Автор Тема: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?  (Прочитано 7139 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #30 : Вересня 15, 2017, 04:51:17 16:51 »
І Яценюка, і Геращенко згоден при нагоді підтримати. Хоча ймовірно, що до того часу хтось з колишніх військових виросте в політика національного масштабу. Наприклад, Тетерук.

Згодна або-або. Яценюк міньшою мірою бо замарався об Юлю свого часу, но це моє особисте. Тетерук? Ні. Він подобається. Але потрібна людина котра буду почувати себе як риба у воді із західними партнерами. Як Порох зараз.  В Яценюка те є. А Гєращенко зараз "обрастає" зв"язками і досвідом.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #31 : Вересня 15, 2017, 05:03:21 17:03 »
Геращенко до Порошенка чи до Яценюка як до Місяця рачки. Тупе і неосвічене створіння.  :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33320
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #32 : Вересня 15, 2017, 06:48:31 18:48 »
Геращенко до Порошенка чи до Яценюка як до Місяця рачки. Тупе і неосвічене створіння.  :weep:

 :weep:

Іудушка, а ти звідки про її розум та освіту щось знаєш ? ану й нам розкажи   :smilie7:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33320
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #33 : Вересня 15, 2017, 06:50:10 18:50 »
Хоч я теж проти Геращенко, в неї забагато емоцій  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #34 : Вересня 15, 2017, 06:58:21 18:58 »
Я мав нагоду з нею спілкуватися особисто. Враження не з найкращих.
Ії фейсбук сторінка говорить сама за себе.
В Україні є багато значно освіченіших і розумних людей.

З нині відомих і можливих кандидатів я б віддав перевагу Арсенію.
« Останнє редагування: Вересня 15, 2017, 07:01:28 19:01 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #35 : Вересня 16, 2017, 04:51:16 16:51 »
Зміниться !
Наче населення Парижа й Марселя за останні 60 років  :smilie5:
( Азія й Африка нервово курять поодаль :laugh:).
Щоб змінилось населення України, яценюки й гройсмани зроблять все можливе й неможливе :smilie1:

Ти чи кацап, чи поплічник Віти Завірухи?

Постійно мелеш якусь нелюдську маячню  :smiley23:

Світогляд Віки Заверюхи для мене не чужий. Хоча Віка солдат і якісь політичні тонкощі може не знати. Нічого страшного.
Віка нагороджена медаллю УПЦ КП "За жертовність і любов до України".

МІж іншим, вона вінничанка  :smilie5:
Землячка президента - не може бути негативом.  :gigi:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #36 : Вересня 17, 2017, 09:05:57 21:05 »
Геращенко потенційно неможлива. Поки що з названих порохоботами :upa кандидатів є лише один - Сєня.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #37 : Вересня 17, 2017, 09:33:03 21:33 »
І Яценюка, і Геращенко згоден при нагоді підтримати. Хоча ймовірно, що до того часу хтось з колишніх військових виросте в політика національного масштабу. Наприклад, Тетерук.

Згодна або-або. Яценюк міньшою мірою бо замарався об Юлю свого часу, но це моє особисте. Тетерук? Ні. Він подобається. Але потрібна людина котра буду почувати себе як риба у воді із західними партнерами. Як Порох зараз.  В Яценюка те є. А Гєращенко зараз "обрастає" зв"язками і досвідом.

Вже обросла:



 :gigi:

А загалом кумедна гілочка. Бо решту після повернення з відрядження не варто й читати - нудота і примітив.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #38 : Вересня 17, 2017, 09:35:19 21:35 »
А загалом кумедна гілочка. Бо решту після повернення з відрядження не варто й читати - нудота і примітив.

Так а ти свого кандюка не назвав  :smiley14:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #39 : Вересня 17, 2017, 09:39:46 21:39 »
А загалом кумедна гілочка. Бо решту після повернення з відрядження не варто й читати - нудота і примітив.

