Автор Тема: Я змушений дещо пояснити.  (Прочитано 2252 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Я змушений дещо пояснити.
« : Листопада 24, 2016, 11:14:11 11:14 »
Вибачте, що відкриваю цю тему.
Я вже думав що все заспокоїлося, але мій приват розривається від повідомлень і запитань.
Надіюся я зараз дам відповідь на всі всім одразу.
І зав'яжемо з цим "гнилим базаром".
Ок?


Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #1 : Листопада 24, 2016, 11:15:14 11:15 »
Тема стосовно "виборів президента ФУПу".
Тут не місце про це писати, але раз ви цікавитеся, то я відповім чесно і грунтовно

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4237
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #2 : Листопада 24, 2016, 11:31:08 11:31 »
навіщо воно тут? не потрібно
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #3 : Листопада 24, 2016, 11:32:54 11:32 »
Та чому, цікаво.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #4 : Листопада 24, 2016, 11:35:17 11:35 »
навіщо воно тут?
не потрібно
Теж вважаю - не треба проблеми з баном сусiдiв сюди переносити.
Всi проблеми ФУПу давно вiдомi.
Якщо в двох словах - то ФУП просто граеться - така в нього карма.
Хочу - вiдкрию бан, хочу закрию...
Годi вже нам iх проблеми.
ФУП - це мертвороджене створiння, калiка, який Адм. та Модерам... взагалi  НЕ потрiбен.
Невже це так важко усвiдомити?...
Поховайте надii повернутися туди й наводити лад.
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #5 : Листопада 24, 2016, 11:56:10 11:56 »
Мабуть щось про обрання президента ФУПу
Поясняй

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #6 : Листопада 24, 2016, 12:09:04 12:09 »
Хотів це написати ДО завершення голосування, щоб не було претензій , що результат впливав на те що я пишу.
Результата я не знаю, і не здогадуюсь про нього.
Для мене результат не головне.
Тут головне побачити хто є хто і що робиться на форумі.
Своєрідне безкоштовне грунтовне дослідження.
Результати голосування мене не цікавлять.
Я тут виступаю насправді не як особа , а як символ.
Тому добуду роль до кінця.
В процесі дуже добре проявляються люди, про яких я раніше не знав, або не помічав, і також проявляються люди, про яких я думав краще, ніж вони є.
Мене ніхто не питав чи хочу я бути там "президентом", чи зможу  і т.д.
Чи зможу я чимось допомагати форумчанам? Очевидно що ні.
Таке голосування виглядає диким.
Так само дико виглядають поливання брехнею і брудом забаненого.
Це все в рамках "нового модерованого ФУПа"- така там традиція.
Хто там залишився- той або змирився з цим і ліг під шконку, або пробує боротися і сидить в бані, або голосує за забаненого.
Це цікавий феномен.
Можна навіть фільм зняти.
Конвульсії і підтасовки адміністрації на цьому тлі просто приємна ілюстрація до картини маслом. )))
Надії окремих форумчан, що мене розбанять з перемогою - просто смішні .
Я не потребую визнання, чи подарунка від підлої і гнилої особи модератора.

Колись вже вона намагалася піднятися за мій рахунок і була відшита. Цей раз теж.
А думати, що я схилю голову перед  дрібною і заздрісною особою із синдромом вахтьорші - велика помилка.
Тож відповідаю на питання, які ви задаєте в приваті.

Перше - мене на ФУПі забанили назавжди із- за особистої неприязні. Це не дивно і очікувано.В реалі бикова була впіймана мною за підлість , тому мстить мені . Ніякої "згоди сторін" не було. Мої пости вона витерла,тому хто що не зрозумів з моїм баном - я відповів.

Друге - я не є фупозалежним. Я писав і пишу на різних ресурсах, і вже давно маю свою аудиторію постійних читачів, яка складає 10 000 (приєднаних друзів) на двох акаунтах, 22 000 і 15 000 спостерігачів відповідно, і 185 000 читачів моїх статей. Мої статті передруковують інтернет видання і газети в Україні і перекладені в США і Канаді ( дозволи я давав). Тому загальну кількість читачів я не знаю. Пишу не за гроші, а за душевним покликанням. На ФУПі я писав бо то був цікавий ресурс із дискусіями в реальному часі . Але за останні кілька років ФУП сильно змінився, бо перетворився на майданчик агітації і контрагітації штабів політсил і проросійської пропаганди. З приходом до керування бикової і наближених осіб, ФУП остаточно деградував. Були вичищені неугодні, форум наповнився антиукраїнськими пропагандистами, багато розумних і цікавих форумчан просто пішли. Останнім часом я дуже рідко щось там писав. Заходив, бо вів велику переписку в приваті по волонтерським справам.
Тому приписувати мені якесь бажання прорватися назад на ФУП - помилка.
Для чого?
Почитати про пожраль-посраль і заливку куба бетону? Чи матюки і "фуї- нафуї" модераторші, якими вона криє форумчан?
Одна справа форум Української Правди, інша справа - приватний форум Свєтки Бикової.
Вона мені не цікава ні разу, як і іншим. То для неї і різних славів єдина можливість заявити про себе - писати на своєму приватному форумі, який був колись розкручений іншими, талановитими.
А на тлі яскравих і цікавих дописувачів, їхня сірість і убоге графоманство просто смішне.
Тому і баняться і виживаються особистості, якими приваблював ФУП.
Якоїсь "ломки" за фупом не відчуваю, та і нема коли.
Тут теж відповів. )))

Третє - про "вибори президента ФУПу" дізнався випадково - мені в приват написали, що така подія відбувається, і що мене включили як кандидата.
Це мене зацікавило, бо  утворилася пікантна інтрига із тим, що кандидат - забанений назавжди неугодний адмінам форумчанин.
Це була просто соціологічна знахідка, цимус і діамант в одній упаковці.
Оскільки я був забанений, то якось прокоментувати, відповісти, чи відреагувати я не міг.
Тоді я звернувся до ЗАРЕЄСТРОВАНИХ на ФУПі друзів через доступний нам спільно майданчик - фейсбук із проханням проголосувати за мене. Це нормально, чесно і природньо.
Інші кандидати агітували за себе і закликали голосувати за себе прямо в гілці голосувань на ФУПі.
Ніяких закликів до вкидів, чи чогось подібного я не робив - моє звертання можна прочитати у мене на ФБ.
Я звертався виключно до ЗАРЕЄСТРОВАНИХ форумчан. Адже в голосування прямо сказано "можуть приймати участь зареєстровані форумчани".
Ось цитата із діалогу під моїм проханням-все це є на ФБ : "Taya Xella · Друзі з Тимофій Хом'як та ще 2  . Прийшлося реєструватися,поставили в режим "очікування" добра від адміністратора .)
Подобається · Відповісти · 21 листопад о 17:28Сашко ЛірникСашко Лірник Та реєструватися не треба. То вже для "старих зареєстрованих". ))) Дякую за допомогу.)))

Очевидно що ніяких "вкидів" чи чогось подібного я не робив, та і як би зміг?Претензії бикової, що "масова реєстрація ботів" -просто смішні, адже виявилося, що за мене проголосували "аж" 4 чи 5 "нових" ніків, при заявлених биковою 50 штук. До речі за інших кандидатів "нові" ніки теж голосували, але то не рахується. )))Також за мене голосували кілька "старожилів" ФУПа, які бикова чомусь теж зарахувала в "боти". З якого дива?Наскільки я розумію, то формулювання "зареєстровані форумчани" не допускає якоїсь сегрегації чи апартеїду ні по часу реєстрації, ні по кількості дописів. При чому за інших кандидатів теж голосували "старожили" із 5 чи 20 дописами. ))))Якщо форумчанин зареєстрований, то це як громадянин, який має рівні права з іншими громадянами. А , якщо треба вводити якийсь ценз - то не під час голосування,міняючи вимоги по кілька разів, за бажанням лівої ноги адмінів, а до, і оголосити про це і записати в правила.. Тут так, або рахуємо чесно, або вибираємо хто адміністрації подобається, а хто ні. )))Моє відкрите прохання голосувати за мене зареєстрованим форумчанам вважати "вкидом" неможливо при всьому бажанні.Тут я теж відповів стосовно "вкидів" і т. д. .
І дякую всім, хто мене підтримав! Я вас поважаю.
« Останнє редагування: Листопада 24, 2016, 02:55:20 14:55 від Лірник »

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #7 : Листопада 24, 2016, 12:10:03 12:10 »
навіщо воно тут? не потрібно
Бо замахався в приват відписувати.
А так усі прочитають і заспокояться.
Так простіше.
Вибачте мені мою слабкість.
Просто не маю часу відписувати всім.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #8 : Листопада 24, 2016, 12:10:50 12:10 »
навіщо воно тут?
не потрібно
Теж вважаю - не треба проблеми з баном сусiдiв сюди переносити.
Всi проблеми ФУПу давно вiдомi.
Якщо в двох словах - то ФУП просто граеться - така в нього карма.
Хочу - вiдкрию бан, хочу закрию...
Годi вже нам iх проблеми.
ФУП - це мертвороджене створiння, калiка, який Адм. та Модерам... взагалi  НЕ потрiбен.
Невже це так важко усвiдомити?...
Поховайте надii повернутися туди й наводити лад.
 :smilie7:

Я не маю надії і планів стосовно ФУПу.
Просто початі справи треба завершувати як чесна людина.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #9 : Листопада 24, 2016, 12:12:20 12:12 »
Все зрозумiло.
 :smiley24:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #10 : Листопада 24, 2016, 12:16:29 12:16 »
Продовжую.
Я не очікував, що за мене будуть так багато голосів- адже я забанений.
Я відчуваю свою відповідальність пред тими людьми, які голосували за мене.
При тому розуміючи, що я на ФУП не повернуся і не зможу їм нічим допомогти.
Але це голосування виявилося не для мне а для них. Це була можливість заявити свою позицію спротиву тупій і підлій адміністрації.
Тому добудемо цей процес до кінця. І матимемо аналіз всього дійства і побачимо хто є хто.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #11 : Листопада 24, 2016, 12:18:58 12:18 »
Вони, як ви розумiете, здаватися не збираються.
Не зважаючi не рейтинги та купу народу, котрi туди лiзуть...
 :smilie7:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #12 : Листопада 24, 2016, 12:25:41 12:25 »
Вони, як ви розумiете, здаватися не збираються.
Не зважаючi не рейтинги та купу народу, котрi туди лiзуть...
 :smilie7:

Не зрозумів про що мова.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #13 : Листопада 24, 2016, 12:30:41 12:30 »
Мова про те, щоб забути ФУП, як страшний сон.
 :smilie7:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #14 : Листопада 24, 2016, 12:35:26 12:35 »
Результати голосування мене не цікавлять.
Я тут виступаю насправді не як особа , а як символ.
Тому добуду роль до кінця.
В процесі дуже добре проявляються люди, про яких я раніше не знав, або не помічав, і також проявляються люди, про яких я думав краще, ніж вони є.
Мене ніхто не питав чи хочу я бути там "президентом", чи зможу  і т.д.
Чи зможу я чимось допомагати форумчанам? Очевидно що ні. Таке голосування виглядає диким.
Так само дико виглядають поливання брехнею і брудом забаненого.
Це все в рамках "нового модерованого ФУПа"- така там традиція.
Хто там залишився- той або змирився з цим і ліг під шконку, або пробує боротися і сидить в бані, або голосує за забаненого.
Це цікавий феномен.
Можна навіть фільм зняти.
Конвульсії і підтасовки адміністрації на цьому тлі просто приємна ілюстрація до картини маслом. ))))
Надії окремих форумчан, що мене розбанять з перемогою - просто смішні .
Я не потребую визнання, чи подарунка від підлої і гнилої особи Свєтки Бикової.
Колись вже вона намагалася піднятися за мій рахунок і була відшита. Цей раз теж.
А думати, що я схилю голову перед  дрібною і заздрісною особою із синдромом вахтьорші - велика помилка.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #15 : Листопада 24, 2016, 12:39:28 12:39 »
Мова про те, щоб забути ФУП, як страшний сон.
 :smilie7:

Та то вже давно так.
Просто це голосування мене здивувало дуже.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #16 : Листопада 24, 2016, 12:41:11 12:41 »
Хотів це написати ДО завершення голосування, щоб не було претензій , що результат впливав на те що я пишу.
Результата я не знаю, і не здогадуюсь про нього.
Для мене результат не головне. Тут головне побачити хто є хто і що робиться на форумі.
Своєрідне безкоштовне грунтовне дослідження.
Результати голосування мене не цікавлять.
Я тут виступаю насправді не як особа , а як символ.
Тому добуду роль до кінця.
В процесі дуже добре проявляються люди, про яких я раніше не знав, або не помічав, і також проявляються люди, про яких я думав краще, ніж вони є.
Мене ніхто не питав чи хочу я бути там "президентом", чи зможу  і т.д.
Чи зможу я чимось допомагати форумчанам? Очевидно що ні.
 Таке голосування виглядає диким.
Так само дико виглядають поливання брехнею і брудом забаненого.Це все в рамках "нового модерованого ФУПа"- така там традиція.Хто там залишився- той або змирився з цим і ліг під шконку, або пробує боротися і сидить в бані, або голосує за забаненого.
Це цікавий феномен.
Можна навіть фільм зняти.
Конвульсії і підтасовки адміністрації на цьому тлі просто приємна ілюстрація до картини маслом. ))))
Надії окремих форумчан, що мене розбанять з перемогою - просто смішні .Я не потребую визнання, чи подарунка від підлої і гнилої особи Свєтки Бикової.Колись вже вона намагалася піднятися за мій рахунок і була відшита. Цей раз теж.
А думати, що я схилю голову перед  дрібною і заздрісною особою із синдромом вахтьорші - велика помилка.
Тож відповідаю на питання, які ви задаєте в приваті.
Перше - мене на ФУПі забанили назавжди із- за особистої неприязні. Це не дивно і очікувано.В реалі бикова була впіймана мною за підлість , тому мстить мені . Ніякої "згоди сторін" не було. Мої пости вона витерла,тому хто що не зрозумів з моїм баном - я відповів.
Друге - я не є фупозалежним. Я писав і пишу на різних ресурсах, і вже давно маю свою аудиторію постійних читачів, яка складає 10 000 (приєднаних друзів) на двох акаунтах, 22 000 і 15 000 спостерігачів відповідно, і 185 000 читачів моїх статей. Мої статті передруковують інтернет видання і газети в Україні і перекладені в США і Канаді ( дозволи я давав). Тому загальну кількість читачів я не знаю. Пишу не за гроші, а за душевним покликанням. На ФУПі я писав бо то був цікавий ресурс із дискусіями в реальному часі . Але за останні кілька років ФУП сильно змінився, бо перетворився на майданчик агітації і контрагітації штабів політсил і проросійської пропаганди. З приходом до керування бикової і наближених осіб, ФУП остаточно деградував.
Були вичищені неугодні, форум наповнився антиукраїнськими пропагандистами, багато розумних і цікавих форумчан просто пішли.
Останнім часом я дуже рідко щось там писав. Заходив, бо вів велику переписку в приваті по волонтерським справам. Тому приписувати мені якесь бажання прорватися назад на ФУП - помилка. Для чого? Почитати про пожраль-посраль і заливку куба бетону? Чи матюки і "фуї- нафуї" модераторші, якими вона криє форумчан? Одна справа форум Української Правди, інша справа - приватний форум Свєтки Бикової. Вона мені не цікава ні разу, як і іншим. То для неї і різних славів єдина можливість заявити про себе - писати на своєму приватному форумі, який був колись розкручений іншими, талановитими. А на тлі яскравих і цікавих дописувачів, їхня сірість і убоге графоманство просто смішне. Тому і баняться і виживаються особистості, якими приваблював ФУП.
Якоїсь "ломки" за фупом не відчуваю, та і нема коли. Тут теж відповів. )))
Третє - про "вибори президента ФУПу" дізнався випадково - мені в приват написали, що така подія відбувається, і що мене включили як кандидата. Це мене зацікавило, бо  утворилася пікантна інтрига із тим, що кандидат - забанений назавжди неугодний адмінам форумчанин. Це була просто соціологічна знахідка, цимус і діамант в одній упаковці.
Оскільки я був забанений, то якось прокоментувати, відповісти, чи відреагувати я не міг.
Тоді я звернувся до ЗАРЕЄСТРОВАНИХ на ФУПі друзів через фейсбук із проханням проголосувати за мене. Це нормально, чесно і природньо. Інші кандидати агітували за себе і закликали голосувати за себе прямо в гілці голосувань на ФУПі. Ніяких закликів до вкидів, чи чогось подібного я не робив - моє звертання можна прочитати у мене на ФБ. Я звертався виключно до ЗАРЕЄСТРОВАНИХ форумчан. Адже в голосування прямо сказано "можуть приймати участь зареєстровані форумчани".
Ось цитата із діалогу під моїм проханням-все це є на ФБ : "Taya Xella · Друзі з Тимофій Хом'як та ще 2
Прийшлося реєструватися,поставили в режим "очікування" добра від адміністратора .)
Подобається · Відповісти · 21 листопад о 17:28
Сашко Лірник
Сашко Лірник Та реєструватися не треба. То вже для "старих зареєстрованих". ))) Дякую за допомогу.)))
Очевидно що ніяких "вкидів" чи чогось подібного я не робив, та і як би зміг?
Претензії бикової, що "масова реєстрація ботів" -просто смішні, адже виявилося, що за мене проголосували "аж" 4 чи 5 "нових" ніків, при заявлених биковою 50 штук. До речі за інших кандидатів "нові" ніки теж голосували, але то не рахується. )))
Також за мене голосували кілька "старожилів" ФУПа, які бикова чомусь теж зарахувала в "боти". З якого дива?
Наскільки я розумію, то формулювання "зареєстровані форумчани" не допускає якоїсь сегрегації чи апартеїду ні по часу реєстрації, ні по кількості дописів. При чому за інших кандидатів теж голосували "старожили" із 5 чи 20 дописами. ))))
Якщо форумчанин зареєстрований, то це як громадянин, який має рівні права з іншими громадянами. А , якщо треба вводити якийсь ценз - то не під час голосування,міняючи вимоги по кілька разів, за бажанням лівої ноги адмінів, а до, і оголосити про це і записати в правила..
Тут так, або рахуємо чесно, або вибираємо хто адміністрації подобається, а хто ні. )))
Моє відкрите прохання голосувати за мене зареєстрованим форумчанам вважати "вкидом" неможливо при всьому бажанні.
Тут я теж відповів стосовно "вкидів" і т. д. .

« Останнє редагування: Листопада 24, 2016, 02:53:25 14:53 від Лірник »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #17 : Листопада 24, 2016, 12:42:13 12:42 »
Мова про те, щоб забути ФУП, як страшний сон.
 :smilie7:
Та то вже давно так.
Просто це голосування мене здивувало дуже.
Може е тi, кому було приемно з Вами спiлкуватися.
Це природно.
Не природно... просто так брати й банити.
Я добре знаю тi ресурси (творчi) де банять... лише за одне питання.
 :smilie7:

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4237
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #18 : Листопада 24, 2016, 01:02:44 13:02 »
багато букв ... бачу шо наболіло.
інколи треба поділитись. беру свої слова назад.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #19 : Листопада 24, 2016, 01:15:10 13:15 »
ФУП = ФАК

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #20 : Листопада 24, 2016, 01:42:32 13:42 »
... мене на ФУПі забанила Свєтка Бикова назавжди ...

Кожний форум має свого власника, який визначає спрямованість (політичну, культурну й т.д.) цього форуму.

Якщо ти не відповідаєш теперішнiй спрямованості якогось форуму, це не твоя провина.

Можна знайти форум з іншою спрямованістю.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #21 : Листопада 24, 2016, 02:50:20 14:50 »
... мене на ФУПі забанила Свєтка Бикова назавжди ...

Кожний форум має свого власника, який визначає спрямованість (політичну, культурну й т.д.) цього форуму.

Якщо ти не відповідаєш теперішнiй спрямованості якогось форуму, це не твоя провина.

Можна знайти форум з іншою спрямованістю.

Проблема не в спрямованості а в тому що ФУП в результаті заангажованості втратив вміння передбачати події. Наведу близький мені приклад. На американських виборах ФУП поголовно підтримував Клінтон, це - нормально. Але ФУП був абсолютно не здібний передбачити можливість і наслідки перемоги Трампа. Тобто абсолютно провалився своєму головному завданні, давати об`єктивну картину світу.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #22 : Листопада 24, 2016, 02:50:34 14:50 »
... мене на ФУПі забанила Свєтка Бикова назавжди ...

Кожний форум має свого власника, який визначає спрямованість (політичну, культурну й т.д.) цього форуму.

Якщо ти не відповідаєш теперішнiй спрямованості якогось форуму, це не твоя провина.

Можна знайти форум з іншою спрямованістю.

А чого шукати? Форумів вистачає.
Мені не зрозуміло для чого брехати і лайном поливати людину, яка не може відповісти.

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #23 : Листопада 24, 2016, 03:48:00 15:48 »
фуп дійсно лайно :moskali:
цим все сказано  :laugh:

 Svitlana Bykova, 21 листопада 2016 22:59:00

    pomi, 21 листопада 2016 22:58:31

        Svitlana Bykova, 21 листопада 2016 22:54:34

            Віє, у мене до тебе питання. Будь ласка, відповіси:

            чи мають право обирати президента україни емігранти та біженці, які щойно вперше прибули в країну з-за кордону? прибуло їх десь так мільйонів вісім (якщо вважати, що вся україна - це 40 мільйонів)
            давати їм право голосу?

        а ти не плутай біженців з громадянами, які щойно отримали громадянство

    а ти мені не тикай, чюдо новеньке - бо як залетіло на фуп, так і вилетиш


взаємно. він, що єдиний?

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #24 : Листопада 24, 2016, 03:51:07 15:51 »
... мене на ФУПі забанила Свєтка Бикова назавжди ...

Кожний форум має свого власника, який визначає спрямованість (політичну, культурну й т.д.) цього форуму.

Якщо ти не відповідаєш теперішнiй спрямованості якогось форуму, це не твоя провина.

Можна знайти форум з іншою спрямованістю.

А чого шукати? Форумів вистачає.
Мені не зрозуміло для чого брехати і лайном поливати людину, яка не може відповісти.

Це є прикладом культури поведінки на форумі (тобто, прикладом його культурної спрямованості). А ця спрямованість форуму, як я сказав вище, визначається його власником, який платить за цiй форум.

I з цим нічого не поробиш.

Але кожна людина може створити свій власний форум, який буде відповідати її уявленням про справедливість, культуру поведінки й т.д.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #25 : Листопада 24, 2016, 04:41:00 16:41 »
... мене на ФУПі забанила Свєтка Бикова назавжди ...

Кожний форум має свого власника, який визначає спрямованість (політичну, культурну й т.д.) цього форуму.

Якщо ти не відповідаєш теперішнiй спрямованості якогось форуму, це не твоя провина.

Можна знайти форум з іншою спрямованістю.

А чого шукати? Форумів вистачає.
Мені не зрозуміло для чого брехати і лайном поливати людину, яка не може відповісти.

Це є прикладом культури поведінки на форумі (тобто, прикладом його культурної спрямованості). А ця спрямованість форуму, як я сказав вище, визначається його власником, який платить за цiй форум.

I з цим нічого не поробиш.

Але кожна людина може створити свій власний форум, який буде відповідати її уявленням про справедливість, культуру поведінки й т.д.

Та я маю де писати. )))
Просто там багато часу був і купа знайомих. ))))

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #26 : Листопада 24, 2016, 07:19:17 19:19 »
Та я маю де писати. )))
Просто там (на ФУПi) багато часу був і купа знайомих. ))))

Напевно, ти можеш запросити цих знайомих сюди, на СУП.

Я тут вже з січня 2015 року й можу сказати, что СУП не нагадує концтабір, на відміну від ФУПу.

 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #27 : Листопада 24, 2016, 07:25:31 19:25 »
Напевно, ти можеш запросити цих знайомих сюди, на СУП.
Я тут вже з січня 2015 року й можу сказати, что СУП не нагадує концтабір, на відміну від ФУПу.
Ти таки хворий.
Тобi ж кажуть, що НЕ МОЖЕ зайти.
А спiлкувався лише в приватi.
 :smilie7:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #28 : Листопада 24, 2016, 10:01:31 22:01 »
Напевно, ти можеш запросити цих знайомих сюди, на СУП.
Я тут вже з січня 2015 року й можу сказати, что СУП не нагадує концтабір, на відміну від ФУПу.
Ти таки хворий.
Тобi ж кажуть, що НЕ МОЖЕ зайти.
А спiлкувався лише в приватi.
 :smilie7:
Та да.
Деякі є на фейсбуку.))))

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Я змушений дещо пояснити.
« Reply #29 : Листопада 24, 2016, 10:10:35 22:10 »
Я i писав про фейсбук  (запросити через фейсбук).