Автор Тема: Швабода атримала новий транш з Кремля.  (Прочитано 6998 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #90 : Листопада 11, 2019, 10:31:43 22:31 »
да похуй ему агробизнес
он отожмет  за бесценок землю и будет ей торговать
особенно его интересует земля вокруг городов
тебе еще рассказать?

Ти юльок віднині, вітаю.
Аліграхі відберуть землю, любі мої!

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20554
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #91 : Листопада 11, 2019, 10:33:36 22:33 »
Ти юльок віднині, вітаю.
Аліграхі відберуть землю, любі мої!

именно отберут
ты что думаешь беня будет платить бабкам в селах бабло? :weep:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20554
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #92 : Листопада 11, 2019, 10:35:01 22:35 »
а еще в стране процентов 25 госземель
и догадайтесь с двух раз на кого их перепишут

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20554
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #93 : Листопада 11, 2019, 10:37:26 22:37 »
Никто ничего отдирать не будет, разве что самые тупые.
Полудурки отдадут ее сами и задарма, как случилось с предприятиями

правильно
а несогласных нагнут вооруженные бенины бригады

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #94 : Листопада 11, 2019, 10:37:48 22:37 »
Ти подумай краще, що сталося після приватизації житла і хто виграв.
Це більш точна аналогія.

Я не против приватизации как таковой, тем более что она уже произошла. Я про регуляторные законы пишу. Квартирный вопрос зарегулирован выше крыши, чего стоит только остатки совдеповской прописки по всему законодательству когда банальная регистрация места жительства по сути предоставляет квазиимущественные права
А наш рынок земли будет абсолютно диким и не ограниченным даже банальным владением оружием.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #95 : Листопада 11, 2019, 10:39:39 22:39 »
А законопроект про що по твоєму?  :weep:

Він саме й регулює це.

Какой законопроект, который зебилы приймут? Спасибо, мы лучше подождем

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20554
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #96 : Листопада 11, 2019, 10:40:08 22:40 »
Я не против приватизации как таковой, тем более что она уже произошла. Я про регуляторные законы пишу. Квартирный вопрос зарегулирован выше крыши, чего стоит только остатки совдеповской прописки по всему законодательству когда банальная регистрация места жительства по сути предоставляет квазиимущественные права
А наш рынок земли будет абсолютно диким и не ограниченным даже банальным владением оружием.


именно
никто не против рынка земли
но именно сейчас условия для дикого грабежа
пусть санчала вернуть 6 ярдов баксов что беня украл

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #97 : Листопада 11, 2019, 10:43:51 22:43 »
Кацапня Польщу тримала в "странах СЭВ". З Україною буде інакше. Бо Україна, як і Крим...для КАЦАПНІ - "ДУХОВНАЯ СКРЄПА". Вони скуплять землю не задля господарства.

15000%

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20554
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #98 : Листопада 11, 2019, 10:58:06 22:58 »
Сотрудники НАБУ находятся в Раффайзен Банке, чтобы задержать главу правления Писарука, - "Новое время"

все что вам надо знать про рынок земли от бени :weep:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #99 : Листопада 11, 2019, 10:59:43 22:59 »
Сьогді у мене виникли підстави серйозно замислитися в необхідності взагалі перейматися політичними процесами в Україні.
Бо навіть ті, хто позиціонували себе прихильниками здрового глузду, в більшості просто зводять свої думки до сектантської рефлексії.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #100 : Листопада 11, 2019, 11:04:34 23:04 »
Какой законопроект, который зебилы приймут? Спасибо, мы лучше подождем

За Петра теж 5 років чекали.
Як виявилося сьогодні, були вагомі підстави, бо партія "ЄС" стала під одні комуно-феодальні прапори з більшовицькою шоблою з БЮТ, свабоди та ЗАЖОП.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #101 : Листопада 11, 2019, 11:13:53 23:13 »
За Петра теж 5 років чекали.
Як виявилося сьогодні, були вагомі підстави, бо партія "ЄС" стала під одні комуно-феодальні прапори з більшовицькою шоблою з БЮТ, свабоди та ЗАЖОП.

