Автор Тема: Каховська ГЕС  (Прочитано 10064 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: Каховська ГЕС
« Reply #60 : Червня 08, 2023, 09:58:04 21:58 »
вас не підтопило? той лівий беріг в сторону олешок, чи на острови?

Не
До меня полкилометра расстояния и 50 м в высоту
Я так людей на берегу подтопило конкретно конечно. Больше 3 м + это не шутка. Да и скорость воды очень большая

Олешки выше по течению, на левом берегу самое близкое это Солонцы. На последней панораме дач просто не видно. Там пирамидальные тополя наполовину в воде

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #61 : Червня 08, 2023, 11:16:55 23:16 »
Міфи про “китайську цивілізацію“ та ж сама хуйня що й міфи про “русскій мір“. Я пригадую як тут імбецили професори по американських університетах носилися із “Русскім ковчєгом“ Сокурова і сцяли окропом від щастя.

Я китайською тематикою ніколи не цікавився, але ж давно відомо, що Китай давно має на Кацапію не малий вплив і те що сталось позавчора з Каховською ГЕС  - то це ж очевидно, що це могли вчинити тільки кацапи.
То хоча б в цьому випадку можна було б проявити не таку реакцію, яка була весь час до цього від 24.02.2022 р.
Це ж Росія не мало залежна від Китаю, а не навпаки.

Однак, Китай чомусь звернувся не до Росії, а до Росії й України (разом). Китай, бачте, злякався аварії на Запорізькій АЕС, котра вже 16 місяців тільки під російським контролем, але Китай щось там белькоче собі під ніс звертаючись і до України в т.ч., знову заводить мову про "переговори".
Китай холуйствує і лизоблюдствує наче Білорусія.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #62 : Червня 08, 2023, 11:34:30 23:34 »
Ну я навіть боюся спитати, на базі чого виникли такі очікування. Навіть якщо не вдаватися в подробиці щодо того, як комуняки нищили ту саму давню (стагнуючу та ізоляційну :) ) цивілізацію - поточна поведінка цілком та повністю вкладається в їхню традицію.

Ну я в минулому своєму пості  в цій темі приблизно відповів.

І справа тут не в китайських комуняках. Адже років сто назад китайська цивілізація комуняк не знала.
А от щодо китайських традицій міжнародної політики - то вона, що була така холуйствуюча й пристосуванська як і сьогодні ?

Той Китай ще й досі не з"їла загальносвітова цивілізація тільки тому, що він досить великий за населенням, при цьому населення живе досить бідно і інформаційно Китай відгороджений своєю письмово-єрогліфічною традицією.

Через цю традицію Китай завжди відстає в своєму розвитку, бо в них отримати освіту - це не стільки влити собі в мозок якісь нові масиви інформації, а в першу чергу вивчити й запам"ятати спосіб отримання нової освітньої інформації.
Тобто, спочатку вивчи тисяч 10 єрогліфів, а потім вже почнеш здобувати якийсь фах, інакше ніяк.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Каховська ГЕС
« Reply #63 : Червня 09, 2023, 12:27:32 00:27 »
..
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Каховська ГЕС
« Reply #64 : Червня 09, 2023, 12:29:43 00:29 »
Вода дісталась до Миколаївщини.


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Каховська ГЕС
« Reply #65 : Червня 09, 2023, 01:08:15 01:08 »
 :smilie9:


Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8292
Re: Каховська ГЕС
« Reply #66 : Червня 09, 2023, 05:14:51 17:14 »
"День російської мови" триває: в ООН не впевнені, що підрив Каховської ГЕС – воєнний злочин (24tv.ua)
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: Каховська ГЕС
« Reply #67 : Червня 09, 2023, 05:19:43 17:19 »
"День російської мови" триває: в ООН не впевнені, що підрив Каховської ГЕС – воєнний злочин (24tv.ua)

Я не уверен что они уверены что срать через жопу надо

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6414
Re: Каховська ГЕС
« Reply #68 : Червня 09, 2023, 05:23:00 17:23 »
"День російської мови" триває: в ООН не впевнені, що підрив Каховської ГЕС – воєнний злочин (24tv.ua)
Так, представник з прав людини каже, що там залежно від обставин. Ну, знаєте як воно з екоцидом буває. Може кацапи це нє со зла. А може випадково. Може взагалі хотіли як краще зробити. Плюс, існує ж ще клята невизначеність щодо того, хто її взагалі підірвав. Й чи підірвав. Й чи вона взагалі була. Немає з цим певності.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33310
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #69 : Червня 09, 2023, 08:00:19 20:00 »
Нове велике будівництво намічається  :smilie8:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19204
Re: Каховська ГЕС
« Reply #70 : Червня 09, 2023, 08:10:42 20:10 »
Нове велике будівництво намічається  :smilie8:



"Яка розумная цьому альтернатива?"(с)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15856
Re: Каховська ГЕС
« Reply #71 : Червня 09, 2023, 09:08:23 21:08 »
 "Мрію" вже відбудували, тепер пора ГЕС відбудовувати. Можна прямо зараз починати

