Сторінок:
Actions
  • #511 від WestNik 04 Mar 2019
  • не вір, не бійся, не проси

    не принижуйтесь перед курвою
  • #512 від deGeneral 04 Mar 2019
  • #513 від majesty 04 Mar 2019
  •  :smiley15:
  • #514 від ska 04 Mar 2019
  • Люди , живые со своими достоинствами и недостатками намного важнее любой  платформы, а на фупе людей все меньше и меньше
  • #515 від ксeня 04 Mar 2019
  • А давайте розберемось, хто його здав?
    Бо мені видається, що здали його якраз ви, які мовчали, коли раз за разом без причини банили найкращих дописувачів.

    Кацапи так встидливо відверталися від тих, кого в автозаки пакували.

  • #516 від Alison 04 Mar 2019
  • #517 від deGeneral 04 Mar 2019
  • Люди , живые со своими достоинствами и недостатками намного важнее любой  платформы, а на фупе людей все меньше и меньше

    Главное, есть интересная странность: почитаешь ФУП - форум зрадофильский, заглянешь в голосовалки - порохоботский до мозга костей. Получается, порохоботы ФУПа сидят себе тихонечко, ничего не пишут, зрадофилов ни во что не макают, знай только в пунктики голосования тыцяют?
  • #518 від majesty 04 Mar 2019
  • Люди , живые со своими достоинствами и недостатками намного важнее любой  платформы, а на фупе людей все меньше и меньше

    очень верное замечание
  • #519 від majesty 04 Mar 2019
  • Главное, есть интересная странность: почитаешь ФУП - форум зрадофильский, заглянешь в голосовалки - порохоботский до мозга костей. Получается, порохоботы ФУПа сидят себе тихонечко, ничего не пишут, зрадофилов ни во что не макают, знай только в пунктики голосования тыцяют?

    ну людям некогда писать
    зубожылы это в основном никчемы и неробы
    да штабные

    я среди наших которые пишут там навеерно  айтишники на 90%
  • #520 від arrow 04 Mar 2019
  • Главное, есть интересная странность: почитаешь ФУП - форум зрадофильский, заглянешь в голосовалки - порохоботский до мозга костей. Получается, порохоботы ФУПа сидят себе тихонечко, ничего не пишут, зрадофилов ни во что не макают, знай только в пунктики голосования тыцяют?

    На виборах так само буде.
  • #521 від Bund 04 Mar 2019
  • Главное, есть интересная странность: почитаешь ФУП - форум зрадофильский, заглянешь в голосовалки - порохоботский до мозга костей. Получается, порохоботы ФУПа сидят себе тихонечко, ничего не пишут, зрадофилов ни во что не макают, знай только в пунктики голосования тыцяют?
    Це тільки старі хлопчики та бабусі безвилазно сидять на форумах, а нормальним людям роботу працювати треба...
  • #522 від nativi 04 Mar 2019
  • Дурепо, тут більшість забанених  :weep:
    Може я и дурепо.
    А перерегитися неможна?
  • #523 від WestNik 04 Mar 2019
  • Главное, есть интересная странность: почитаешь ФУП - форум зрадофильский, заглянешь в голосовалки - порохоботский до мозга костей. Получается, порохоботы ФУПа сидят себе тихонечко, ничего не пишут, зрадофилов ни во что не макают, знай только в пунктики голосования тыцяют?

    чесно, ви думаєте, що притула б не привела голосування до загального зрадойобського рівня, якщо б це їй було потрібно ?

    вона утримує увагу "нестабільних" читачів фупу такими фінтами

    так само, на фупі , гарантую, завжди будуть писати прихильники Порошенка, навіть якщо притулі доведеться платити за їх там присутність
  • #524 від deGeneral 04 Mar 2019
  • На виборах так само буде.

    Ось в цьому не сумніваюсь.
  • #525 від Бувалий 04 Mar 2019
  • чесно, ви думаєте, що притула б не привела голосування до загального зрадойобського рівня, якщо б це їй було потрібно ?
    вона утримує увагу "нестабільних" читачів фупу такими фінтами
    так само, на фупі , гарантую, завжди будуть писати прихильники Порошенка, навіть якщо притулі доведеться платити за їх там присутність
    Фантастика...
     :smilie7:
  • #526 від bugaga 04 Mar 2019
  • Цитувати
    Главное, есть интересная странность: почитаешь ФУП - форум зрадофильский, заглянешь в голосовалки - порохоботский до мозга костей. Получается, порохоботы ФУПа сидят себе тихонечко, ничего не пишут, зрадофилов ни во что не макают, знай только в пунктики голосования тыцяют?
    Або як казав Geo заміри суспільної думки роблять, і упирям заборонили голосувати
  • #527 від deGeneral 04 Mar 2019
  • чесно, ви думаєте, що притула б не привела голосування до загального зрадойобського рівня, якщо б це їй було потрібно ?

    вона утримує увагу "нестабільних" читачів фупу такими фінтами

    так само, на фупі , гарантую, завжди будуть писати прихильники Порошенка, навіть якщо притулі доведеться платити за їх там присутність

    Справедливо кажучи, мені гріх жалітися, я пишу доволі вільно і порохобочу, як не в себе. Один був лише незрозумілий випадок з 3-денним баном.
  • #528 від WestNik 04 Mar 2019
  • Справедливо кажучи, мені гріх жалітися, я пишу доволі вільно і порохобочу, як не в себе. Один був лише незрозумілий випадок з 3-денним баном.

    мене там взагалі не банили, хіба пару разів втемну

    але бути в кацапської курви дозволеним порохоботом- це таки тупо, тому я тут

    недозволених порохоботів зараз там немає- в цьому я переконаний твердо
  • #529 від deGeneral 04 Mar 2019
  • мене там взагалі не банили, хіба пару разів втемну

    але бути в кацапської курви дозволеним порохоботом- це таки тупо, тому я тут

    недозволених порохоботів зараз там немає- в цьому я переконаний твердо

    Я ніякого дозволу не питав. Просто порохобочу собі й усе.
  • #530 від WestNik 04 Mar 2019
  • Фантастика...
     :smilie7:

    в чому фантастика ?

    ви вважаєте притулу тупою ?

    вона дуже добре знає, як утримати аудиторію, яка вагається, і направити її в русло, потрібне кацапам

    фуп, на якому залишаться одні олдйоби, люксихуюкси і анал-І-тики, нікому не цікавий
  • #531 від WestNik 04 Mar 2019
  • Я ніякого дозволу не питав. Просто порохобочу собі й усе.

    в тому і прикол, що притула вміє утримати щирих порохоботів, а не куплених

    куплені- це гроші, і вони ніколи не будуть такими вдалими хлопчиками для биття
  • #532 від Задармапродавши 04 Mar 2019
  • Справедливо кажучи, мені гріх жалітися, я пишу доволі вільно і порохобочу, як не в себе. Один був лише незрозумілий випадок з 3-денним баном.

    Привіт :smiley15:
    Ти хочеш сказати, що я порохоботила якось не так, що мене забанили вніколи?
  • #533 від arrow 04 Mar 2019
  • Може я и дурепо.
    А перерегитися неможна?

    Навіщо?
  • #534 від deGeneral 05 Mar 2019
  • в тому і прикол, що притула вміє утримати щирих порохоботів, а не куплених

    куплені- це гроші, і вони ніколи не будуть такими вдалими хлопчиками для биття

    Вона просто мене не чіпала, ось і все. А утримуюсь я там просто тому, що вже більше 15 років на фупі, там все звично, за вийнятком сформованого на сьогодні контингенту.
  • #535 від deGeneral 05 Mar 2019
  • Привіт :smiley15:
    Ти хочеш сказати, що я порохоботила якось не так, що мене забанили вніколи?

    Привіт! :smiley15:
    Та ні, в мене немає жодних нарікань до інших порохоботів. Що там собі Олена думала на твій рахунок, для мене також великою загадкою теє є.
  • #536 від Нельотчик 05 Mar 2019
  • ... я там просто тому, що вже більше 15 років на фупі, там все звично, за вийнятком сформованого на сьогодні контингенту.

    А що ще, крім контингенту, може цікавити на будь-якому форумі?
    Кольорове рішення та прикольні аватарки?
  • #537 від лисогорець 05 Mar 2019
  • Вітаннячко всім...)
  • #538 від deGeneral 05 Mar 2019
  • А що ще, крім контингенту, може цікавити на будь-якому форумі?
    Кольорове рішення та прикольні аватарки?

    Тролінг. Порохоботство. Тролінг порохоботством. :smiley16:
  • #539 від arrow 05 Mar 2019
  • #540 від Нельотчик 05 Mar 2019
  • Доброго ранку!
Сторінок:
Actions