Сторінок:
Actions
  • #61 від Ali(UA) 04 May 2021
  • Каліхворнія у всій красі

    https://twitter.com/charliekirk11/status/1389378654027665409

    Укі подивись, цікаві твої коментарі.
  • #62 від Адам Жоржович 04 May 2021
  • Каліхворнія у всій красі

    https://twitter.com/charliekirk11/status/1389378654027665409

    Укі подивись, цікаві твої коментарі.

    Це не каліхворнія у всій красі, а йобнута чорна баба у всій красі. Можна подумати їх таких у Мінесоті немає.  :pooh_lol:
  • #63 від Ali(UA) 04 May 2021
  • Це не каліхворнія у всій красі, а йобнута чорна баба у всій красі. Можна подумати їх таких у Мінесоті немає.  :pooh_lol:
    Каліфорнія це їх родіна. там придумали дайверсіті та інклюжін. я до сих пор їх плутаю..
  • #64 від Uki 04 May 2021
  • і йобнуті юні трампісти комсомольці, які намагаються це політизувати  :fp2
  • #65 від Адам Жоржович 04 May 2021
  • Каліфорнія це їх родіна. там придумали дайверсіті та інклюжін. я до сих пор їх плутаю..

    При чому тут інлюжен з дайверсіті? Вона явно їбанулася на темі "поліція хоче вбити всіх чорних".  :vinsent::bg
  • #66 від Ali(UA) 04 May 2021
  • ой я тебе вмоляю. он джорджу флойду ванни ставили та дітей хрестили... а той вирок шовіну на в ю країну траслювали... а тут Алі ролик тіснув на Українському форумі ))
  • #67 від Ali(UA) 04 May 2021
  • При чому тут інлюжен з дайверсіті? Вона явно їбанулася на темі "поліція хоче вбити всіх чорних".  :vinsent::bg
    ну так а звідки ця поведінка взялись. надивалася передач, судилищ та понеслося...

    де Джанго знімали?
  • #68 від Feral Cat 04 May 2021
  • Медія, Голівуд, освіта.
    І результат...
  • #69 від Uki 04 May 2021
  • ой я тебе вмоляю. он джорджу флойду ванни ставили та дітей хрестили... а той вирок шовіну на в ю країну траслювали... а тут Алі ролик тіснув на Українському форумі ))

    Я не про Алі, а про Чарлі Кьорка......
  • #70 від Адам Жоржович 04 May 2021
  • ну так а звідки ця поведінка взялись. надивалася передач, судилищ та понеслося...


    Ну як наша вата, впевнена, що якісь "біндерівці" нібито "розпинають хлопчиків".  :pooh_lol:
  • #71 від Ali(UA) 04 May 2021
  • Медія, Голівуд, освіта.
    І результат...
    +100.

    вбивця, вбивця вбивця.. мєксікашка.

    вдалблюють в голови чорним наче вони еліта.

    це до першого серйозного вбивства ...ще буде.
  • #72 від Ali(UA) 09 May 2021
  • #73 від RG 09 May 2021
  • Алі, ти нам розповідаєш про ужасную жизнь в мірє капіталізма ?  Як колись в совєтском тєлєвізорє ?  :smilie7:

  • #74 від Ali(UA) 09 May 2021
  • Алі, ти нам розповідаєш про ужасную жизнь в мірє капіталізма ?  Як колись в совєтском тєлєвізорє ?  :smilie7:
    проблєма совєтського телевізора була в тому що не було альтернатив...
  • #75 від Ali(UA) 09 May 2021
  • а про бомжів у Каліфорнії вам більше ніде не покажуть...
  • #76 від RG 09 May 2021
  • а про бомжів у Каліфорнії вам більше ніде не покажуть...

    Ти краще про флоридських давай. Тих з Мар-а-Лаго  :smilie5:
  • #77 від Ali(UA) 09 May 2021
  • Ти краще про флоридських давай. Тих з Мар-а-Лаго  :smilie5:
    мир разнообразен нравится тебе или нет
  • #78 від RG 09 May 2021
  • мир разнообразен нравится тебе или нет

    Так давай свої фотки про різноманітність, зацінимо.

    А тулити якусь перепощену куйню про Каліхворнію - це примітив. Особливо, якщо ти тут ще 2 чи 3 роки тому строчив повідомлення як корінний куянин з Подолу  :smilie5:
  • #79 від Ali(UA) 09 May 2021
  • Так давай свої фотки про різноманітність, зацінимо.

    А тулити якусь перепощену куйню про Каліхворнію - це примітив. Особливо, якщо ти тут ще 2 чи 3 роки тому строчив повідомлення як корінний куянин з Подолу  :smilie5:
    я народився в Києві але на подолі ніколи не жив
  • #80 від RG 09 May 2021
  • я народився в Києві але на подолі ніколи не жив

    Та я хз де точно, хоч і на Троєщині  :gigi:

    Суть поста мого, що ти ще недавно (на початку гілки про упячку, наприклад) як мужик з Києва постив, а тут вже раптом якихось каліфорнійських бомжів ганяєш   

    Так не буває   :smilie8:
  • #81 від Ali(UA) 16 May 2021
  • Ахренеть универ Кали больше не будет требовать оценок при вступлении
    https://www.cnn.com/2021/05/15/us/university-of-california-sat-act-scores-admission/index.html

    суд обязан. для еквалити и против привелигированых студентов. по моему даже в совке требовали...
  • #82 від Ali(UA) 16 May 2021
  • https://twitter.com/davenewworld_2/status/1393932542147977217

    Байден разрешил всем своим избирателям поснимать наморднички но не в кали. кали особенная. элита.
  • #83 від Uki 16 May 2021
  • Ну нормально менеджер йому все тактовно пояснив
  • #84 від Ali(UA) 16 May 2021
  • Ну нормально менеджер йому все тактовно пояснив
    когда гомикам продавец не продал товар того засудили за дискриминацию. думаешь стоит ожидать того же? вообще интересно получить письменный отказ от предоставления сервиса . слышал что магазины не очень стремятся его предоставлять...
  • #85 від Uki 16 May 2021
  • А шо за рібейт йому дали?...... цікаво
  • #86 від Uki 16 May 2021
  • когда гомикам продавец не продал товар того засудили за дискриминацию. думаешь стоит ожидать того же? вообще интересно получить письменный отказ от предоставления сервиса . слышал что магазины не очень стремятся его предоставлять...

    паскудна аналогія..... секс орієнтацію змінити не можливо........ маску ж одіти - 1 секунда........
  • #87 від Ali(UA) 16 May 2021
  • А шо за рібейт йому дали?...... цікаво
    у костко есть мембершип... видно вернули назад...
  • #88 від majesty 16 May 2021
  • я народився в Києві але на подолі ніколи не жив

    а жил в рашке?
  • #89 від Ali(UA) 16 May 2021
  • паскудна аналогія..... секс орієнтацію змінити не можливо........ маску ж одіти - 1 секунда........
    воно заважає диханню...
  • #90 від Ali(UA) 16 May 2021
Сторінок:
Actions