Автор Тема: Якщо Росії не сподобається розвиток подій в Україні, вона введе війська - Чуркін  (Прочитано 1017 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Цитувати
У разі найгіршого розвитку подій на південному сході України Росія згадає про дозвіл Ради Федерації використовувати Збройні сили РФ на території України.
Про це заявив в ефірі телеканалу "Росія 1" постійний представник РФ при ООН Віталій Чуркін.
"Ця можливість завжди є в наших руках. Але, звичайно, не хотілося б", - додав він.
Якщо насильство на південному сході України не припиниться, Росія скличе екстрене засідання РБ ООН.
Російський дипломат вважає, що рада безпеки ООН роз'єднана, очікувати від неї будь-яких серйозних дій щодо врегулювання конфлікту на південному сході України не доводиться.
Він також відповів на запитання про можливість проведення на території країни миротворчої операції ООН. Чуркін пояснив, що в сформованій ситуації реалізація подібного сценарію малореалістична.
При цьому постпред РФ зазначив, що Росія має міжнародно-правові підстави для введення своїх миротворців в Україну у разі потреби."Є відповідні норми Статуту ООН, стаття 51 Статуту, яка говорить про самооборону і яку ми, до речі, задіяли під час конфлікту на Кавказі в 2008 році", - сказав він.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/25/7023556/

Чурка совсем ёпнулся...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
це вони і будуть робити, я не знаю шо себе всі тішать, шо ніц не буде

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
як я хочу залишитись з цим виблядком сам-на-сам хоча б на кілька хвилин... :(
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
як я хочу залишитись з цим виблядком сам-на-сам хоча б на кілька хвилин... :(

Цинічно надругаєшся над усскім чєлавєком?
 :smilie10:

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Я ось ніяк не вкурю, що воно за самооборона така на території чужої країни....
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
як я хочу залишитись з цим виблядком сам-на-сам хоча б на кілька хвилин... :(
Будш карати... ?
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Хай вже вводять. Бо нема сил дивитись на немічні потуги нашого режиму "услишать данбас"...

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
чуркін напевно переспав і з путіним, що такий впевнений і все знає

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
А Лавров? Там напевне тріпл-содомія була.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Треба нашим заявити, якщо їм не сподобається розвиток подій в Московії, Правий Сектор стане гастарбайтерами і поїде у відрядження
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Треба нашим заявити, якщо їм не сподобається розвиток подій в Московії, Правий Сектор стане гастарбайтерами і поїде у відрядження
Нашим надо заявить:только шаг и любимая труба Фюрера будет так взорвана что не принадлежит ремонту.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Треба нашим заявити, якщо їм не сподобається розвиток подій в Московії, Правий Сектор стане гастарбайтерами і поїде у відрядження
Нашим надо заявить:только шаг и любимая труба Фюрера будет так взорвана что не принадлежит ремонту.
Прошу без членовредительства, труба то наша, а не фюрера
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
 Нічого, що  наша. А візитку Яроша там би залишити не помішало б :shuffle:
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33212
  • Стать: Чоловіча
Треба нашим заявити, якщо їм не сподобається розвиток подій в Московії, Правий Сектор стане гастарбайтерами і поїде у відрядження
Нашим надо заявить:только шаг и любимая труба Фюрера будет так взорвана что не принадлежит ремонту.
Прошу без членовредительства, труба то наша, а не фюрера

Наша, тому й робимо все, що захочемо.  :gigi: