Сторінок:
Actions
  • #4231 від Capitain Cubs 08 Jan 2021
  • Якщо нема заперечень, то я об'єднаю обидві гілки

    Назву мою постав.
    Вона прикольна :smilie5:
  • #4232 від Capitain Cubs 08 Jan 2021
  • Йобік ішаков остаточно викрився :smiley14:
    Дайте узбецькій ослятині шанс щось тут дописати :smilie5:
  • #4233 від Yuras Yuras 08 Jan 2021
  • Тепер норм  :smiley24:

    До речі, класифікація підорів - це колективний продукт. Хоча медвед таки найбільше приклався.

    До речі, де він зараз ?  Останньо пригадую якісь його срачі з Тєрєшковою.
    На ФУПі
  • #4234 від Capitain Cubs 09 Jan 2021
  • Кондовий макакій з столиці зубажіння чомусь зневажливо про бубачьку :smilie5:

    A.W.cьогодні в 14:40
    IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
    andry, cьогодні в 14:31
    У всьому світі повним ходом йде вакцинація, що у нас за цирк на дроті?
    Де ковідне бабло поділи? Жопа є а вакцини нема (і не буде).
    З.І. З китайськими і кацапськими вакцинами йдіть в дупу.
    Клован в баночку напісяє - ото тобі й вакцина
  • #4235 від Capitain Cubs 10 Jan 2021
  • (ци)!!! :smilie5:

    ишака можно вывезти в Украину из кишлака, но никак кишлак из ишака
  • #4236 від majesty 10 Jan 2021
  • я только обратил внимание на список медведа
    там конечно все до кучи

    но много яркихи и точных эпитетов
    от кликухи дымца поржал от души :weep:
  • #4237 від majesty 11 Jan 2021
  • я только обратил внимание на список медведа
    там конечно все до кучи

    но много яркихи и точных эпитетов
    от кликухи дымца поржал от души :weep:
    :weep:

    dimec
    cьогодні в 14:48
    IP/Host: ---.te.net.ua
    Я как раз Зеленского не защищаю и признаю что он обосрался,но и не считаю что при свине было бы лучше.А таких протестувальныкив я никогда не понимал и надеюсь что не пойму,потому что мне бы не пришло в голову обвинять Порошенко,Януковича или Зеленского в своей плохой жизни.
  • #4238 від Capitain Cubs 11 Jan 2021
  • Як вам таке : вадім розійшовся з валєтом.
    Я думав, що це один єдиний шизофренік, а вивиявилось, що банальна гомосексуальна пара з СєвєроДанєццка :smilie5:
  • #4239 від majesty 11 Jan 2021
  • Як вам таке : вадім розійшовся з валєтом.
    Я думав, що це один єдиний шизофренік, а вивиявилось, що банальна гомосексуальна пара з СєвєроДанєццка :smilie5:

    у меня в лидеры после исчезновения быдла  сирьожиномер и хорватиятрейлер вышел чувак под кодовым навванием "куколд" :laugh:
  • #4240 від div 11 Jan 2021
  • Кабс чо в том гадюшнике интересного. У вас же в Николаеве есть шикарный зоопарк. По любому там животных больше
  • #4241 від Capitain Cubs 12 Jan 2021
  • Кабс чо в том гадюшнике интересного. У вас же в Николаеве есть шикарный зоопарк. По любому там животных больше

    Там тхне як у свинарнику. Давно не ходив :smilie5:
  • #4242 від likemovie 12 Jan 2021
  • Чекалкін різко висказався про УП-брежнєвські коментарі про зебіла,повністю компліментарні.УП і її господарі-продажні негідники.
  • #4243 від Yuras Yuras 12 Jan 2021
  • Чекалкін різко висказався про УП-брежнєвські коментарі про зебіла,повністю компліментарні.УП і її господарі-продажні негідники.
    Норм, атака на медіа-ресурс.
  • #4244 від Бувалий 12 Jan 2021
  • Чекалкін різко висказався про УП-брежнєвські коментарі про зебіла,повністю компліментарні.УП і її господарі-продажні негідники.
    Забавний чувак - чи давно Дiма сам працював на 106 FM?..
     :ap
  • #4245 від Capitain Cubs 12 Jan 2021
  • Оля Кравець вскрилася :smilie5:
    Цитувати
    Olga Taylorcьогодні в 01:05
    IP/Host: 160.62.14.---
    Верните нам кучерявого болвана. Он один знал как обнимать Путина
  • #4246 від RG 12 Jan 2021
  • Оля Кравець вскрилася :smilie5:

    Камінг-аут кацапки   :moskali:

    Іудушка наш і Тєрєщкова скоро теж, мабуть  :smilie8:
  • #4247 від Бувалий 12 Jan 2021
  • Камінг-аут кацапки   :moskali:
    Іудушка наш і Тєрєщкова скоро теж, мабуть 
    :smilie8:
    СаХановцi йдуть поза чергою...
  • #4248 від Geo 12 Jan 2021
  • Шановне товариство...