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: Каховська ГЕС
« Reply #72 : Червня 09, 2023, 09:20:47 21:20 »
"Яка розумная цьому альтернатива?"(с)

Та вопрос в экономической и экологической целесообразности этого действа. Может лучше доломать, или, например, сделать небольшую для востановления судоходства

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19204
Re: Каховська ГЕС
« Reply #73 : Червня 09, 2023, 09:43:17 21:43 »
Та вопрос в экономической и экологической целесообразности этого действа. Может лучше доломать, или, например, сделать небольшую для востановления судоходства

Дуже багато всього завʼязано на те "море". Сільське госпіздавство, наприклад. Без ірігації буде хуй замість херсонських кавунів і тп.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: Каховська ГЕС
« Reply #74 : Червня 09, 2023, 09:51:12 21:51 »
Дуже багато всього завʼязано на те "море". Сільське госпіздавство, наприклад.

Да
Но надо учитывать что за время возможного востановления успеет сформироваться новая точка равновесия. Например, как Ирпинь правильно заметил, новая конфигурация подпочвенных вод. ВОзможно уйдут некоторые площади подтопления
Возможно будет легче протянуть дальше водозаборы, к новому/старому руслу, или к запорожскому морю. Не забывай про появление большой площади "ничейной" земли. Весьма плодородной думаю после высыхания.
Узость нового русла дает + к возможности и стоимости мостов через Днепр которых давно уже совершенно недостаточно
Ну и тд и тп.
Я помню довольно яростные споры по поводу пользы от днепровского каскада. Думаю нас ждет нечто подобное

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Каховська ГЕС
« Reply #75 : Червня 09, 2023, 09:52:49 21:52 »
Бєня з Єрмаком будуть головними підрядниками.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19204
Re: Каховська ГЕС
« Reply #76 : Червня 09, 2023, 09:58:01 21:58 »
Да
Но надо учитывать что за время возможного востановления успеет сформироваться новая точка равновесия. Например, как Ирпинь правильно заметил, новая конфигурация подпочвенных вод. ВОзможно уйдут некоторые площади подтопления
Возможно будет легче протянуть дальше водозаборы, к новому/старому руслу, или к запорожскому морю. Не забывай про появление большой площади "ничейной" земли. Весьма плодородной думаю после высыхания.
Узость нового русла дает + к возможности и стоимости мостов через Днепр которых давно уже совершенно недостаточно
Ну и тд и тп.
Я помню довольно яростные споры по поводу пользы от днепровского каскада. Думаю нас ждет нечто подобное

Якщо ті нові землі не забруднені викидами за майже 100 років діяльности радянської промисловості вище по течиї. Можливо їм краще залишатися лежати на дні водосховища замість літати в повітрі або попадати в овочі чи зерно. Але дійсно сам достоєвський не просцить собі хуя що там буде коли вода піде.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17338
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Каховська ГЕС
« Reply #77 : Червня 09, 2023, 10:02:23 22:02 »
Є дуже просте рішення - дамба, замість ГЕС.
Думаю дамба в сотні разів дешевше, а електроенергію можна десь в іншому місці взяти.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #78 : Червня 09, 2023, 10:22:40 22:22 »
крім усього, потенціал використання гідроенергетики країни (до підриву) був на рівні 60%. тепер вже менше.
такий показник у країнах європи, наприклад, близько 80-90%.
на додаток, укргідроенерго - державна компанія з генерацією низької собівартості, що здатна впливати як на ціни ринку, так і на розвиток альтернативної енергетики у трьох областях, завдяки повнопіковій регуляції.

п.с. масштаби впливу на підземну гідрологію (після катастрофи) ми ще маємо відчути. деякі міста й містечка стануть непридатними для життя, тому що вони розвинулися в інших умовах, вже за існування сталого водного балансу, сформованого сховищем.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19204
Re: Каховська ГЕС
« Reply #79 : Червня 09, 2023, 10:53:24 22:53 »
крім усього, потенціал використання гідроенергетики країни (до підриву) був на рівні 60%. тепер вже менше.
такий показник у країнах європи, наприклад, близько 80-90%.
на додаток, укргідроенерго - державна компанія з генерацією низької собівартості, що здатна впливати як на ціни ринку, так і на розвиток альтернативної енергетики у трьох областях, завдяки повнопіковій регуляції.

тут постає питання, нахріна потрібна "альтернативна енергетика", якщо гідро використовується на менш ніж 60%  :smilie8: щоб ухуярити побільше птахів вітряками?  :eyes:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Каховська ГЕС
« Reply #80 : Червня 09, 2023, 10:57:37 22:57 »
тут постає питання, нахріна потрібна "альтернативна енергетика", якщо гідро використовується на менш ніж 60%  :smilie8: щоб ухуярити побільше птахів вітряками?  :eyes:

Щоб китайці з Європою були задоволені.
If you are going through hell, keep going.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
Re: Каховська ГЕС
« Reply #81 : Червня 09, 2023, 11:16:37 23:16 »
жоржич, казку про вбивство вітряками, екологи вигадали на фоні цілих полів високообертових агрегатів (100-200об.хв). давно вже так не будують. кількість обертів лопатей сучасної станції 10-15 на хвилину, відстань між мачтами сотні метрів. більше б'ється птиці на маяках, але їх чомусь не пропонують знести, навіть попри жпс у кожній кишені.

до альтернативної енергетики треба віднести не лише вітряки, а й солари та біогазові станції. та у них є вада - непостійність генерації, що демпфується гідроагрегатами. це оперативно і дешево.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19204
Re: Каховська ГЕС
« Reply #82 : Червня 09, 2023, 11:23:32 23:23 »
жоржич, казку про вбивство вітряками, екологи вигадали на фоні цілих полів високообертових агрегатів (100-200об.хв). давно вже так не будують.

У мене практично з вікна (ну добре, з даху) видно гигантські низькообертові вітряки висотою поверхів у 20. А в  місцевій сільській газеті було дві статті за пів-року: перша про те, як золотого орла, котрого знайшли під таким вітряком із зламаним крилом збирали до купи і в процесі погуляли на 35 тисяч, але виходили і випустили з помпою, і друга - про те як того ж самого орла знайшли знов під вітряком знов переламаного в хлам і вже повністю дохлого. Такі ось казки.  :smilie8: Але навіть якщо б це було казками, нахуя городити новий город, коли старий не використовується на 100%?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: Каховська ГЕС
« Reply #83 : Червня 09, 2023, 11:24:42 23:24 »
жоржич, казку про вбивство вітряками, екологи вигадали на фоні цілих полів високообертових агрегатів (100-200об.хв). давно вже так не будують. кількість обертів лопатей сучасної станції 10-15 на хвилину, відстань між мачтами сотні метрів. більше б'ється птиці на маяках, але їх чомусь не пропонують знести, навіть попри жпс у кожній кишені.

 :smiley24:

От того ветряка не то что птица, я убегу
ЗЫ Регулярно наблюдал их работу на перешейке при разной интенсивности ветра

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19204
Re: Каховська ГЕС
« Reply #84 : Червня 09, 2023, 11:25:47 23:25 »
:smiley24:

От того ветряка не то что птица, я убегу

Ти і об вікна не хуяришся головою (я сподіваюсь  :gigi:), а птахи - тільки так.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: Каховська ГЕС
« Reply #85 : Червня 09, 2023, 11:29:03 23:29 »
У мене практично з вікна (ну добре, з даху) видно гигантські низькообертові вітряки висотою поверхів у 20. А в  місцевій сільській газеті було дві статті за пів-року: перша про те, як золотого орла, котрого знайшли під таким вітряком із зламаним крилом збирали до купи і в процесі погуляли на 35 тисяч, але виходили і випустили з помпою, і друга - про те як того ж самого орла знайшли знов під вітряком знов переламаного в хлам і вже повністю дохлого. Такі ось казки.  :smilie8: Але навіть якщо б це було казками, нахуя городити новий город, коли старий не використовується на 100%?

А я в газете Труд читал что мужики поймали щуку и когда ее потрошили то оттуда выскочила собака залаяла и убежала
ЗЫ После этого я газету Труд выписывать перестал, что и тебе советую

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19204
Re: Каховська ГЕС
« Reply #86 : Червня 09, 2023, 11:32:24 23:32 »
А я в газете Труд читал что мужики поймали щуку и когда ее потрошили то оттуда выскочила собака залаяла и убежала
ЗЫ После этого я газету Труд выписывать перестал, что и тебе советую

Це не спід-інфо, а газета, котру випускає мерія і пише там всіляку офіційну хуїту. А того орла лікували у муніципальному притулку для диких тварин і дуже ним пишалися.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Каховська ГЕС
« Reply #87 : Червня 09, 2023, 11:32:55 23:32 »
The latest landfill problem comes from the renewable energy industry

https://fortune.com/2020/02/05/wind-turbine-fiberglass-landfill-disposal-renewable-energy/
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: Каховська ГЕС
« Reply #88 : Червня 09, 2023, 11:35:40 23:35 »
Ти і об вікна не хуяришся головою (я сподіваюсь  :gigi:), а птахи - тільки так.

Ты намекаешь на то что орел был очень упрям и полдня бился об ветряк превратившись в "переламаного в хлам"?
Ниразу не видел убившегося об окно воробья.

Птицы бъются в окна по той причине что считают их отверстиями, стекла не видно. Но орел не заметивший 20 метровый ветряк чтото из области фантастики.

Кстати, а чего только орел. Находили там аистов, гусей, ястребов, сов? Скворцы судя по всему должны там гибнуть целыми стаями, тысячами.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19204
Re: Каховська ГЕС
« Reply #89 : Червня 09, 2023, 11:36:03 23:36 »
The latest landfill problem comes from the renewable energy industry

https://fortune.com/2020/02/05/wind-turbine-fiberglass-landfill-disposal-renewable-energy/

Та навіть якби вони розпадалися на якісне добриво і чистий кисень, все одно якось дико хуярити бабки в щось нове, коли старе не використовується на всі 100%? От у мене генератор в гаражі валяється, котрий я використовую мабуть раз на три роки. Мені і в голову не прийде побігти і купити ще один.  :eyes: