Автор Тема: Швабода атримала новий транш з Кремля.  (Прочитано 6999 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Швабода атримала новий транш з Кремля.
« : Листопада 11, 2019, 01:44:54 13:44 »
Верещать про "захист української землі".

Гарадскіє Хвєнікси теж на падхватє, адже ім село теж "балить"  :weep:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #1 : Листопада 11, 2019, 01:46:33 13:46 »
Тягніпупс оновить собі джипа.



Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #2 : Листопада 11, 2019, 01:49:08 13:49 »
Верещать про "захист української землі".

Гарадскіє Хвєнікси теж на падхватє, адже ім село теж "балить"  :weep:
Може цього разу їм і не з Кремля платять, а Рюкзакян.  Режиму КалоМойш важливо не допустити справжнього спротиву, а з цим нацкурви та сволотівці своїми вересками поки що добре справляються.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #3 : Листопада 11, 2019, 01:51:43 13:51 »
Може цього разу їм і не з Кремля платять, а Рюкзакян.  Режиму КалоМойш важливо не допустити справжнього спротиву, а з цим нацкурви та сволотівці своїми вересками поки що добре справляються.

Х.з.
Як на мене, саме кацапи найбільш зацікавлені у відсутності ринку землі, як частини плану утримання України в якості деградуючої економічної клоаки.

До того ж, Швабода вже якісно відпрацьовувала гроші Кремля, воюючи проти "сланцевого" газу.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 994
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #4 : Листопада 11, 2019, 01:51:54 13:51 »
Питання складне.
Я особисто за продаж землі
Але проти щоб це робив Зелька.
Буде чергове наєбалово людей як це було У Всьому.
Я проти щоб ці правила робили з Києва.
Київ - місто шахраїв (с)
І поступається тільки Москві в цій номінації в світі.

І скільки ви б не писали свободу через Ш, як би не кляли цю партію
Суті це не змінить.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #5 : Листопада 11, 2019, 01:53:26 13:53 »
Питання складне.
Я особисто за продаж землі
Але проти щоб це робив Зелька.
Буде чергове наєбалово людей як це було У Всьому.
Я проти щоб ці правила робили з Києва.
Київ - місто шахраїв (с)
І поступається тільки Москві в цій номінації в світі.

І скільки ви б не писали свободу через Ш, як би не кляли цю партію
Суті це не змінить.

Суті не змінить.
Тягніпупс працює за гроші.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #6 : Листопада 11, 2019, 01:57:30 13:57 »
Спочатку нехай зроблять 80574 вибачальних присідання в позі "Ку!".

Довбо*би "Свободівські".

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #7 : Листопада 11, 2019, 01:59:12 13:59 »


 :weep:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #8 : Листопада 11, 2019, 02:12:38 14:12 »
Спочатку нехай зроблять 80574 вибачальних присідання в позі "Ку!".

Довбо*би "Свободівські".

На них найближчим часом очікує ресторанне харчування та нові смартфони.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #9 : Листопада 11, 2019, 02:31:26 14:31 »
Ну зараз вони нам попутчики, тому нехай верещать голосніше.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #10 : Листопада 11, 2019, 02:33:14 14:33 »
Питання складне.
Я особисто за продаж землі
Але проти щоб це робив Зелька.

І скільки ви б не писали свободу через Ш, як би не кляли цю партію
Суті це не змінить.
Біда в тому, що Зєлька може робити все, що завгодно. І велика заслуга в цьому саме Сволоти.

З.І. Через "Л" та "Т" назву цієї партії писати можна?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #11 : Листопада 11, 2019, 02:34:56 14:34 »
Ну зараз вони нам попутчики, тому нехай верещать голосніше.  :gigi:

Не думаю.
Краще зробити ринок землі саме руками обранців біомаси.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #12 : Листопада 11, 2019, 02:36:23 14:36 »
Ну зараз вони нам попутчики, тому нехай верещать голосніше.  :gigi:
Ви справді думаєте, що вони попутчики, а не підсаджені до вас навмисне сексоти?

Справа Ваша, але на Вашому місці я би поряд з такими попутчиками постарався не розслаблятись.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #13 : Листопада 11, 2019, 02:38:27 14:38 »
Ви справді думаєте, що вони попутчики, а не підсаджені до вас навмисне сексоти?

Справа Ваша, але на Вашому місці я би поряд з такими попутчиками постарався не розслаблятись.

+1

Після Майдану тягніпупси вже навіть не намагаються приховувати на кого працюють.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #14 : Листопада 11, 2019, 02:48:49 14:48 »
Європейська Солідарність
21 mins ·

Закон про землю потрібно винести на референдум. Спочатку народ повинен вирішити: потрібно чи не потрібно продавати землю. І тільки після цього, можна голосувати в Раді.

Олексій Гончаренко запрошує всіх завтра прийти о 9:00 під Верховну Раду, щоб разом зупинити розпродаж України. Змусимо їх почути нас разом!

_____________
БГГ. ЄС закликає мітингувати проти ринку землі, разом з Юлькою та швабодою, та проплачнею масовкою латифундистів.
Це вихід в тіраж, повна кон'юнктура. Петре, ти не захотів вивчити власних уроків?
Для мене це вже не дзвіночок, а набат.
Якщо не прийдуть до тями, про ЄС я забуду.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #15 : Листопада 11, 2019, 03:00:01 15:00 »
Біда в тому, що Зєлька може робити все, що завгодно.
Вже не може. Вже він взагалі практично нічого не може зробити за межами досить вузького фарватера. Усі кардинальні зміни робляться за місяць, або не робляться взагалі. Зебіли цей період взагалі витратили невідомо на що. Вони не зробили нічого, що Порох не міг зробити через низьку популярність і відсутність підтримки в парламенті, але що могло б дати певний позитивний економічний ефект. Навіть закон про продаж землі не прийняли коли дійсно могли. ФОПів відтермінували до 2021, тобто до періоду до якого скоріше за все зміни будуть відіграні взад. Навіть профанацію у вигляді боротьби з "Свинарчуками" вони провалили. Усі повиходили під заставу, і тепер повирішують усі свої питання в судах які триватимуть роками. А вже пішов накат в іншу сторону. В цьому місяці прийдуть платіжки за опалення. І літній розслабон зебільно-зубожілих стрекозлів, який уже восени переріс в якесь здивоване мовчання лохів яких наіпали, зараз переросте в гул незадоволення. І на фоні недофінансування дохідної частини бюджету, провалів на митниці, холонучої економіки, інвесторів які втікають зі своїми мільярдами від наїздів Бакланова і генальних законів Скаженого Принтера, порохоботів готових до грудневого путчу, і відтоку власних замерзаючих без субсидій зубожиликів, на жодні непопулярні рішення Зебіл уже не піде. І доведеться йому домовлятись. З Вакарчуком, з Макакою, з Рюкзакяном, з Білецьким, З Бєнєю, з Ахметом, з Порохом, з Тягнибоком. з усіма. Інакше він труп. Моментально. Як Овоч в 2014.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #16 : Листопада 11, 2019, 03:02:24 15:02 »
Вже не може. Вже він взагалі практично нічого не може зробити за межами досить вузького фарватера. Усі кардинальні зміни робляться за місяць, або не робляться взагалі. Зебіли цей період взагалі витратили невідомо на що. Вони не зробили нічого, що Порох не міг зробити через низьку популярність і відсутність підтримки в парламенті, але що могло б дати певний позитивний економічний ефект. Навіть закон про продаж землі не прийняли коли дійсно могли. ФОПів відтермінували до 2021, тобто до періоду до якого скоріше за все зміни будуть відіграні взад. Навіть профанацію у вигляді боротьби з "Свинарчуками" вони провалили. Усі повиходили під заставу, і тепер повирішують усі свої питання в судах які триватимуть роками. А вже пішов накат в іншу сторону. В цьому місяці прийдуть платіжки за опалення. І літній розслабон зебільно-зубожілих стрекозлів, який уже восени переріс в якесь здивоване мовчання лохів яких наіпали, зараз переросте в гул незадоволення. І на фоні недофінансування дохідної частини бюджету, провалів на митниці, холонучої економіки, інвесторів які втікають зі своїми мільярдами від наїздів Бакланова і генальних законів Скаженого Принтера, порохоботів готових до грудневого путчу, і відтоку власних замерзаючих без субсидій зубожиликів, на жодні непопулярні рішення Зебіл уже не піде. І доведеться йому домовлятись. З Вакарчуком, з Макакою, з Рюкзакяном, з Білецьким, З Бєнєю, з Ахметом, з Порохом, з Тягнибоком. з усіма. Інакше він труп. Моментально. Як Овоч в 2014.

А він з Путіним просто домовиться. Нема громадян України, нема проблем.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #17 : Листопада 11, 2019, 03:07:20 15:07 »
А він з Путіним просто домовиться. Нема громадян України, нема проблем.
Уже пізно. Навіть з Хуйлом йому треба було домовлятись в перший місяць. З кожним днем масштаб рішеннь які він реально може прийняти усе зменшується.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #18 : Листопада 11, 2019, 03:12:34 15:12 »
БГГ. ЄС закликає мітингувати проти ринку землі, разом з Юлькою та швабодою, та проплачнею масовкою латифундистів.
Це вихід в тіраж, повна кон'юнктура. Петре, ти не захотів вивчити власних уроків?
Ну вибираючи між прийняттям закону про продаж сг землі і тим щоб використати цей привід для хитання зебілів, я виберу останнє. Хоч я вцілому і підтримую ринок землі, але я розумію що фактично ніяких значних позитивних зрушеннь це в нинішній ситуації не принесе. А от кожен день зебілів при владі - це катастрофа.

Якщо не прийдуть до тями, про ЄС я забуду.
І хто замість.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #19 : Листопада 11, 2019, 03:20:22 15:20 »
Ну вибираючи між прийняттям закону про продаж сг землі і тим щоб використати цей привід для хитання зебілів, я виберу останнє. Хоч я вцілому і підтримую ринок землі, але я розумію що фактично ніяких значних позитивних зрушеннь це в нинішній ситуації не принесе. А от кожен день зебілів при владі - це катастрофа.
І хто замість.  :gigi:

Хитання зебілів в угоду соціялістичному ярму та бенефіціарам - латифундистам?
Можна було просто постояти осторонь. Але обрали брехню в угоду кон'юнктурі та апеляції до біомаси. Нах-нах.

Демсокира давно подобається.
А Пєтя бачу зібрався боротися за голоси люмпенів  :weep:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #20 : Листопада 11, 2019, 03:27:30 15:27 »
Уже пізно. Навіть з Хуйлом йому треба було домовлятись в перший місяць. З кожним днем масштаб рішеннь які він реально може прийняти усе зменшується.

А навіщо? Він "підмахне" на зустрічі якусь дику річ....і Україна перетвориться у "Тайожний Саюз Брацкіх Рєспублік" з плавним перетіканням у нову срану "русскую, сєвєрокорєйскую імпєрію", де будуть всі носити бороду з застрягшею "кіслой капустой", молитись на "царь-пушку" і "царя-батюшку", кібернетику оголосити "продажной дєвкой імпєріалізма"....і єздіть по Гоголю "купляти у царіци ЧЄРЄВІЧЬКІ". Таке не мождиво у 21 сторіччі? Елементарно! Елементарно загнати людей у 21 сторіччі в таке середньовіччя, що чортам тошно стане. І прикладу такого в світі - валом.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #21 : Листопада 11, 2019, 03:36:08 15:36 »
Уже пізно. Навіть з Хуйлом йому треба було домовлятись в перший місяць. З кожним днем масштаб рішеннь які він реально може прийняти усе зменшується.
Більш ніж впевнений, що з Ху№лом в нього вже є домовленність. Можливо вона існувала навіть перед президентськими виборами. А якщо це так, то уся Ваша піраміда самозаспокійливих навіювань про безсилість Бубочки розвалюється мов картковий будиночок.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #22 : Листопада 11, 2019, 03:37:29 15:37 »
А навіщо? Він "підмахне" на зустрічі якусь дику річ....і Україна перетвориться у "Тайожний Саюз Брацкіх Рєспублік" з плавним перетіканням у нову срану "русскую, сєвєрокорєйскую імпєрію", де будуть всі носити бороду з застрягшею "кіслой капустой", молитись на "царь-пушку" і "царя-батюшку", кібернетику оголосити "продажной дєвкой імпєріалізма"....і єздіть по Гоголю "купляти у царіци ЧЄРЄВІЧЬКІ". Таке не мождиво у 21 сторіччі? Елементарно! Елементарно загнати людей у 21 сторіччі в таке середньовіччя, що чортам тошно стане. І прикладу такого в світі - валом.
Янек підмахнув і?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #23 : Листопада 11, 2019, 03:38:02 15:38 »
Медведчук: "правительство пошло на уступки МВФ и обязалось открыть рынок земли, тем самым окончательно и бесповоротно сдав интересы украинского народа."


Аут, дивися які достойні спів-хитачі намалювалися, якщо Свабоди та Тюльки замало.
Петро їбанувсі?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #24 : Листопада 11, 2019, 03:39:31 15:39 »
А навіщо? Він "підмахне" на зустрічі якусь дику річ....і Україна перетвориться у "Тайожний Саюз Брацкіх Рєспублік" з плавним перетіканням у нову срану "русскую, сєвєрокорєйскую імпєрію", де будуть всі носити бороду з застрягшею "кіслой капустой", молитись на "царь-пушку" і "царя-батюшку", кібернетику оголосити "продажной дєвкой імпєріалізма"....і єздіть по Гоголю "купляти у царіци ЧЄРЄВІЧЬКІ". Таке не мождиво у 21 сторіччі? Елементарно! Елементарно загнати людей у 21 сторіччі в таке середньовіччя, що чортам тошно стане. І прикладу такого в світі - валом.
Я думаю, що Бубочка вже пообіцяв підписати таку дику річ, а зараз вони з Ху%лом підготовлюють Україну, щоб ця дика річ проканала з найменшими затратами. Розвалюють армію, деморалізують суспільство. Коли вирішать, що момент настав - запустять механізм негайної та жорсткої імплементації.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #25 : Листопада 11, 2019, 03:40:35 15:40 »
Янек підмахнув і?

Майдан.
Війна.
14700 вбитих.
Зєля - президент.
Війну почав Порох.
Мишебратья.
Командир роти Лапін сьогодні пішов в ФСБ(У).

І?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #26 : Листопада 11, 2019, 03:42:00 15:42 »
Ще потрібно це все буде ратифікувати..

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #27 : Листопада 11, 2019, 03:42:44 15:42 »
Я думаю, що Бубочка вже пообіцяв підписати таку дику річ, а зараз вони з Ху%лом підготовлюють Україну, щоб ця дика річ проканала з найменшими затратами. Розвалюють армію, деморалізують суспільство. Коли вирішать, що момент настав - запустять механізм негайної та жорсткої імплементації.

Цілком можливо. Я вже НІЧОМУ не дивуюсь.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #28 : Листопада 11, 2019, 03:43:56 15:43 »
Ще потрібно це все буде ратифікувати..

В Вєрховном Совєтє Малороссіі?

Зєбіли+Жопоблок+Юльки - 156%. Конституційно-міжгалактична більшість. Можна ратифікувати схід сонця на заході.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #29 : Листопада 11, 2019, 03:46:42 15:46 »
Цілком можливо. Я вже НІЧОМУ не дивуюсь.

Як раз ринок землі не лягає в канву зливу.
Бо це - інвестиції з-за кордону, а не подачка від хуйла.

Тому Мудачюк і зробив заяву.
Зебіли хочуть грабувати Україну самостійно, а варінт Лугандону нікого з панівної верхівки не влаштовує.
Йде торг, а не відвертий злив.