Автор Тема: ЄС дозволив Франції продати Росії "Містралі"  (Прочитано 1024 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Введені Євросоюзом секторальні санкції проти Росії не будуть поширюватися на контракти, укладені до 1 серпня 2014 року.

Відповідна норма міститься у рішенні Ради ЄС від 31 липня, текст якого опублікований в Офіційному журналі ЄС.

Згідно з документом, рішенням ЄС для держав-країн союзу заборонені експортні та імпортні поставки, а також транспортування зброї, військової техніки, спорядження, запчастин і боєприпасів в/з Росії, незалежно від країни походження таких товарів.

Також забороняється надавати фінансову допомогу, пов'язану з придбанням озброєнь і товарів подвійного призначення і технологій, в тому числі, субсидії, кредити та страхування експортних кредитів для продажу, поставки, передачі або експорту таких товарів.

Проте, як наголошується в документі, введені заборону не повинні вплинути на виконання зобов'язань, що закріплені договором або угодою, які укладено до 1 серпня 2014 року.

Відзначимо, планується, що другий вертольотоносець класу "Містраль", що будується згідно з російсько-французькому контрактом, увійде в 2015 році до складу Чорноморського флоту під назвою "Севастополь".

Контракт на будівництво двох "Містралів" на суму 1,2 млрд євро був підписаний у червні 2011 року.


Суки. суки, суки...  :smilie9:
ігнор Квант

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
трясця, та диверсійні групи потрібно готувати,
а не на ЄС сподіватись
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
суки
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
короче еврики и рашиды наверняка загодя переоформили нужные долгосрочные контракты и те санкции теперь пофигу реально.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
А якщо турки не захочуть пропускати? Я думаю, їм не вигідно зовсім, та і Штати на Туреччину мають великий вплив

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
А якщо турки не захочуть пропускати? Я думаю, їм не вигідно зовсім, та і Штати на Туреччину мають великий вплив
не мають права, якщо немає війни.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
А якщо турки не захочуть пропускати? Я думаю, їм не вигідно зовсім, та і Штати на Туреччину мають великий вплив
не мають права, якщо немає війни.
Так он же авіанесучий крейсер ледве пропустили, той, який китайцям наші сплавили

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Fucking EU. :smilie9:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 675
ТО треба нам почати продавати запаси ядерних снарядів для гаубиць, ще з радянських часів на складах є багатенько - всім кому попало ТАК?
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
А якщо турки не захочуть пропускати? Я думаю, їм не вигідно зовсім, та і Штати на Туреччину мають великий вплив
не мають права, якщо немає війни.
Так он же авіанесучий крейсер ледве пропустили, той, який китайцям наші сплавили

Основні положення конвенції[ред. • ред. код]
Конвенція Монтре зберігає за торговими суднами всіх країн свободу проходу через протоку як в мирний, так і у військовий час. Проте режим проходу військових кораблів різний відносно чорноморських і нечорноморських держав. За умови попереднього повідомлення властей Туреччини чорноморські держави можуть проводити через протоки в мирний час свої військові кораблі будь-якого класу. Для військових кораблів нечорноморських держав введені істотні обмеження по класу (проходять лише дрібні надводні кораблі) і по тоннажу. Загальний тоннаж військових суден нечорноморських держав в Чорному морі не повинен перевищувати 30 000 тон (з можливістю підвищення цього мінімуму до 45 000 тонн у разі збільшення ВМС чорноморських країн) з терміном перебування не більше 21 діб. У разі участі Туреччини у війні, а також якщо вона вважатиме, що їй безпосередньо загрожує війна, їй надано право дозволяти або забороняти прохід через протоки будь-яких військових кораблів. Під час війни, в якій вона не бере участь, протоки повинні бути закриті для проходу військових судів будь-якої воюючої держави. Конвенція ліквідовувала передбачену лозаннською конвенцією міжнародну комісію по протоках з передачею її функцій уряду Туреччини.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Хреново то, что, согласно договору, французы должны были поставить два "Мистраля" и полную проектно-техническую документацию к ним. Хотелось бы знать, будет ли и теперь полная документация...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Вот ещё про ,,мистрали'. ':К теме об украинском кризисе «Либерасьон» публикует также статью о судьбе вертолетоносцев «Мистраль». На днях украинский президент Петр Порошенко выразил разочарование решением Франции не отказываться от поставок «Мистралей» России. В свою очередь, президент Франции Франсуа Олланд отметил, что корабль «Владивосток», строительство которого на стадии завершения, будет отправлен в Россию, а вопрос поставки второго корабля «Севастополя» будет зависеть от дальнейшего поведения Кремля.
Согласно рекомендациям Еврокомиссии, экономические санкции не затронут уже существующие контракты, в том числе и в сфере обороны. На недавнюю критику премьер-министра Великобритании Дэвида Кэмерона в адрес Франции относительно продажи «Мистралей», французский парламент ответил докладом, в котором привел широкий список вооружения, которое Лондон продает Москве, на общую сумму 167 миллионов евро.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Упыря вооружали все, согласно его желаниям.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
Рособоронекспорт під санкції не підпадає.
Бізнес понад усе. Хулі не ясно?
If you are going through hell, keep going.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
панове, там всього до 40 тих гелікоптерів (16 heavy or 35 light helicopters).
у нас - велике побережжя.
значить треба подбати про стаціонарні ракетні пости проти кораблика  + 80 хороших навчених операторів ПЗРК

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
А скільки вереску було за КОЛЬЧУГИ.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Не могу поверить, что это произойдёт. Что-то случится - пожар на верфи? взрыв бытового газа на борту?
Россия отнесется с пониманием, у нее же вечно на сдающихся судах то пожар, то еще чего...
 :smiley14: 
Sapere aude

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ну ви як діти чесслово. На одній шальці терезів 800 робочих місць а на іншій життя якихось сраних хохлів.