Автор Тема: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)  (Прочитано 5550 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #30 : Липня 14, 2014, 01:41:09 13:41 »
Це та сама фігня, коли у ВР відмінили закон про мови, мали новий приймати і все таке. Звісно цього не тре було робити в такій формі і такий час. Але.

В що це переросло?

1) Хунта не дает разговарівать на своем язіке
2) Всех посадят, хто не будет

А по суті хто цим дибілам що забороняв і кого ущемляли з цього приводу?


Це мені нагадує прям фантастичний бойовик з приміненням секретного гіпнозу. Людина ніби патріот і все нормально, але подається сигнал і вона сама не розуміє що робить. Активується закладена програма.

А потім будуть "Ой, шо єто ми наделалі??? мі же всегда билі за Украіну"

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #31 : Липня 14, 2014, 01:41:24 13:41 »

Естественно. Оба доводятся. Особенно, если вы, зная свою правоту не будете "доводиться", будет "доводиться" она.

Не будет она "доводиться". Она - непрошибаемая. На неудобные вопросы просто тупо бросает трубку. Потом с утра опять по-новой.

Хорошо некоторым... а если живете в одной квартире?
Contra Spem Spero

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #32 : Липня 14, 2014, 01:42:04 13:42 »
Вихід в нас лише один. Іпошити вату терористичну на Донбасі так, щоб пасивні ватники боялися не те що в голос свою любов оголосити, але і на виборах боялися голосувати за різних царьових.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #33 : Липня 14, 2014, 01:42:38 13:42 »
Что в совке действительно умели делать, так это промывать мозги. Машинерия оболванивания работала просто на отлично.
Мозги начинали прошивать с первого класса школы, и до самой смерти.
Как сейчас помню первый стих на первой странице букваря в первый день заставили на память выучить.
Усе на світі починається з малого,
З зернини - хліб, з промінчика - зоря.
І Ленін теж важку свою дорогу
Почав також колись із Букваря
Через месяц посвятили в октябрята, потом в пионеры, дальше в комсомол.
И вот у некоторых эта прошивка оказалось настолько крепкой, что даже после 23 лет развала совка, она по прежнему работает.

факт, на відміну від нашого часу, комуняки розуміли роль освіти в житті людини та житті суспільства,
а в нас це все покинуто на ініціативу вчителів, які самі в масі своїй здорово прошиті совєцким світоглядом
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #34 : Липня 14, 2014, 01:43:50 13:43 »
С другой стороны:

Помню мини-шок, испытанный мною одним воскресным утром в нью-йоркской подземке. Люди спокойно расположились на сиденьях — одни читали, другие погрузились в раздумья, третьи клевали носом. Привычная, мирная сцена.

Потом в вагон вошел мужчина с детьми. Дети так шумели, что атмосфера мигом изменилась.

Мужчина сел рядом со мной и закрыл глаза, безучастный ко всему на свете. Дети орали, носились взад-вперед, швыряли различные предметы, даже выхватывали из рук пассажиров газеты. Это ужасно раздражало. И тем не менее их отец ничего не предпринимал.

Трудно было сохранить безразличие. У меня просто не укладывалось в голове, как можно оставаться таким невосприимчивым, разрешать своим детям носиться, как дикари, и ни за что не отвечать. Да и все остальные пассажиры были разгневаны. В конце концов я не выдержал и, повернувшись к соседу, с максимальным — как мне показалось — терпением сказал:

— Сэр, ваши дети мешают множеству людей. Вы не могли бы получше присматривать за ними?

Он поднял на меня глаза — так, словно только что очнулся, — и ответил:

— Да-да, вы правы. Видите ли, мы едем из больницы, где час назад умерла их мать. Не представляю, как теперь быть, — а они, похоже, не представляют, как себя вести.

Можете представить себе мои чувства в этот момент? Моя парадигма, то есть модель ситуации, мигом лопнула, я увидел вещи в совершенно ином свете — и, конечно, стал думать, чувствовать, вести себя иначе. Гнев испарился. Мне больше не нужно контролировать себя; сердце преисполнилось чужой боли. Мною владели жалость и сочувствие.

— У вас только что умерла жена? О, как мне жаль! Может, вам станет легче, если вы поделитесь со мной? Могу ли я чем-нибудь помочь?

Так за одно мгновение ситуация кардинальным образом изменилась.


С.Кови Семь навыков высокоэффективных людей...

Т.е. кто его знает что человека заставляет думать так или иначе.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #35 : Липня 14, 2014, 01:45:59 13:45 »

Естественно. Оба доводятся. Особенно, если вы, зная свою правоту не будете "доводиться", будет "доводиться" она.

Не будет она "доводиться". Она - непрошибаемая. На неудобные вопросы просто тупо бросает трубку. Потом с утра опять по-новой.

Ну, бросать трубку - это уже где-то доводиться, не?
Непрошибаемая - это уже похоже на "устойчивое убеждение", небезосновательное вполне, но убеждение - ваши поэтому с ним можно работать с вашей стороны.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #36 : Липня 14, 2014, 01:48:08 13:48 »

Естественно. Оба доводятся. Особенно, если вы, зная свою правоту не будете "доводиться", будет "доводиться" она.

Не будет она "доводиться". Она - непрошибаемая. На неудобные вопросы просто тупо бросает трубку. Потом с утра опять по-новой.

Хорошо некоторым... а если живете в одной квартире?

Сложнее физически, но принципиально ситуация одна и та же, имхо.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #37 : Липня 14, 2014, 01:55:09 13:55 »

Хорошо некоторым... а если живете в одной квартире?

...ну, тогда это капец...

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #38 : Липня 14, 2014, 02:01:53 14:01 »
Для понимания происходящего, надо  понять что следующее (ссылка ниже) - вовсе не прикол.


Суть того, что по ссылке в том, что для "русского мира" все равно, что говорить. Там реальность никого не интересует, там смысл сказанного глубоко вторичен. Главное - невербальный посыл.

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #39 : Липня 14, 2014, 02:08:29 14:08 »

Я уже рассказывал, что моя мама смотрит из ТВ только роисся тудэй и роисся1...
 

А нельзя ли для мира в семье для начала стереть  в телевизоре эти каналы, удалить их к чертям без возможности восстановления, поломать в конце-концов телевизор?

Да мне уже предлагали тарелку спилить (даже на СУП) - та обидится же... Еще и потратит деньги на новую...

Это не выход...
пожалуйста, не обижайтесь на мои следующие слова и аналогии...

если зависимому человеку (алкоголику/наркоману) позволять бесконтрольный доступ к предмету зависимости, он так и не вылечится...

я своей маме ЗАПРЕТИЛ смотреть наши выпуски новостей. Можно глянуть краткий обзор в начале выпуска, чтобы быть в курсе, но ни в коем случае не смотреть передачу целиком.
Кроме того, лично я никогда НЕ смотрю на ТВ-экран во время просмотра теленовостей... могу себе позволить только слушать... иногда

Я искренне считаю, что среднестатистический человек не способен сопротивляться влиянию технических приемов и психологических наработок НЛП... поэтому лучше просто с ними не пересекаться, не смотреть Пу-ТВ...

Когда я сталкиваюсь здесь с теми, кто начинает: "Хохлов нужно убивать, они совсем охуели... " и т.д., то просто уже отхожу в сторону. Это зомби. Они не воспринимают никаких аргументов. Если удается заставить их задуматься, то через несколько мгновений затишья следует взрыв ярости типа: "Это все хохлопиздежь! Они простых людей там убивают, из танков жилые дома взрывают, вон по телевизору сколько уже показывали, а ты все как слепой!!!"

В общем... решайте проблему с отравой, которую доставляет в ваш дом Пу-ТВ....
А мама у вас хорошая, почему-то я в этом уверен... 
Все наладится  :smiley15:
.
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #40 : Липня 14, 2014, 02:55:43 14:55 »
Сергію, я вибачаюсь а ти не пробував застосувати "силу" а не просто переконувати? Порадиш два раза заткнутися а не лізти до тебе в душу диви справи і налагодяться.  А то просто "услишать Данбас" якийсь

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #41 : Липня 14, 2014, 02:56:20 14:56 »
Ватників-совків у Києві - хоч греблю гати. Учора в одній компанії одна пані років 50: "да, я не люблю етот украінскій язик" - так ти ж вчилась в укр.школі! - ну і что, я кнігі на руском чітала!! Нас Сов.союз вирастіл, а ви протів росіі воюєте!" А потім згадувала той Союз- як у Києві жили в дерев'яних будинках із щурами.. І нічого їй ніхто не доведе, бо вона починає лаятися так, що всі переводять розмову на інше

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #42 : Липня 14, 2014, 02:56:52 14:56 »
Сергію, я вибачаюсь а ти не пробував застосувати "силу" а не просто переконувати? Порадиш два раза заткнутися а не лізти до тебе в душу диви справи і налагодяться.  А то просто "услишать Данбас" якийсь

Ти чого, це ж мати?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #43 : Липня 14, 2014, 03:03:10 15:03 »
Сергію, я вибачаюсь а ти не пробував застосувати "силу" а не просто переконувати? Порадиш два раза заткнутися а не лізти до тебе в душу диви справи і налагодяться.  А то просто "услишать Данбас" якийсь

Ти чого, це ж мати?

Ну і що? З  цього приводу дозволяти їй тероризувати себе вічно? Мати мусить зрозуміти що її хлопчик виріс і може сам сформулювати свої погляди. З цієї  точки зору послати пару раз на хуй саме воно. Якщо вона мати то з часом вибачить. Якщо там повна вата, то не поталанило. Життя штука не завжди справедлива.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #44 : Липня 14, 2014, 03:05:28 15:05 »
Сергію, я вибачаюсь а ти не пробував застосувати "силу" а не просто переконувати? Порадиш два раза заткнутися а не лізти до тебе в душу диви справи і налагодяться.  А то просто "услишать Данбас" якийсь

Ні, то ж неможливо... :(

Просто наполягаю, щоб із свого спілкування видаляла політику. І сам не кажу.

Вона навіть думає, що я не на аєродромі служив, я був у відрядженні по справах з роботи. :(  Їй такого казать не можна..

Вона не проти, але не стримується.
Contra Spem Spero

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #45 : Липня 14, 2014, 03:09:40 15:09 »
На самом деле вся вата - это совкодрочеры, все они мечтают вернуться в Советский Союз, и считают, что современная Россия - реинкарнаци его.
Кстате, Хуйло, на этом умело играет, видите сколько пропаганды поперло в стиле совка.
таки так совок таки встиг за ті нікчемні 70 років створити нову націю - "совєцких чєлавєков"
і представники цієї нації в нас не поодинокі  :smilie2:

Что в совке действительно умели делать, так это промывать мозги. Машинерия оболванивания работала просто на отлично.
Мозги начинали прошивать с первого класса школы, и до самой смерти.
Как сейчас помню первый стих на первой странице букваря в первый день заставили на память выучить.
Усе на світі починається з малого,
З зернини - хліб, з промінчика - зоря.
І Ленін теж важку свою дорогу
Почав також колись із Букваря
Через месяц посвятили в октябрята, потом в пионеры, дальше в комсомол.
И вот у некоторых эта прошивка оказалось настолько крепкой, что даже после 23 лет развала совка, она по прежнему работает.

Мені здається, що тут багато чого залежить від особистого досвіду поза школою та іншими офіційними суспільними інституціями.

Мені вже під 60, тобто я на півдорозі між Сергієм та його мамою ;) , але з совковістю мого мислення було закінчено десь близько 30 років. Ну і розмови з батьками допомогли - те, що вони розповідали про своє життя (з постійним рефреном - тільки нікому не розповідай!) якось не вписувалось в радянські оптимістичні стандарти.

Чого лише варта розповідь мами - коли помер Сталін, то вона і її зовиця (батькова сестра) сиділи і плакали - як то воно буде? А мій дід, її свекор, на це сказав їм - от дурні дівчата, плачуть за Сталіним, а то ж такий страшний кат був. Мама переказувала це мені, коли вже йшла перебудова, або навіть і після розвалу СРСР. І вона так раділа, що Україна стала самостійною - ще й досі згадую її мрійливі згадки про навчання в Кєві з 53 по 56 рр - А в Києві всі говорять українською... Хоча викладала у ВУЗі фізику - російською. І батько все життя збирав українські пісні і поезії, хоча теж викладав російською - в Дніпропетровську. Тодішні вузи були союзного підпорядкування, тому українською викладали хіба що українську філологію в універі.

Так що - мені здається, що проблеми Сергієвої мами - в непорозумінні її зі своєю мамою, а те, як вона ставиться до сина - вже наслідок.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #46 : Липня 14, 2014, 03:13:52 15:13 »
Сергію, я вибачаюсь а ти не пробував застосувати "силу" а не просто переконувати? Порадиш два раза заткнутися а не лізти до тебе в душу диви справи і налагодяться.  А то просто "услишать Данбас" якийсь

Ні, то ж неможливо... :(

Просто наполягаю, щоб із свого спілкування видаляла політику. І сам не кажу.

Вона навіть думає, що я не на аєродромі служив, я був у відрядженні по справах з роботи. :(  Їй такого казать не можна..

Вона не проти, але не стримується.

От же ж. Терористів не боїшся, Януковича не боявся а мами боїшся. Я дико вибачаюсь але по-моєму "бунт" сина-тінейджера проти авторитарних батьків назрів і перезрів :) Все, більше нічого по темі не скажу.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #47 : Липня 14, 2014, 03:41:26 15:41 »
Запиши это на лист бумаги, говорю.. А теперь расскажи мне, как в твоей голове из тезиса 1 получился тезис 2  :hot:

Молчание 10 минут... :(   Потом хлопнула дверью и ушла :(

Нужно постоянно оказывать моральное давление на страждущих по совку. Чтоб у них был страх высказывать свои бредо-мысли вслух.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #48 : Липня 14, 2014, 03:54:04 15:54 »
Ви нічого не зможете зробити. На жаль, старше покоління, яке виросло і сформувалося в Совку, має зовсім іншу парадигму світосприйняття, ( а от ваша бабця - ні, тому що формувалася за інших соціальних умов). Тепер, признати для них хибність парадигм совка, означає признати, що ВСЕ ЇХНЄ ЖИТТЯ було невірним та брехливим з позицій сучасного світу. Хто готовий добровільно визнати, що жив даремно,  і що їх розводили, як лохів з будівництвом комунізму ?

PS. Це, до речі, прекрасно розуміє Пуйло і використовує на повну.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #49 : Липня 14, 2014, 04:04:13 16:04 »
Ви нічого не зможете зробити. На жаль, старше покоління, яке виросло і сформувалося в Совку, має зовсім іншу парадигму світосприйняття, ( а от ваша бабця - ні, тому що формувалася за інших соціальних умов). Тепер, признати для них хибність парадигм совка, означає признати, що ВСЕ ЇХНЄ ЖИТТЯ було невірним та брехливим з позицій сучасного світу. Хто готовий добровільно визнати, що жив даремно,  і що їх розводили, як лохів з будівництвом комунізму ?

PS. Це, до речі, прекрасно розуміє Пуйло і використовує на повну.

А что мешает это признать? Тяжело, но возможно...

Думаю вот ее уговорить с полгода тоже у профи-психологов полечиться.

Они там снимают заглушки и пробки с сознания.. Дорого, но эффектривно...

Единственное, думаю, в 70 лет это уже не нужно.. Ну пусть уже так, зачем такие психические нагрузки...   
Contra Spem Spero

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #50 : Липня 14, 2014, 04:08:43 16:08 »
Безглуздість поляга саме в спробах домовитися.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #51 : Липня 14, 2014, 04:13:49 16:13 »
Сергію, я вибачаюсь а ти не пробував застосувати "силу" а не просто переконувати? Порадиш два раза заткнутися а не лізти до тебе в душу диви справи і налагодяться.  А то просто "услишать Данбас" якийсь

Ні, то ж неможливо... :(

Просто наполягаю, щоб із свого спілкування видаляла політику. І сам не кажу.

Вона навіть думає, що я не на аєродромі служив, я був у відрядженні по справах з роботи. :(  Їй такого казать не можна..

Вона не проти, але не стримується.

От же ж. Терористів не боїшся, Януковича не боявся а мами боїшся. Я дико вибачаюсь але по-моєму "бунт" сина-тінейджера проти авторитарних батьків назрів і перезрів :) Все, більше нічого по темі не скажу.

Да не боюсь я ее, а жалею..

Тинэйджеру 46 лет уже :) 
Contra Spem Spero

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #52 : Липня 14, 2014, 04:15:31 16:15 »
Ви нічого не зможете зробити. На жаль, старше покоління, яке виросло і сформувалося в Совку, має зовсім іншу парадигму світосприйняття, ( а от ваша бабця - ні, тому що формувалася за інших соціальних умов). Тепер, признати для них хибність парадигм совка, означає признати, що ВСЕ ЇХНЄ ЖИТТЯ було невірним та брехливим з позицій сучасного світу. Хто готовий добровільно визнати, що жив даремно,  і що їх розводили, як лохів з будівництвом комунізму ?
PS. Це, до речі, прекрасно розуміє Пуйло і використовує на повну.

Именно, так и есть.  :smiley24: Это тупо защитная психологическая реакция. 

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #53 : Липня 14, 2014, 04:17:18 16:17 »
мне кажется, что эти попытки переубедить только во вред. У меня с сыном такая фигня была, ругались шо ужас. Сейчас когда начинает, сразу разворачиваюсь и просто ухожу, игнор, пока не станет говорить о чем-то другом. Вы ничего не докажете, не тратьте свои нервы. И мамины тоже.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #54 : Липня 14, 2014, 04:17:33 16:17 »
Але ж є і молоді ватники: Київ: їй 26,(мама з Хмельн.обл), працює продавцем, хвалить Рашку( "там порядок, нет майданов, чище, больше з/п"); чоловік років З0, батьки із села під Києвом,  від армії відкупили, каже - воювати з Росією не треба, а жить краще під Росією, чим під понаєхавшими западенцями.  Спроби щось заперечити сприймають агресивно: " не смотрю я ВАШИ новости!", "донецкие хотят отделиться, а ВАМ лишь би убивать!".. Питаєш, а ти хто - українець чи росіянин? А воно: НЄ НАДО НАС ДЄЛІТЬ! ???

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #55 : Липня 14, 2014, 04:19:05 16:19 »
Ви нічого не зможете зробити. На жаль, старше покоління, яке виросло і сформувалося в Совку, має зовсім іншу парадигму світосприйняття, ( а от ваша бабця - ні, тому що формувалася за інших соціальних умов). Тепер, признати для них хибність парадигм совка, означає признати, що ВСЕ ЇХНЄ ЖИТТЯ було невірним та брехливим з позицій сучасного світу. Хто готовий добровільно визнати, що жив даремно,  і що їх розводили, як лохів з будівництвом комунізму ?

PS. Це, до речі, прекрасно розуміє Пуйло і використовує на повну.

А что мешает это признать? Тяжело, но возможно...

Думаю вот ее уговорить с полгода тоже у профи-психологов полечиться.

Они там снимают заглушки и пробки с сознания.. Дорого, но эффектривно...

Единственное, думаю, в 70 лет это уже не нужно.. Ну пусть уже так, зачем такие психические нагрузки...

Возможно, но нужен катарсис. Для многих стимулом этого катарсиса стал Майдан, для других потеря Крыма.
Но многие не смогут принять это...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #56 : Липня 14, 2014, 04:21:29 16:21 »
Але ж є і молоді ватники: Київ: їй 26,(мама з Хмельн.обл), працює продавцем, хвалить Рашку( "там порядок, нет майданов, чище, больше з/п"); чоловік років З0, батьки із села під Києвом,  від армії відкупили, каже - воювати з Росією не треба, а жить краще під Росією, чим під понаєхавшими западенцями.  Спроби щось заперечити сприймають агресивно: " не смотрю я ВАШИ новости!", "донецкие хотят отделиться, а ВАМ лишь би убивать!".. Питаєш, а ти хто - українець чи росіянин? А воно: НЄ НАДО НАС ДЄЛІТЬ! ???

Це ватники, тобто категорія людей, в яких замість мозку сучасна парадигма Росії - ерзац-совок.
Своєрідна суміш обмеженості з психологічним страхом активного та дієвого життя.
("Дайте нам зарплату, оні всє вори, от нас нічєго не завісіт, і т.д. і т.п ")

Сергієва мама- інтелектуал, це зовсім інше.
« Останнє редагування: Липня 14, 2014, 04:24:20 16:24 від OlegSky »

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #57 : Липня 14, 2014, 04:40:38 16:40 »
Прибрати російські канали. Кардинально. Відновить - знову прибрати. І так втретє і вчетверте. На якомусь етапі вона пошкодує грошей. Дійте економічними методами.
Kremlin delenda est.

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #58 : Липня 14, 2014, 04:59:29 16:59 »
Сергію, я вибачаюсь а ти не пробував застосувати "силу" а не просто переконувати? Порадиш два раза заткнутися а не лізти до тебе в душу диви справи і налагодяться.  А то просто "услишать Данбас" якийсь

Ні, то ж неможливо... :(

Просто наполягаю, щоб із свого спілкування видаляла політику. І сам не кажу.

Вона навіть думає, що я не на аєродромі служив, я був у відрядженні по справах з роботи. :(  Їй такого казать не можна..

Вона не проти, але не стримується.

От же ж. Терористів не боїшся, Януковича не боявся а мами боїшся. Я дико вибачаюсь але по-моєму "бунт" сина-тінейджера проти авторитарних батьків назрів і перезрів :) Все, більше нічого по темі не скажу.

Да не боюсь я ее, а жалею..

Тинэйджеру 46 лет уже :)
Думал много написать, но просто поставил Вам плюсик. :Prapor2:

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Ватники серед нас (хорошо хоть неактивные)
« Reply #59 : Липня 14, 2014, 05:25:00 17:25 »
Мама, бабушка... бабушка, мама....