Автор Тема: Столтенберг - підорас  (Прочитано 591 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8656
  • Стать: Чоловіча
Столтенберг - підорас
« : Серпня 06, 2019, 06:31:03 06:31 »
Анексію Криму спричинило зростання конкуренції між наддержавами, – Столтенберг

Окупація українського півострова Росією є першим випадком захоплення однією державою територій іншої після Другої світової війни.

Виною цьому могла стати конкуренція великих держав, яка щороку лише зростає, переконаний генсек НАТО Єнс Столтенберг.

 Першим викликом перед світовою безпекою є зростання конкуренції між великими державами. І ми бачимо наслідки цього в Криму. Від незаконної анексії Криму до Північної Кореї, Сирії до Південно-Китайського моря,
– наголошує він.

Окрім того, Столтенберг звертає увагу на те, що Росія зараз все активніше нарощує свою військову міць.

"Ми спостерігаємо посилення російської присутності на Близькому Сході, в Сирії. Також Росія намагається втрутитися і підірвати довіру до демократичних інститутів у кількох країнах-членах НАТО", – додав генсек Альянсу.
 
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Re: Столтенберг - підорас
« Reply #1 : Серпня 08, 2019, 07:19:10 19:19 »
Дозвольте нагадати вам хто такий 'прохвесіонал' Stoltenberg.
На той час голова уряду Норвегії, він, ну як і всякий корумпований політик, пішов 'на договорняк' з тим падлом Обамою. "Тобі - Нобель Миру, мені - посада Secretary General of NATO". Було таке.

І він повинен добре знати, що до загарблення Криму 'прогресивний' Захід нахабною силою відібрав у Сербії Косово. Я надто не люблю сербів за їх прокацапську позицію, і я люто ненавидю тих сербів, що вбивають українців на Донбасі, але я не можу погодитися з практикою міжнародного розбою. Під яким би соусом це б не подавалося.

Хоча про рашку він щось вірно сказав, Сaptain Obvious  :smilie8: ,  а от про окупований хуйлом Донбас звичайно 'забув'...  :Ganba:       
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: Столтенберг - підорас
« Reply #2 : Серпня 08, 2019, 09:35:52 21:35 »
Дозвольте нагадати вам хто такий 'прохвесіонал' Stoltenberg.
На той час голова уряду Норвегії, він, ну як і всякий корумпований політик, пішов 'на договорняк' з тим падлом Обамою. "Тобі - Нобель Миру, мені - посада Secretary General of NATO". Було таке.

І він повинен добре знати, що до загарблення Криму 'прогресивний' Захід нахабною силою відібрав у Сербії Косово. Я надто не люблю сербів за їх прокацапську позицію, і я люто ненавидю тих сербів, що вбивають українців на Донбасі, але я не можу погодитися з практикою міжнародного розбою. Під яким би соусом це б не подавалося.

Хоча про рашку він щось вірно сказав, Сaptain Obvious  :smilie8: ,  а от про окупований хуйлом Донбас звичайно 'забув'...  :Ganba:       

Серби - теж підари, правильно в них Косово забрали  :smilie7:

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Re: Столтенберг - підорас
« Reply #3 : Серпня 09, 2019, 05:25:05 17:25 »
Серби - теж підари, правильно в них Косово забрали  :smilie7:


Приїхали.
По цій логіці підхуйловці мають право казати те ж саме про Україну і окуповані ними Крим та Донбас, чи як? Ви що, дійсно вважаєте, що таким чином треба будувати міжнародні стосунки? Ну і хто має вирішувати, яка нація є п**орами і який ласий шмат в них відібрати?  :smilie11:
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15827
Re: Столтенберг - підорас
« Reply #4 : Серпня 09, 2019, 06:49:13 18:49 »

Приїхали.
По цій логіці підхуйловці мають право казати те ж саме про Україну і окуповані ними Крим та Донбас, чи як? Ви що, дійсно вважаєте, що таким чином треба будувати міжнародні стосунки? Ну і хто має вирішувати, яка нація є п**орами і який ласий шмат в них відібрати?  :smilie11:
Контекст різний, косоваров би просто вирізали