За Петра чекалы по простой причине - простой народ против, никто не хотел терять рейтинг.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #102 : Листопада 11, 2019, 11:18:02 23:18 »
я за приватизацію землі, хто просре свою землю той просре.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #103 : Листопада 11, 2019, 11:24:21 23:24 »
За Петра чекалы по простой причине - простой народ против, никто не хотел терять рейтинг.

О, як сильно. Тобто насправді це суміш  тупого популізму та шкурних інтересів.
Тим не менш Петро свій рейтинг все одно втратив, разом з БПП і НФ, який взалі зник.

А зараз виявилося, шо по факту Петро ніколи ринку й не хотів.
Тому можу лише розвести руки та офіційно занести Петра та ЕС до комуно-феодальної шобли.
Бай-бай.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #104 : Листопада 11, 2019, 11:29:42 23:29 »
И чо?
Каким боком тут Порошенко? Ну стоит рядом и стоит.
Меня Украина интересует, а не Порошенко лично

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #105 : Листопада 11, 2019, 11:31:49 23:31 »
И чо?
Каким боком тут Порошенко? Ну стоит рядом и стоит.
Меня Украина интересует, а не Порошенко лично

Порошенко завжди ні до чого, коли йдеться про негатив.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #106 : Листопада 11, 2019, 11:34:25 23:34 »
Ось майже 100% мої думки. Петро смачно харкнув у фейс правому електорату і побіг за люмпенами.
Звісно, нам мало, лічені відсотки, але ми знаємо на яких принципах стоїмо, незалежно від прізвищ.
Це його вибір.

_______
Serg Marco
1 min ·

Ладно, поговорим о рынке земли. Раз уж всех так возбудил наезд мой на ЕС на эту тему.
Так вот.
Начнем наверное с ЕС, а закончим СН. Чтоб по честному.
Ну во первых, я - представитель партии Демократична Сокира. Которая выступает за рынок земли. И тут такое дело, я действительно имею отношение к этой партии потому что разделяю её принципы и ценю тот факт что мою точку зрения там слышат. Если будет по другому - я официально попрошу меня с этой партией не ассоциировать. И поверьте - бывало что я приходил в офис и имел там разговор которые вожди нередко нарекали "наездом". Просто потому что я свою точку зрения готов отстаивать. Даже так, как возможно кому то неприятно.
Во вторых - я понимаю что Петр Алексеевич ибн Березенко - опытный политик. Я понимаю что большинство населения Украины не поддерживает открытие рынка земли, так как сказкой "прийдут проклятые буржуи и всё скупят" наш народ кормили слишком долго. И сейчас часть электората, в том числе Зе-электората выступают против закона про рынок земли. Потому ЕС я так понимаю решил поиграть на протестных настроениях. Извините, но это обычная политическая коньюктура. И то что в неё ввязался Березенко и сейчас поддерживает Сюмар, логически закончится не тем что к ЕС перебежит часть электората СН, а то что ЕС потеряет часть думающего электората, которые поддерживали Порошенко. Электората который выступает за рынок земли и против левацких лозунгов. Возможно вы настолько преданный сторонник ЕС что готовы закрывать на это глаза. А я - нет. Потому я буду одним из тех кто будет критиковать ЕС за коньюктурщину на тему рынка земли. Вы сейчас ничем не лучше Ляшко. И имейте яйца противостоять левацким решениям партии.

Далее. На тему закона про рынок земли от Слуги Народа и заявлений от Зеленского что только украинцы смогут покупать землю и компании с украинскими бенефициарами.
У меня сразу есть ряд технических вопросов.
Например открыли ребята Публичное акционерное общество и купили землю. А потом распродали они акции. Публично. И что, нельзя иностранцам эти акции покупать? Или это будут какие то другие может акции? Которые не будут накладывать те же права и обязанности?
Или например открыли ребята украинскую ТОВку, и купили на неё землю. Они что, теперь в товке не могут поменять бенефициара на иностранного? Где это, в каком законе такое прописано?
Или даже проще можно сделать. Есть украинская ТОВка, абсолютно украинская. Вот только вексель есть, что она пару млрд грн взяла от иностранной фирмы. И что теперь? Не отвечать имуществом? Опять же, каким законом запрещено?
Резюмируем. Это очень тупорылое (впрочем не единственное, надо к этому привыкнуть всё таки) заявление гидранта. Да, продавать землю не всем можно только когда Тимофей Милованов создаст новый орган, который будет решать кому продавать землю, а кому нет. К слову иностранцу с тремя гражданствами я думаю эта структура разрешит покупать украинскую землю, они же не дебилы. Больше регуляций богу регуляций, именно регуляции помогут создать настоящие рыночные условия, не правда ли, Тимофей? И то что создание такой структуры тянет за собой коррупционные риски - это отдельный вопрос. Ну зато будет место куда могут перебраться крепкие профи из Геокадастра. Такая кормушка будет, всем на заглядение.
Ну и ко всему можно положить болт на рост ВВП. Потому что привлечение денег, причем в валюте, и не изнутри страны, а снаружи - на этом можно будет поставить крест. Да, иностранный бенефициар может привлечь деньги под низкую кредитныую ставку, купить у нас кусок земли, занести эти деньги в бюджет Украины и начать возделывать эту землю но...кто же ему даст это делать?

Что же делать, спросите вы?
Открыть рынок земли. Пустить на него всех. Потому что чем больше участников - ТЕМ ВЫШЕ КОНКУРЕНЦИЯ И ТЕМ ОНА ДОРОЖЕ. Это простое правило которое неясно поклонникам социализма. Вы не создадите рынок если будете этот рынок душить регуляциями и выбирать кому можно продавать, а кому нет. Да, надо просто поставить землю на аукцион и публично и прозрачно продавать землю тому, кто больше даст.
И вот когда вы это сделаете, вы вдруг увидете что к нам из буржуев- инвесторов которые должны были скупать всю землю подчистую и увозить чернозем вагонами пришли только небольшие инвестора. Потому что у нас страна в которой продажные суды подчиняющиеся Главе Офиса Президента и Портнову, что у нас СБУ душит бизнес в лучших традициях Януковича, а прокуратура выполняет заказняки против бизнеса в относительно недорогой ценник. И что крупному инвестору проще пойти в Литву или Болгарию, чем к нам. Нахер мы им нужны с таким инвестиционным климатом?
Но рынок земли развивать надо. И только так, как я сказал. Чисто и прозрачно. С аукционов. И без регуляций. Тогда это будет иметь смысл.
К слову, можете прочитать про пилотный проект про продаже прав на аренду. Как по итогу вырастала цена, когда без регуляций давали участвовать всем желающим.
https://ukr.segodnya.ua/…/snyatie-moratoriya-na…/index.html…

А со своей стороны могу предложить Слуге Коломойского флешмоб - сфотографируйся с такой же табличкой как у Бени и тогда хозяин не назовет своего слугу дебилом. Но это конечно не точно.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #107 : Листопада 11, 2019, 11:35:29 23:35 »
Сьогді у мене виникли підстави серйозно замислитися в необхідності взагалі перейматися політичними процесами в Україні.
Бо навіть ті, хто позиціонували себе прихильниками здрового глузду, в більшості просто зводять свої думки до сектантської рефлексії.

Спеціяльно для пана ліберального реґорматора повторюю:

Щодо ринку землі,то введення його має здійснюватися законодавчо відповідальним і кваліфікованим парламентом, і практично - відповідальним і професійним урядом. І третій фактор - the rule of law.
Наразі всі три умови є абсолютно відсутніми.
 

Маєте заперечення?  :smilie11:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #108 : Листопада 11, 2019, 11:36:28 23:36 »
Порошенко завжди ні до чого, коли йдеться про негатив.

Я имел ввиду что меня не осо интересует его позиция по данному вопросу.
Его личной позиции я не знаю, а его партия в этом отношении никак не отличается от остального политикума по уже озвученной причине.
Зебилы вляпались в этот вопрос исключительно по своей тупости и жадности их кураторов

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #109 : Листопада 11, 2019, 11:41:55 23:41 »
Спеціяльно для пана ліберального реґорматора повторюю:

Щодо ринку землі,то введення його має здійснюватися законодавчо відповідальним і кваліфікованим парламентом, і практично - відповідальним і професійним урядом. І третій фактор - the rule of law.
Наразі всі три умови є абсолютно відсутніми.
 

Маєте заперечення?  :smilie11:

Маю.
Зубожілі люмпени ніколи не оберуть відповідального право-ліберального парламенту.
Відповідно, ринку не буде ніколи, а люмпени залишаться зубожілими та обиратумуть комуняк та феодалів.
28 років вам в якості наочного прикладу.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #110 : Листопада 11, 2019, 11:44:50 23:44 »
Я имел ввиду что меня не осо интересует его позиция по данному вопросу.
Его личной позиции я не знаю, а его партия в этом отношении никак не отличается от остального политикума по уже озвученной причине.
Зебилы вляпались в этот вопрос исключительно по своей тупости и жадности их кураторов

Е, мені пох на зебілів, вони мене не обходять абсолютно.
Чого не скажеш про Петра, за якого я голосував в 2014 та 2019.
Обидва рази виправдано.
Але зараз прийшов час сказати: Пєтя, прощай. Ти ніхуя не зрозумів та продовжуєш грати в ігрща, що утримують статус кво соціально-економічого ладу України: комуно-феодалізм.
Щасти.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #111 : Листопада 11, 2019, 11:53:10 23:53 »
Маю.
Зубожілі люмпени ніколи не оберуть відповідального право-ліберального парламенту.
Відповідно, ринку не буде ніколи, а люмпени залишаться зубожілими та обиратумуть комуняк та феодалів.
28 років вам в якості наочного прикладу.

Я згоден, але я мав на увазі не люмпен.
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #112 : Листопада 11, 2019, 11:59:18 23:59 »
Я згоден, але я мав на увазі не люмпен.

Е, люмпен в Україні сягає шаленої частки.
У нас по суті склалася латиноамериканська модель, з якої немає виходу.
Єдина можливість - це кинути біомасу та нав'язати ій ліберальну модель згори, примусивши увімкнути мізки.
Ось підійшли до цієї нагоди.
Замість того, аби зпровадити ринок землі чужими руками зебілів, мега-латифундист Пєця виріши підіграти люмпену.
Ну тоді нехай і вважається черговим комуно-феодалом.
Все по факту.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #113 : Листопада 11, 2019, 11:59:30 23:59 »
Е, мені пох на зебілів, вони мене не обходять абсолютно.
Чого не скажеш про Петра, за якого я голосував в 2014 та 2019.
Обидва рази виправдано.
Але зараз прийшов час сказати: Пєтя, прощай. Ти ніхуя не зрозумів та продовжуєш грати в ігрща, що утримують статус кво соціально-економічого ладу України: комуно-феодалізм.
Щасти.

Армія Віра Мова вже не актуально.
... ну що ж, лапті в руки і впєрьод-

зе Земля, зе Вода, зе Повітря

Все це стане КаломМойші.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #114 : Листопада 12, 2019, 12:01:19 00:01 »
Армія Віра Мова вже не актуально.
... ну що ж, лапті в руки і впєрьод-

зе Земля, зе Вода, зе Повітря

Все це стане КаломМойші.

Юля так само каже. Значить правда.
Так і бачу колони денмонстрантів від БЮТ, ЄС, Свабоди, ЗАЖОП, які крокукують нога в ногу до світлого безолігархічного майбутнього.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #115 : Листопада 12, 2019, 01:16:10 01:16 »
никакого рынка земли не будет
будет гефшефт жедочков

Саме так. Можна було розглядати продаж землі, якби була якась мінімальна правова система. А так просто подивіться, що сталось з Африкою, коли туди запустили китайців, і замисліться.

Мало того - я вважаю, що в умовах України не те що продаж землі треба обмежувати, а і демократію в цілому. Бо що відбувається, якщо дати в руки демократію зебільному населенню, продемонстрували останні президентські та парламентські вибори  :smilie9:

І що зелене чмо там тринділо про Канаду? в Канаді 89 відсотків землі належить Короні (різним ланкам уряду). В приватній власності лише 11 відсотків.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Land_ownership_in_Canada

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #116 : Листопада 12, 2019, 01:23:37 01:23 »
Саме так. Можна було розглядати продаж землі, якби була якась мінімальна правова система. А так просто подивіться, що сталось з Африкою, коли туди запустили китайців, і замисліться.

Мало того - я вважаю, що в умовах України не те що продаж землі треба обмежувати, а і демократію в цілому. Бо що відбувається, якщо дати в руки демократію зебільному населенню, продемонстрували останні президентські та парламентські вибори  :smilie9:

І що зелене чмо там тринділо про Канаду? в Канаді 89 відсотків землі належить Короні (різним ланкам уряду). В приватній власності лише 11 відсотків.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Land_ownership_in_Canada

Ще одне комуноїдне створіння зі Штатів вилізло.
Ось з наведеної статті: Most federally administered land is in the Canadian territories (Northwest Territories, Nunavut and Yukon)

Тобто більшість державної землі - в арктичних штатах, непридатних до землеробства.
Віповідно, приватна земля зконцентрована на півдні, у агровиробників.

Але ж як без брехні, га?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #117 : Листопада 12, 2019, 01:26:03 01:26 »
arrow, ти мені в цій гілці знову нагадав себе колишнього на ПУФіку. Усе той же юнацький максималізм, все ті ж агресивні старти на тих з чиєю думкою ти не згоден. І що найцікавіше, що і закінчення історії підозрюю буде аналогічним. Визнання того що казали "порохоботи" вірним, але нажаль занадто пізно для всіх.  :gigi:

Давай ми з тобою спробуємо накидати прогноз з того що буде в майбутньому з ринком землі, а потім спробуємо підняти гілочку через кілька років, якщо доживемо, і глянути як воно сталось.

Так от мій прогноз.

По-перше я не впевнений що зебілам взагалі вдасться протягти цей закон в будь-якому вигляді. Бо вони втратили час. В перші місяці після обрання Зеленський міг робити все що завгодно, хоч гуляти вулицею голяка вимагаючи від усіх зустрічних провести його до роялю, і цьому б знайшли виправдання, і ми б почули що так і треба. В перші дні після обрання зебільного парламенту він міг прийняти будь-який закон. Міг перенести столицю в Шепетівку, змінити армійську форму на помаранчеву, чи скоротити шкільну освіту до трьох років. І електорат би з цим погодився, і це б прийняв. Це післявиборчий кредит довіри. Він майже необмежений. Саме в цей час треба проводити важливі, але болючі реформи, якщо ти дійсно прийшов реформувати. І закінчився цей період десь між битвою "поліграфів" і замовленням шльондр у парламент. Зебіли його банально просрали. Що в принципі цілком логічно, бо вони не для того йшли в параламент щоб щось реформувати. Тепер щоб таки прийняти ринок землі, їм треба реально долати суттєвий спротив, домовлятись, втрачати електоральні бали прийняттям непопулярного в народі закону. І це все на фоні того що АраХамія їх лякає що їх усіх скоро розженуть, і доведеться повертатись в кабаре ногами дригать до виборців і пояснювати, навіщо вони у них "землю вкрали".

Але уявімо що закон таки приймуть. Що ж тоді відбудеться? Що зміниться? Покращиться? І тут моя відповідь - НІЧОГО. Незалежно від того що в тому законі буде прописано. Закон про ринок сільськогосподарської землі в Україні запізнився на 10 років. Все вже поділено. Ринок уже де-факто склався. Чорний, сірий, несправедливий. З величезними  перекосами в сторону великих агрохолдингів з монокультурами. З рейдерством, зі смішними орендними платежами за паї, з вимираючими нікому не потрібними селами. І нічого жоден закон тут уже не змінить. Бо так вирішив ринок, так вирішив капітал. І закон може лише ЗАКРІПИТИ ЦЕЙ СТАТУС. Або спровокувати НОВИЙ ПЕРЕДІЛ, що буде ще гірше, і на це ніхто не піде.

Що зміниться для агрохолдингів? Нічого. Вони будуть потихеньку переводити оренду у власність. Маючи доступ до західних ринків капіталів, років за 10 справляться. А може і швидше. Їх не зупинять жодні обмеження на максимальний об'єм землі, чи будь-які інші. Це Україна, а у них є гроші, є сільськогосподарська техніка, є багаторічні орендні договори, є власне впливове лоббі. Вони лише закріплять де юре свій статус де факто.

Що зміниться для середніх та дрібних фермерів? Нічого. Гіпотетично у них має з'явитись можливість закладати свою землю в банк і брати кредити, розширяючи бізнес. Практично, збільшення кредитування в цій сфері буде мінімальним. З багатьох причин. Починаючи від шалених відсотків, закінчуючи небажання наших банків зв'язуватись з активами, з якими вони не знають що робити. Тому у кого не було проблем з кредитами, у того їх і так не буде, а у кого були - залишаться.

Що зміниться для власників паїв? Нічого. Більшість з них не обробляють землю, окрім своїх присадибних ділянок. Більшість з них не зможуть продати свої паї, бо вони знаходяться в довготривалій оренді, і лише від орендаря залежить чи захоче він викупити цю землю. А розривати договір і судитись це практично непідйомна справа для власника пая на кілька гектраів з ринковою вартістю в 5 тисяч баксів. Інші ж взагалі просто не зможуть продати свої паї. Навіть якщо хотітимуть. Тому що тільки в Макакіних страшилках у нас стоятимуть черги з китайців та арабів, які скуповуватимуть у зубожілих їхні паї. Тому що на землі, щоб вона приносила гроші треба працювати. Треба вкладатись і нещадно пахати. І навіть тоді можна прогоріти. І ті шматки, які на даний момент не поділили між собою великі гравці, по суті нікому і не потрібні і покупці на них навряд чи знайдуться.

Тоді для чого взагалі ця катавасія? У мене є чітке переконання що все це робиться для того, про що я писав вище. Для дерибану тих сг-земель, які досі знаходяться в державній власності. Щоб хтось переклав їх з державної у свою кишеню, сплативши в рази менше реальної ціни. Але якщо тут хтось вважає що зебіли альтруїсти і все роблять для народного щастя, то я звичайно їх переконувати в протилежному не буду.  :smiley25:

От такий у мене прогноз. Чи вважаю я що земля в Україні має вільно продаватись? Так, вважаю. Але підозрюю що зебілів, та тих хто стоїть за ними цікавить дещо інше. І поки що для мене задача номер один - делегітимізація зебілів. І якщо для цього можна використати зубожільні страшилки, то чому б і ні. Я цілком готовий почекати ще кілька років до прийняття закону, який на мою думку фактично нічого не змінить, а лише закріпить ситуацію, яка і так склалась.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #118 : Листопада 12, 2019, 01:35:16 01:35 »
Аут, мені не цікаві прогнози, які обслуговують кон'юнктурну позицію Пєті.
Якби Пєтя зараз вийшов і сказав, так я не зміг провести реформу, але дававйте спробуємо зараз, з нашми правками, то ти б не написав цього опусу. Це називається сектантсвом.

Щодо того, що я писав раніше - так то було по суті усвідомлення того, що Петро спустив свій рейтинг в унітаз, так і не пішовши на фундаментальні ліберельні реформи. І зараз він знову намагається догодити люмпенам, які його ненавидять....
Немає проблем. Але нехай більше не розраховує на правий електорат.



Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Швабода атримала новий транш з Кремля.
« Reply #119 : Листопада 12, 2019, 01:37:37 01:37 »
Ще одне комуноїдне створіння зі Штатів вилізло.
Ось з наведеної статті: Most federally administered land is in the Canadian territories (Northwest Territories, Nunavut and Yukon)

Тобто більшість державної землі - в арктичних штатах, непридатних до землеробства.
Віповідно, приватна земля зконцентрована на півдні, у агровиробників.

Але ж як без брехні, га?

Сам брешеш. Є ще ліси, національні парки У ВСІХ провінціях і просто земля у державній власності, наприклад, у містах. Час від часу її можуть продавати, гроші йдуть у бюджет.

Ще раз - всього 11 відсотків землі в Канаді перебуває у приватній власності.