Автор Тема: Кыцюндр единственный выживший политик первого эшелона!  (Прочитано 9313 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Де аргументи на користь?

Конкретні 3-5 аргументів, що вона буде мудрим і розважливим лідером, здатним сприяти економічному зростанню та реалізації стртегічних національних інтересів?  :smilie11:

 :weep:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Турч, скажи положа руку на
за кого будешь голосовать? :gigi:
ігнор Квант

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Турч - наведи кілька реальних аргументів, що вона буде нормальним лідером країни.
А не роби висери.

висеры? зара стукану на тебе за персональну образу


мені навіть прикро пригадувати що вся фракція ПР була з колишніх дрищів


Я что-то запамятовала, что Портнов тоже "дрыщ"?
Кинох, Червоненко, Порошенко, ставнийчук, Павленко, сам Дрыщ собственно на выборах подмахивал... все рыги Дрыщары по сути, все!

за "дрищів" тута бан особисто від адміна :Dopovid: :br

Это правда?

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Турч, скажи положа руку на
за кого будешь голосовать? :gigi:

странный вопрос

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП

Ющенко- акцептун, володар бджіл!
Понятно. тогда и я поясню свою мысль. Так как Юлия Владимировна Тимошенко носит косу и позционируется её сторонниками, как женщина с железными яйцами, то вполне логично будет считать её "косатым гермофродитом"
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464

Ющенко- акцептун, володар бджіл!
Понятно. тогда и я поясню свою мысль. Так как Юлия Владимировна Тимошенко носит косу и позционируется её сторонниками, как женщина с железными яйцами, то вполне логично будет считать её "косатым гермофродитом"

Окей, ваше право!  :rotate:

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Однак питання маю щодо Юлі Влаіміровни.
Питання доволі просте – які інтелектуальні, моральні, та психологічні якості та конкретні дії Юлі Владіміровни впродовж останніх 20 років дають підстави вірити в те, що вона зможе бути мудрим і послідовним лідером держави на найближчі 5 років?

Відповідь проста нуль цілих,фуй десятих, а нервішок потрепала дуже,та й кровушки попила!!!

Нужно понимать, что если бы не было Тимошенко, не было б и ужаса последних 10 лет.

Был бы ужос без конца

Ну, почему без конца? Вона не вечна.
Жалко, что 10 лет псу под хвост...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Турч, скажи положа руку на
за кого будешь голосовать? :gigi:

странный вопрос

 :smilie8: значит  не ремиссия
ігнор Квант

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Турч, скажи положа руку на
за кого будешь голосовать? :gigi:

странный вопрос

 :smilie8: значит  не ремиссия

стабильность - признак мастерства  :smiley16:

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Люструвати їх треба. Хто був у раді до 2004 - всіх нафіг (так, Пецю теж).
До речі, є ще один політик старої закалки, що так само жив - це Ленін!  :smilie5:

PS: не баньте Турча, він такий товстий троль, що аж тонкий.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Однак питання маю щодо Юлі Влаіміровни.
Питання доволі просте – які інтелектуальні, моральні, та психологічні якості та конкретні дії Юлі Владіміровни впродовж останніх 20 років дають підстави вірити в те, що вона зможе бути мудрим і послідовним лідером держави на найближчі 5 років?

Відповідь проста нуль цілих,фуй десятих, а нервішок потрепала дуже,та й кровушки попила!!!

Нужно понимать, что если бы не было Тимошенко, не было б и ужаса последних 10 лет.

Нажаль людям найважче зрозуміти самі очевидні і прості речі. :(

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

мені навіть прикро пригадувати що вся фракція ПР була з колишніх дрищів


Я что-то запамятовала, что Портнов тоже "дрыщ"?

І Портнов і Королевская, і всі сорок перших тушок-переьбіжчиків, та і вся фрация БЮТ по суті.
Хіба крім тих хто ввішов в БЮТ з бувшої НУ, ну і може пару вменяємих що приліпились до того блоку.
Крім

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Турч - наведи кілька реальних аргументів, що вона буде нормальним лідером країни.
А не роби висери.

висеры? зара стукану на тебе за персональну образу


мені навіть прикро пригадувати що вся фракція ПР була з колишніх дрищів


Я что-то запамятовала, что Портнов тоже "дрыщ"?
Кинох, Червоненко, Порошенко, ставнийчук, Павленко, сам Дрыщ собственно на выборах подмахивал... все рыги Дрыщары по сути, все!

за "дрищів" тута бан особисто від адміна :Dopovid: :br

Это правда?


ХЗ, я би не став превіряти.  :gigi:
Але тим не менше слів: дріщі, убюткі, сволотовці, та інші образливі вирази краще не вживати.


От де добрий старий СУП зі скооцтвом, Вудовою жрачокю, і срачем в кожній гілці?!
Навіть нахуй послати нікого не можна!
Цуко, прям інстітут благородних девіц якісь, модери звірі, ніфіга нерозуміють сортірної естетики скоторигаловства і срачу!
От спробуй насрати на роялі, ніфіга не зрозуміють, провінция-с. Сєрость, і тємнота!
Куда нам благородним граф'ям тепер податись, дупля не в'яжу.  :Ganba:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
знову цей троляка кров п’є

Он иначе не умеет. :)

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
як з такою кармою Туричнофф ще може тут писати? :smilie5:

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Дрищі поміняли Ющенка на Януковича, Януковича на Яценюка, Яценюка на Тягнибока, Тягнибока на Кличка, Кличка на Майдан, Майдан поміняли на ПС, а ПС міняють зараз на Порошенка, а за потреби зміняють Порошенка на Богомолець. І це не зміна поглядів, це зміна ЧЕРГОВОЇ НАДІЇ НА РЕВАНШ, це персоналізована психіатрично-політична хвороба!  Цих персонажів, від Ющенко до ПС, нічого не об'єднує, крім факта політичної діяльності, і ЩЕ ОДНОГО ЧИННИКА, ВИЗНАЧАЛЬНОГО ДЛЯ ДРИЩІВ - всі вони мали б в свій час політично знищити ТУ САМУ, яка є прихованим змістом життя дрищів, квінтесенцією їх захворювання, їх фетішем, їх уявною "гумовою жінкою", яку вони ХОЧУТЬ МАТИ!

А  ЗАСЬ  !!!      (с)    :weep: :laugh: :lol: :love:

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
И когда вся анти-Тимошенковская форумная шелупень уже не сможет ручки от клавы оторвать от утомления, и глаза будут слезиться от переутомления, и геморрой от сидения будет сильно болеть - Тимоха все так же четко будет идти на своих каблучищах к трибуне ВР принимать присягу Президента  :laugh: :love:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча