Сторінок:
Actions
  • #151 від Комашки 18 Aug 2023
  • Цитувати
    Один із можливих кандидатів у президенти США від республіканців Рон Десантіс хоче прибрати допомогу Україні з пріоритетів Вашингтона та зосередитися на протистоянні з Китаєм. Про це повідомило видання Foreign Policy із посиланням на джерела в оточенні політика.

    За їхніми словами, Десантіс планує виступити з великою передвиборчою промовою щодо Китаю, щоб реанімувати свою президентську кампанію — останнім часом його рейтинги в Республіканській партії падають.

    «Припускається, що це буде визначний твір про те, як все інше взаємопов'язане з політикою щодо Китаю. Це буде так: Ми знаходимося в дуже широкому, загальносоціальному контексті з Китаєм», — заявили в оточенні Десантіса.
    Там теж, дивлюся, життя непросте. Широкий, розумієте, кхонтєкст. Визначний твір. Це буде так  :fp2 зосередитися треба.
  • #152 від RG 18 Aug 2023
  • Там теж, дивлюся, життя непросте. Широкий, розумієте, кхонтєкст. Визначний твір. Це буде так  :fp2 зосередитися треба.

    Опідарасився він повністю. Раніше був так, на півшишечки  :smilie7:
  • #153 від Tatus 20 Aug 2023
  • Тут ще й Рамасвамі підтягнувся і відкрито топить за кацапів.
    https://twitter.com/Leylabaku1996/status/1692911129897414974
    Трамп, ДеСантіс та Рамасвамі кажут одне і те саме, і саме цими лозунгами вони годують своїх виборців.
    Вся ультраправа трампанзівська наволоч переконує виборців, що проблеми в економіці - це не результат довбойобської політики Трампа, а тому що США допомогають Україні.

    Тобто трійка топ кандидатів від респів прямо за кацапів і проти України.
    Саме тому для всіх хто підтримує Україну не існує іншого вибору ніж голосувати з Байдена. :super: :Razom:

    А всі хто тут агітують проти Байдена працюють на хуйла.  :at
  • #154 від Feral Cat 20 Aug 2023
  • CBS News Poll: Trump Posts Biggest Lead Yet Over DeSantis

    Trump — 62% (+46)
    DeSantis — 16%
    Ramaswamy — 7%
    Pence — 5%
    Scott — 3%
    Haley — 2%
    Christie — 2%
    Hutchinson — 1%
    Burgum — 1%
  • #155 від Tatus 20 Aug 2023
  • CBS News Poll: Trump Posts Biggest Lead Yet Over DeSantis

    Trump — 62% (+46)
    DeSantis — 16%
    Ramaswamy — 7%

    Pence — 5%
    Scott — 3%
    Haley — 2%
    Christie — 2%
    Hutchinson — 1%
    Burgum — 1%

    Саме про це я і казав.
    ТОП три кандидати від респів прямо за кацапів і проти України.
    Саме тому для всіх хто підтримує Україну не існує іншого вибору ніж голосувати з Байдена. :super:

    А всі хто тут агітують проти Байдена працюють на хуйла. :at  :Ganba::russian:
  • #156 від Feral Cat 23 Aug 2023
  • Універсальне гасло для кандидатів від обох партій:

    Let's Help the Ukrainian Armed Forces Make America Great Again!  :gigi: :gigi: :gigi:
  • #157 від Feral Cat 24 Aug 2023
  • Алан Дершовіц коментує статтю в Нью Йорк Таймс яка закликає скасувати вибори взагалі щоб “захистити демократію“... :lol: :lol: :lol: Бо не дай Боже оберуть Трампа.  :weep: :weep: :weep:

    https://www.nytimes.com/2023/08/21/opinion/elections-democracy.html

  • #158 від Feral Cat 24 Aug 2023
  • #159 від ЮАР 25 Aug 2023
  • Трамп был подвергнут аресту и выпущен под залог

    В четверг бывший президент США Дональд Трамп был формально арестован и тут же выпущен под залог. Процедура прошла в тюрьме города Атланта. Окружная прокуратура округа Фултон, где находится Атланта, предъявила ему на днях обвинения в сговоре с целью незаконного изменения результатов президентских выборов в этом округе.

    Дональд Трамп прилетел в Атланту из Нью-Джерси на частном самолете. В сопровождении полицейского эскорта он прибыл в тюрьму, где у него были взяты отпечатки пальцев и сделана фотография под арестом - процедура, которой подвергаются все арестованные.

    Мені цікаво, браслет на ногу одягнули?
  • #160 від ЮАР 25 Aug 2023
  • В обвинительном заключении, обнародованном на прошлой недели, содержится 13 обвинений. В рамках этого дела в нарушении законов Джорджии обвиняются еще 18, среди которых советники и помощники Дональда Трампа.

    Следующей процедурой в досудебном процессе должно стать появление обвиняемых перед судьей, где им будут формально предъявлены обвинения и задан вопрос признают ли они себя виновными. Дональд Трамп может с согласия судьи избежать этой процедуры. Когда может начаться судебный процесс над Дональдом Трампом неизвестно.
  • #161 від majesty 25 Aug 2023
  •  теперь ему нельзя общаться со свидетилями и пытаться оказывать давление даже через соцсети
  • #162 від Feral Cat 25 Aug 2023
  • Дональд став ще на один крок ближче до свого другого президентства. Ці обамівські клоуни такі заїбали і бздять у Вашингтоні так, що аж до Алабами чути.  :lol:
    Дональд вчора твітанув увечері оце:  :hot: :hot:



  • #163 від majesty 25 Aug 2023
  • Дональд став ще на один крок ближче до свого другого президентства. Ці обамівські клоуни такі заїбали і бздять у Вашингтоні так, що аж до Алабами чути.  :lol:
    Дональд вчора твітанув увечері оце:  :hot: :hot:



    нет такого твитта? обосцался быдлан
  • #164 від Ali(UA) 25 Aug 2023

  • 231 млн переглядів? тупа брехня. розрахована на темних як камені поклоннікаф трампа.
    231 мільонів цей твіт просто потрапив у стрічку... 231 мільони разів. дехто побачив його декілька разів. не переглянув відео а побачив сам твіт.

    це все одно що вимірювати покази якоїсь новини по телебаченню наявністю телевізора на стіні ...
  • #165 від Ali(UA) 25 Aug 2023
  • нет такого твитта? обосцался быдлан
    є
  • #166 від Feral Cat 25 Aug 2023
  • 231 млн переглядів? тупа брехня. розрахована на темних як камені поклоннікаф трампа.
    231 мільонів цей твіт просто потрапив у стрічку... 231 мільони разів. дехто побачив його декілька разів. не переглянув відео а побачив сам твіт.

    це все одно що вимірювати покази якоїсь новини по телебаченню наявністю телевізора на стіні ...

    Ali, Трамп посилається на кількість переглядів його інтерв“ю з Такером Карлсоном онлайн у середу. Мені здаються що противники Трампа спробують зробити те, що було зроблено із Джоном Кеннеді. Це чи не єдиний спосіб не дати стати йому президентом.
    Якби його залишили у спокої і не влаштовували цього ганебного шою із переслідуванням його прихильників і його самого, у нього було б значно менше шансів стати президентом знову.
  • #167 від Ali(UA) 25 Aug 2023
  • Ali, Трамп посилається на кількість переглядів його інтерв“ю з Такером Карлсоном онлайн у середу. Мені здаються що противники Трампа спробують зробити те, що було зроблено із Джоном Кеннеді. Це чи не єдиний спосіб не дати стати йому президентом.
    Якби його залишили у спокої і не влаштовували цього ганебного шою із переслідуванням його прихильників і його самого, у нього було б значно менше шансів стати президентом знову.

    мова йде про термін "кількість переглядів" і формулювання. ти особисто можеш сформулювати "кількість переглядів "?

    я не буду занудою як тут дехто намагається бути. скажу просто - підари маніпулюють цифрами не гірше ніж АОС та Ілан Омар.

    Вибоядків популістів зправа - від яких мені хочеться блювати не меньше ніж зліва.
  • #168 від majesty 25 Aug 2023
  • Болтон сказал что на фото типичнцый урка :fp2
  • #169 від Feral Cat 25 Aug 2023
  • Нинішня зграя при владі у Вашингтоні тягне країну в провалля але авинувачує в усьому Трампа.
    Вони вже дійшли до того, що стверджують, що “для порятунку демократії треба зкасувати вибори як такі“. Трамп поки що єдиний інструмент здатний відвернути катастрофу колапсу США.
    Саме тому я завжди проводжу паралель між ним і Порошенком.
  • #170 від majesty 25 Aug 2023
  • #171 від Feral Cat 25 Aug 2023
  • #172 від Ali(UA) 25 Aug 2023
  • Болтон сказал что на фото типичнцый урка :fp2
    а не похєр "кто чьто сказал"? своїх мізків немає?
  • #173 від Ali(UA) 25 Aug 2023
  • насправді цей маг шот з його боку дуже вдалий Піар хід. Я не розумію чому демси вирішили грати цю гру з посадкою, але вони цим накручують йому рейтинг просто шаленими темпами. Зробили блін "жертву".

    Якби його не чіпали його рейтинг був у межах статистичної похибки
  • #174 від Ali(UA) 25 Aug 2023
  • Нинішня зграя при владі у Вашингтоні тягне країну в провалля але авинувачує в усьому Трампа.
    Вони вже дійшли до того, що стверджують, що “для порятунку демократії треба зкасувати вибори як такі“. Трамп поки що єдиний інструмент здатний відвернути катастрофу колапсу США.
    Саме тому я завжди проводжу паралель між ним і Порошенком.

    ти вже купляв його НФТ що він так намагався впарити своїй пастві? там де він супєрмєн та інше? як щирий прихильник - маєш купляти.
  • #175 від Feral Cat 25 Aug 2023
  • ти вже купляв його НФТ що він так намагався впарити своїй пастві? там де він супєрмєн та інше? як щирий прихильник - маєш купляти.

    Я нічий прихильник. Я просто не бачу йому альтернативи в нинішній ситуації.
    Я добре пам“ятаю ситуацію в країні і світі в кінці 2019 року. Порівняй із тим що зараз.
    A щодо популізму, то це просто реакція на корумпованість правлячих еліт.

    Дершовіц на пальцях позкладає що відбувається.

  • #176 від Адам Жоржович 25 Aug 2023
  • насправді цей маг шот з його боку дуже вдалий Піар хід. Я не розумію чому демси вирішили грати цю гру з посадкою, але вони цим накручують йому рейтинг просто шаленими темпами. Зробили блін "жертву".

    Якби його не чіпали його рейтинг був у межах статистичної похибки

    Це очевидно: за опитуваннями дєдужко єблан пролітає будь-кому, молодшому за нього. Тому вони таким чином намагаються вплинути на респівські праймаріз. Власне повтор тактики 2016.
  • #177 від Feral Cat 25 Aug 2023
  • Це очевидно: за опитуваннями дєдужко єблан пролітає будь-кому, молодшому за нього. Тому вони таким чином намагаються вплинути на респівські праймаріз. Власне повтор тактики 2016.

    Вони наступлять на граблі. Буде як у 2016-му.   :smilie5:
  • #178 від RG 25 Aug 2023
  • Іудушка все дрочить і дрочить  :fp2

    Не буде Бидлан президентом, забудьте про це  :smilie7:
  • #179 від majesty 25 Aug 2023
  • a в Джорджии не отменили смертную казнь?
  • #180 від majesty 25 Aug 2023
  • а не похєр "кто чьто сказал"? своїх мізків немає?

    Траип типичный главарь мафиозной групировки
    но сцыкливый, который прячется за папкины деньги

    ты в курсе что такое RICO?
Сторінок:
Actions