Автор Тема: Taurus. Шанси є!  (Прочитано 7371 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #90 : Серпня 12, 2023, 07:44:36 19:44 »
Знайомий військовий якому ми донатимо пише що на підрозділ дають лише по 20 мін в день.
Шо мені йому написати? Ну ві падаждітє?

Знайомі бувають різні, стан речей буває різний, потреба у мінах буває різна.
Де які хлопці кажуть - у нас паритет, де які кажуть - тепер у нас перевага у арті, де які - зброї не вистачає.
Я вірю, що жоден з них не бреше.
Був період не було нічого, і ми постачали все, їжу, медикаменти, шоломи, броніки, аптечки, убакси, берци, лопати, зубні щитки, ...
Потім хлопці почали відмовлятися від їжі, медикаментів, одягу.
Почали замовляти рації і Мавіки.
Зараз знову просять і аптечки, і турнікети і кровоспас, ...

Так само і зі снарядами. Інколи вони закінчуються.

Але я точно знаю, скиглення на форумі не допомагає.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #91 : Серпня 12, 2023, 08:03:54 20:03 »
На форуме никто нэ скыглыть, а пытается объективно наблюдать окружающую действительность.

Миф про всепоглощающую коррупцию в Украине имеет давние корни, возможно действительно кацапские, лень про это думать потому как неважно. То что США на протяжении 30 лет на Украинском просторе играли в одну дуду с кацапами это неоспоримый факт подтверждаемый массой свидетельств последним из которых является избрание Зеленского которому способствовало то что все "грантоеды" массово травили Порошенка.
С другой стороны сам украинский народ тоже внес немалую лепту в создание наблюдаемой сейчас ситуации. Как по мне вся история Украины была необратима по этой причине. Причем еще со времен княгини Ольги.
Поэтому надо делать то что надо делать, а не впадать в истерику типа "аааа, карупция, мы все умрем"
Коррупция к нахождению в НАТО имеет такое же отношение как к ценам на дрова на Таймыре, разные Шредеры с Лепеншами не дадут соврать

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #92 : Серпня 12, 2023, 08:18:55 20:18 »
Знайомі бувають різні, стан речей буває різний, потреба у мінах буває різна.
Де які хлопці кажуть - у нас паритет, де які кажуть - тепер у нас перевага у арті, де які - зброї не вистачає.
Я вірю, що жоден з них не бреше.
Був період не було нічого, і ми постачали все, їжу, медикаменти, шоломи, броніки, аптечки, убакси, берци, лопати, зубні щитки, ...
Потім хлопці почали відмовлятися від їжі, медикаментів, одягу.
Почали замовляти рації і Мавіки.
Зараз знову просять і аптечки, і турнікети і кровоспас, ...

Так само і зі снарядами. Інколи вони закінчуються.

Але я точно знаю, скиглення на форумі не допомагає.

 :smiley24:
мої просять одяг і гроші на авто. авто летять зі страшною швидкістю, особливо гума.
хотіли їм мавік переслати кажуть не треба, дронів вистачає.
казали вчора позитив майже роботине обійшли, кажуть їще 2-3 місяці такого темпу в каців усе посиплеться.
втрати звісно є  :smilie2:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #93 : Серпня 12, 2023, 08:29:32 20:29 »
Як що ти вже пригадав княгиню Ольгу, я відповім.
Була у нас така Некрасова (зараз мешкає на Тайвані).
Так от, це та сама Некрасова, яку обвинувачують, що вона вкрала і перепродала 200 вагонів гуманітарки.
Та сама Некрасова, яку призначив на її посаду Оприш.
Він же нагородив її орденом Княгині Ольги (ніхто досі не розуміє за що)
А її керівником Опариш призначив Старуха, якого нещодавно звільнили за ті самі вагони.
А виконуючий обов'язки мера у нас Куртєв, який був в курсі, але працює.
А де ж обраний народом мер?
А його примусили звільнитися, саме щоб поставити Куртєва.
А хто ж його примусив?
Злі люди кажуть що Єрмак.

А корупції у нас нема, то все кацапи видумують.

ПиСи. А ще одного всенародно обраного мера теж звільняють, тому що він з ЄС, Третяк його празвище, Рівне.
А ще одного всенародно обраного мера Атрошенко, Чернигів, відсунули на рік.
А Олену Думу (вона ж Холевицька, вона ж Литвинюк, вона ж Файдевич) подружку Дубінського і Деркача призначили  головою АРМА.
А ще на днях ми закупили форму для ЗСУ мерзенної якості, по ціні втричі більшою ніж у виробників.
А ще МО заплатила 36,3 мільярда грн. за снаряди, яких так і не отримало.

А корупцію вигадали москалі.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #94 : Серпня 12, 2023, 08:35:08 20:35 »
:smiley24:
мої просять одяг і гроші на авто. авто летять зі страшною швидкістю, особливо гума.


Так, про авто я забув.
Усі авто, що ми привозили вже не існують.
Окрім останнього, воно просто ще в Запоріжжі.

А Роботино, так, наші половину вже віджали.
Думаю ще трохи, і ...

Слава ЗСУ!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #95 : Серпня 12, 2023, 09:18:21 21:18 »
Як що ти вже пригадав княгиню Ольгу, я відповім.
Була у нас така Некрасова (зараз мешкає на Тайвані).
Так от, це та сама Некрасова, яку обвинувачують, що вона вкрала і перепродала 200 вагонів гуманітарки.
Та сама Некрасова, яку призначив на її посаду Оприш.
Він же нагородив її орденом Княгині Ольги (ніхто досі не розуміє за що)
А її керівником Опариш призначив Старуха, якого нещодавно звільнили за ті самі вагони.
А виконуючий обов'язки мера у нас Куртєв, який був в курсі, але працює.
А де ж обраний народом мер?
А його примусили звільнитися, саме щоб поставити Куртєва.
А хто ж його примусив?
Злі люди кажуть що Єрмак.

А корупції у нас нема, то все кацапи видумують.

ПиСи. А ще одного всенародно обраного мера теж звільняють, тому що він з ЄС, Третяк його празвище, Рівне.
А ще одного всенародно обраного мера Атрошенко, Чернигів, відсунули на рік.
А Олену Думу (вона ж Холевицька, вона ж Литвинюк, вона ж Файдевич) подружку Дубінського і Деркача призначили  головою АРМА.
А ще на днях ми закупили форму для ЗСУ мерзенної якості, по ціні втричі більшою ніж у виробників.
А ще МО заплатила 36,3 мільярда грн. за снаряди, яких так і не отримало.

А корупцію вигадали москалі.

Забыл еще про Свинарчуков, про Кольчуги, про ракеты в КНДР, про Гонгадзе наконец
Какое это все отношение имеет к НАТО?
Тебе напомнить про расследование когда выяснилось что из благотворительной помощи афганским бабаям до собственно бабаев дошло меньше 10%?Причем 80% помощи сперли еще до того как она в Афган приехала
Или по твоему лучший рецепт борьбы с коррупцией это "давайте у вас там Россия рулить будет пока вы коррупцию не поборете, а как поборете там мы вас сразу в НАТу и примем"?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #96 : Серпня 12, 2023, 09:34:47 21:34 »
Ти ж сказав що корупція міф, я тобі лише про своє місто розповів, ну додав трохи про мерів.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #97 : Серпня 12, 2023, 09:41:08 21:41 »
Ти ж сказав що корупція міф, я тобі лише про своє місто розповів, ну додав трохи про мерів.


Я написал "миф провсепоглощающую коррупцию"
Цитируй правильно

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #98 : Серпня 12, 2023, 09:42:04 21:42 »
Особенно доставляло удовольствие читать опусы про то что украинская коррупция больше чем в России

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #99 : Серпня 12, 2023, 09:50:24 21:50 »
Особенно доставляло удовольствие читать опусы про то что украинская коррупция больше чем в России

Я такого не писав.
А советские газети, так ти их не читай.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #100 : Серпня 12, 2023, 09:53:47 21:53 »
Я написал "миф провсепоглощающую коррупцию"
Цитируй правильно

Вибачаюсь, нема корупції:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #101 : Серпня 12, 2023, 09:54:30 21:54 »
Основна проблема - не існування корупції, як такої. Вона дійсно є в якійсь мірі практично всюди, хіба що за винятком якихось Фарерських островів чи Гренландії.

Основна проблема - те, що найвищі посади в країні займають персоналії, які як мінімум її покривають, а швидше за все самі й організовуть. А ось це серйозно псує розклад тим іноземним політикам, які відповідальні за надання допомоги.       

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #102 : Серпня 12, 2023, 10:03:57 22:03 »
Основна проблема - не існування корупції, як такої. Вона дійсно є в якійсь мірі практично всюди, хіба що за винятком якихось Фарерських островів чи Гренландії.

Основна проблема - те, що найвищі посади в країні займають персоналії, які як мінімум її покривають, а швидше за все самі й організовуть. А ось це серйозно псує розклад тим іноземним політикам, які відповідальні за надання допомоги.     

Так про це ж і мова.
Корупція в ЖЕКу, то маячня.
Але у нас корупція в ОП, в МО, в НАБУ, в ЗСУ, в СБУ, в прокуратурі і в судах.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #103 : Серпня 12, 2023, 10:26:32 22:26 »
Я такого не писав.
А советские газети, так ти их не читай.

Еще не вечер  :gigi:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #104 : Серпня 12, 2023, 10:29:06 22:29 »
Основна проблема - не існування корупції, як такої. Вона дійсно є в якійсь мірі практично всюди, хіба що за винятком якихось Фарерських островів чи Гренландії.

Основна проблема - те, що найвищі посади в країні займають персоналії, які як мінімум її покривають, а швидше за все самі й організовуть. А ось це серйозно псує розклад тим іноземним політикам, які відповідальні за надання допомоги.     

Мне еще раз напомнить про Шредера, про ту австрийскую бабу шо в деревню уехала, ..... , про Трампа наконец?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #105 : Серпня 12, 2023, 11:01:23 23:01 »
Мне еще раз напомнить про Шредера, про ту австрийскую бабу шо в деревню уехала, ..... , про Трампа наконец?

Та то якраз похер, бо їх країни бабло не випрошують.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6321
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #106 : Серпня 13, 2023, 01:37:14 01:37 »
Блять, ще один!
Ну зроби що небуть (окрім пустопорожнього піздежу) щоб було швидко!
Зроби!
Бо ця мікроба лише ниє і сере.
Можеш до неї доєднатися, або зроби щось для пришвидчення.
І пам'ятай, я теж хочу швидше!
Зробиш, з мене віскі!
Вооооу, дебатанте, а що це ви таке зробили на користь України, що вигадали за собою право тут типу модерувати, кому чим займатися й що казати? Мені аж реально цікаво стало, бо на відміну від того ж Юраса або Аутлендера ви не з ЗСУ сюди пишете, як і я.
Мені наприклад відомо, що ви є волонтером та допомагаєте армії. Це штука почесна, питань нема. Ще й власною машиною возите, я так розумію.
В мене, до речі, з моєю зарплатнею, машини нема. Вгадаєте, чому? Прааальна, тому що я всі свої вільні бабки кудись оце вкидаю. Причому не два рочки, а десь так трохи довше, з 2014го. Цього місяця тридцять п'ять тисяч крон від мене полетіло, більш не можу, пробачте вже, мені тут ще своїх біженців годувати.
Так шо давайте мабуть гучність переднього інтерфейсу глушити стосовно цих тем, угумсь? Бо в мене на відміну від вас грошеняток на поїздки по Греції тупо нема, й відповідно мабуть не вам мені про щось таке розповідати.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6321
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #107 : Серпня 13, 2023, 02:00:10 02:00 »
Тебе напомнить про расследование когда выяснилось что из благотворительной помощи афганским бабаям до собственно бабаев дошло меньше 10%?Причем 80% помощи сперли еще до того как она в Афган приехала
А це безнадійно, бо тупо кількома постами нижче один приходить, й каже що корупційов - велика біда, бо відповідальні західні янголи не хочуть таким поганим украйонцям давати допомогу. Ну й другий, зрозуміло, біжить гаряче підтримувати.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #108 : Серпня 13, 2023, 07:34:57 07:34 »
Причому не два рочки, а десь так трохи довше, з 2014го.

Те що тобі потрібно знати я виділив.
Дураблять!

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #109 : Серпня 13, 2023, 07:48:25 07:48 »
охолоньте, будь ласка. яку б ціну хто не сплатив, все одно її буде мало. ми теж донатимо щомісяця з 15-го, але рахувати то смислу немає й оцінити немає кому. не в тому ж суть, правда?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #110 : Серпня 13, 2023, 08:06:38 08:06 »
Комашка, я ж тобі сказав - Я з тобою не бажаю і не буду дебатувати на жодну тему.
Припини бігати за мною і викликати на двобій.
Ти ж сама сказала, що я не маю відповідних розумінь і аргументів, тож тобі має бути не цікаво.
Все. Нехай щастить!

Занотуй це собі.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6321
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #111 : Серпня 13, 2023, 11:49:12 11:49 »
охолоньте, будь ласка. яку б ціну хто не сплатив, все одно її буде мало. ми теж донатимо щомісяця з 15-го, але рахувати то смислу немає й оцінити немає кому. не в тому ж суть, правда?
Суть в тому, що виключно добродій ЮАР (а не хтось там колективний) вирішив, що має право вирішувати кому що можна казати, й хто скільки чого заради України робить.
Ще суть в тому, що йому таких прав ніхто не давай, ніхто за ним їх не визнавав, й абсолютно не збирається.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6321
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #112 : Серпня 13, 2023, 12:02:52 12:02 »
Комашка, я ж тобі сказав - Я з тобою не бажаю і не буду дебатувати на жодну тему.
Припини бігати за мною і викликати на двобій.
Ти ж сама сказала, що я не маю відповідних розумінь і аргументів, тож тобі має бути не цікаво.
Все. Нехай щастить!

Занотуй це собі.
Дебатанте, те що ви там кажете - ніц не варте. Ви саме за мною бігаєте й щось там підпатякуєте після мого допису, що Байден - заявивший, що Украйоні до НАТО якось зарано бо сєсуріті штандарти в неї не того кольору - паскуда.
Оскільки ви один з тих, хто тут поїхав дахом на темі Байден-Трамп, в вас припікло так, що ви вирішили мене типу "наказать". Бо ви себе вважаєте типу талановитим досвдченим тролем.
Оскільки ви ним є хіба що в своїх мріях, вас ніхто не чіпав кілька тижнів. На всі ваші істеричні "дураблять!!  :weep:" вам або не відповідали, або відповидали чемно й спокійно, без жодного випаду в ваш бік.
Вам це, вочевидь, сподобалося й заспокоїтися ви максимально не збиралися.
Тому стратегію спілкування з вами довелося змінити.
Оце вам, вочевидь, не сподобалося - бо ви мабуть хотіли собі кайфувати й надалі, а тепер шось взагалі некайфово стало, тому ви вже другий день волаєте "припиніть, астанавітєсь, бла бла бла".
При цьому ви, "дебатант", мені відповідаєте кожного разу, коли вам здається ніби є чим. Просто в 90 відсотках випадків вам нема чого сказати, й тоді ви починаєте верещати аби вас лишили в спокої.
Так що тут або щось зміниться, або знов-таки нагадую вам, що ваші бажання мало кого обходять.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #113 : Серпня 13, 2023, 04:56:59 16:56 »
Цікава статейка про французькі Міражі   :smilie8:

У французів ходять чутки, що вони могли дати нам Mirage 2000 під SCALP-EG, але це дивно

До речі, кацапи ще кілька місяців тому скиглили, що наші пілоти закінчили навчання на Міражах  :smilie7:

 

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6321
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #114 : Серпня 13, 2023, 05:08:46 17:08 »
Цікава статейка про французькі Міражі   :smilie8:

У французів ходять чутки, що вони могли дати нам Mirage 2000 під SCALP-EG, але це дивно

До речі, кацапи ще кілька місяців тому скиглили, що наші пілоти закінчили навчання на Міражах  :smilie7:
То є цілком можливим, оскільки після того як кілька далекобійних ракет з Європи в Україні вже є (а зі США ще немає) й кілька танкових бригад з танків Європи теж вже є (а зі США ще немає), й оце все публічно - то може бути політично доцільним не робити цього публічно з літаками, особливо якщо йдеться про гомеопатичні кількості виключно під запуск ракет.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #115 : Серпня 13, 2023, 11:39:05 23:39 »
На форуме никто нэ скыглыть, а пытается объективно наблюдать окружающую действительность.

Миф про всепоглощающую коррупцию в Украине имеет давние корни, возможно действительно кацапские, лень про это думать потому как неважно. То что США на протяжении 30 лет на Украинском просторе играли в одну дуду с кацапами это неоспоримый факт подтверждаемый массой свидетельств последним из которых является избрание Зеленского которому способствовало то что все "грантоеды" массово травили Порошенка.
С другой стороны сам украинский народ тоже внес немалую лепту в создание наблюдаемой сейчас ситуации. Как по мне вся история Украины была необратима по этой причине. Причем еще со времен княгини Ольги.
Поэтому надо делать то что надо делать, а не впадать в истерику типа "аааа, карупция, мы все умрем"
Коррупция к нахождению в НАТО имеет такое же отношение как к ценам на дрова на Таймыре, разные Шредеры с Лепеншами не дадут соврать

І Албанія до них прєднається з  :smiley24:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17267
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #116 : Серпня 14, 2023, 08:22:52 08:22 »
Георгія Туку послухайте, вчорашнього.
Суть проста, з Опаришем нас ні в ЄС ні в НАТО не візьмуть.

А корупції майже нема, ну трохи більше чим при Януковичу.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6321
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #118 : Серпня 14, 2023, 10:39:17 10:39 »
Трагікомічним (не в сенсі форумних розбірок, а взагалі) є те, що вимога зняти Зеленського з президентства для вступу до якихось ЄСів та НАТОв - вона цілковито реальна. Тут нам Македонія збрехати не дасть. Там назву країни (!!!) змінити довелося, бо так захтілось Греції.
Але прикол тут полягає в тому, що це ніколи не супертаємні речі, про котрі знають тільки блогери-інсайдери з КДБ чи синагоги. Це завжди тупо відкрито на весь світ.
Абсолютно все, що реально коїться, транслюється відкрито.
З тими самими постачаннями окремих типів зброї, ніхто там абсолютно не розповідає, ніби зі шкарпеток вистрибує аби оце поскоріше надати. Ні, всі відкрито кажуть що переживають за "ескалацію", за "можливі удари ЗСУ по території кацапстану", за "а шо сразу ми, ніхто не дав й ми не дали". Ноль секретів, там ніяких таємних послань ніяким кодом нам не передають.
Тому я абсолютно не здивуюся, що коли буде прийняте принципове рішення, то стоятиме черга з абсолютно відкритими пред'явами до України. Може навіть до прізвища президента. Причому якщо хтось думає що це буде Байден, дик йому на мою думку такі речі максимально до лампади. Це буде якесь локальне мікроскопічне бидло типу йоббіков. Ну й ще щось символічно-неприємне, типу там вимоги від Польщі аби кожен з нас двічи плюнув в Бандеру.
Але поки що ні про що таке й близько не йде мови, незалежно від прізвища окремого блогера чи політика, котрий це заганяє. Й незалежно від того, скільки разів оце одне й те саме буде повторено. Це все діятиме так само, як рак вуха хуйла, й інші анаконди. Приємна ілюзія світу, який нас влаштовує трохи більше ніж реальний.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6321
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #119 : Серпня 14, 2023, 10:50:00 10:50 »
ЮАР, РГ харе уже :)
Концепция поменялась
"Що далі: танки, гусениці яких блокуються при перетині кордону?" Німецькі політики про ідею надання Києву ракет Taurus з обмеженям дії
Та нічого там не поміналося, була й є купа людей котрі всі ці обгрунтовані пред'яви кидали як власним керманичам, так й взагалі "у повітря". Воно ж не має довгострокового ефекту. Ну припустимо вони там розкачають місцевого виборця, тоді дяді звісно починають співати що "йа йа, йаволь ми всьо дали" й справді дають. Але ж там так само в 73% виборців пам'ять акваріумних рибок, тобто далі той самий дядя що не давав один тип озброєння через "ескаласьйон" знову вилізе з тією ж шарманкою про "ескаласьйон".
Причому це ж знов-таки навіть не якесь там чітко оформлене бажання аби Україна програла, це тупо відсутність будь-якої стратегії в чуваків типу Шольца, й неробоча стратегія в чуваків типу Байдена.