18:13 »
А это важно?
Какая разница будет их страховать бюджет напрямую или они будут платить страховку сами если их пенсии всеравно платятся из бюджета
З бюджету пенсії не повинні сплачуватися. І бюджет не повинен страхувати пенсіонерів. Треба думати, але принципи повинні бути все ж таки.
Я не знаю чи розповсюджені були у Грузії платні клініки та інші медичні заклади до початку медичної реформи. В Україні повно платних медичних закладів, маєш відповідний дохід - користуєшся. Хочеш користуватися медичною страховкою? Користуйся.
Як на мене, то треба залишити (можливо на деякий час) безкоштовні поліклініки, до яких саме пенсіонери і звертаються здебільшого.
Там якісь реформи все ж таки йдуть, і якісь гроші за пацієнтами ходять. Начебто лікарів можна обирати, якісь облік відвідувань жорсткий введений. Гадаю, що від кількості пацієнтів дохід лікарів все ж таки залежить. Чи хай буде залежати. Облік є, раніше не було.
Щодо пенсійної реформи, збільшити вік пенсійний, тобто скоротити час існування пенсіонера на цьому світі. Це стандарт.
Але за умов полегшення умов ведення бізнесу, збільшення робочих міст ... та таке інше у бік саме економічних реформ.

Та и ходят и учет введен, но плохо что это какието единичные случаи не более чем в региональных, а чаще в месных маштабах.
Хороший главврач или мэр - что то делают. Хреновый - значит все хреново. Все это разробленные, не систематические, часные решения, даже попытки решений. И если так оставить то чтото выкристализируется лет через 50, не раньше.

А насчет пенсий так мало что нэ повынни, платятся.
По мне так все равно откуда они платятся - из пенсфонда или госбюджета. И то и то наполняется из налогов, пофик как они называются. Да и по другому быть не может потому как взнос у нас примерно один в пенсфонд, а пенсии разные как и сроки выхода. Особенно это на шахтерах было заметно. Я уже про госслужащих молчу которым какогото хрена пенсию в процентном отношении начисляли вдвое больше чем другим категориям.
Повышеные пенсии могут существовать конечно, и должны, но выплачивать их должны специализированные пенс фонды. Отраслевые например или бюджетные, как военным или полицейским.
Этого всего нет потому как реформа до конца недоведена, отсюда и дефицит хронический