Так а ти свого кандюка не назвав  :smiley14:

Я ще з кандидатом на 2019 не визначився, коли Пєця відповзе заліковувати неодноразово потовчений граблями лоб  :gigi:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #40 : Вересня 17, 2017, 09:58:34 21:58 »
Я ще з кандидатом на 2019 не визначився, коли Пєця відповзе заліковувати неодноразово потовчений граблями лоб  :gigi:

Ну так тобі простіше, давай, розказуй  :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #41 : Вересня 17, 2017, 10:12:40 22:12 »
Я ще з кандидатом на 2019 не визначився, коли Пєця відповзе заліковувати неодноразово потовчений граблями лоб  :gigi:

Ну так тобі простіше, давай, розказуй  :smilie7:

Це вам простіше - у вас все розплановано на 7 років  :lol:

А поза межами вашого затишного будуарчика турбулентність, і, якщо хтось каже, що знає, що буде за два роки, то він або йолоп, або брехун. Наразі є консенсус, що Пєцю спихати з табуретки ніхто не хоче (хіба що "гетьман" геть втратить клепку), але копатимуть в дупу щораз частіше, причому за підтримки амерів - без них Міхо би не ризикнув посунутися в Україну. На щось керівне Саакашвілі в Україні не вилізе, але має свою роль, причому показово, що від нього одночасно синіють і Пєця, і Мертвечук, і Хуйло.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33320
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #42 : Вересня 17, 2017, 10:48:12 22:48 »
Бу-га-га, роль Саакова вже чітко визначена - дешевий клоун на підтанцьовках у підарасів  :smilie5:

З народним підйомом вийшов обсерон, тепер міфічні американці з'явились  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #43 : Вересня 18, 2017, 08:03:23 08:03 »
копатимуть в дупу щораз частіше, причому за підтримки амерів - без них Міхо би не ризикнув посунутися в Україну.
Ху%лопи Конвекс та Міхуїл сунуться в Україну на гроші Кремля, про це безумоано свідчить оточення Міхуїла, там практично кремлядь на кремляді сидить та кремляддю поганяє.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #44 : Вересня 18, 2017, 08:11:02 08:11 »
Кличко Виталик.

 :smilie1:

А чо. Я за клячу був готовий голосувати ще в 2014-му
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #45 : Вересня 18, 2017, 11:02:02 11:02 »
Кличко Виталик.
 :smilie1:
А чо. Я за клячу був готовий голосувати ще в 2014-му
Нам лише Шарiкова не вситочало.
Киянам... вiн даром не треба - як Мер та хоязйственнiк -  :smiley23:
У Педро... не було iншоi кандидатури.
 :smilie7:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #46 : Вересня 18, 2017, 12:04:37 12:04 »
Кличко Виталик.
 :smilie1:
А чо. Я за клячу був готовий голосувати ще в 2014-му
Нам лише Шарiкова не вситочало.
Киянам... вiн даром не треба - як Мер та хоязйственнiк -  :smiley23:
У Педро... не було iншоi кандидатури.
 :smilie7:

Знову ватну пропаганду цитуєш  :smiley23: про "отбітиє мозгі" ще напиши.
Або з яких хуйов Віталік в тебе Шарікову дорівнюється, Шаріков також кандидатську захистив або теж володіє чотирма мовами?

Те що Віталік херовий оратор ще не означає що він херовий Мер або господпрець.
А що до киян, то незважаючи на потужне обсірання, вони його все одно вже переобирали на другий термін.



Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #47 : Вересня 18, 2017, 02:30:28 14:30 »
копатимуть в дупу щораз частіше, причому за підтримки амерів - без них Міхо би не ризикнув посунутися в Україну.
Ху%лопи Конвекс та Міхуїл сунуться в Україну на гроші Кремля, про це безумоано свідчить оточення Міхуїла, там практично кремлядь на кремляді сидить та кремляддю поганяє.

Ти, любителю шоколадної дупи,  можеш скільки завгодно переводити стрілки, але ЖОДЕН американський чи європейський політик і ЖОДНЕ поважне західне видання не підтримало фінти вухами нашого презика і його праведне обурення проти Саакашвілі, зате підтримав Мертвечук.

У Міхо просте, але важливе завдання - показати, що "король голий". Точніше, це "король" сам покаже, а Міхо - просто наочний матеріал.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #48 : Вересня 18, 2017, 03:04:24 15:04 »
копатимуть в дупу щораз частіше, причому за підтримки амерів - без них Міхо би не ризикнув посунутися в Україну.
Ху%лопи Конвекс та Міхуїл сунуться в Україну на гроші Кремля, про це безумоано свідчить оточення Міхуїла, там практично кремлядь на кремляді сидить та кремляддю поганяє.

Ти, любителю шоколадної дупи,  можеш скільки завгодно переводити стрілки, але ЖОДЕН американський чи європейський політик і ЖОДНЕ поважне західне видання не підтримало фінти вухами нашого презика і його праведне обурення проти Саакашвілі, зате підтримав Мертвечук.

У Міхо просте, але важливе завдання - показати, що "король голий". Точніше, це "король" сам покаже, а Міхо - просто наочний матеріал.
Convex.
А чого Миша залементувал про нібито втручання України в американські вибори тоді, коли американці задумались про введення нових санкцій проти Росіїї. За втручання Росії в американські вибори.
Скажи, цей лемент був на користь України?
''Да'' або ''ні''?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #49 : Вересня 18, 2017, 03:11:29 15:11 »
Міхо не надто мудрий - це мінус. Він нагадав про себе на шкоду Україні - це теж мінус.

Але він єдиний повівся як мужчина в українській політиці. Подивимось на Ющенка, на Яценюка, на Пєцю - вони нездатні поставити все на карту і ризикнути чесно напиждженим.

"Лєдокол рєволюциї" (с)

Злата, я ж не агітую тебе за нього голосувати і сам, скорше всього, не буду, якщо біля нього не збереться критична маса толкових і порядних.

Але продемонструвати, що не обов'язково бути холопом - за це Міхо треба подякувати. У найближчі роки не-холопи будуть критично потрібні Україні.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #50 : Вересня 18, 2017, 03:11:54 15:11 »
Не знаю, можливо, Яценюк
Але не певний, що Порошенко не зробить ставку на своє оточення- наприклад, Гройсмана

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #51 : Вересня 18, 2017, 03:19:49 15:19 »
Не знаю, можливо, Яценюк
Але не певний, що Порошенко не зробить ставку на своє оточення- наприклад, Гройсмана

То треба обирати тільки того, на кого зробить ставку Порох?

Не здивуюсь, якщо до тих других виборів причетність Пєці буде токсичним фактором.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #52 : Вересня 18, 2017, 03:34:18 15:34 »
Цитувати
Бывший председатель и спикер грузинского парламента Нино Бурджанадзе заявила, что Михаил Саакашвили является частью "плана ЦРУ", которое намерено, по ее словам, сорвать чемпионат мира в 2018 году и повлиять на президентские выборы.

Об этом она рассказала в интервью "Независимой газете".

По ее словам, Президент Украины Петр Порошенко допустил "роковую ошибку", лишив Саакашвили гражданства. Бурджанадзе отметила, что происходящее напоминает "сговор". Она убеждена, что Саакашвили является "зерном серьезнейшего проекта, который контролируется ЦРУ". Целью такого проекта, считает Бурджанадзе, будет создание "серьезных проблем" для России в 2018 году.

"Многие горят желанием отобрать у России чемпионат мира по футболу и оказать воздействие на выборы президента РФ. И этим силам нужно сделать так, чтобы в Украине, Молдове, возможно, в Грузии у России возникли тяжелые проблемы. Саакашвили - отличный кандидат для исполнения такого плана", - заметила она.

Зверніть увагу на нюанси реакції підкацапської Бурджанадзе:

операція ЦРУ - прихід Саакашвілі - ослаблення Порошенка - важкі проблеми для Росії

І це логічно.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #53 : Вересня 18, 2017, 03:34:55 15:34 »
Міхо не надто мудрий - це мінус. Він нагадав про себе на шкоду Україні - це теж мінус.

Але він єдиний повівся як мужчина в українській політиці. Подивимось на Ющенка, на Яценюка, на Пєцю - вони нездатні поставити все на карту і ризикнути чесно напиждженим.

"Лєдокол рєволюциї" (с)

Злата, я ж не агітую тебе за нього голосувати і сам, скорше всього, не буду, якщо біля нього не збереться критична маса толкових і порядних.

Але продемонструвати, що не обов'язково бути холопом - за це Міхо треба подякувати. У найближчі роки не-холопи будуть критично потрібні Україні.
Розумієш, convex?
Ти так ненавидиш Порошенка, що готовий проголосувати за казна-кого...аби не за Пороха.
Але це не чоловіча поведінка.
Це схоже на поведінку ображеної панночки, яка, щоби насолити своєму колишньому....виходить заміж за першого , хто зустрівся на шляху.
Щоби помститися.
Але мститься сама собі.
 :smilie1:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #54 : Вересня 18, 2017, 04:00:40 16:00 »
Саака в економіці- або ідіот, або демагог, або й перше, й друге
Як і Тимошенко

Саака в політиці- ненадійний партнер, знову ж таки-  демагог, який заради влади знищить країну, що його прийняла ( як жулька- тільки що вона тут від народження, але Україну за табуретку в Україні продасть аж бігом)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #55 : Вересня 18, 2017, 04:02:21 16:02 »
Саака в економіці- або ідіот, або демагог, або й перше, й друге
Як і Тимошенко

Саака в політиці- ненадійний партнер, знову ж таки-  демагог, який заради влади знищить країну, що його прийняла ( як жулька- тільки що вона тут від народження, але Україну за табуретку в Україні продасть аж бігом)

 :smiley24:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #56 : Вересня 18, 2017, 04:08:45 16:08 »
Причому по Грузії він ще й диктатор, що на відміну від Пороха розправлявся з опозицією фізично... А вже такого опозиціонера, як він сам, в Грузії, він би убрав одразу після першої ж гучної заяви... а, може, ще до неї- якби йому на стіл поклали відповідний донос

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #57 : Вересня 18, 2017, 04:58:41 16:58 »
Я бачу, що зрозуміти чужий пост - це неймовірно важко.

Коли я пишу, що найближчі два роки скидати Пєцю ніхто не збирається, злата заявляє, що я так його ненавиджу, що кушать нє магу.

Коли я пишу про Міхо, що
Цитувати
не агітую тебе за нього голосувати і сам, скорше всього, не буду, якщо біля нього не збереться критична маса толкових і порядних
злата "розуміє" це так:
Цитувати
готовий проголосувати за казна-кого...аби не за Пороха.

Після
Цитувати
У Міхо просте, але важливе завдання - показати, що "король голий". Точніше, це "король" сам покаже, а Міхо - просто наочний матеріал.
збігається ціла черга пояснювати, що Міхо непридатний очолити державу.

Нарот, у вас що, масова дислексія?

Я дійсно ставлюсь до Пєці прохолодно, але тому, що вважаю його некорисним для України. Цього достатньо, щоб бажати йому "простуду, геморой, чиряк на сраці, від шприца гематома і могила" (с)

Підлягає списанню  :smiley23:


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #58 : Вересня 18, 2017, 05:54:37 17:54 »
Я бачу, що зрозуміти чужий пост - це неймовірно важко.

Коли я пишу, що найближчі два роки скидати Пєцю ніхто не збирається, злата заявляє, що я так його ненавиджу, що кушать нє магу.

Коли я пишу про Міхо, що
Цитувати
не агітую тебе за нього голосувати і сам, скорше всього, не буду, якщо біля нього не збереться критична маса толкових і порядних
злата "розуміє" це так:
Цитувати
готовий проголосувати за казна-кого...аби не за Пороха.

Після
Цитувати
У Міхо просте, але важливе завдання - показати, що "король голий". Точніше, це "король" сам покаже, а Міхо - просто наочний матеріал.
збігається ціла черга пояснювати, що Міхо непридатний очолити державу.

Нарот, у вас що, масова дислексія?

Я дійсно ставлюсь до Пєці прохолодно, але тому, що вважаю його некорисним для України. Цього достатньо, щоб бажати йому "простуду, геморой, чиряк на сраці, від шприца гематома і могила" (с)

Підлягає списанню  :smiley23:
Ну, і де я помиляюсь ?
 :smilie5:
Convex.
Чому  ти НЕ хочеш,щоб Україна рухалась в  НАТО і ЄС ?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто кого "присмотрел" себе в Президенты на 2024?
« Reply #59 : Вересня 18, 2017, 06:55:14 18:55 »
Знову ватну пропаганду цитуєш  :smiley23: про "отбітиє мозгі" ще напиши.
Або з яких хуйов Віталік в тебе Шарікову дорівнюється, Шаріков також кандидатську захистив або теж володіє чотирма мовами?
Те що Віталік херовий оратор ще не означає що він херовий Мер або господпрець.
А що до киян, то незважаючи на потужне обсірання, вони його все одно вже переобирали на другий термін.
:Sho_za:
Яку траву смалимо?..
Не знаю, з якокого бодуна були тi, що наослiп голосували за "мера-господарника", але для киян користi з такого "господарника" - 0, 00% .
Не варто менi казати, що Клiчко супер-популярний: На фонi того Цирку-Шапiто, що йшло на Мера, справдi - вiн кращiй з тоi когорти пройдисвiтiв, що там були.
Я суджу не за дисертацiями, а за справами: Нажаль, Киiв все бiльше нагадуе велику деревню, анiж Мегаполiс.
 :smilie7: