Автор Тема: Каховська ГЕС  (Прочитано 9632 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Каховська ГЕС
« Reply #90 : Червня 09, 2023, 11:37:06 23:37 »
Це не спід-інфо, а газета, котру випускає мерія і пише там всіляку офіційну хуїту. А того орла лікували у муніципальному притулку для диких тварин і дуже ним пишалися.

А газету Труд выпускал цельный ЦК профсоюзов СССР.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Каховська ГЕС
« Reply #91 : Червня 09, 2023, 11:38:41 23:38 »
Я ж не говорю что орла не нашли и не лечили. Я про другое

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #92 : Червня 09, 2023, 11:41:36 23:41 »
Ты намекаешь на то что орел был очень упрям и полдня бился об ветряк превратившись в "переламаного в хлам"?
Ниразу не видел убившегося об окно воробья.

Птицы бъются в окна по той причине что считают их отверстиями, стекла не видно. Но орел не заметивший 20 метровый ветряк чтото из области фантастики.

Кстати, а чего только орел. Находили там аистов, гусей, ястребов, сов? Скворцы судя по всему должны там гибнуть целыми стаями, тысячами.

Орел просто рідкисний, червонокнижний і символічний. Ось навколо нього і стрибали і в газету писали.  :smilie8: Всяку дрібноту якщо і підбирають, то особливо не трублять. А стосовно птахів і вікон - в мої регулярно б'ються. Так нібито не помітно, якщо мертву пташку на землі під стіною не знайдеш, а коли з дому працював, так не рідше разу на місяць чуєш "бум" - прилетіло. Не орли, звичайно, а дрібнота всіляка.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #93 : Червня 09, 2023, 11:43:50 23:43 »
У мене практично з вікна (ну добре, з даху) видно гигантські низькообертові вітряки висотою поверхів у 20. А в  місцевій сільській газеті було дві статті за пів-року: перша про те, як золотого орла, котрого знайшли під таким вітряком із зламаним крилом збирали до купи і в процесі погуляли на 35 тисяч, але виходили і випустили з помпою, і друга - про те як того ж самого орла знайшли знов під вітряком знов переламаного в хлам і вже повністю дохлого. Такі ось казки.  :smilie8: Але навіть якщо б це було казками, нахуя городити новий город, коли старий не використовується на 100%?
- висота мегаватного вітряка по краю лопаті приблизно 120 метрів.
- золотий орел літає явно вище і не мігрує (а це основна причина тривоги екологів - перекриття міграційного шляху, генетично закладеного в голову птахів), так що статті журналюг місцевої газети я не сприймав би як довід.
- щоби використати "старий город", треба мати площу під його розташування, тобто гідроакумуляцію. це складніше трохи, ніж виконати експертизу впливу на довколишнє середовище вітрової станції. можна врахувати навіть сезонну міграцію метеликів з півночі африки до заповідника асканії-нова.
- проект гес-2 на каховці вирішував багато питань безболісно, але експертизу рубали місцеві "зелені", які вболівали за свої дачі поблизу існуючої дамби, де мала б бути гес.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #94 : Червня 09, 2023, 11:46:24 23:46 »
А газету Труд выпускал цельный ЦК профсоюзов СССР.


Тут таке діло: якщо у муніціпальному притулку, де персонал на 80% волонтери, витратили 35 тисяч на орла, котрого не було, а потім ще про це написати у муніціпальній газеті, можна добре підсісти на кічу.  :smilie8:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Каховська ГЕС
« Reply #95 : Червня 09, 2023, 11:49:36 23:49 »
Орел просто рідкисний, червонокнижний і символічний. Ось навколо нього і стрибали і в газету писали.  :smilie8: Всяку дрібноту якщо і підбирають, то особливо не трублять. А стосовно птахів і вікон - в мої регулярно б'ються. Так нібито не помітно, якщо мертву пташку на землі під стіною не знайдеш, а коли з дому працював, так не рідше разу на місяць чуєш "бум" - прилетіло. Не орли, звичайно, а дрібнота всіляка.

Чото там у вас с птицами не того
Я за вся жизнь помню раза три четыре таких случая и без всяких трупиков.
Удар птицы об стекло закончившийся смертью помню только один - молодого вороненка взлетавшего с дороги сбило автобусом.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #96 : Червня 09, 2023, 11:49:46 23:49 »
- щоби використати "старий город", треба мати площу під його розташування, тобто гідроакумуляцію. це складніше трохи, ніж виконати експертизу впливу на довколишнє середовище вітрової станції.

Краса старого городу - що він вже є і використовується на 60% і менше (твоя інфа, я повірив). Тому не треба ніякої експертизи і вітрової станції не потрібно.  :smilie8: "Ніякої експертизи" >> "простіша експертиза". "Нічого не будувати" >> "дешевше будувати". Якось так.  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #97 : Червня 09, 2023, 11:52:50 23:52 »
Чото там у вас с птицами не того
Я за вся жизнь помню раза три четыре таких случая и без всяких трупиков.
Удар птицы об стекло закончившийся смертью помню только один - молодого вороненка взлетавшего с дороги сбило автобусом.

Хуй знає, ваше благородіє. Птахів дохуя навкруги, вікна досить великі. Ось вони і хуяряться. Кажуть є стікери якісь прозорі, котрі птахи бачать, а люди - ні. Треба буде наліпити.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #98 : Червня 09, 2023, 11:54:27 23:54 »
Я ж не говорю что орла не нашли и не лечили. Я про другое

Я не пропарсив, якщо чесно. Ти пальцем покажи.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Каховська ГЕС
« Reply #99 : Червня 09, 2023, 11:59:42 23:59 »
Я не пропарсив, якщо чесно. Ти пальцем покажи.

Орла нашли и лечили, но ветряк к этому никаким боком

Я ж тебе говорю - если ветряк регулярно! сбивает орла что всякую живность летающую косяками (гуси, утки, аисты и пр и пр) та должны сгребать из под ветряка бульдозером
Намек - орел это территориальный хищник, соответственно "залетных" на своей территории не празднует

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #100 : Червня 10, 2023, 12:00:59 00:00 »
Краса старого городу - що він вже є і використовується на 60% і менше (твоя інфа, я повірив). Тому не треба ніякої експертизи і вітрової станції не потрібно.  :smilie8: "Ніякої експертизи" >> "простіша експертиза". "Нічого не будувати" >> "дешевше будувати". Якось так.  :smilie7:
- 60% потенційної енергії всіх гідроресурсів у державі, включно з черемошем і річкою салгір, так що ста відсотків досягнути проблемно.
- експертиза впливу на зовнішнє середовище проводиться завжди, бо це невіддільна частина будь-якого проєкту, хоч гес-2, хоч твого будинку, об вікна якого б'ються голуби.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46546
  • Never give in!
Re: Каховська ГЕС
« Reply #101 : Червня 10, 2023, 12:11:58 00:11 »
Який дебіл може підтримувати тикання в Україні вітряків при наявності достатньої наявності електростанцій?
Що рухає такими мудрагелями?  :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #102 : Червня 10, 2023, 12:19:11 00:19 »
- 60% потенційної енергії всіх гідроресурсів у державі, включно з черемошем і річкою салгір, так що ста відсотків досягнути проблемно.
- експертиза впливу на зовнішнє середовище проводиться завжди, бо це невіддільна частина будь-якого проєкту, хоч гес-2, хоч твого будинку, об вікна якого б'ються голуби.

Та хай проводиться, але нова гес на місці старої не може справити ніякого іншого ефекту, порівняно із старою. Була дамба - буде дамба, були генератори - будуть генератори...  :smilie8: Обмежити висоту висотою старої дамби - і вперед, за орденами.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #103 : Червня 10, 2023, 12:22:05 00:22 »
Який дебіл може підтримувати тикання в Україні вітряків при наявності достатньої наявності електростанцій?
Що рухає такими мудрагелями?  :fp2

Ну під час війни мати локальну генерацію нехуйово, але це ж треба щоб система могла безболісно "розпадатися" на "острови". Я не впевнений, чи це можливо, але я від електроенергетики дальший, ніж від місяця.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #104 : Червня 10, 2023, 12:29:39 00:29 »
Орла нашли и лечили, но ветряк к этому никаким боком

Я ж тебе говорю - если ветряк регулярно! сбивает орла что всякую живность летающую косяками (гуси, утки, аисты и пр и пр) та должны сгребать из под ветряка бульдозером
Намек - орел это территориальный хищник, соответственно "залетных" на своей территории не празднует

Незелено розмірковуєш. Аполітично.  :smilie7: Не було б вітряка на його території - жив б собі орел, не тужив.  :eyes: А щоб їх бульдозером згрібати тих пташок просто стільки немає, хоч місцевих, хоч зальотних.  Орел просто як лакмусовий папірчик спрацював.  :smilie8:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9334
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Каховська ГЕС
« Reply #105 : Червня 10, 2023, 12:57:33 00:57 »
Я щось не чую, чи запросив наш уряд допомоги у різних країн та тих же ООН і Міжнародного Червоного Хреста, якого лають чомусь по всім каналам.У нас як-ніяк гуманітарна катастрофа поряд з екологічною.
Навіть Польща, яка завжди старається якось допомагати, мовчить. Схоже, що щось неладне в Данському королівстві. Чи не пересварився часом наш найвеличніший з усіма партнерами? В нього розуму для цього стане.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #106 : Червня 10, 2023, 07:17:17 07:17 »
Я щось не чую, чи запросив наш уряд допомоги у різних країн та тих же ООН і Міжнародного Червоного Хреста, якого лають чомусь по всім каналам.У нас як-ніяк гуманітарна катастрофа поряд з екологічною.


А їм треба спецзапрошення на мелованому папері з водяними знаками? Самим запропонувати допомогу лірігія забороняє? Чи бояться, що корона впаде? Чи більші кацапські внески у бюджет їм дорожчи їхньої місії?  :smilie8:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17270
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Каховська ГЕС
« Reply #107 : Червня 10, 2023, 09:04:36 09:04 »
Хуй знає, ваше благородіє. Птахів дохуя навкруги, вікна досить великі. Ось вони і хуяряться. Кажуть є стікери якісь прозорі, котрі птахи бачать, а люди - ні. Треба буде наліпити.

Довлатов:

Как-то сидел у меня Веселов, бывший летчик. Темпераментно рассказывал об авиации. Он говорил:
«Самолеты преодолевают верхнюю облачность… Жаворонки попадают в сопла… Глохнут моторы… Самолеты падают… Люди разбиваются… Жаворонки попадают в сопла… Гибнут люди…»
А напротив сидел Женя Рейн.
«Самолеты разбиваются, — кричал Веселов, — моторы глохнут… В сопла попадают жаворонки… Гибнут люди… Гибнут люди…»
Тогда Рейн обиженно крикнул:
«А жаворонки что — выживают?!.»
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Каховська ГЕС
« Reply #108 : Червня 10, 2023, 09:27:24 09:27 »
Довлатов:

Как-то сидел у меня Веселов, бывший летчик. Темпераментно рассказывал об авиации. Он говорил:
«Самолеты преодолевают верхнюю облачность… Жаворонки попадают в сопла… Глохнут моторы… Самолеты падают… Люди разбиваются… Жаворонки попадают в сопла… Гибнут люди…»
А напротив сидел Женя Рейн.
«Самолеты разбиваются, — кричал Веселов, — моторы глохнут… В сопла попадают жаворонки… Гибнут люди… Гибнут люди…»
Тогда Рейн обиженно крикнул:
«А жаворонки что — выживают?!.»

А жаворонкам -пизда.  :weep:

PS. От сьогодняшній нежаворонок біля охвісу:



« Останнє редагування: Червня 10, 2023, 09:30:55 09:30 від Адам Жоржович »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Каховська ГЕС
« Reply #109 : Червня 10, 2023, 11:40:47 11:40 »
Навіть Польща, яка завжди старається якось допомагати, мовчить. Схоже, що щось неладне в Данському королівстві.
Обладнання, гуманітарка та все таке інше надсилається країнами, що допомагають. Гуманітарка загального призначення просто поступає, якась особлива (генератори наприклад від Японії) йде конкретно під катастрофу з ГЕС.
Все це доходить до людей на території, котру ми контролюємо.
До людей, котрі на територіях що окуповані кацапами, не доходить нічого. Тому найвеличніший макає хлєблом в багно червоний хрест та ООН - чи не пішли б вельмишановні-міжнародні, й не порятувалі під мандатом своєї міжнародності людей.
ЧХ та ООН роблять среньк-среньк, скирдуючи в себе до речі астрономічні суми грошей на допомогу нам від пересічних західних мешканців.
Польща тут нічого сказати не може, бо на відміну від ЧХ-ООН не є міжнародною хрінню, й зайти допомогти може хіба що армією.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Каховська ГЕС
« Reply #110 : Червня 10, 2023, 12:26:31 12:26 »
Так, для довідки.

Мегаватні вітряки, це не вчорашній, а позавчорашній день. Зараз будуються на  14 МВт, а проектуються ще потужніші. Здалеку відрізнити вітряк на 1 МВт від вітряка на 14 МВт важко. Відстань скрадає розміри. І коли лопать робить оберт за 15 с, це не здається швидко.

Діаметр ротора сучасного вітряка 250 м, або й більше.  Висота від стиковочного вузла до кінчика лопаті у верхній точці може досягати 270м.  Проектована швидкість обертання 4 - 10 об/хв.

При швидкості обертання 4 об/хв і діаметрі ротора 250 м кінчик лопаті вітряка може рухатися з лінійною швидкістю 52 м/с, або 188 км/год. А якщо швидкість буде вдвічі вища, то 376 км/год. Я на літаку повільніше літаю.

Збити птаха на висоті 200 м вітряк може. Я бачив зафіксовані на відео моменти удару лопатями по великих птахах. Таке трапляється. Але тут такий момент. Коти, наприклад, вбивають на порядки більше птахів. А ще птахи вбивають птахів. А ще на птахів полюють люди. І так далі. В підсумку, кількість птахів, що гинуть від вітряків настільки мізерна, що знаходиться в межах статистичної похибки, навіть із поправкою, що від вітряків скоріше гинуть крупні птахи, а не горобці.


До речі, в тому ролику, де якийсь баклан попав під лопать, це сталося не з першого разу. Він пару разів увертався, попадав в турбулентність, вирулював, але вперто набирав висоту, повертався, і врешті решт, здійснив самогубство. Може в нього був такий намір, хто зна. 

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #111 : Червня 10, 2023, 01:09:27 13:09 »
я бував лише на 3-мегаватних вітряках херсона і криму, то вже не суттєво, бо пройшла купа років.
про скорість кінця лопаті абсолютно вірно, про 4-10 обертів на хвилину теж. мав змогу порівняти вітропарк донузлаву, нс-2 і казатіпа, які будувалися ще раніше і кожне поле налічувало сотні мілких вітроагрегатів на гектарах полів. так, тоді були підстави хвилюватись, бо досвіду було мало, а от, легенд яких тоді наскладали - купа: і хобаки з землі всі потікали, і мишей нема на кілометри і тітка збожеволіла в сусідньому селі, - пиячила 30 років, а потім раптом з'їхала з катюшок, бо вітряки гуділи на частоті, яка її загнала в гроб.

п.с. на казантіпі була унікальна сонячна станція, будована ще за совка. на дзеркалах (не панелях), з фокусом на щоглі та паровою турбіною. гуляли прикольніші разказки про лебедів, яких збирали просто кожного ранку. їх навіть готувати не потрібно було - лише посолити, бо вони пролітаючи у фокусі миттєво жарилися на шашлик.
пан кіккер вірно примітив - технології змінюються швидко, а от легенди продовжують жити ще багато років потому у первісному варіанті.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #112 : Червня 10, 2023, 10:46:03 22:46 »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9334
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Каховська ГЕС
« Reply #113 : Червня 10, 2023, 11:51:48 23:51 »
Обладнання, гуманітарка та все таке інше надсилається країнами, що допомагають. Гуманітарка загального призначення просто поступає, якась особлива (генератори наприклад від Японії) йде конкретно під катастрофу з ГЕС.
Все це доходить до людей на території, котру ми контролюємо.
До людей, котрі на територіях що окуповані кацапами, не доходить нічого. Тому найвеличніший макає хлєблом в багно червоний хрест та ООН - чи не пішли б вельмишановні-міжнародні, й не порятувалі під мандатом своєї міжнародності людей.
ЧХ та ООН роблять среньк-среньк, скирдуючи в себе до речі астрономічні суми грошей на допомогу нам від пересічних західних мешканців.
Польща тут нічого сказати не може, бо на відміну від ЧХ-ООН не є міжнародною хрінню, й зайти допомогти може хіба що армією.

Ці ООН і ЧХ виявляється ще й чекають дозволу від рашки на надання допомоги :smilie9: Ну, рашка звісно геноцидить. Хоч би свідками на міжнародному трибуналі проти рашки виступили. :smilie9:

Проте, де їхня допомога на наших територіях? Чи наші журналісти щось пропустили й не показують їх діяльність?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Каховська ГЕС
« Reply #114 : Червня 11, 2023, 01:26:11 01:26 »
Ці ООН і ЧХ виявляється ще й чекають дозволу від рашки на надання допомоги :smilie9: Ну, рашка звісно геноцидить. Хоч би свідками на міжнародному трибуналі проти рашки виступили. :smilie9:

Проте, де їхня допомога на наших територіях? Чи наші журналісти щось пропустили й не показують їх діяльність?
Я не дуже в курсі, але ООН типу колись там грошей давало біженцям, а ЧХ (міжнародний, бо український ЧХ окремо) ніби надавав всякий одяг тощо.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #115 : Червня 11, 2023, 05:23:46 17:23 »
з автором знайомий, скажімо так. за останні пів року він зі спортивного журналіста перетворився на репортера. відео велике, але цікавинки є. херсон закривали для волонтерів, мій молодший з бусом туди й не смикався - продовжують працювати на крамаху далі. таке от.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Каховська ГЕС
« Reply #116 : Червня 11, 2023, 06:10:25 18:10 »
Вода уже метра на полтора упала

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9334
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Каховська ГЕС
« Reply #117 : Червня 12, 2023, 12:03:59 00:03 »
.


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9334
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Каховська ГЕС
« Reply #118 : Червня 12, 2023, 11:06:44 23:06 »
Росіяни зірвали ще одну дамбу. Ні, вони не цивілізовані люди - це дикуни,дикі орки. Потвори, що вміють тільки все ламати, нищити, зривати, убивати. Їх не можна пускати в нормальне суспільство, бо в них вивихнута свідомість.




Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9334
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Каховська ГЕС
« Reply #119 : Червня 12, 2023, 11:09:14 23:09 »
Тепер про містику - рашисти розбудили духів наших предків-козаків.