    Перепрошую, що турбую. Киньте на УПЯЧКУ в брехливу, паскудну харю мерзотника ДіДУСя цей скріншот. Бо ВОНО, тупориле...і з 30 разу "не розуміє".

    Дякую за увагу, люди добрі.

  • #4249 від Yuras Yuras 12 Jan 2021
  • Шановне товариство...

    Перепрошую, що турбую. Киньте на УПЯЧКУ в брехливу, паскудну харю мерзотника ДіДУСя цей скріншот. Бо ВОНО, тупориле...і з 30 разу "не розуміє".

    Дякую за увагу, люди добрі.


    Як би ви ще посилання на гілку і сторінку б дали
  • #4250 від arrow 12 Jan 2021
  • Шановне товариство...

    Перепрошую, що турбую. Киньте на УПЯЧКУ в брехливу, паскудну харю мерзотника ДіДУСя цей скріншот. Бо ВОНО, тупориле...і з 30 разу "не розуміє".

    Дякую за увагу, люди добрі.



    Серйозно?
    Це ж один з невиліковно патологічних персонажів, який на останніх місцевих виборах працював на Пальчєвскава.
    Він все розуміє виключно через призму власної кишені аби пихи. Забий назавжди.
  • #4251 від majesty 12 Jan 2021
  • шо то все ушло в кучу
    и ветку я такую не открывал
    и последних постов не нашел своих :rotate:
  • #4252 від Uki 12 Jan 2021
  • шо то все ушло в кучу
    и ветку я такую не открывал
    и последних постов не нашел своих :rotate:

    Я злив дві гілки про ФУП в одну. На прохання кабса дав їй його творчу назву.....
  • #4253 від likemovie 12 Jan 2021
  • на даний час форум суп є як не дивно єдиним проукраїнським форумом якого я знаю.УП здохла повністю,це-гниле болото
  • #4254 від Uki 12 Jan 2021
  • на даний час форум суп є як не дивно єдиним проукраїнським форумом якого я знаю.УП здохла повністю,це-гниле болото

    Там нікому вже сушити те болото, розкладати по поличках, та розставляти всі крапки над і..... Більшість адекватних через критику УП були записані у вороги притули та забанені на довічно.........
    А всякі гівноботи нахваляють її, то вони лєпші друзі.....
  • #4255 від arrow 12 Jan 2021
  • Там нікому вже сушити те болото, розкладати по поличках, та розставляти всі крапки над і..... Більшість адекватних через критику УП були записані у вороги притули та забанені на довічно.........
    А всякі гівноботи нахваляють її, то вони лєпші друзі.....

    Вся УП - це цілковито гебешний проект, від самого початку, коли Прітула була поставлена смотрящою за Гонгадзе.
    Його й позбавили життя в першу чергу, аби очолити процес виходу політінформації до інтернету.
    Всі стадії модерації хвупа - це чітко розписані методички.
  • #4256 від plzen 12 Jan 2021
  • Там модерації немає з осіні,  немає кому банити ні проукраїнських ні антиукраїнських.
  • #4257 від arrow 12 Jan 2021
  • Там модерації немає з осіні,  немає кому банити ні проукраїнських ні антиукраїнських.

    Там досягнута критична маса параноїків, які здатні підтримувати систему "генерації контенту" з стабільному стані без зовнішнього втручання.
    Щодо "проукраїнських", то це точно не персонажі, які граються у пінгпонг з ватою, даючі останній емоційне підживлення. І таких там 95%.
  • #4258 від plzen 12 Jan 2021
  • Ну коли голосовалку ставлять,то проукраїнські постійно ведуть,шизіків,  ботів там меншість , просто вони завжди дуже плодовиті та активні.
    Зараз краще що немає модерації, бо звісно що банили в першу чергу не тих що треба.
  • #4259 від arrow 12 Jan 2021
  • Ну коли голосовалку ставлять,то проукраїнські постійно ведуть,шизіків,  ботів там меншість , просто вони завжди дуже плодовиті та активні.
    Зараз краще що немає модерації, бо звісно що банили в першу чергу не тих що треба.

    Пляцць, ну як вам пояснити, що ваші вишукування пазітіву в упячці - це вже відверте схиблення.
    Головна мета цього ресуру, і хвупу передусім - це генерація постійного протистояння, розбрату, відвертого срачу...
    Ті довбойоби, які звуться "проукраїнськими", сидять там та підживлюють це середовище. Без них всі ватні шизоїди просто засохли б на корню. Але ж "голосувалки показують"  :fp2
  • #4260 від RG 12 Jan 2021
  • Ну коли голосовалку ставлять,то проукраїнські постійно ведуть,шизіків,  ботів там меншість , просто вони завжди дуже плодовиті та активні.
    Зараз краще що немає модерації, бо звісно що банили в першу чергу не тих що треба.

    Тих, що треба, вже побанили раніше  :smilie7:
Сторінок:
Actions